افزونه ارسال مطلب توسط کاربران

djary

کاربر عضو
سلاممن این افزونه رو نصب کردم. کارش رو هم درست انجام میده. اما از اون موقع که نصب کردم یه سری مطلب خارجی مشکل دار میاد تو پیش نویس هام و وقتی میخوام پاک کنم خطا میده و به تراش انتقال داده نمیشه. واسه همین فعلا غیرفعالش کردم. مشکل از کجاست. این افزونه ، افزونه خیلی خوب و مفیدیه که بسیار به درد کاربرای سایت ما می خوره. ممنون میشم کمکک کنید

فعلا یا علی
برای من هم همینطوره اما پاک می*شه

روس*ها اسپم میدن !

بهتره فارسی بشه کد امنیتیش

aryamehraboon

تازه وارد
ba salam

man wordpress 3.1 daram .in afzoone ro nasb kardam.vali vaghti rooye ersal matlab mizanam hich etefaaghi nemiofte.

cedar

کاربر عضو
دوست عزیز لطفاً و حتماً فارسی بنویسید .

در ضمن برای پاسخ جوابتون حداقل 24 ساعت باید صبر کنید.

پیشنهاد میکنم قبل از فعالیت در انجمن قوانین رو مطالعه بفرمائید .

باتشکر

djary

کاربر عضو
یه چیز دیگه که هست اینه که فایل*های فلش میافته روی صفحه ادیتور

9kia

تازه وارد
دوستانی که بیان کردند زمانی که روی دکمه ارسال مطلب کلیک میکنیم و هیچ اتفاقی نمیفته .

خوب من چون خودم به این افزونه خیلی احتیاج داشتم اینقدر باهاش سرو کله زدم تا اینکه فهمیدم مشکل کار کجاست. ببینید این افزونه متاسفانه به درستی برنامه نویسی نشده و با بعضی از افزونه های دیگه ناسازگاره شما باید چک کنید که کدام از افزونه های شما دچار اختلال در کار میشه.من افزونه آمارگیرم مشکل ساز بود زمانی که غیر فعالش کردم فعل شد و الان هم به خوبی کار میکنه.

من در اینجا از فردی که این افزونه را کدنویسی کرده تقاضا دارم تا کاری کنه که با تمامی افزونه های دیگه سازگاری داشته باشه و اینکه طوری باشه که زمانی که اسکرول را بالا و پائین میکنیم صفحه ارسال نوشته هم حرکت کنه و ثابت نباشه.با تشکر

jing

کاربر عضو
دوستانی که بیان کردند زمانی که روی دکمه ارسال مطلب کلیک میکنیم و هیچ اتفاقی نمیفته .خوب من چون خودم به این افزونه خیلی احتیاج داشتم اینقدر باهاش سرو کله زدم تا اینکه فهمیدم مشکل کار کجاست. ببینید این افزونه متاسفانه به درستی برنامه نویسی نشده و با بعضی از افزونه های دیگه ناسازگاره شما باید چک کنید که کدام از افزونه های شما دچار اختلال در کار میشه.من افزونه آمارگیرم مشکل ساز بود زمانی که غیر فعالش کردم فعل شد و الان هم به خوبی کار میکنه.

من در اینجا از فردی که این افزونه را کدنویسی کرده تقاضا دارم تا کاری کنه که با تمامی افزونه های دیگه سازگاری داشته باشه و اینکه طوری باشه که زمانی که اسکرول را بالا و پائین میکنیم صفحه ارسال نوشته هم حرکت کنه و ثابت نباشه.با تشکر
برای من هم با اینکه ورژن2.9.2وردپرس دارم وقتی افزونهwp-dtree را غیر فعال میکنم افزونه ی ارسال مطلب کار میکنه ولی به شکل زیرنمایش میده

9c2wr54pz4ddb4ztn63n.jpg

بنظرم باید یک بررسی کاملی بشه تا مشکلاتش بر طرف بشه

nulledscriptz

کاربر عضو
دوستانی که بیان کردند زمانی که روی دکمه ارسال مطلب کلیک میکنیم و هیچ اتفاقی نمیفته .خوب من چون خودم به این افزونه خیلی احتیاج داشتم اینقدر باهاش سرو کله زدم تا اینکه فهمیدم مشکل کار کجاست. ببینید این افزونه متاسفانه به درستی برنامه نویسی نشده و با بعضی از افزونه های دیگه ناسازگاره شما باید چک کنید که کدام از افزونه های شما دچار اختلال در کار میشه.من افزونه آمارگیرم مشکل ساز بود زمانی که غیر فعالش کردم فعل شد و الان هم به خوبی کار میکنه.

برنامه نویسیش که طبق استاندارد خود وردپرس بوده ... اشکال کار اینجاست که در بعضی از سایت ها چندین افزونه هستن که بطور همزمان از Jquery استفاده میکنن و به همین دلیل چندین بار jQuery نسخه های مختلف به هیدر سایتشون اضافه شده و گاها ممکنه بعضی از افزونه ها نام فانکشن هاشون شبیه به هم باشه ... این مشکلا که عرض کردم میتونن باعث بروز اختلال بشن ... در سایت خودم هم آمار گیر دارم هم فرم ساز هم ارسال مطلب که همونطور که میبینید هر سه تا همزمان بصورت درست دارند باهم کار میکنند ... مشکل دیگه اینجاست که همه چیز رو من نمیتونم لقمه بگیرم براتون گاها خودتون هم باید دستی تکون بدین

rocki3oy

کاربر عضو
از مدیران و نویسندگان این افزونه یه خواهش دارم.

یه نگاهی به این افزونه در سایت من بندازید

من می خوام اصلا ارور زیر رو نده و هر مواردی که ارسال شد تایید بشه حتی اگر یک کلمه ارسال شد.

ارور : "پر کردن تمام موارد الزامی می باشد . لطفا فرم را با کلیک بر روی لینک زیر دوباره پر نمایید"

یه سری ارور نمی ده ولی یه سری ارور میده با اینکه تمام موارد رو پر می کنم.

ضمنا یه خواهش دیگه داشتم می خواستم بدونم میشه کاری کرد که این افزونه در برگه تمایش داده بشه.

من در این افزونه قسمت عنوان مطلب و کد امنیتی رو برداشتم.

ممنونم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nulledscriptz

کاربر عضو
از مدیران و نویسندگان این افزونه یه خواهش دارم.یه نگاهی به این افزونه در سایت من بندازید

من می خوام اصلا ارور زیر رو نده و هر مواردی که ارسال شد تایید بشه حتی اگر یک کلمه ارسال شد.

ارور : "پر کردن تمام موارد الزامی می باشد . لطفا فرم را با کلیک بر روی لینک زیر دوباره پر نمایید"

یه سری ارور نمی ده ولی یه سری ارور میده با اینکه تمام موارد رو پر می کنم.

ضمنا یه خواهش دیگه داشتم می خواستم بدونم میشه کاری کرد که این افزونه در برگه تمایش داده بشه.

من در این افزونه قسمت عنوان مطلب و کد امنیتی رو برداشتم.

ممنونم.
ویرایش شخصی ندارم اگر مایلید افزونه سفارشی بشه باید کمی هزینه کنید ... برای تماس با ای دی یا هوم تماس بگیرید : Hosseind600

monhaser

تازه وارد
سلام.من مدتی هست از این افزونه استفاده می کنم.اینم سایتم

دوتا مشکل اساسی داخلش دیدم که اولی مهم تره

1-اولین مشکل اینه که کد امنیتی بسیاری از وقت ها لود نمیشه.برای من تنها هم اینطور نیست.خیلی ها که میان بفرستن میگن کد امنیتی ما نمیبینیم.برای خودمم بعضی وقتا اینجوری میشه.یا درست کنین.یا بگین چجوری میشه کد امنیتی رو برداشت بجاش یه کد دیگه گذاشت.یا خودتون اصلاحش کنید.

2-مشکل دوم اینه که وقتی یکی یه بار یه چیزی میفرسته وقتی میخواد صفحه رو رفرش کنه بهش ارور میده.برای من ارور نمیده.ولی وقتی یه چیزی ارسال می کنم میخوام صفحمو رفرش کنم یه گزینه میاد که اگه یس بزنم صفحه که باز شد همراه با صفحه ارسال مطلب باز میشه.میخوام اینجوری نباشه.لطفا برطرف کنید.ممنون

nulledscriptz

کاربر عضو
سلام.من مدتی هست از این افزونه استفاده می کنم.اینم سایتم دوتا مشکل اساسی داخلش دیدم که اولی مهم تره

1-اولین مشکل اینه که کد امنیتی بسیاری از وقت ها لود نمیشه.برای من تنها هم اینطور نیست.خیلی ها که میان بفرستن میگن کد امنیتی ما نمیبینیم.برای خودمم بعضی وقتا اینجوری میشه.یا درست کنین.یا بگین چجوری میشه کد امنیتی رو برداشت بجاش یه کد دیگه گذاشت.یا خودتون اصلاحش کنید.

2-مشکل دوم اینه که وقتی یکی یه بار یه چیزی میفرسته وقتی میخواد صفحه رو رفرش کنه بهش ارور میده.برای من ارور نمیده.ولی وقتی یه چیزی ارسال می کنم میخوام صفحمو رفرش کنم یه گزینه میاد که اگه یس بزنم صفحه که باز شد همراه با صفحه ارسال مطلب باز میشه.میخوام اینجوری نباشه.لطفا برطرف کنید.ممنون
در مورد اول که گفتین این کد امنیتی با gd کار میکنه ممکنه که سرور شما بدرستی این قابلیت رو ساپورت نکنه چون شما تنها و اولین نفری هستین که این مورد رو گزارش کردین ... سعی میشه توی نسخه بعد از انواع مرسوم تری استفاده بشه که مشکلی باری کسی پیش نیاد

مورد دوم هم بعد از بررسی رفع می شه .

با تشکر

shahab2005

تازه وارد
این عکس رو ببینید .

untitled.JPG

من میخوام همونطور که عکس نشون دادم دور فرم کادر باشه . در حالت عادی کادری نیست . نکته بعدی اینه که چطوری میتونم پر کردن بعضی از کادر ها رو اختیاری کنم ؟ فکر میکنم در این افزونه تمام فیلد ها باید پر باشن . درسته ؟ آخه خیلی از کاربرا وب سایت ندارن . ممنون

---------------------------------------------------------------------------------------

قبل اینکه به جواب برسه مشکل رو حل کردم . باید فایل index رو ادیت میکردم . یک کلاس برای کادرها تعریف کردم و در اون کلاس با نرم افزار dw برای خط ها ضخامت و رنگ و . . . در نظر گرفتم .

برای مشکل فیلد ها که باید همگی پر میشدن هم برای اون دسته از فیلدهایی که ممکن بود کاربر نتونه پر کنه هم مقدار اولیه گذاشتم .

مشکل دیگه ای که پیدا کردم در مرورگر ie ی . وقتی روی دکمه های ادیتور میری یهو همه چی بهم میریزه . دوستان فکری به حال این قضیه کردن ؟

الکترونیک دانلود :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nooshabeh

تازه وارد
منم همین مشکلو دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bia2znd

تازه وارد
سلام میشه اسم این افزونه رو بگید من هم استفاده کنم ازش

ghoochani

تازه وارد
سلام دوستان

وقتي مطلبي ارسال ميکني ، مطلبي که ارسال شده کجا ميره؟

از کجا بايد جاش رو تغيير بديم

jing

کاربر عضو
این افزونه روی ورژن3.2وردپرس کار نمیکنه چرا؟

بالا