اضافه کردن درگاه و پول ایران به اسکریپت تبلیغات کلیکی EvolutionScr

skyiran

کاربر عضو
سلام

از دوستان کسی میتونه به اسکریت تبلیغات کلیکی EvolutionScr درگاه آنلاین ایرانی اضافه کنه؟ و یا پول ایران را به آن اضافه کنه؟

فارسی سازی کامل این اسکریپت با من

لینک اسکریپت:

MahdiY

راهبر انجمن
کار مشکلیه چون هر کس خواست این کار را بکنه باید کل اسکریپت را تحلیل کنه! و فکر نمیکنم کسی رایگان این کار را انجام بده ...

البته نا ممکن نیست!

فکر میکنم خود اسکریپت فارسی هست (البته چند جاییش فارسی نشده)

skyiran

کاربر عضو
کار مشکلیه چون هر کس خواست این کار را بکنه باید کل اسکریپت را تحلیل کنه! و فکر نمیکنم کسی رایگان این کار را انجام بده ...البته نا ممکن نیست!

فکر میکنم خود اسکریپت فارسی هست (البته چند جاییش فارسی نشده)
حرف شما متین.

فقط قسمت کاربری فارسی هستش 80% مدیریت انگلیسی هستش.که باید فارسی بشه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برای چه چه بانکی میخواهید ؟

در ضمن یک دور اسکریپت رو تست کنین اگه مشکل یا باگی نداشت خبر بدین . مثلا تست کنین ببین تعداد کلیک خور ها رو درست میشماره یا نه ؟

razeqi

کاربر عضو
جای درگاه زرین پال یا پی لاین توی این سیستم واقعا خالیه

واحد پولی ریال نیست

پنل مدیریت خیلیش فارسی نشده

hannanstd.ir

نصبش کردم .سیستم خیلی خوبیه . فقط اگه تعداد آیپی ها یا کلیک ها رو درست بشماره خوبه ، حتی اگه یکی هم کم بشماره باید اون دنیا جواب پس داد . آخه چون نال شده هست یکم شک رو بر می انگیزه .

skyiran

کاربر عضو
نصبش کردم .سیستم خیلی خوبیه . فقط اگه تعداد آیپی ها یا کلیک ها رو درست بشماره خوبه ، حتی اگه یکی هم کم بشماره باید اون دنیا جواب پس داد . آخه چون نال شده هست یکم شک رو بر می انگیزه .
بله دقیقا همینطوره باید اون دنیا جواب داد.

به قول شما چون نال شده ی مقدار ادم شک میکنه .

ولی خوب میشه سر هر ماه برای اینکه اگر اگر کم شمرد به صورت قرعه جایزه داد به کاربرا . (هرکی با توجه به وضعیت خودش دل بخواهیه این مورد) تا خدائی نکرده مدیونی نباشه.

hannanstd.ir

اما من نتونستم داخلش اون کدی رو که برای نمایش تبلیغات میده بزاریم تو سایت رو ببینم؟

شما تست کردی؟

MAYRAN

کاربر عضو
درود

نوشتن درگاه خیلی کار داره ولی واحد پولی زیاد کاری نداره.

خوب فارسی نشده باید از اول فارسی بشه.

من کاملا نگاه نکردم فعلا که سرم شلوغ هست بعدا شاید بشینم تحلیل کنم.

tavousi

کاربر عضو
خوب چون خودم روش کار کردم دربارش بگم این نسخه که پرشین اسکریپت منتشر کرد رو تا اینجاشو من اوکی کردم اما چون رایگان قرار بود منتشر کنم بقیشو گذاشتم به عده خودتون هیچ مشکلی در عملکرد سیستم نیست ... خوشبختانه از Smarty engine کمک گرفته شده در نتیجه ویرایش سیستم کار راحتیه و برای درگاه هم یه فرمورک خیلی ساده گذاشه با ساخت چند فایل میشه درگاه ساخت ...

razeqi

کاربر عضو
چطور میشه کشور رو بهش اضافه کرد؟

ضمنا کد برای قرار دادن در سایت نداره

درگاه بانکی و واحد پول ریال هم براش خیلی نیازه

در ضمن اگر ورژن جدیدش بیاد میشه اپدیتیش کرد؟

hannanstd.ir

واحد پولی رو تقریبا اکی کردم

درگاه زرین پال (زرین پال + زرین گیت) رو هم نوشتم .

