مشکل در ترجمه بخش گزارشات ووکامرس

jamshimi

کاربر عضو
متاسفانه فایل زبان کامیت نشده بود. امشب کامیت میشه. حلقه ها هم چک میشه. مطمئن شید نسخه PHP 7 هست.
سلام و صمیمانه سپاس از همه زحمات

نسخه PHP 7.1 هست واسه من و هنوز همون دو مورد به صورت انگلیسی هستش.

منتظر بروزرسانی امشب هستیم👌

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
با سلام
در قسمت بروزرسانی های سفارش در حساب کاربری تاریخ این جوری نشون داده میشه لطفا فایل فارسی ساز رو اصلاح بفرمایید
q71_ذذذ.jpg

همین طور وقتی سفارشی کامل میشود و ایمیل ارسال میشه این عنوان بالای متن ایمیل هست که ترجمه نشده

We have finished processing your order.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@Mohammad
با سلام
در قسمت بروزرسانی های سفارش در حساب کاربری تاریخ این جوری نشون داده میشه لطفا فایل فارسی ساز رو اصلاح بفرمایید
q71_ذذذ.jpg

همین طور وقتی سفارشی کامل میشود و ایمیل ارسال میشه این عنوان بالای متن ایمیل هست که ترجمه نشده

We have finished processing your order.
در حال بررسی هستیم. متشکرم از گزارشت

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
درود وقت بخیر

این دوستمون هم یه گزارش دادند ممنون میشم اصلاح بفرمایید
ضمنا تاکنون موارد قبلی که گزارش داده بودیم هم اصلاح و ویرایش نشده جناب مجیدی عزیز

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@Mohammad
درود وقت بخیر

این دوستمون هم یه گزارش دادند ممنون میشم اصلاح بفرمایید
ضمنا تاکنون موارد قبلی که گزارش داده بودیم هم اصلاح و ویرایش نشده جناب مجیدی عزیز
سلام. فایل زبان طی 48 ساعت اینده بروزرسانی میشه.
اگر این واژه درونش باشه حتما بروز میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamshimi

jamshimi

کاربر عضو
سلام. فایل زبان طی 48 ساعت اینده بروزرسانی میشه.
اگر این واژه درونش باشه حتما بروز میشه.

درود
یعنی موارد قبلی هم که گزارش دادیم در فایل زبان که قراره بروزرسانی بشه گنجانده شده؟
با سپاس

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درود
یعنی موارد قبلی هم که گزارش دادیم در فایل زبان که قراره بروزرسانی بشه گنجانده شده؟
با سپاس
من چندین مورد رو یادداشت کردم. لطفا لیست کامل رو برام در همینجا ارسال کن اگر امکان پذیره (که یادم نره یا از دستم خارج نشه)

jamshimi

کاربر عضو
من چندین مورد رو یادداشت کردم. لطفا لیست کامل رو برام در همینجا ارسال کن اگر امکان پذیره (که یادم نره یا از دستم خارج نشه)

این موارد
We have finished processing your order

You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• 1565871556034.png
    1565871556034.png
    101.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 1565871565424.png
    1565871565424.png
    95.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • Like

jamshimi

کاربر عضو
هم‌چنان منتظر دریافت آپدیت فایل زبان ووکامرس فارسی هستیم

• Like

khodadadian

تازه وارد
بروزرسانی ووکامرس فارسی امشب یا فردا عرضه میشه.
با سلام
حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی در ووکامرس و وردپرس جدید که تازه نصب شده باشد کار نمیکند ولی در نسخه های آپدیت شده کار میکند لطفا بررسی بفرمائید ممنون

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام
حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی در ووکامرس و وردپرس جدید که تازه نصب شده باشد کار نمیکند ولی در نسخه های آپدیت شده کار میکند لطفا بررسی بفرمائید ممنون
مرسی . حتما بررسی میشه.

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
سلام وقت بخیر
محمد جان هنوز بروز رسانی ترجمه اپدیت نکردید؟
checkoo.JPG

در نسخه 3.7 این خط در صفحه تسویه حساب فارسی نیست لطفا اگه ممکنه اپدیت رو یه کم سریع تر بفرستید با تشکر

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
@Mohammad
سلام وقت بخیر
محمد جان هنوز بروز رسانی ترجمه اپدیت نکردید؟
checkoo.JPG

در نسخه 3.7 این خط در صفحه تسویه حساب فارسی نیست لطفا اگه ممکنه اپدیت رو یه کم سریع تر بفرستید با تشکر
امروز منتشر میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jamshimi

jamshimi

کاربر عضو
@Mohammad
سلام محمد عزیز وقت بخیر
در آخرین ورژن 3.9.1 در قسمت حساب کاربری بخش دانلود ها وقتی دانلودی در دسترس نباشد این دو تا کلمه فارسی سازی نشده
Browse products
ممنون میشم ترجمه آپدیت کنید
سپاس

jamshimi

کاربر عضو
با سلام خدمت محمد و مهدی عزیز @Mohammad @MahdiY
ووکامرس 4 یه سری کلمات و عبارت متاسفانه فارسی نیست ممنون میشم ترجمه رو برورزرسانی بفرمایید

1- نوار ابزار بالای در قسمت پیشخوان شامل کلمات inbox, order و... و غیر فعال سازی آن
2- پیام WooCommerce Admin: Historical Analytics Data و.... مرتب میاد بالای صفحه پیشخوان
3- کلمه Analytics در منوی سمت راست زیر ووکامرس فارسی و Revenu
4- در قسمت ویرایش سفارش Items Subtotal: و Paid By Customer:
5- Subtotal در بخش سبد خرید
6- در بخش پیشخوان ووکامرس تمامی موارد انگلیسی هستش لطفا محبت بفرمایید ترجمه فارسی اعمال نمایید
7- در بخش Analytics و قسمت Revenue نیز تمامی موارد انگلیسی هستش
8- همین طور در سایر بخش های Revenue نیز ایتم ها لاتین هستند

با تشکر

آخرین ویرایش:

ramezani.eos@gmail.com

تازه وارد
با سلام خدمت محمد و مهدی عزیز @Mohammad @MahdiY
ووکامرس 4 یه سری کلمات و عبارت متاسفانه فارسی نیست ممنون میشم ترجمه رو برورزرسانی بفرمایید

1- نوار ابزار بالای در قسمت پیشخوان شامل کلمات inbox, order و... و غیر فعال سازی آن
2- پیام WooCommerce Admin: Historical Analytics Data و.... مرتب میاد بالای صفحه پیشخوان
3- کلمه Analytics در منوی سمت راست زیر ووکامرس فارسی و Revenu
4- در قسمت ویرایش سفارش Items Subtotal: و Paid By Customer:
5- Subtotal در بخش سبد خرید
6- در بخش پیشخوان ووکامرس تمامی موارد انگلیسی هستش لطفا محبت بفرمایید ترجمه فارسی اعمال نمایید
7- در بخش Analytics و قسمت Revenue نیز تمامی موارد انگلیسی هستش
8- همین طور در سایر بخش های Revenue نیز ایتم ها لاتین هستند

با تشکر
کسی میدونه این قسمت هارو چطور خودمون ترجمه کنیم؟ من با loco translate نتونستم چیزی پیدا کنم

جاویدان

کاربر عضو
کسی میدونه این قسمت هارو چطور خودمون ترجمه کنیم؟ من با loco translate نتونستم چیزی پیدا کنم
با سلام دوست عزیز
از کدام بخش آنها را تغییر می دهید.
تمامی فایلهای زبان وردپرس و وکامرس در پلاگین / زبان /وردپرس کانتنت wp-content\languages\plugins قرار دارند.
جهت تغییرات از این بخش استفاده کنید.
اما نکته مهمتری هم هست اینکه فایل پوت pot برای ترجمه ادغام نشده و پوت جدید ترجمه های بیشتر و اصلاح بیشتری را می خواهد.
ضمنا برخی بخش های مدیریتی ووکامرس یا فایل زبان برایش تعریف نشده یا نیازمند نصب افزونه های مرتبط (مدیریت ووکامرس-) است.
موفق باشید

ramezani.eos@gmail.com

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
از کدام بخش آنها را تغییر می دهید.
تمامی فایلهای زبان وردپرس و وکامرس در پلاگین / زبان /وردپرس کانتنت wp-content\languages\plugins قرار دارند.
جهت تغییرات از این بخش استفاده کنید.
اما نکته مهمتری هم هست اینکه فایل پوت pot برای ترجمه ادغام نشده و پوت جدید ترجمه های بیشتر و اصلاح بیشتری را می خواهد.
ضمنا برخی بخش های مدیریتی ووکامرس یا فایل زبان برایش تعریف نشده یا نیازمند نصب افزونه های مرتبط (مدیریت ووکامرس-) است.
موفق باشید
من از افزونه loco translate استفاده میکنم و قسمت plugin بعد ووکامرس رو انتخاب میکنم و فایل زبان فارسی رو ادیت میکنم
الان قسمت تجزیه و تحلیل و پیشخوان ووکامرس فارسی نیست افزونه ی دیگه ای لازمه تا ترجمه کنم؟

بالا