تاپیک پشتیبانی نسخه 3 افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shirazmarket

تازه وارد
این افزونه عالیه. کاش علاوه بر اون موارد که گفتم، مدیریتی هم برای نظارت بر مشترکین باشه. مثلا کیا الان برای کدام محصول مشترک شدند یا مدیریتشون.

یا مثلا بشه بعدها به پیامک گروهی داد به کسانی که یک محصول خاصی را خریدند. خیلی عالی میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

teamnet

تازه وارد
برادرا برای ما سیستم ارسال اس ام اس برای آسانک هست الان چکار کنیم که بتونیم استفاده کنیم ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برادرا برای ما سیستم ارسال اس ام اس برای آسانک هست الان چکار کنیم که بتونیم استفاده کنیم ؟
به مدیر آسانک تیکت میزنید و میگید با ایمیل info@woocommerce.ir یا hannanstd@ درخواست بدن تا شرایط اضافه شدن وبسرویسون بهشون گفته بشه .

البته توی پست اول گفتید برادر ! که اینجا پست نزنید !

teamnet

تازه وارد
به مدیر آسانک تیکت میزنید و میگید با ایمیل info@woocommerce.ir یا hannanstd@ درخواست بدن تا شرایط اضافه شدن وبسرویسون بهشون گفته بشه .

البته توی پست اول گفتید برادر ! که اینجا پست نزنید !
متشکرم دوست عزیزم آسانک زیر مجموعه یا همون پیمانکار مخابرات هست شک دارم همچین کاری کنند ... بازم من اطلاع می دم بهشون .

من اولین بار تو این تاپیک پست زدم ... !!! من نبودم بخدا

dev2des

تازه وارد
سلام

برای اضافه شدن وب سرویس باید سرویس دهنده درخواست بده ؟

mhk67

تازه وارد
سلام.من این افزونه رو نصب کردم.اطلاعات فراپیامک رو دادم.ولی کار نمیکنه.تو حالت ارسال پیامک هم که میرم وارد صفحه اپشن خود وردپرس میشه.مشکل کحاست؟

hannanstd.ir

سلام.من این افزونه رو نصب کردم.اطلاعات فراپیامک رو دادم.ولی کار نمیکنه.تو حالت ارسال پیامک هم که میرم وارد صفحه اپشن خود وردپرس میشه.مشکل کحاست؟
99 درصد احتمالش اینه SOAP روی هاست شما فعال نیست .

از تست soap زیر استفاده کنید اگه فعال نبود باید تیکت بزنید هاستینگ فعال کنه .

mjpt1

تازه وارد
من این افزونه رو روی سایتم نصب کردم و از سرویس پرند اس ام اس استفاده می کنم اما وقتی خریدی انجام می دم هیچ اس ام اسی برام نمیاد در صورتی که در پنل پرند اس ام اس می نویسه که ارسال نشد ( یعنی اس ام اس رو میاره اما می نویسه ارسال نشد ) تمام تنظیمات رو هم انجام دادم کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

mjpt1

تازه وارد
در تکمیل سوالم باید بگم که soap برو روی هاستم فعال هستش و جالبی قضیه اینه که با یک قالب دیگه تست کردم و ارسال انجام شد از طریق همین پرند اس ام اس ولی با قالب فعلی سایتم انجام نمی گیره . کسی نمی تونه کمک کنه

mjpt1

تازه وارد
آقا یعنی این افزونه رو پشتیبانی دیگه نمیکنید؟

keshavarz68

تازه وارد
با سلام.

افزونه رو نصب کردم، اما زمانی که سفارش در انتظار پرداخته هیچ پیامکی نه برای من نه برای خریدار ارسال نمیشه. ولی تو بقیه حالات پیاما برای من میان.

hannanstd.ir

با سلام.

افزونه رو نصب کردم، اما زمانی که سفارش در انتظار پرداخته هیچ پیامکی نه برای من نه برای خریدار ارسال نمیشه. ولی تو بقیه حالات پیاما برای من میان.
در انتظار پرداخت اولیه که نباید بیاد . یعنی چون کلا سفارش که ایجاد میشه با همین وضعیت در انتظار پرداخت ایجاد میشه . یعنی حالت اولیه اش هست .

شما فرض کن یک نفر سفارش جدید زده خب الان وضعیتش میشه : در انتظار پرداخت . سفارشش که ایجاد شد و شد در انتظار پرداخت . حالا طرف به بانک هدایت میشه که پرداخت کنه . پرداخت که میکنه برمیگرده به سایت و وضعیتش میشه موفق . اینطوری طبق گفته شما 2 تا پیامک میاد یکی قبل ارسال به بانک که پیام میاد در انتظار پرداخته یکی هم بعد از پرداخت . که اصلا جالب و به صرفه نیست .

ولی اگه شما وضعیت پرداخت رو از یک وضعیت دیگه به وضعیت در انتظار پرداخت تغییر بدید پیامک میاد براش.

hannanstd.ir

دقیقا در چه قسمتی از افزونه با قالب مشکل دارید . شات بذارید .

keshavarz68

تازه وارد
در انتظار پرداخت اولیه که نباید بیاد . یعنی چون کلا سفارش که ایجاد میشه با همین وضعیت در انتظار پرداخت ایجاد میشه . یعنی حالت اولیه اش هست .

شما فرض کن یک نفر سفارش جدید زده خب الان وضعیتش میشه : در انتظار پرداخت . سفارشش که ایجاد شد و شد در انتظار پرداخت . حالا طرف به بانک هدایت میشه که پرداخت کنه . پرداخت که میکنه برمیگرده به سایت و وضعیتش میشه موفق . اینطوری طبق گفته شما 2 تا پیامک میاد یکی قبل ارسال به بانک که پیام میاد در انتظار پرداخته یکی هم بعد از پرداخت . که اصلا جالب و به صرفه نیست .

ولی اگه شما وضعیت پرداخت رو از یک وضعیت دیگه به وضعیت در انتظار پرداخت تغییر بدید پیامک میاد براش.

تو قسمت خريدار وقتي تيك گزينه در انتظار پرداخت رو فعال ميكنيم دقيقا بايد چ پيامكي و براي چه كسي و در چه مرحله اي از سفارش ارسال بشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا