افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

دادا من یک سوال دارم

من تا حالا توی پنلم 610 سفارش داشتم که بیشترشون کنسلی بودن

اینها یکسری شماره گوشی ثبت کردن زمان ثبت سفارششون

میخوام بدونم وقتی این افزونه نصب کنیم همه این شماره ها در بانک شماره من قرار میگیره و میتونم مثلا از حراج جدیدی بهشون خبر بدم؟ یا نه فقط شماره افرادی که عضو هستن توی سایت به باک شمارش اضافه میشه؟

بعد یکسری شماره هم خودم دارم که مشتری های ثابت هستن که از طریق تماس باخودم سفارش میدن میخوام بدونم جای در افزونه هست که بتونم شماره های دیگه ای دستی بهش اضافه کنم؟

یک سوال دیگه هم دارم،این که این افزون ابزارک داره مثل همین سایت برای خبرنامه پیامکی؟

ممنونم از جوابتون
هيچكدوم از امكاناتي كه گفتيد رو اين افزونه نداره.

فقط ميتونيد از قسمت "ارسال پيامك"افزونه به شماره هاي دلخواه پيامك بفرستيد.

شما ميتونيد در كنار اين افزونه از "افزونه پيامك وردپرس" كه خبرنامه پيامكي داره استفاده كنيد و از طريق اون براي خبرنامه عضو گيري كنيد.

يا شماره هاي مشتريان رو خودتون دستي در دفترچه تلفن پنل پيامكتون ذخيره كنيد از اونجا پيامك بزنيد.

98cell.ir

کاربر عضو
ممنون

حدس زده بودم

میگم افزونه پیامک وردپرس نمیتونه وقتی نصب شد بیاد از دیتابیس ما شماره تلفنهارو کپی بکنه توی دفترتلفن؟

mostafa.ewig

تازه وارد
سلام.

ای کاش مشکل انگلیسی بودن وضعیت سفارش رو هم می شد حل کرد.

فکر کنم اگه واسه هر وضعیت یه پیام و متن جداگانه بشه تنظیم کرد بشه این مشکل رو حل کرد.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
این مشکل + مشکل واحد پولی ها تو پیامک رفع شده اما چون قرار بود یه آپدیت خیلی اساسی منتشر بشه موند که رفع این مشکل همزمان با همون آپدیت منتشر بشه .

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

استاد این افزونه خیلی عالیه

اما یکسری مشکل من به علت بیتجربگی و... باهاش دارم :

البته اینم بگم من ووکامرس و وردپرس و این افزونرو آخرین ورژنهارو دارم

1- مثلا الآن یک نفر سفارش میده و پرداخت آنلاین میکنه حالا پیامکی ک براش میاد :

از سفارش شما سپاسگذاريم سفارش 9989 هم اكنون در وضعيت processing مي باشد با احترام

یا در حالتی دیگر :

از سفارش شما سپاسگذاريم سفارش 9968 هم اكنون در وضعيت on-hold مي باشد با احترام

ک انگار مشکل عمومی هست
 ​
2- حالت لغو یا کنسل شده جز وضعیتها نیست ک پیام بیاد سفارش شما کنسل شد

چطوری باید این متنهای انگلیسی فارسی کنم؟

چند پیشنهادی برای نیازهایی ک این افزونه داره :

1- خیلی از دوستان در قسمت پرداخت گزینه ای تدارک دیدن به اسم پرداخت هنگام تحویل یا کارت به کارت ک این نوع پرداخت اول در مرحله on-hold میمونه بعد از ارسال به مرحله Complet ارتقا پیدا میکنه
 و تمامی این مراحل از طریق پیامک به خریدار خبر داده میشود

اما خب مشکلی ک اینجا هست اینه ک خریدار نیاز داره کد رهگیری خودشو داشته باشه تا بتونه از طریق سایت پست رهگیری بکنه و به نوعی مطمئن بشه سفارشش ارسال شده

حالا پیشنهاد من اینه ک یک فیلد باشه توی صفحه ویرایش سفارش ک ما کد رهگیری روی فیش پستی توش بنویسیم بعد دکمه تکمیل بزنیم هم سفارش به حالت تکمیل ارتقا پیدا بکنه هم برای خریداری پیامکی ارسال بشه با این کد رهگیری

2- فرضا جزوات ادامه دار در فروشگاه فروخته میشه و خریدار فقط برای این جزوه خاص مراجعه میکند

اگر بشه ک در محصولات گزینه ای قرار بدیم ک از تغیرات این محصول از طریق پیامک به من خبر بده اضافه کنیم

بازم میگم این مشکلات به علت بی تجربگی و شاید کوتاهی بنده هست و شاید اصلا راه حل دارند و من ندیدم

خیلییییی خیلی ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حتما در نسخه های بعدی امکاناتی رو خواهیم افزود... درباره موارد شما بررسی میشه. ممنونم

behrooznuri

تازه وارد
دامنه yurdsms.ir را نیز لطفا اضافه کنید مستندات همراه با اطلاعات بحضورتان ارسال گردید

98cell.ir

کاربر عضو
سلام

من آپدیت کردم امروز اما همچنان انگلیسی میفرسته و مبلغ هم نشون نمیده کلا

بعد برای سفارشات لغو شده هم نداره پیامک

98cell.ir

کاربر عضو
از سفارش شما سپاسگذاريم سفارش شماره 10147 به مبلغ 46000  تومان هم اكنون در وضعيت تكميل شده مي باشد با احترام

به جای تومان مینویسه  

hitakin

کاربر عضو
این افزونه را میشه با کد نویسی کاری کرد که بعد از تایید کاربر توسط پیامک منتقل بشه به صفحه ثبت نام؟

omidrastegar

کاربر عضو
با تشکر از افزونه خوبتون

منم دو مورد بود که یکیش همون ارسال کد رهگیری بود، که دوستان گفتند

و بعدی اینکه اگر میشه با افزونه فروشندگان ووکامرس هم ست کنید تا برای فروشندگان هم پیامک ارسال بشه.

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بررسی میشه و در صورت امکان انجام میشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با تشکر از افزونه خوبتون

منم دو مورد بود که یکیش همون ارسال کد رهگیری بود، که دوستان گفتند

و بعدی اینکه اگر میشه با افزونه فروشندگان ووکامرس هم ست کنید تا برای فروشندگان هم پیامک ارسال بشه.

ممنون
بررسی میشه و در صورت امکان انجام میشه
به نظرم باید ارسال پیامک Per Product بشه . اینطوری با افزونه فروشندگان هم تست میشه . یعنی مثلا بجای اینکه بریم توی تنظیمات پیامک ووکامرس و متن پیامک و شماره مدیر رو ست کنیم . یک متاباکسی به محصول اضافه بشه و تو همون محصول تنظیمات پیامک و شماره فروشندگان یا مدیران قرار داده باشه .

برای کد رهیگیری هم اکی شده .

hamedostadi

تازه وارد
سلام

من از این افزونه استفاده می کنم برای مشتری پیامک ارسال می کنه ولی برای مدیر هنگام سفارش پییامک ارسال نمی کنه.

داخل بخش مربوطه شماره موبایل خودم را وارد کردم ولی بازم انجام نمی ده . لطفا اساتید راهنمایی کنید ممنون می شم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا