افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

gorgbet

تازه وارد
ممنون از مطلب جالب شما

mr6097

تازه وارد
با توجه به مشکلات مکرر کاربران در استفاده از بخش حمل و نقل پیشفرض ووکامرس ، و یا استفاده از تنظیمات سخت و یا عدم صحت کارکرد در افزونه های خارجی و یا ایرانی ، تیم ووکامرس فارسی (پرشین اسکریپت) بر آن شد تا یک افزونه کاربردی و بومی برای ووکامرس پیاده سازی کند. این افزونه بر اساس وزن محصول و آخرین نرخ پست شامل هزینه های پستی ، بیمه و سایر خدمات می تواند قیمت حمل و نقل را به صورت کامل برای ارسال مرسوله ها با پست پیشتاز و سفارشی محاسبه و لحاظ کند. از دیگر قابلیت های این افزونه می توان به امکان فعال سازی ارسال با پیک و همچنین ارسال مرسوله ها به صورت تیپاکس برای شهر های خاص بر اساس قیمت ثابت نیز لحاظ کنید.

persian-woocommerce-shipping.jpg

• سازگار با آخرین نسخه ووکامرس (سری 2.6.X)

• امکان فعال یا غیر فعال سازی نرخ پست پیشتاز و سفارشی

• امکان محاسبه نرخ بر اساس هزینه های بروز شده و قابلیت فعال سازی هزینه بیمه و خدمات

• قابلیت دریافت هزینه اضافه دلخواه

• امکان فعال سازی هزینه دلخواه برای شهر های خاص

• قابلیت تعریف روش حمل و نقل ارسال با پیک (درون شهری) برای شهر خاص با قیمت دلخواه (هزینه ثابت)

• قابلیت تعریف روش حمل و نقل ارسال با تیپاکس برای شهر های خاص با قیمت دلخواه (هزینه ثابت)

• سازگار با قالب های مدرن و استاندارد

• و…
از قابلیت های مهم این افزونه میتوان به انعطاف پذیر بودن در ثبت استان ها (دلخواه، مجازی)، شهر ها و محله ها اشاره کرد که میتوان برای تک تک آن ها هزینه های ثابت و تنظیمات خاص اعمال کرد.

این افزونه پس از روز ها کدنویسی و تلاش قرار بود در صف محصولات تجاری ووکامرس فارسی قرار گیرد و با هزینه ای حدود (49 تومان) به فروش برسد. اما با مشاهده طیف وسیعی از کاربرانی که درخواست این افزونه را داده بودند جهت حمایت از کاربران عزیز افزونه را بصورت رایگان در مخزن وردپرس منتشر کردیم تا پشتیبانی خود را در قبال درخواست های کاربران نشان دهیم. اکنون نوبت شماست تا با حمایت های خود مهر تاییدی بر درخواست های خود بزنید. حمایت های مالی شما، بروزرسانی ها و انتشار افزونه های کاربردی دیگر را همراه خواهد داشت.

این افزونه به صورت رایگان منتشر شده است. برای حمایت مالی از افزونه می توانید مراجعه کنید.

لینک افزونه در مخزن وردپرس:

کد:
https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-shipping/

لینک دانلود افزونه از مخزن:

کد:
https://downloads.wordpress.org/plugin/persian-woocommerce-shipping.zip

لینک ثبت نظر و دادن ستاره به افزونه:

کد:
https://wordpress.org/support/plugin/persian-woocommerce-shipping/reviews/?rate=5#new-post

لینک صفحه حمایت مالی از افزونه:

کد:
http://donate.woocommerce.ir/persian-woocommerce-shipping/
سلام و خسته نباشید
خیلی ممنون از شما بابت زحمتی که کشدیدید
ظاهرا مشابه همین افزونه رو دارن در فروشگاههای افزونه میفروشن

یه سوال داشتم
من نصب کردم
دیدم باید همه شهرها رو دستی وارد کرد و هزینه شونو دستی حساب کرد
نمیشه خودش بر اساس مسافت هزینه رو حساب کنه
مثلا فاصله تهران و اصفهان رو خودش از قیمت پست برداره بنویسه ؟
یا از سایت تیپاکس حساب کنه فاصله رو که دستی وارد نکرد ؟

اگر نمیشه چطور باید برای تک تک شهرها هزینه کرایه رو دستی وارد کرد ؟
منظورم اینه که اینهمه شهر اگر داریم همه رو باید یکی یکی وارد کنیم ؟
قیمتاشو از کجا بیاریم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
من مشکل نمایش عدد بجای عنوان شهر در صفحه تسویه مو قسمت تغییر ادرس ووکامرس دارم !
ایم مشکل رو چجوری میتوانم برطرف کنم
سلام
در نسخه های آینده در قسمت ویرایش پروفایل هم قابلیت انتخاب شهر اضافه خواهد شد.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام راستی من تاپین رو فعال کردم ولی هر وقت میزنم ثبت میگه ادرس حمل و نقل رو باید وارد کنید
چجور میتونم کاری کنم همیشه ادرس صورت حساب بره اتوماتیک پر بشه؟؟؟
سلام
از منو ووکامرس > پیکربندی > حمل و نقل > گزینه های حمل و نقل > مقصد ارسال رو روی "حمل و نقل اجباری به آدرس صورتحساب مشتری " تنظیم کنید.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام افزونه کاربردی هست ، اگر بشه امکان گرفتن مبلیغ ارسال از فروشنده کالا (با افزونه دکان ست بشه و از فروشنده بگیره خوب میشه مثل دیجیکالا )
سلام
این جز موارد خاص هست و باید بصورت شخصی سازی شده براتون پیاده سازی بشه. افزونه حمل و نقل ویژه دکان هم از لینک زیر در دسترس هست:

MahdiY

راهبر انجمن
سلام و خسته نباشید
خیلی ممنون از شما بابت زحمتی که کشدیدید
ظاهرا مشابه همین افزونه رو دارن در فروشگاههای افزونه میفروشن

یه سوال داشتم
من نصب کردم
دیدم باید همه شهرها رو دستی وارد کرد و هزینه شونو دستی حساب کرد
نمیشه خودش بر اساس مسافت هزینه رو حساب کنه
مثلا فاصله تهران و اصفهان رو خودش از قیمت پست برداره بنویسه ؟
یا از سایت تیپاکس حساب کنه فاصله رو که دستی وارد نکرد ؟

اگر نمیشه چطور باید برای تک تک شهرها هزینه کرایه رو دستی وارد کرد ؟
منظورم اینه که اینهمه شهر اگر داریم همه رو باید یکی یکی وارد کنیم ؟
قیمتاشو از کجا بیاریم ؟
سلام
افزونه بصورت خودکار هزینه های پستی رو محاسبه می کنه. ولی هزینه های تیپاکس به دلیل نداشتن فرمول محاسبه (قابل فهم و ساده) باید بصورت دستی وارد شود.

r3zahp

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ضمن تشکر بابت افزونتون
بنده به یک مشکل عجیبی در افزونه Persian woocommerce shipping برخوردم مشکل اینجاست که برای یک شهری پیک موتوری تنظیم کردم وگزینه پیک موتوری در سبد خرید برای مشتری نمایش داده میشه اما وقتی که مشتری وارد صفحه صورت حساب میشه بعده یه دقیقه گزینه پیک موتوری حذف میشه اینم بگم که اگه مشتری آدرسی در سایت ثبت کرده باشه همون آدرس به عنوان پیش فرض در صورت حساب نوشته شده با عوض کردن شهر به یک شهر دیگه و برگدوندنش همه چیز درست میشه( به عنوان مثال برای لاهیجان پیک موتوری تنظیم کردیم و مشتری هم شهرش لاهیجان ثبت شده اما در صفحه تصویه حساب گزینه پیک موتوری بعد از لود شدن شهرها حذف میشه و باید شهر رو به یک جای دیگه تغییر بدیم و دوباره به لاهیجان برگردونیمش تا پیک موتوری نمایش بده )

سایت روی لوکال هاسته و پوسته اصلی سایت آسترا هستش .

اینم اضافه کنم که افزونه چنین وارنینگی داده :
call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'PWS_Admin' does not have a method 'tools' in 'xamp\htdoc\sitename\wp-includes\class-wp-hook.php' on line 287

پیوست‌ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    127.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • photo_2020-06-05_14-16-32.jpg
    photo_2020-06-05_14-16-32.jpg
    51 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • photo_2020-06-05_14-16-33.jpg
    photo_2020-06-05_14-16-33.jpg
    51.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • photo_2020-06-05_14-16-34.jpg
    photo_2020-06-05_14-16-34.jpg
    47.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش:

MahdiY

راهبر انجمن
س
سلام و خسته نباشید ضمن تشکر بابت افزونتون
بنده به یک مشکل عجیبی در افزونه Persian woocommerce shipping برخوردم مشکل اینجاست که برای یک شهری پیک موتوری تنظیم کردم وگزینه پیک موتوری در سبد خرید برای مشتری نمایش داده میشه اما وقتی که مشتری وارد صفحه صورت حساب میشه بعده یه دقیقه گزینه پیک موتوری حذف میشه اینم بگم که اگه مشتری آدرسی در سایت ثبت کرده باشه همون آدرس به عنوان پیش فرض در صورت حساب نوشته شده با عوض کردن شهر به یک شهر دیگه و برگدوندنش همه چیز درست میشه( به عنوان مثال برای لاهیجان پیک موتوری تنظیم کردیم و مشتری هم شهرش لاهیجان ثبت شده اما در صفحه تصویه حساب گزینه پیک موتوری بعد از لود شدن شهرها حذف میشه و باید شهر رو به یک جای دیگه تغییر بدیم و دوباره به لاهیجان برگردونیمش تا پیک موتوری نمایش بده )

سایت روی لوکال هاسته و پوسته اصلی سایت آسترا هستش .

اینم اضافه کنم که افزونه چنین وارنینگی داده :
call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'PWS_Admin' does not have a method 'tools' in 'xamp\htdoc\sitename\wp-includes\class-wp-hook.php' on line 287
سلام
این warning گزارش شده و بزودی حل میشه.
مشکلی که گفتید از نسخه 2.0.5 به بعد حل شده هست. اگر سایت رو آنلاین کنید بصورت آنلاین می تونم بررسی کنم.

milad-m

تازه وارد
سلام
با اینکه بیش از 5 آپدیت از این افزونه اومده اما مشکل من پابرجاست
با فعال کردن این افزونه و ووکامرس فارسی قسمت سفارشات / قسمت در حال انجام / قسمت در حال پرداخت و بعضی دیگه رو خالی نمایش میده در صورتی که سفارش در جریان وجود داره

آخرین آپدیت هم که وقتی محصول به سبد اضافه میشه ارور
Warning: A non-numeric value encountered in /home/kidoak/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/includes/class-tapin.php on line 447
رو نمایش میده

milad-m

تازه وارد
سلام
با فعال کردن این افزونه و ووکامرس فارسی قسمت سفارشات / قسمت در حال انجام / قسمت در حال پرداخت و بعضی دیگه رو خالی نمایش میده در صورتی که سفارش در جریان وجود داره

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kidoak/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/includes/class-tapin.php on line 447
رو نمایش میده

همینطور این ارور در قسمت حمل و نقل افزونه
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'PWS_Admin' does not have a method 'tools' in /home/kidoak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

milad-m

تازه وارد
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'PWS_Admin' does not have a method 'tools' in /home/kidoak/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287

قابل ذکر هست که ورژن 2.2.2 نصب هست و دو سایت دارم که هر دو این ارور ها رو میدن

mayer1

تازه وارد
یه مشکل دیگه الان افزونه رو آپدیت کردم به 2.0.2 تو سایت فروشگاه کل روش ارسال ها رو نشون میده ، ولی تو اپلیکیشن فقط نرخ های ثابت رو نشون میده ، پست و تیپاکس و پیک موتوری نشون نمیده.

این مشکل رو قبل از آپدیت افزونه حمل و نقل نداشتم.
سلام مجدد اقا مهدی
این مشکل ما هنوز با پرجاست برای اپلیکیشن .
اپلیکیشن از سایت هست
قبل از آپدیت به نسخه 2 افزونه شما ، روشهای پست داخل اپلیکیشن و سایت محاسبه و نمایش میداد.

از وقتی افزونه شمارو اپدیت کردم ، روش پست پیشتاز رو دیگه داخل اپلیکیشن نشون نمیده و فقط نرخ های ثابت رو نشون میده.
داخل سایت همه چی اکی هست ولی داخل اپلیکیشن نشون نمیده میشه لطفا بررسی کنید
خیلی ها از این سایت اپلیکیشن دارند و از افزونه شما هم استفاده میکنند.

ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mujahid

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

رو نمایش میده
سلام
آدرس سایتتون رو اینجا قرار بدید. واحد فروش چیه؟ (عدد، کیلو یا...)
از سرویس تاپین استفاده می کنید؟

این مشکل مشاهده و رفع شده، در مورد مشکل قبلیتون اطلاعات بدید تا اونم حل کنم و نسخه جدید رو منتشر کنم

MahdiY

راهبر انجمن
سلام مجدد اقا مهدی
این مشکل ما هنوز با پرجاست برای اپلیکیشن .
اپلیکیشن از سایت هست
قبل از آپدیت به نسخه 2 افزونه شما ، روشهای پست داخل اپلیکیشن و سایت محاسبه و نمایش میداد.

از وقتی افزونه شمارو اپدیت کردم ، روش پست پیشتاز رو دیگه داخل اپلیکیشن نشون نمیده و فقط نرخ های ثابت رو نشون میده.
داخل سایت همه چی اکی هست ولی داخل اپلیکیشن نشون نمیده میشه لطفا بررسی کنید
خیلی ها از این سایت اپلیکیشن دارند و از افزونه شما هم استفاده میکنند.

ممنون
سلام
لطفا از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشید. از تیم فنی اپلیکیشن بپرسید لیست روش های ارسال رو از کدوم وب سرویس دریافت می کنند؟

milad-m

تازه وارد
سلام
آدرس سایتتون رو اینجا قرار بدید. واحد فروش چیه؟ (عدد، کیلو یا...)
از سرویس تاپین استفاده می کنید؟

این مشکل مشاهده و رفع شده، در مورد مشکل قبلیتون اطلاعات بدید تا اونم حل کنم و نسخه جدید رو منتشر کنم

سلام
oakshop.ir و kidoak.ir
واحد ها عدد ، گرم ، سانتیمتر هست
تاپین رو ثبت نام نصب کردم اما قسمت تست نداره چند بار درخواست پشتیبانی دادم که زنگ بزنن با روش کار آشنا بشیم خبری نیست
اگر اون مشکل ارور رفع شده چرا هنوزما روی هرو دو سایت این ارور رو داریم! جدیدترین ورژن هم نصب هست

پیوست‌ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    40.8 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    46.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • Untitled4554.jpg
    Untitled4554.jpg
    111.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2

soheil7

تازه وارد
سلام خسته نباشید
آقای
MahdiY
شما با دریافت هزینه این افزونه رو روی سایتم راه اندازی می کنید که تمام تعرفه ها هم طبق تعرفه پست پیشتاز امسال باشه و کلیه تنظیماتش رو انجام بدید؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
oakshop.ir و kidoak.ir
واحد ها عدد ، گرم ، سانتیمتر هست
تاپین رو ثبت نام نصب کردم اما قسمت تست نداره چند بار درخواست پشتیبانی دادم که زنگ بزنن با روش کار آشنا بشیم خبری نیست
اگر اون مشکل ارور رفع شده چرا هنوزما روی هرو دو سایت این ارور رو داریم! جدیدترین ورژن هم نصب هست
سلام
لطفا از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشید. در ایمیل دسترسی هاست بفرستید یه کد برای حل مشکلتون بزنم ببینم حل میشه یا خیر. لطفا تا بررسی کنم تنظیمات سایتتون رو عوض نکنید. متوجه مشکل شدم و حل کردم ولی مطمئن نیستم. مطمئن شدم سریعا بروزرسانی منتشر میشه

MahdiY

راهبر انجمن
سلام خسته نباشید
آقای
MahdiY
شما با دریافت هزینه این افزونه رو روی سایتم راه اندازی می کنید که تمام تعرفه ها هم طبق تعرفه پست پیشتاز امسال باشه و کلیه تنظیماتش رو انجام بدید؟
سلام
بله، از طریق ایمیل در ارتباط باشید.

بالا