آموزش کامل ایجاد روش حمل و نقل در ووکامرس به شیوه کاملا ساده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام و درود

یک آموزش کاربردی دیگر برای شما عزیزان لطفا از کپی پیست این مطلب جدا خودداری کنید  و در غیر اینصورت درج منبع با آدرس کامل الزامی است.

از روش فوق استفاده کنید. فراموش نکنید نمایش حمل و نقل توسط خود شما تعیین می شود پس دقت کنید.

ووکامرس - پیکربندی- حمل و نقل-روش های حمل و نقل- افزودن روش حمل و نقل-

بدین شکل شما اول گزینه پست را تعریف- دوم یک گزینه باربری ایجاد می کنید. این قسمت در بخش با حمل نقل محصولات کلاس ارسال محسوب و دیده می شود.

پس از نوشتن نام و نامک ذخیره می کنید.

سپس به وکامرس - پیکربندی- حمل و نقل-روش های حمل و نقل -مناطق حمل و نقل را انتخاب می کنید.

سپس کشور مورد نظر رو انتخاب می کنید -  ایران - ویرایش رو میزنید .

یک روش حمل نقل ایجاد می کنید - فراموش نکنید این روش حمل نقل در بخش محصولات دیده نمی شود و فقط در هنگام پرداخت نهایی دیده می شود.

در صورتی که می خواهید رایگان محصولات را بفرستید با پست یا باربری ، دو بار روش افزودن حمل و نقل را می زنید و در هر دو بار حمل و نقل رایگان را انتخاب می کنید . سپس روی اولین حمل و نقل رایگان وارد شده و سپس نام حمل و نقل رایگان را به پست و دومی را به باربری تغییر می دهید. می توانید در کنار آن رایگان را درج کنید . یکی از گزینه های زیر نیازمند حمل و نقل رایگان را انتخاب می کنید معمولا کمترین میزان مبلغ سفارش یا کمترین میزان خرید تعیین می شود مثلا مبلغ 1000000 تومان سپس ذخیره تغییرات .

(نکته مهم: یادتان باشد اگر مشتری به سقف تعیین شده نرسد حمل و نقل رایگان نمایش داده نمی شود و سایر گزینه هایی که احتمالا فعال کرده اید قابل دیدن است)

دوم روش حمل و نقل { تحویل محلی} اگر از این گزینه برای افزودن روش حمل و نقل استفاده کنید می توانید یک رقم ثابت را دریافت کنید . و برای همه محصولات یکی خواهد بود هیچکدام از گزینه های کلاس حمل و نقل نیز در این مورد قابل رویت نیست.

سوم نرخ ثابت این شیوه دقیقا برای شما قابل استفاده است . کلاس های حمل و نقل در آن دیده می شود و قابل اعمال است .

این بخش از شورت کد هایی استفاده می کند که می تواند هزینه ها را برای مجموع یا هر محصول مجزا محاسبه کند . تعیین شیوه ارسال حمل نقل در محصولات از این تابع استفاده می کند .شما می توانید در همه حال یک مبلغ ثابت را بگیرید یا بر اساس تعداد محصول قیمت را بالا ببرید.

[qty]  محاسبه بر اساس تعداد موجودی این گزینه در صورتی که به این شکل استفاده شود فقط یک عدداضافه می کند اما به این شکل رقم مشخصی را به تعداد بالا می برد . ( [qty] * 100 ) { یک نکته : می توان از این گزینه بصورت تکی بدون نیاز به ( ) نیز استفاده کرد مانند [qty] * 100 }

[cost]  جمع هزینه محصولات را مورد محاسبه حمل و نقل قرار می دهد

[fee percent="20"]  درصد هزینه در این مورد شما یک درصد از کل مجموع هزینه کالاها را به صورت درصدی از کل دریافت می کنید هر محصول بر اساس قیمت خودش از درصد کل کم می شود

[fee percent="20" min_fee="5000"] درصد هزینه با قیمت کمترین در این فرمول اگر مجموع هزینه حمل و نقل شما از min_fee پایین تر باشد قیمت مشخص در min_fee برای کل محصولات اعمال می شود تا زمانی که هزینه حمل و نقل بیشتر از این میزان نشود ثابت است در صورت افزایش محصولات و بالا رفتن از میزان min_fee هزینه ها بر حسب درصد و قیمت نهایی محاسبه می شود.

[fee percent="20" max_fee="40000"] درصد هزینه با قیمت بیشترین در این فرمول با محاسبه درصد اگر میزان حمل و نقل از  max_fee بیشتر شود مبلغ max_fee به عنوان آخرین میزان هزینه حمل و نقل محاسبه می شود. در این صورت با افزایش تعداد محصولات تغییری در قیمت وجود نخواهد داشت.

[fee percent="20" min_fee="5000" max_fee="400000"] درصد هزینه با کمترین و بیشترین میزان در این فرمول شما یک سقف کمترین و یک سقف حداکثر مشخص می کنید و دقیقا رفتار های تکی بالا را به صورت مجموع شامل می شود.

در فرمول های فوق که با آزمون و خطا فهمیدم این بود که اگر می خواهید در این روش یک محصول در محاسبه حمل و نقل فعال نشود اول مثلا یک کلاس حمل و نقل ایجاد می کنید سپس این کلاس حمل و نقل را در محصول فعال می کنید. آنگاه اگر هزینه نرخ ثابت شما اینگونه محاسبه شد [fee percent="10" min_fee="5000" max_fee="400000"] شما باید در لیست پایین تر  که هزینه های کلاس حمل و نقل است از این شیوه استفاده کنید یادتان باشد اشتباه در قرار دادن این فرمول می تواند تمامی محصولات را شامل شود . [fee percent= "-10"] این یک نمونه در کلاس رایگان قرار می گیرد یعنی باید fee percent شما دقیقا برابر با یا کمتر از میزان نهایی در نرخ ثابت fee percent باشد در غیر اینصورت هیچ هزینه ای محاسبه نمی شود . در این فرمول با بالا رفتن تعداد محصول دارای کلاس حمل و نقل رایگان هیچ مبلغی اضافه نمی شود . اما می تواند روش حمل و نقل رایگان را در صورت رد شدن از سقف قیمت مجموع محصول فعال کند پس دقت کنید.

این فرمول [fee percent= "-5"] به شما اجازه میدهد که در هزینه های کلاس حمل و نقل بتوانید میزان کمتری برای یک محصول در نظر بگیرید یا آنرا را کم کنید

نکته مهم هزینه های کلاس حمل و نقل در صورت استفاده از کدها بالا می تواند هزینه های اضافی نیز دریافت کند . مثلا برای بسته بندی یا موارد دیگر در صورت تمایل به اینکه می خواهید این موارد در بخش محصول دیده شود باید از فیلترها یا افزونه های تغییر این بخش استفاده کنید.

