افزونه بررسی و تایید مدیر قبل از پرداخت

• نویسنده موضوع Mgs4
  • تاریخ شروع

Mgs4

تازه وارد
سلام دوستان ایا افزونه یا راهی هستش که وقتی کالایی ثبت میشود تا مدیر تایید نهایی رو نداده است که ایا کالا موجود یا قیمت درست هستش مشتری به قسمت پرداخت هدایت نشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

localroot

تازه وارد
یعنی میخواین 24 ساعته یه نفر پشت سیستم سریع اینو تایید کنه یا میخواین هر موقع تایید شد دوباره کاربر به سایت برگرده؟

masoud ashoori

کاربر عضو
یعنی میخواین 24 ساعته یه نفر پشت سیستم سریع اینو تایید کنه یا میخواین هر موقع تایید شد دوباره کاربر به سایت برگرده؟
من هم چنین چیزی میخوام
کاربر امکان پرداخت نداشته باشه و مدیر دستی تایید کنه سفارش رو و بتونه مواردی رو حذف کنه از سفارش کاربر
بعد از تایید مدیر سفارش قابل پرداخت بشه

localroot

تازه وارد
من چیزی ندیدم ولی حتما افزونه ای برای این خواهد بود.
یا میتونید اختصاصی بدید براتون بنویسن

fathi97

تازه وارد
سلام من افزونه فرم ساز گرویتی رو نصب کردم ولی کد لایسنس میخواد ازم :confused:

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان ایا افزونه یا راهی هستش که وقتی کالایی ثبت میشود تا مدیر تایید نهایی رو نداده است که ایا کالا موجود یا قیمت درست هستش مشتری به قسمت پرداخت هدایت نشود

یک بار چنین افزونه ای من دیدم توی گوگل اونم پارسال توی گوگل سرچ کنید اگر هنوز باشه شاید تونستین پیدا کنید اگرم نبود باید بدین براتون بنویسن

localroot

تازه وارد
از افزونه WP Estimation Form استفاده کنید،فکر کنم بتونید باهاش اون چیزی که میخواین و عملی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین افزونه ای رو طراحی کردیم و بزودی منتشر میشه .
میتونید اخبار رو از طریق کانال تلگرام ووکامرس فارسی دنبال کنید @woocommerce_ir

بالا