با زرین پال هم صحبتم کردم حاضر شدن از من برای توسعه این اسکریپت حمایت کنه .

قسمت تاریخش هم تو خیلی قسمت ها مشکل داشت و ماه رو بد نشون میداد که اونم رفع کردم ، تو بعضی قسمت ها هم شمسی نبود .

فقط مونده مرحله فارسی سازی کامل سایت + مدیریت .

چون قسمت فارسی شده اش خیلی مشکل داشت باید دوباره فارسی کنم بیشتر قسمتهاشو .

احتمالا تا آخر هفته منتشر میشه .

اگرم شرکت های دیگه پرداخت ، حاضر به حمایت باشند برای اونها هم مینویسم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

متاسفانه این اسکریپت یک مشکل بزرگ داره و اینه که قسمتهایی از دیتابیسش ناقصه . مثلا لیست کشورهای داخلش رو حذف کردند یعنی هیچی کشوری داخلش وجود نداره و برای خیلی از تنظیماتی که مدیر یا کاربر باید ذخیره کنه . ارور میده که یک کشور انتخاب کنید . باید به دیتابیسش کشور هم افزوده بشه که یکم زمان لازم داره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tavousi

کاربر عضو
خوب تو این سیستم که مشکل خاصی نیست و خودتون یه چیزایی یاد دارید . موفق باشید . ایشاالله سیستم به کارتون بیاد

hannanstd.ir

خوب تو این سیستم که مشکل خاصی نیست و خودتون یه چیزایی یاد دارید . موفق باشید . ایشاالله سیستم به کارتون بیاد
آها شما امیر حسین طاووسی هستید . دوست عزیز شما وقتی این نسخه خارجی اسکریپت رو دانلود کردید داخل پوشه install یه فایل دیتابیس وجود داشت که شما فک کردی این همون کل دیتابیس اسکریپته در حالی اسکریپت خودش تیبل ها رو داخل دیتابیس نصب میکرد که اون فایل دیتابیس موجود در پوشه اینیستال باید دوباره به دیتا بیس الحاق میشد .

بهر حال تشکر بابت اسکریپت

MAYRAN

کاربر عضو
درود

من یک نمونه کشور دارم گفتم شاید لازم بشه برای شما قرار دادم.

hannanstd.ir

تشکر . کشورها رو اضافه کردم . فقط ایران رو اضافه کردم چون بقیه لازم نبود .

hannanstd.ir

خسته نباشی داداش خدا قوت .

به کجا رسوندیش؟
درگاه زرین پال + واحد پولی تومان + تکمیل تاریخ و فارسی سازی سایت تموم شده .

مدریتش رو هم راست چین کردم . مدیریت کلا میلادی بود که شمسی کردم و datepicker رو هم شمسی کردم .

بعضی قسمتهای تنظمیاتش فارسی رو با علامت سوال نشون میداد که دیتابیس رو هم utf 8 کردم .

فقط مونده ترجمه مدیریت .

خداییش لغتهاش زیاده و فایل زبان هم نداره . باید تک تک برم تو فایلهاش و کلمه ها رو ویرایش کنم .

یکی دو تا کار نیمه تموم دارم که باید موازیه این انجام بدم

فعلا تا حدودیش رو میتونین تو ptc.arshad98.ir ببینین ولی دارم رو لوکال روش کار میکنم .

به امید خدا تا چند روز دیگه تمومه و میدمش زرین پال که منتشر کنه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا