آموزش سازگار کردن ووکامرس با قالب سایت شما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

alu0075

تازه وارد
سلام

این آموزش برای شما هایی که می خواهید کنار سایت خودتون و با قالب خودتون فروشگاه داشته باشید

1) وارد پوشه ی قالب خود شود

2) یک کپی از فایل page.php بگیرید و آن را به woocommerce.php تغییر نام دهید

3) حالا وارد فایل جدید بشید و قسمتی مثل قسمت زیر را توش پیدا کنید (چون مربوط به قالبه فرق داره!!)

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>								<?php the_content(); ?>								<?php endwhile; else: ?>				<p><?php _e('متاسفانه نوشته مورد نظر شما پیدا نشد.'); ?></p>				<?php endif; ?>
لپ کلام >> تابع have_posts() را پیدا کنید تا آخر end if باید پاک کنید یعنی دقیقا تا اونجا که تو کد بالا اومده@@

4)حالا کل اون قسمت را پاک کنید و به جاش این را بزارید

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
5) کار تمومه لذت ببرید

6) اگه فکر کردی تموم شده اشتباه میکنی ، دعا ی خیر برای کنکورم یادت نره!!

7) تشکر

8) بستن صفحه

sata4u

کاربر عضو
سلام این آموزش برای شما هایی که می خواهید کنار سایت خودتون و با قالب خودتون فروشگاه داشته باشید

1) وارد پوشه ی قالب خود شود

2) یک کپی از فایل page.php بگیرید و آن را به woocommerce.php تغییر نام دهید

3) حالا وارد فایل جدید بشید و قسمتی مثل قسمت زیر را توش پیدا کنید (چون مربوط به قالبه فرق داره!!)

کد:
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>                                <?php the_content(); ?>                                <?php endwhile; else: ?>                <p><?php _e('متاسفانه نوشته مورد نظر شما پیدا نشد.'); ?></p>                <?php endif; ?>
لپ کلام >> تابع have_posts() را پیدا کنید تا آخر end if باید پاک کنید یعنی دقیقا تا اونجا که تو کد بالا اومده@@

4)حالا کل اون قسمت را پاک کنید و به جاش این را بزارید

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
5) کار تمومه لذت ببرید

6) اگه فکر کردی تموم شده اشتباه میکنی ، دعا ی خیر برای کنکورم یادت نره!!

7) تشکر

8) بستن صفحه
همیــــــن!؟؟؟ فقط؟؟

(خداخیرت بده، انشا الله همونی که میخوای کنکور قبول شی)

ecogeek

تازه وارد
این آموزش برای شما هایی که می خواهید کنار سایت خودتون و با قالب خودتون فروشگاه داشته باشید
بخشید یک سوال، اگه اینکار را نکنیم دقیقا چه مشکلی پیش خواهد آمد؟ یکم در مورد "سازگار بودن" اگه میشه بیشتر توضیح بدید.

من توی فروشگاه نمیتونم سایدبار قالبم را استفاده کنم، یعنی با این تغییرات مشکل حل میشه؟

ALISISTANI

تازه وارد
آقـــــــــــا اين كار رو هم انجام دادم اما درست نشد

:105: :64: :-s

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما تنظیمات رو دستکاری کردی دوست من... بهم خورده

nima-rz

تازه وارد
سلام

اید کد page.php منه:

<?php get_template_part( 'content', 'before' ); ?>

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post clearfix" id="post-main-<?php the_ID(); ?>">

<div class="entry">

<h1 class="page-title"><?php the_title(); ?></h1>

<?php the_content(); ?>

<div style="clear:both;"></div>

<?php wp_link_pages(); ?>

</div>

</div>

<?php endwhile; endif; ?>

<?php get_template_part( 'content', 'after' ); ?>

این الان 2تا کد have-post داره چیکارش باید بکنم؟رو اینم میشه بگین یبار دیگه؟

alu0075

تازه وارد
بخشید یک سوال، اگه اینکار را نکنیم دقیقا چه مشکلی پیش خواهد آمد؟ یکم در مورد "سازگار بودن" اگه میشه بیشتر توضیح بدید.

من توی فروشگاه نمیتونم سایدبار قالبم را استفاده کنم، یعنی با این تغییرات مشکل حل میشه؟

سلام ،

سازگار شدن بعنی بتونی با همین سایتی که داری ووکامرس هم همزمان با قالب اصلی سایت داشته باشید اگر می خواید فقط فروشگاه داشته باشید به نظر من بهتره از قالب های فروشگاهی فارسی یا انگلیسی که هست استفاده کنید خود سایت ووتمز (سازنده افزونه ) بسیاری قالب رایگان داره !!!

آدرسش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alu0075

تازه وارد
سلام

اید کد page.php منه:

<?php get_template_part( 'content', 'before' ); ?>

<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post clearfix" id="post-main-<?php the_ID(); ?>">

<div class="entry">

<h1 class="page-title"><?php the_title(); ?></h1>

<?php the_content(); ?>

<div style="clear:both;"></div>

<?php wp_link_pages(); ?>

</div>

</div>

<?php endwhile; endif; ?>

<?php get_template_part( 'content', 'after' ); ?>

این الان 2تا کد have-post داره چیکارش باید بکنم؟رو اینم میشه بگین یبار دیگه؟

سلام ، تابع have_post توی وردپرس می آد و مطالب را از پایگاه داده می خونه ، شما در تمام صفحه جست و جو کن و حذفشون کن و فقط توی جای مناسب ( با امتحان کردن ، یعنی کد را پیست کن و بعد امتحان کن ببین درسته یا نه ) دستور جایگزین را قرار بدید

alu0075

تازه وارد
آقـــــــــــا اين كار رو هم انجام دادم اما درست نشد:105: :64: :-s
سلام ، ناسازگاری ها ی متفاوتی وجود داره این آموزش عمومیه و به خصوص برای مشکل هنگام نمایش لیست محصولات و یا نمایش جزئیات یک محصول موقعی که روش کلیک میشه

اگه مشکل دیگه ای دارید آدرس یا یک تصویر بزارید تا بیشتر راهنمایی تون کنم ،

توی اسناد سایت ووتمز هم آموزش هایی به زبان انگلیسی هست!!!( وااااای انگلیسی !!! :29: )

nima-rz

تازه وارد
پس یعنی من باید همه کد های post رو با هرچی بعدش هست رو تا end if پاک کنم و به جاش <?php woocommerce_content(); ?> بزارم؟

alu0075

تازه وارد
پس یعنی من باید همه کد های post رو با هرچی بعدش هست رو تا end if پاک کنم و به جاش <?php woocommerce_content(); ?> بزارم؟
سلام،

بله اگه این کار را انجام بدید باید مشکل بر طرف بشه ولی ):

می دونید چیه به نظر من تو این کاره نیستی (شاید نظر من اهمیتی نداشته باشه ولی لطفا بی احترامی نکنید ) دلیل :

1) پست اسپم میدید .

2 ) می خواهید کاری که انجام می دید رایگان باشه و توقع دارید که کد آماده بگیرید حتی زحمت تست هم به خودت نمیدی !!

3 ) اصلا جواب قبلی من را آزمایش کردید که پست سوالی دادید؟

من سنی ندارم ( 17 سال )ولی فکر می کنم انگیزم از شما بیشتر باشه برای خودم و کارم اهمیت قائل میشم که اومدم یه مقاله انگلیسی را ترجمه کردم تا هموطنام ازش استفاده کنن !!!

شما هم سعی کن توی این ضمینه خودت را اصلاح کنی ، بیشتر سعی کن ، بیشتر جست و جو کن ( !!!)

کم تر بپرس البته پرسیدن عیب نیست!!

ecogeek

تازه وارد
سلام

بنده این کد را پیدا کردم:

کد:
if ( have_posts() ){
                    while (have_posts()){ the_post(); 

if( $gdl_show_title != "No" ){
                            echo '<div class="sixteen columns mb0">';
                            echo '<div class="page-header-wrapper">';
                            echo '<h1 class="page-header-title title-color gdl-title">' . get_the_title() . '</h1>';
                            echo '<div class="header-gimmick mr0"></div>';
                            echo '<div class="clear"></div>';
                            echo '</div>';    
                            echo '</div>'; // sixteen columns                                
                        }

if( $page_background != 'No' ){
                            echo "<div class='sixteen columns'>";
                            echo '<div class="page-bkp-frame-wrapper">';
                            echo '<div class="page-bkp-frame">';
                        }    

$content = get_the_content();
                        $content = apply_filters('the_content', $content);
                        // Show content
                        if( $gdl_show_content != 'No' && !empty($content) ){
                            echo '<div class="sixteen columns">';
                            echo '<div class="gdl-page-content">';
                            echo '<div class="bkp-frame-wrapper">';
                            echo '<div class="bkp-frame p20">';                            
                            echo $content;
                            wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-link"><span>' . __( 'Pages:', 'gdl_front_end' ) . '</span>', 'after' => '</div>' ) );
                            echo '</div>';                
                            echo '</div>';        
                            echo '</div>'; // page-content
                        }

} // while loop

} //if have posts
کلش را حذف کردم و با کدی که گفتید جایگزین کردم ولی این مشکل پیش اومد:

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home3/ecogeeki/public_html/wp-content/themes/bangkokpress_v1-11/woocommerce.php on line 30

چکار کنم؟

ecogeek

تازه وارد
ببخشید بنده احسا میکنم که ووکامس با قالبم مشکلی نداره تو حالت عادی، فقط مشکل اینه که سایدبار ندارم. میشه راهنمایی کنید که چطور سایدبار براش بذارم؟ برگه جدا برای فروشگاه هم ایجاد کردم، سایدبارش را فعال کردم (توی همون تنظیمات برگه) ولی همچنان بدون سایدبار هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این اموزش برای همینه دوست من...

alu0075

تازه وارد
ببخشید بنده احسا میکنم که ووکامس با قالبم مشکلی نداره تو حالت عادی، فقط مشکل اینه که سایدبار ندارم. میشه راهنمایی کنید که چطور سایدبار براش بذارم؟ برگه جدا برای فروشگاه هم ایجاد کردم، سایدبارش را فعال کردم (توی همون تنظیمات برگه) ولی همچنان بدون سایدبار هست.
سلام

از نمایش آخرین محصولات توی ابزارک هاتون استفاده کنید !!! به همین سادگی !!

اگر کسی از دوستان کد ابزارک اسلایدر محصولات را پیدا کرد به من هم بگه!!

alu0075

تازه وارد
سلامبنده این کد را پیدا کردم:

کد:
if ( have_posts() ){
                    while (have_posts()){ the_post(); 

if( $gdl_show_title != "No" ){
                            echo '<div class="sixteen columns mb0">';
                            echo '<div class="page-header-wrapper">';
                            echo '<h1 class="page-header-title title-color gdl-title">' . get_the_title() . '</h1>';
                            echo '<div class="header-gimmick mr0"></div>';
                            echo '<div class="clear"></div>';
                            echo '</div>';    
                        }

if( $page_background != 'No' ){
                            echo "<div class='sixteen columns'>";
                            echo '<div class="page-bkp-frame-wrapper">';
                            echo '<div class="page-bkp-frame">';
                        }    

$content = get_the_content();
                        $content = apply_filters('the_content', $content);
                        // Show content
                        if( $gdl_show_content != 'No' && !empty($content) ){
                            echo '<div class="sixteen columns">';
                            echo '<div class="gdl-page-content">';
                            echo '<div class="bkp-frame-wrapper">';
                            echo '<div class="bkp-frame p20">';                            
                            echo $content;
                            wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-link"><span>' . __( 'Pages:', 'gdl_front_end' ) . '</span>', 'after' => '</div>' ) );
                            echo '</div>';                
                            echo '</div>';        
                            echo '</div>'; // page-content
                        }

} // while loop

} //if have posts
کلش را حذف کردم و با کدی که گفتید جایگزین کردم ولی این مشکل پیش اومد:

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home3/ecogeeki/public_html/wp-content/themes/bangkokpress_v1-11/woocommerce.php on line 30

چکار کنم؟
سلام ،

این طوری نمی تونم کمکتون کنم کد کل صفحه را توی یک فایل txt آپلود کنید ببینم مشکل چیه !!

به نظر میاد کدی که پیدا کردید درست همون قسمت مورد نظر ولی انگار توی خط 30 کدتون نزدیک به > یه خطایی دارید !! (ارور این را می گه !) من نمی دونم خط 30 دقیقا کجاست!؟ برای این میگم تو فایل txt آپلود کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ecogeek

تازه وارد
خط 30 همونجایی هست که have post شروع میشه.

به هرحال کدها را توی فایل تکست گذاشتم براتون. (فایل را تغییر ندادم)

alu0075

تازه وارد
خط 30 همونجایی هست که have post شروع میشه.به هرحال کدها را توی فایل تکست گذاشتم براتون. (فایل را تغییر ندادم)

دوست عزیز این کد را امتحان کن :D

کد:
<?php get_header(); ?>	<?php				$sidebar = get_post_meta($post->ID,'page-option-sidebar-template',true);		$sidebar_class = '';		if( $sidebar == "left-sidebar" || $sidebar == "right-sidebar"){			$sidebar_class = "sidebar-included " . $sidebar;		}else if( $sidebar == "both-sidebar" ){			$sidebar_class = "both-sidebar-included";		}
	?>	<div class="content-wrapper <?php echo $sidebar_class; ?>">					<div class="page-wrapper">			<?php				$left_sidebar = get_post_meta( $post->ID , "page-option-choose-left-sidebar", true);				$right_sidebar = get_post_meta( $post->ID , "page-option-choose-right-sidebar", true);									echo "<div class='gdl-page-float-left'>";								echo "<div class='gdl-page-item'>";								global $page_background;				$page_background = get_post_meta( $post->ID, "page-option-enable-background", true);								// Page title and content				$gdl_show_title = get_post_meta($post->ID, 'page-option-show-title', true);				$gdl_show_content = get_post_meta($post->ID, 'page-option-show-content', true);									woocommerce_content();						global $gdl_item_row_size;				$gdl_item_row_size = 0;				// Page Item Part				if(!empty($gdl_page_xml)){					$page_xml_val = new DOMDocument();					$page_xml_val->loadXML($gdl_page_xml);					foreach( $page_xml_val->documentElement->childNodes as $item_xml){						switch($item_xml->nodeName){							case 'Accordion' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_accordion_item($item_xml);								break;							case 'Blog' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'wrapper mb0');								print_blog_item($item_xml);								break;							case 'Contact-Form' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_contact_form($item_xml);								break;							case 'Column':								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_column_item($item_xml);								break;							case 'Content' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_content_item($item_xml);								break;															case 'Divider' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_divider($item_xml);								break;							case 'Gallery' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'wrapper mb0');								print_gallery_item($item_xml);								break;							case 'Message-Box' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_message_box($item_xml);								break;							case 'Page':								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'wrapper gdl-portfolio-item mt0');								print_page_item($item_xml);								break;							case 'Post-Slider':								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_post_slider_item($item_xml);								break;														case 'Price-Item':								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'gdl-price-item');								print_price_item($item_xml);								break;							case 'Portfolio' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'wrapper gdl-portfolio-item mb0');								print_portfolio($item_xml);								break;							case 'Slider' : 								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_slider_item($item_xml);								break;							case 'Stunning-Text' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_stunning_text($item_xml);								break;							case 'Tab' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_tab_item($item_xml);								break;							case 'Testimonial' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'), 'wrapper');								print_testimonial($item_xml);								break;							case 'Toggle-Box' :								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								print_toggle_box_item($item_xml);								break;							default: 								print_item_size(find_xml_value($item_xml, 'size'));								break;						}						echo "</div>";					}				}								if( $page_background != 'No' ){									echo "<div class='clear'></div>";					echo "</div>"; // page-bkp-frame					echo "</div>"; // page-bkp-frame-wrapper					echo "</div>"; // sixteen-columns				}								echo "</div>"; // end of gdl-page-item								get_sidebar('left');										echo "</div>"; // gdl-page-float-left									get_sidebar('right');							?>						<br class="clear">		</div>	</div> <!-- content-wrapper -->	<?php get_footer(); ?>

yakamoz87

تازه وارد
دوستان یه مشکلی هست تو woocommerc فارسی که روی هر قالبی وجود داره من دلیلشو فهمیدم اما روش حلشو نفهمیدم، مشکل اینه که تو قسمت تسویه حساب تو وارد کردن اطلاعات وقتی یه شهر یا کشور رو میخوایم انتخاب کنیم یک div با کلاس chzn-drop توسط فایل جاوااسکریپت به موقعیت -9000px میره و باعث میشه قالب بهم بخوره این مشکل تو قالب woostore که بچه ای این انجمن فارسی کردن و هم تو قابای انگلیسی نیس، اما هر قالبه دیگه ای رو که بخوایم با پلاگین ووکامرس استفاده کنیم این مشکل توش هست، میخواستم ببینم چطوری میشه این مشکل رو حل کنم.

من یه عکس هم از این مشکل گذاشتم تا ببینید
You must be registered for see images attach

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا