آپلود سنتر به همراه کوتاه کننده لینک دلخواه !!!

Mohand.ES

کاربر عضو
سلام وقت بخیر

برای جابجا کردن فایل ها بین : منزل - موبایل - محل کار و محل چهارمی از فضاهای ابری استفاده می کردم ولی چند مشکل داشتم که مهم ترین آنها آدرس های طولانی و عجیب و بهم ریخته بود !!! و مجبور بودم یکبار فایل رو آپلود کنم و یکبار آدرس رو کوتاه کنم !

چه چیزی احتیاج داریم : اسکریپتی که خیلی ساده باشه و البته پایدار و ایمن که بتونیم برای فایل آپلود شده ما آدرس انتخابی در نظر بگیریم و البته مستقیم دانلود بشه !!!

آیا با همچین اسکریپتی برخورد داشتید ؟ میشه ساخت ؟ اگه نمیشه یکی از بهترین آپلود کننده ها و کوتاه کننده لینک رو لطف میکنید معرفی کنید که حداقل روی یک دامنه شخصی بالا بیارم .

پیشاپیش از راهنمایی شما متشکرم

پیوست : فایل ها با بازه حجم 100 کیلو تا 200 مگ هستند و اغلب شامل فایل های زیر هستند : zip / rar / jpg / png / Doc / pdf / dwg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من ترجیح میدم از همون سرویس های Cloud استفاده کنم! مثل Google Drive و امثال اون ها

اسکریپت های زیادی در این زمینه وجود دارن ، یکی دو تاشون رو یادمه که لینک هاشون طولانی نبودن. در صفحه اصلی منتشر شدن. بررسی کنید.

Mohand.ES

کاربر عضو
من ترجیح میدم از همون سرویس های Cloud استفاده کنم! مثل Google Drive و امثال اون ها

اسکریپت های زیادی در این زمینه وجود دارن ، یکی دو تاشون رو یادمه که لینک هاشون طولانی نبودن. در صفحه اصلی منتشر شدن. بررسی کنید.
سلام تشکر از پاسخ تون ، همه پرشین اسکریپت رو یبار زیر رو کردم و بعد سوالم رو پرسیدم رییس :)

دنبال آدرس انتخابی بودم

بالا