افزونه "اعتبار من" برای وردپرس و ووکامرس

maniV-A

تازه وارد
فزونه ی “اعتبار من” ( myCRED ) ، سیستمی کاربردی و انعطاف پذیر برای مدیریت امتیازات در سایت وردپرسی شماست . در واقع این افزونه سایت شما را تبدیل به یک سایت امتیاز-محور می کند که نه تنها کاربر در آن بر اساس انواع فعالیت هایی که می کند ، امتیاز جایزه می گیرد ، بلکه می تواند این امتیازات را در سایت خود شما خرج کند ! به این منظور که شما قادرید به کمک این افزونه دسترسی به بعضی صفحات و پست های خود را محدود کرده و در ازای نمایش این محتواها از کاربرانتان امتیاز طلب کنید !

اما این تازه شروع ماجراست ! “اعتبار من” علاوه بر امکانات مختلفی که داراست ، افزونه های جانبی ( الحاقی ) زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد که با استفاده از آن ها می توان وبسایتتان را به محلی هیجان انگیز برای داد و ستد امتیاز تبدیل کرده و با این کار کاربران خودتان را تشویق به فعالیت بیشتر و مفیدتر کنید .

بعضی از ویژگی های این افزونه ی قدرتمند را در زیر مرور می کنیم :

myCRED.jpg

- پنل تنظیماتی جامع برای تنظیم مقدار امتیاز در ازای انجام انواع فعالیت ها نظیر : ثبت نام در سایت ، وارد شدن به سایت ، ارسال دیدگاه ، انتشار مطلب ، کلیک بر روی لینک هایی که شما ایجاد می کنید ، تماشای ویدیوها ( از یوتیوب یا سایر سایت ها ) و موزیک هایی که شما مشخص می کنید و … و …

- راحتی و سرعت در اهدا و یا کسر امتیازات از کاربران

- چندین ابزارک کاربردی برای نشان دادن کاربران با بیشترین امتیاز و …

- اضافه شدن بخش امتیازات در پروفایل کاربری

- افزونه های جانبی ( الحاقی ) متنوع و جذاب

- قابلیت کارکرد صحیح با بادی پرس ( افزونه ی محبوب ساخت جامعه مجازی وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با سیمپل پرس ( افزونه ی محبوب انجمن ساز وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با BadgeOS ( سیستم مدال دهی وردپرس )

- قابلیت کارکرد صحیح با افزونه ی LearnDash برای تبدیل وردپرس شما به مدرسه مجازی

- قابلیت درون ریزی ( ایمپورت ) امتیازات از افزونه ی Cubepoints ( افزونه ای دیگر در زمینه ی امتیازدهی )

- قابلیت درون ریزی امتیازات کاربر از روی فایل های CSV

- قابلیت Remote API که امکان اجرای فرامین سایت شما را از سایت های دیگر فراهم می کند .

- لیست گزارش تغییرات در امتیاز ( لوگ )

- آگاه ساز تغییرات امتیاز برای کاربران به شکلی زیبا ( و در نسخه ی پیشرفته ی پولی به صورت آژاکس و آنی )

- امکان جابجایی امتیاز بین کاربران

- امکان ارسال ایمیل های اطلاعیه در صورت تغییر میزان امتیاز کاربر ( کسب امتیاز یا کسر آن )

- امکان جالبی به نام بانکداری (!) که امتیازات شما را همچون پول مدیریت می کند ، با امکان تعیین سود های روزشمار و دوره های واریز امتیاز …

- امکان خرید امتیازهای سایت شما با پول واقعی ، به نرخی که شما تعیین می کنید ، به عنوان مثال تعیین می کنید هر امتیاز شما چند تومان می ارزد !

- اگر از افزونه ی ووکامرس برای فروش محصولاتتان استفاده می کنید ، می توانید این امکان را به کاربرانتان بدهید تا با امتیازات خود محصولات فروشگاه را خریداری فرمایند …

- امکان کارکرد با افزونه های مدیریت رویداد ( evant manager )

- و …..

گفتنی است که این افزونه بسته های الحاقی دیگری به صورت پریمیوم دارست که امکانات جذاب دیگری را به افزونه ی شما می بخشند … امکاناتی نظیر :

- ارسال پیامک در صورت تغییر در میزان امتیاز کاربران

- پخش ویدیوهای سایت vimo و کسب امتیاز

- ایجاد بازی هایی به سبک قرعه کشی

- آگاه ساز آنی تغییرات امتیاز در سایت که به محض اضافه یا کم شدن سطح امتیازات کاربرانتان ، به شکلی زیبا و با قابلیت سفارشی سازی بالا ، آن ها را به کاربرانتان نمایش می دهد

- و ….

این افزونه ی کاربردی توسط مانی اختر به فارسی ترجمه و در دسترس علاقمندان قرار گرفته است …

پیوست‌ها

• mycred.1.3.3.2.zip
    939.9 کیلوبایت · بازدیدها: 850
آخرین ویرایش توسط مدیر:

maniV-A

تازه وارد
دوستان بدیهیه که توی فارسی ساز مشکلاتی دیده بشه که ازتون می خوام هرگونه مشکلی در فارسی ساز می بینید به بنده اطلاع بدید تا توی نسخه ی جدید اعمالش بکنم . سعی کردم ترجمه ی افزونه کاملا روان باشه و صرفا تحت الفظی ترجمه نشه . با این حال بعضی از ترجمه ها رو بازبینی نکردم و امکان خطا زیاد هست ....

گفتنی هستش که توی صحبتی که با گابریل ( نویسنده ی افزونه ) داشتم ، با یه لبخند خیلی ملیح که از پشت ایمیل هم مشخص بود ( :D ) گفتش نسخه ی 1.4 به زودی منتشر می شه و امکانات جالب دیگه ای رو هم نظیر امتیاز دادن به کاربران در ازای معرفی کاربر جدید ، به افزونه اضافه می کنه ...

مسلما یه سری مشکلات افزونه هم رفع می شن ...

این آدرس سایت سازنده ست :

spsgorgan

تازه وارد
سلام. خسته نباشید دوست عزیز. من نصب کردم. اما زمانیکه میخوایم توی تنظیمات بریم میگه : شما مجوز کافی برای دسترسی به*این برگه را ندارید.

nazemi

تازه وارد
سلام .من هم موقع نصب یک اشتباه کردم و کل سایتم خراب شد.الان نمی دونم باید چی کار کنم.

maniV-A

تازه وارد
سلام. خسته نباشید دوست عزیز. من نصب کردم. اما زمانیکه میخوایم توی تنظیمات بریم میگه : شما مجوز کافی برای دسترسی به*این برگه را ندارید.
سلام دوست عزیز ... ممنون ، شما هم خسته نباشید ...

سوالی که برای من پیش اومده اینه که دقیقا به کدوم بخش از تنظیمات دسترسی ندارید ؟

با این حال این احتمالات وجود داره :

1. از اکانت ادمین برای دسترسی به تنظیمات افزونه استفاده می کنید ؟ اگر نه حتما با اکانت مدیریت مراجعه کنید ...

2. افزونه ی مدیریت نقش های وردپرسی روی وبسایتتون نصب کردید ؟ این افزونه ها تغییراتی رو در نقش های مختلف سایت نظیر مدیر و نویسنده و مشترک و .... ایجاد می کنه که ممکنه دسترسی شما رو محدود کرده باشه ...

3. شما از ویژگی شبکه ای استفاده می کنید که در واقع شبکه ای متشکل از چندین سایت وردپرس هستش : یعنی چندین سایت وردپرس دارید و به هنگام نصب در پروسه ی راه اندازی این افزونه گزینه ی شبکه رو تیک زدید ... برای رفع موقتی مشکل وارد تنظیمات شبکه شده و "الگوی اصلی" رو روی "خیر" قرار دهید ... این کار مشکل دسترسی شما روی سایت مادر رو برطرف می کنه ، اما سایت های زیرمجموعه در اون شبکه ارور جدید با عنوان "تنظیمات یافت نشد" می گیره که این ارور تا اونجایی که من در جریانم هنوز در ورژن فعلی برطرف نشده ... ایشالا در ورژن بعدی برطرف می شه ...

4. شما از مسیر : تنظیمات > تنظیمات اصلی > امنیت ... تغییراتی رو ایجاد کردید که باعث این اختلال شده ...

maniV-A

تازه وارد
سلام .من هم موقع نصب یک اشتباه کردم و کل سایتم خراب شد.الان نمی دونم باید چی کار کنم.
سلام دوست عزیز ... چه اشتباهی کردید ؟ در روند نصب افزونه اشتباهی هم صورت بگیره نباید روی کل سایت تاثیری داشته باشه .. ممنون می شم بیشتر توضیح بدید تا بتونم کمکتون کنم :)

با احترام

westerman

تازه وارد
سلام افزونه بسیار خوبیه اگه با درگاه پرداخت زرین پال کار کنه عالی میشه.

aryamehraboon

تازه وارد
سلام

من رو لوکال نصب کردم

در قسمت پنل تنظیمات امتیازها

به جای حروف فارسی علامت سوال نشان میدهد

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یاز نرم افزار Xampp استفاده کنید برای لوکال...

اگر دستکاری در افزونه انجام دادید به حالت اولیه برگردونید

aryamehraboon

تازه وارد
سوال

چجوری میتونم در گاه جهان پی رو برای خرید اعتبار به افزونه متصل کنم؟

aryamehraboon

تازه وارد
سوال دوم چجوری میشه این افزونه رو به Easy digital download وصل کرد و به ازای هر خرید یک امتیازی رو به شخض داد

moein27

تازه وارد
سلام دوست عزیز

افزونه بسیار خوبی هست.

اما من هنوز متوجه مشدم چگونه می تونم یک لینک ، زمینه دلخواه و یا متن مشخصی رو مخفی کنم

4mir_kh

تازه وارد
سلام ببخشید من این افزونه رو روی لوکال نصب کردم ولی نمی دونم چرا امتیازات رو افزایش نمی ده

- - - Updated - - -

ببخشید یه سوال دیگه . چطوری می تونم به پیج درست کنم و لیست کاربران و امتیازاتشون و . . . . داخلش قرار بدم.

اگه شورت کد هم داشته باشید می تونید بگیید چیه ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
@

آقا یکی این رو فارسی کنه ..... 50 درصدش ترجمه نشده ..

درگاهش رو من ردیف میکنم ....

بالا