موفق باشید

sirhadi

تازه وارد
سلام و ممنون از کمکتون. اما من هنوز مشکل در ارسال کالا ها دارم.
من 4 نوع روش ارسال مدنظرم هست، سفارشی، پیشتاز، پرداخت درب منزل و باربری. فقط چند تا شرط دارم که نمیدونم چجوری باید تو سبد خرید اعمال بشن ممنون میشم راهنمایی کنید.
1. واسه سفارش های بالای 200 هزارتومن میخوام ارسال رایگان باشه. (در صورتی که آنلاین پرداخت کنه)
2. واسه پست سفارشی و پیشتاز یا یه مبلغ ثابت و یا مبلغ دقیقش رو میخوام که تو سبد خرید اعمال بشه.
3. واسه پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه انتخاب کنه که با پست سفارشی ارسال بشه یا با پیشتاز. و اینکه هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیرم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.
و حالا مشکلاتی که دارم:
1. زمانی که سفارش 200 هزار تومن و بیشتر میشه بازم گزینه های دیگه ارسال رو تو سبد خرید و تسویه حساب نشون میده. در حالی که نمیخوام اینارو نشون بده.
2. زمانی که مشتری پرداخت در محل رو انتخاب می کنه بازهم پرداخت مستقم و آنلاین جزو گزینه هاست. در حالی که نباید پرداخت آنلاین باشه دیگه.
3. واسه تحویل درب منزل چجوری باید یه مقدار پول از مشتری بگیرم که تو سبد خریدش هم اعمال بشه و هنگام تحویل مشتری اون مقدار رو دیگه نده؟ ما با پست قرارداد بستیم واسه تحویل در محل، ولی اونا یه سایت دادن و راهنمای وب سرویس و ... ولی افزونه ای واسه این موضوع نیست انگار.
4. عبارت shipping to تو سبد خرید رو میشه با حلقه ترجمه فارسی کرد؟

من افزونه حمل و نقل پارسی ووکامرس (persian woocommerce shipping) رو هم نصب کردم ولی تو سفارش های بالای 200 تومن هم ارسال رایگان بود و هم روش های ارسال دیگه.
آدرس فروشگاه هم:

ممنون از راهنماییتون.

آخرین ویرایش:

hooman99

تازه وارد
سلام.راستش مطالبتون خوب بود ولی خیلی کلی توضیح دادینو فکر نکنم کسی متوجه شده باشه.فرمولهایی که برای کلاسهای راسالی نوشتید و باید کجا اعمال کرد.یعنی باید کد نویسی بشن یا چجوریه.
حالا سوال خودم.من برای محصولات مثلا تا 30 کیلو بر اساس افزونه (persian woocommerce shipping) عمل کردم و برای محصولات سنگین مثلا تلویزیون اینا از کلاس تعریف شده استفاده کردم.حالا میخوام ببینم آیا میشه یجوری تعریف کرد که در صفحه پرداخت برای محصولاتی که وزن تعریف کردم فقط پست پیشتاز و سفارشی مربوط به افزونه (persian woocommerce shipping) رو نشون بده و برای محصولاتی که کلاس براشون قرار دادم فقط نرخ ثابت مربوط رو.یعنی مثلا فرض کنیم برای یک استان دو روش پشت پیتشاز و نرخ ثابت در نظر گرفتیم و تو صفحه پرداخت او اعمال هزینه با توجه به نوع کالای اضافه شده به سبد فقط گزینه مربوط رو نشون بده.نرخ ثابت برای محصولاتی که دارای کلاس هستند و یا پشت پیشتازو سفارشیو برای محصولاتی که وزن رو قرار دادیم فقط.
اگه این مشکلم حل بشه بازم با انتخاب دو یا چند محصول متفاوت بازم ووکامرس در جمع کردن هزینه های حمل همشون ناتوانه.واقعا باید چیکار کرد

hooman99

تازه وارد
من 4 نوع روش ارسال مدنظرم هست، سفارشی، پیشتاز، پرداخت درب منزل و باربری. فقط چند تا شرط دارم که نمیدونم چجوری باید تو سبد خرید اعمال بشن ممنون میشم راهنمایی کنید.
1. واسه سفارش های بالای 200 هزارتومن میخوام ارسال رایگان باشه. (در صورتی که آنلاین پرداخت کنه)
2. واسه پست سفارشی و پیشتاز یا یه مبلغ ثابت و یا مبلغ دقیقش رو میخوام که تو سبد خرید اعمال بشه.
3. واسه پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه انتخاب کنه که با پست سفارشی ارسال بشه یا با پیشتاز. و اینکه هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیرم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.
و حالا مشکلاتی که دارم:
1. زمانی که سفارش 200 هزار تومن و بیشتر میشه بازم گزینه های دیگه ارسال رو تو سبد خرید و تسویه حساب نشون میده. در حالی که نمیخوام اینارو نشون بده.
2. زمانی که مشتری پرداخت در محل رو انتخاب می کنه بازهم پرداخت مستقم و آنلاین جزو گزینه هاست. در حالی که نباید پرداخت آنلاین باشه دیگه.
3. واسه تحویل درب منزل چجوری باید یه مقدار پول از مشتری بگیرم که تو سبد خریدش هم اعمال بشه و هنگام تحویل مشتری اون مقدار رو دیگه نده؟ ما با پست قرارداد بستیم واسه تحویل در محل، ولی اونا یه سایت دادن و راهنمای وب سرویس و ... ولی افزونه ای واسه این موضوع نیست انگار.

من افزونه حمل و نقل پارسی ووکامرس (persian woocommerce shipping) رو هم نصب کردم ولی تو سفارش های بالای 200 تومن هم ارسال رایگان بود و هم روش های ارسال دیگه.
آدرس فروشگاه هم:

ممنون از راهنماییتون.

ببنید دوست عزیز اینکار براحتی ممکنه.اولا مثلا فقط برای مبالغ بالا 200 هزار تمن گزینه ارسال رایگانو میاره.پس وقتی که تو صفحه پرداخت برای مشتری پست پیشتاز یا سفارشیو بیاره دلیلی نداره وقتی ارسال رایگان باشه اونارو (پیستاز یا سفارشی)انتخاب کنه چون مفتره(میتونید ارسال رایگان رو هم اولین گزینه و دیفالت قرار بدین.شما با همون افزونه خودتون براحتی میتونید برای تموم ایران یا هر استانی تموم این قابلیت هار تعریف کنید.اول باید تو مناطق حمل و نقل یک منطقه با اسم مثلا ایران را تعریف بعدشم تو گزینه دم یعنی نایحه مناطق ایران یا هر استانی که مد نظرتونه انتخاب کنید بعد ذخیرو برنید.حالا پس از اون باید روشهای حمل و نقلو تعریف کنید.ملا اولین رشو رو حمل و نقل رایگان اتنخاب کتنید وقتی یانکارو مکینید بعد ویرایش میتونید مثلا شرط براش تعریف کنید بر اساس کمترین نرخ سبد اعمال بشه .بعد که اونو ذخیره کردین حالا روشهای دیگرو مثله پست پیشتاز و سفارشیم انخاب و وارد کنید .به همین راحتی.
عکسشم براتون گزاشتم

پیوست‌ها

• sshot-12.png
    sshot-12.png
    27.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • sshot-13.jpg
    sshot-13.jpg
    109.9 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • sshot-14.jpg
    sshot-14.jpg
    97.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

amin_b1993

کاربر عضو
سلام دوستان منم مشکل همین دوستمون رو دارم :

2. من فروشگاه ابزار دارم ویکسری محصول هست که کلا جدا از روش های حمل و نقل مثل پست و اینا باید منتقل بشن مثلا یک کامیون رابیتس یا فوم و عایق واسه اینا چیکار میشه کرد؟

sahin

کاربر عضو
و حالا مشکلاتی که دارم:

آدرس فروشگاه هم:

ممنون از راهنماییتون.
سلام منم همین مشکلو دارم

11111111

تازه وارد
سلام دوستان گرامی
چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

»» واسه پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه در سبد خرید انتخاب کنه که تمایل به پرداخت مبلغ کالا درب منزل داره و به محض انتخاب این گزینه هزینه کالا صفر شده و هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیریم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.

در واقع هزینه ارسال رو با روش پرداخت در محل از مشتری دریافت کنیم.

دوستان دیگه ای هم همین مشکل رو داشتند و مطرح کردند که پاسخی دریافت نکردند

ممنون میشم پاسخ بدید

پیشاپیش سپاسگذارم از توجه و نظرات شما

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام دوستان گرامی
چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

»» واسه پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه در سبد خرید انتخاب کنه که تمایل به پرداخت مبلغ کالا درب منزل داره و به محض انتخاب این گزینه هزینه کالا صفر شده و هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیریم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.

دوستان دیگه ای هم همین مشکل رو داشتند و مطرح کردند که پاسخی دریافت نکردند

ممنون میشم پاسخ بدید

پیشاپیش سپاسگذارم از توجه و نظرات شما
با سلام
ابتدا پسندیده است به جای اینکه تاپیکی که مرتبط به موضوع دیگریست و مدتیست غیر فعال است را باز نکنید و تاپیک جدیدی با همین موضوع ایجاد نمایید.
در مورد دریافت هزینه ارسال راه حل آماده ای به نظرم نمیرسد ولی راهکاری در سایت تک فرش دات کام استفاده کرده اند که میتوانید بررسی نمایید به این صورت است که با استفاده از افزونه فروش اقساطی ووکامرس | Deposits and Down Payments به این صورت پیاده سازی کرده اند که اگر کاربر قصد پرداخت درب منزل را داشت درصدی از مبلغ کالا را پرداخت نماید. شما هم میتوانید همین مورد را پیاده سازی نمایید.
در آخر پیشنهاد من استفاده نکردن از سیستم پرداخت در محل است چون قبلا استفاده کرده ام، معایب بیشتری نسبت به مزایایش دارد با تولید محتوای مناسب و موارد دیگر سعی نمایید اعتماد کاربر را جلب کنید تا به شما اعتماد کرده و به راحتی خرید آنلاین داشته باشد.
موفق باشید 🌹

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 11111111

11111111

تازه وارد
با سلام
ابتدا پسندیده است به جای اینکه تاپیکی که مرتبط به موضوع دیگریست و مدتیست غیر فعال است را باز نکنید و تاپیک جدیدی با همین موضوع ایجاد نمایید.
در مورد دریافت هزینه ارسال راه حل آماده ای به نظرم نمیرسد ولی راهکاری در سایت تک فرش دات کام استفاده کرده اند که میتوانید بررسی نمایید به این صورت است که با استفاده از افزونه فروش اقساطی ووکامرس | Deposits and Down Payments به این صورت پیاده سازی کرده اند که اگر کاربر قصد پرداخت درب منزل را داشت درصدی از مبلغ کالا را پرداخت نماید. شما هم میتوانید همین مورد را پیاده سازی نمایید.
در آخر پیشنهاد من استفاده نکردن از سیستم پرداخت در محل است چون قبلا استفاده کرده ام، معایب بیشتری نسبت به مزایایش دارد با تولید محتوای مناسب و موارد دیگر سعی نمایید اعتماد کاربر را جلب کنید تا به شما اعتماد کرده و به راحتی خرید آنلاین داشته باشد.
موفق باشید 🌹

بسیار ممنون از پاسخ شما

خدمتتون عرض کنم چون سوالم مرتبط با همین موضوع بود تایپیک جداگانه ای باز نکردم گمان کردم سوال تکراری و از سوی مدیریت حذف و خواستم اگر به جواب رسیدم سایر کاربران هم از نتیجه استفاده کنند.

فرمایش شما صحیح است اما همه مشتری ها با توجه به رعایت تمام فاکتور ها بازهم پرداخت در محل را ترجیح میدهند بخصوص اینکه شرکت های خیلی قوی مانند دیجی کالا از این روش استفاده میکنند و برای کاربران حجت و جا افتاده است. اگر بخواهیم با رقبا رقابت کنیم باید به حداقل فاکتورهای اونها عمل کنیم.

ممنون میشم سایر دوستان هم نظرشون رو اعلام کنن

masoud ashoori

کاربر عضو
بخصوص اینکه شرکت های خیلی قوی مانند دیجی کالا از این روش استفاده میکنند
احتراما در دیجی کالا هم پرداخت در محل صرفا در تهران فعال است، در صورتی که شما در تهران هستید میتوانید با استفاده از سرویس های خوب شرکت اسپید ارسال سریع و با سیستم پرداخت در محل با تسویه حساب سریع داشته باشید. اگر میخواهید همانند دیجی کالا فقط در تهران پردات در محل داشته باشید میتوانید با استفاده از افزونه Conditional Payment این مورد را پیاده سازی نمایید.
سیستم پرداخت در محل اداره پست با توجه به همراه نداشتن دستگاه pos ماموران اداره پست و درخواست پرداخت نقدی از خریدار، تسویه حساب دیر هنگام، تاخیر زمانی در رسیدن که در نتیجه آن نارضایتی خریداران است و سفارش های برگشتی توجیحی نخواهد داشت.
موفق باشید 🌹

• Like

11111111

تازه وارد
سپاس از راهنمایی شما

مدت زمان زیادیست از دیجی کالا خرید نداشتم خیلی وقت پیش خرید کردم درب منزل در شهرستان هم فعال بود، به همین جهت عرض کردم.
بله حق با شماست پست چالش های زیادی پیش رو داره و ما برای اینکه بتونیم استارتاپ خودمون رو به حداقل های لازم برسونیم و بتونیم به ثبات و حیات نسبی برسیم قطعاً سیاست های ما هم جهت دریافت وجه تغییر میکنه اما برای شروع کسب و کار ناچاریم به سلیقه مشتری عمل کنیم و تا حد ممکنه روال خرید رو برای مشتری سهل کنیم. و از طریق شیوه های مختلف جلب اعتماد نماییم.
البته عرض کنم خدمت شما پست دریافت الکترونیکی pos هم داره معمولا مشتری نقداً هم پرداخت کنه دریافت میکنن اما قطعاً تسویه های اداره پست زمان زیادی میبره.
اگر راه حلی در خصوص پرداخت در محل ( مورد ذکر شده در پست های قبل ) به ذهنتون رسید ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

11111111

تازه وارد
سلام مجدد ممنون میشم دوستان صاحب نظر راهنمایی کنند:

»» برای پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه در سبد خرید انتخاب کنه که تمایل به پرداخت مبلغ کالا درب منزل داره و به محض انتخاب این گزینه هزینه کالا صفر شده و هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیریم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.

masoud ashoori

کاربر عضو

»» برای پرداخت درب منزل میخوام مشتری خودش بتونه در سبد خرید انتخاب کنه که تمایل به پرداخت مبلغ کالا درب منزل داره و به محض انتخاب این گزینه هزینه کالا صفر شده و هزینه ارسال رو موقع ثبت سفارش ازش بگیریم که هم سفارش الکی و سرکاری نذاره و هم خودش پیگیر سفارشش باشه.

با درود
راه حلی که با استفاده از افزونه های موجود و بدون کدنویسی به نظر بنده میرسد این است که:
با استفاده از افزونه قیمت گذاری بر حسب روش پرداخت | Dynamic Pricing Per Payment بر روی روش حمل و نقل پرداخت در محل خود تخفیف 100% بگذارید تا کاربر تنها هزینه ارسال را پرداخت نمایید. در توضیحات درگاه پرداخت در مقصد پیشفرض ووکامرس هم این توضیح را بدهید که کاربر تنها هزینه ارسال را پرداخت میکند و هزینه کالا را درب منزل پرداخت مینماید.
راه دیگر مراجعه به یک برنامه نویس جهت پیاده سازی درخواست شما است.

• Like

11111111

تازه وارد
سپاس مجدد بابت حسن توجه و راهنمایی شما

ممنون میشم سایر دوستان هم اگر راه حلی مد نظرشون هست ارایه بدن
ممنون

market1101

تازه وارد
با سلام
میخواستم ببینم دوستان کسی راه حلی داره برای این مشکل من
میخوام هزینه های مختلف برای منطقه های مختلف یک شهر داشته باشم
مثلا در تهران منطقه یک فلان مبلغ
منطقه 2 مبلغ دیگری
چجور میتونم این کار انجام دهم؟

masoud ashoori

کاربر عضو
با سلام
میخواستم ببینم دوستان کسی راه حلی داره برای این مشکل من
میخوام هزینه های مختلف برای منطقه های مختلف یک شهر داشته باشم
مثلا در تهران منطقه یک فلان مبلغ
منطقه 2 مبلغ دیگری
چجور میتونم این کار انجام دهم؟
با درود
لازمه پیاده سازی چنین قابلیتی داشتن است. پس از نصب در منوی ووکامرس به شهر های حمل و نقل مراجعه نمایید. زیر هر استان شهر هایش نمایش داده میشود که میتوانید برای هر شهر تنظیمات سفارشی ای داشته باشید، بعنوان مثال برای بخش های مختلف میتوانید پیک موتوری هم تعریف نمایید.
شهر تهران 35 زیر مجموعه دارد که میتوانید آن ها ره هم ویرایش/کم و اضافه نمایید که عدادی از آن در عکس پیوست قابل مشاهده است:

You must be registered for see images attach

موفق باشید 🌹

11111111

تازه وارد

سلام مجدد خدمت دوستان

راه حلی رو با راهنمایی یکی از دوستان پیدا کردم که دقیقاٌ همون چیزی هست که بنده مد نظر داریم و خود ووکامرس این قابلیت رو داره ....
تصویر زیر:

خب تنها مشکلی که الان باقی میمونه:
وقتی کاربر این روش رو انتخاب میکنه دیگه بابت پرداخت هزینه ارسال به درگاه بانکی متصل نمیشه ما میخواییم وقتی کاربر این گزینه (پرداخت در محل ) رو انتخاب کرد با زدن دکمه ثبت سفارش به درگاه بانکی متصل و هزینه ارسال رو بتونه آنلاین پرداخت کنه و طبق توضیح هزینه کالا رو درب منزل ممنون میشم در این خصوص هم گزینه ای یا راه حلی ارایه بدید.
در واقع مشکل حل شده تنها اتصال به درگاه و دریافت همون مبلغ کرایه مونده ....

masoud ashoori

کاربر عضو
راه حلی رو با راهنمایی یکی از دوستان پیدا کردم که دقیقاٌ همون چیزی هست که بنده مد نظر داریم و خود ووکامرس این قابلیت رو داره ....
با درود
احتراما در صورت انتخاب روش پرداخت در محل پیشفرض ووکامرس سفارش بدون اتصال به درگاه ثبت خواهد شد و موردی که شما مدنظر دارید با این روش قابل پیاده سازی نمی‌باشد.

• Like

11111111

تازه وارد
بله حق با شماست ظاهراٌ نمیشه یا قابلیت اتصال به درگاه به صورت پیشفرض با این روش در دسترس نیست ....

market1101

تازه وارد
با درود
لازمه پیاده سازی چنین قابلیتی داشتن است. پس از نصب در منوی ووکامرس به شهر های حمل و نقل مراجعه نمایید. زیر هر استان شهر هایش نمایش داده میشود که میتوانید برای هر شهر تنظیمات سفارشی ای داشته باشید، بعنوان مثال برای بخش های مختلف میتوانید پیک موتوری هم تعریف نمایید.
شهر تهران 35 زیر مجموعه دارد که میتوانید آن ها ره هم ویرایش/کم و اضافه نمایید که عدادی از آن در عکس پیوست قابل مشاهده است:

You must be registered for see images attach

موفق باشید 🌹
سلام
فکر کنم شاید سوالم بد پرسیدم
یه جور دیگه بپرسم
اینکه شما گفتید چند شهر هست که زیر مجموعه تهران است مثلا شهر شیراز از نظر شهرداری به 9 منطقه تقسیم می شود چجوری میشود هزینه انتقال به منطقه 1 و 2 را متغیر حساب کرد و یا میشه بر اساس کد پستی تعیین کرد که چقدر هزینه ها متغیر شود

بالا