تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

mahdiagho

تازه وارد
سلام.
سه مورد هست که می خواستم بررسی بفرمائید.
1- بنده نصب کردم افزونه رو و برای فرم ورود به سایت صرفا موبایل و کد تایید رو قرار دادم. اما توی فرم ورود، فقط فیلد شماره موبایل نمایش داده می شه و دکمه ای که کاربر بتونه روی اون کلیک کنه و کدتایید براش ارسال بشه نمایش داده نمی شه. دکمه، فقط زمانی نشون داده می شه که توی فرم ورود، گزینه "رمز عبور" رو هم فعال کرده باشیم. آخرین نسخه نال افزونه که دانلود کردم، توی لیست فیلدهای مربوط به ورود، یک گزینه اضافه تر هست و اونم OTP یا کد یکبار مصرف هست که توی افزونه شما نیست.
2- موقع خرید، شماره موبایلی توی صفحه پرداخت ووکامرس از کاربر دریافت می شه اما این شماره موبایل بعد از انجام خرید، توی سایت ثبت نمی شه و کاربر دیگه ای با همین شماره موبایل می تونه ثبت نام کنه. لازم به ذکره که این اتفاق، فقط در صورتی می افته که کاربر موقع خرید شماره اش رو وارد کنه. در واقع کاربر با وارد کردن شماره تلفن در فرآیند خرید، عضو سایت نمی شه.
3- موقع ذخیره، پیام و تصویر خطا بودن تنظیمات و لایسنس رو نشون می ده. هرچند متن پیام، تایید ذخیره هست و تغییرات اعمال شده هم ذخیره می شن اما ظاهر خوبی نداره و چون سایت رو برای مشتری می خوام درست کنم، بهتره این گزینه همون شکل درستش باشه.
من از قالب فلت سام استفاده می کنم. ممنون می شم راهنمایی و بررسی بفرمائید.

آخرین ویرایش:

rainsoft2008

تازه وارد
سلام
منم دقیقا مشکل این عزیزمون رو دارم
1- بنده نصب کردم افزونه رو و برای فرم ورود به سایت صرفا موبایل و کد تایید رو قرار دادم. اما توی فرم ورود، فقط فیلد شماره موبایل نمایش داده می شه و دکمه ای که کاربر بتونه روی اون کلیک کنه و کدتایید براش ارسال بشه نمایش داده نمی شه. دکمه، فقط زمانی نشون داده می شه که توی فرم ورود، گزینه "رمز عبور" رو هم فعال کرده باشیم. آخرین نسخه نال افزونه که دانلود کردم، توی لیست فیلدهای مربوط به ورود، یک گزینه اضافه تر هست و اونم OTP یا کد یکبار مصرف هست که توی افزونه شما نیست.

nader_kh255

تازه وارد
سلام من میخوام رویippanel استفاده کنم
مشکلی که داره من شماره 3000505 رو زدم اما بازم وقتی ارسال میشه تو گزارشات با شماره 981000940000 ارسال میشه!!!! نمیدونم چرا!
لطفا فایل ضمیمه رو ببینید

یه بار مثل عکسی که فرستادم
یک بار بدون اون خط که جلوش ضربدر زدم
حالت های مختلف امتحان کردم اما نمیشه و با پترنی که توی ippanel ساختم ارسال نمیشه

پیوست‌ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    61.6 کیلوبایت · بازدیدها: 8

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام من میخوام رویippanel استفاده کنم
مشکلی که داره من شماره 3000505 رو زدم اما بازم وقتی ارسال میشه تو گزارشات با شماره 981000940000 ارسال میشه!!!! نمیدونم چرا!
لطفا فایل ضمیمه رو ببینید

یه بار مثل عکسی که فرستادم
یک بار بدون اون خط که جلوش ضربدر زدم
حالت های مختلف امتحان کردم اما نمیشه و با پترنی که توی ippanel ساختم ارسال نمیشه
سلام این سامانه از دیجیت فارسی حذف شده است.

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام
منم دقیقا مشکل این عزیزمون رو دارم
سلام در این نسخه هم هست . با عذرخواهی خدمت کاربران ، مقداری مشکلات هست رفع بشه یکی یکی راهنمایی میکنم و توضیح میدم . حداکثر تا دوروز دیگه همه سوالات پاسخ داده خواهد شد.

nader_kh255

تازه وارد
سلام این سامانه از دیجیت فارسی حذف شده است.
خوب ippanel همون هست دیگه!!! شما وقتی توی max ثبت نام کنی پنل کاربریش همون ippanel هست یعنی هردوش یکیه
درضمن من داخل دیجیتس روی max-sms هم گذاشتم و همه این کارها رو کردم
مشکل اینه که روی هردو یعنی max و ippanel کار میکنه اما ارسال سریع و پترن نیست فقط یه پیامک با کد میاد!!!!
الان ورژن 7 جدید max-sms پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟؟؟؟

rainsoft2008

تازه وارد
سلام در این نسخه هم هست . با عذرخواهی خدمت کاربران ، مقداری مشکلات هست رفع بشه یکی یکی راهنمایی میکنم و توضیح میدم . حداکثر تا دوروز دیگه همه سوالات پاسخ داده خواهد شد.
سلامت باشید
2 روز دیگه مشکلات رفع میشه یعنی ؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
خوب ippanel همون هست دیگه!!! شما وقتی توی max ثبت نام کنی پنل کاربریش همون ippanel هست یعنی هردوش یکیه
درضمن من داخل دیجیتس روی max-sms هم گذاشتم و همه این کارها رو کردم
مشکل اینه که روی هردو یعنی max و ippanel کار میکنه اما ارسال سریع و پترن نیست فقط یه پیامک با کد میاد!!!!
الان ورژن 7 جدید max-sms پشتیبانی نمیکنه ؟؟؟؟؟؟

خیر این دو سامانه در افزونه جدیدی ک توسط دیجیت فارسی ارائه میشه پشتیبانی نمیشن.

alishsphp

تازه وارد
سلام.
سه مورد هست که می خواستم بررسی بفرمائید.
2- موقع خرید، شماره موبایلی توی صفحه پرداخت ووکامرس از کاربر دریافت می شه اما این شماره موبایل بعد از انجام خرید، توی سایت ثبت نمی شه و کاربر دیگه ای با همین شماره موبایل می تونه ثبت نام کنه. لازم به ذکره که این اتفاق، فقط در صورتی می افته که کاربر موقع خرید شماره اش رو وارد کنه. در واقع کاربر با وارد کردن شماره تلفن در فرآیند خرید، عضو سایت نمی شه.
3- موقع ذخیره، پیام و تصویر خطا بودن تنظیمات و لایسنس رو نشون می ده. هرچند متن پیام، تایید ذخیره هست و تغییرات اعمال شده هم ذخیره می شن اما ظاهر خوبی نداره و چون سایت رو برای مشتری می خوام درست کنم، بهتره این گزینه همون شکل درستش باشه.
من از قالب فلت سام استفاده می کنم. ممنون می شم راهنمایی و بررسی بفرمائید.
دقیقا مشکلات منم هست

پیام یزدانیان

کاربر عضو
اخه داخل سایت دیجیتس فارسی اولین سایتی که پشتیبانی میکنه مکس اس ام اس رو زدین !!!
sms.ir چی ؟ نسخه 7 پشتیبانی میکنه؟
اقدام نادرست و دور از اخلاق مدیریت سامانه ایپی پنل ، باعث بوجود اومدن این مسئله در ووکامرس فارسی شده است.
از سامانه های موجود دیگر استفاده کنید.
صفحه سایت هم اصلاح شد .

amirnano2

تازه وارد
سلام addon ها رو از کجا میتونم تهیه کنیم؟ برای تسویه حساب ووکامرس یک ادان هست که صفحه تسویه حساب رو لاک میکنه تا کاربر مجبور به عضویت و لاگین بشه به نام forced login page lock
این رو از کجا میشه تهیه کرد؟

navabmis

تازه وارد
درود خسته نباشید
من تموم امروز رو دورش بودم متاسفانه موفق به راه اندازی نشدم
کاملا طبق اموزش پیش میرم ولی در اخر این ارور هنگام تست میاد
پاسخ
[object Object]

و چیزی ارسال نمیشه
هنگام ثبت نام هم روی لودینگ گیر میکنه

irera

تازه وارد
سلام روزتون بخیر
بنده میتونم به شماره های ایرانسل ارسال کد کنم ولی نمیتونم به شماره های همراه اول کد ارسال کنم ! مشکل از کجاست ؟

leilan

تازه وارد
سلام من این پیام رو بالای سایت دارم، چطوری رفعش کنم؟
Notice: Undefined index: in /home/... /public_html/wp-content/plugins/digits/includes/dig_geo.php on line 259
میشه این خط:
if( !$countryList[$code] ) return $code;
else return $countryList[$code];

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام addon ها رو از کجا میتونم تهیه کنیم؟ برای تسویه حساب ووکامرس یک ادان هست که صفحه تسویه حساب رو لاک میکنه تا کاربر مجبور به عضویت و لاگین بشه به نام forced login page lock
این رو از کجا میشه تهیه کرد؟
این مورد خیلی اصولی تر توسط همین دیجیت قابل انجام است. در صورت تمایل با دریافت هزینه اندک انجام میشود برای هرکسی ک خواست در پیام خصوصی در ارتباط باشد.

بالا