افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با سلام:

یک سوال این ورژن 3.4 که قراردادید آیا این رو نصب کنیم یا همون درگاهی که در قسمت افزونه های woocommerce.ir هست وقتی دانلود میشه جدیدترین ورژن هست؟ چون من اون رو نصب کردم میخوام جدیدترین ورژن باشه . ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

با احترام
آخریش نسخه 4 هست که از مخزن وردپرس نصب میشه و توی woocommerce.ir هم هست .

milad75

تازه وارد
سلام من ورژن 4.0.1 این افزونه را نصب کردم ولی هنگام خرید محصول این ارور رو نشون میده:

در هنگام اتصال به بانک خطای زیر رخ داده است :
IP معتبر نیست .

باید چکار کنم؟

hannanstd.ir

میرید سایت زیر عضو میشید :

تیکت میزنید میگید اطلاعات درگاه من اینه ....

آی پی پرداخت سایتم اینه .....

بهتون راهنمایی میکنن ...

آی پی مربوط به درگاه پرداخت هم تیکت بزنید هاستتون بهتون میده ... با آیپی خود سایت فرق داره .

malas

تازه وارد
از وقتی  خود بانک ملت پیام داد که آپدیت کردیم من همه پرداختام با این ارور مواجه میشه:

پرداخت شما ناموفق بوده است . لطفا مجددا تلاش نمایید یا در صورت بروز اشکال با مدیر سایت تماس بگیرید .

ورژن 4.0.1

شما هم این مشکلو دارید؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر...

مشکل و گزارشی مشاهده نشده...

چون تغییر در کد ها رخ نداده

hannanstd.ir

از وقتی  خود بانک ملت پیام داد که آپدیت کردیم من همه پرداختام با این ارور مواجه میشه:

پرداخت شما ناموفق بوده است . لطفا مجددا تلاش نمایید یا در صورت بروز اشکال با مدیر سایت تماس بگیرید .

ورژن 4.0.1

شما هم این مشکلو دارید؟
مستندات جدید بانک تغییر برای پلاگین ها تغییری نکرده . مشکلات داخلی سیستم ملت هستش . باید صبر کنید به نسخه پایدار برسن .

hannanstd.ir

edd درگاه ملت رایگان تو مخزن وردپرس داره .

safereg

تازه وارد
با سلام و احترام

یک مشکل اضطراری برام توی ووکامرس پیش اومده. هنگام پرداخت مبلغ سفارش در سایت، به درگاه ملت با موفقیت وصل میشه. با پر کردن مشخصات کارت و زدن دکمه پرداخت، وارد صفحه ای میشه که اونجا با زدن تکمیل خرید وقتی وارد سایت من میشه، مینویسه که پرداخت با مشکل مواجه شده و محصول دانلودی هم به مشتری تحویل داده نمیشه و مبلغ هم از حساب مشتری کسر میشه!
لطفا کمک کنید

همه افزونه هام آخرین ورژنن.

roya24

تازه وارد
سلام.
چند وقتی میشه که تعداد  زیادی از پرداخت ها با مشکل مواجه میشه ،

یعنی مشتری پول رو پرداخت میکنه ، ولی سایت من با وجود اینکه کد رهگیری پرداخت رو نشون میده ولی وضعیت در حالت ناموفق قرار میگیره و پول به حساب مشتری بر گشت میخوره .با بانک تماس گرفتم میگن مشکل از خودتون !
کسی می تونه من رو راهنمایی کنه . :)

ممنومم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مشکل میتونه مربوط به هاستتون باشه

بعضی سرور ها مشکلاتی دارن که باعث میشه verify از سمت بانک صورت نپذیره

wolfv

تازه وارد
سلام دوستان وقت بخیر

من میخوام تو صفحه پیش نمایش نهایی رو که بانک ملت داره یه سری فیلد دیگه اضافه کنم

چطور میتونم اینکارو انجام بدم؟

منظورم فیلد های صفحه تسویه حساب مثل نام محصول

شماره تماس و چندتا فیلد دیگه

jamshimi

کاربر عضو
 از امروز همه با این خطا مواجه میشه . بیش از 100 بار هم دکمه پرداخت زدم اما به بانک ملت وصل نمیشه

ورژن افزونه هم 4.0.2

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند خیلی اضطراریه

سپاس

khatab.JPG

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
محمد و حنان عزیز خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

jamshimi

کاربر عضو
با توجه به تماسی که با پشتیبانی به پرداخت گرفتم مشکلات مربوط به سرورهای بانک ملت بود الان وصل میشه به درگاه اما در مرحله آخر مانند شکل زیر وقتی روی دکمه پرداخت کلیک میشه طی دو یا سه بار صفحه برمیگرده به همین آدرس  تا در آخر به درگاه بانک ملت وصل بشه. آیا این مشکل مربوط به افزونه است که با تغییرات جدید به پرداخت ملت ایجاد شده؟

ممنون میشم حنان عزیز یک بررسی نمایید

q.JPG

hannanstd.ir

سلام

دوستان این موردی که میفرمایید اصلا مشکل برنامه نویسی و کد نویسی نیست که ما بخوایم بررسی کنیم.

سرور های به پرداخت جدیدا نمی تونن به سایت های سرور خارجی وصل بشن و مشکل درون ساختاری خود به پرداخت هست .

فقط هم درگاه ملت ووکامرس مشکل نداره و کلی هست.

توی انجمن وبهاستینگ تالک هم خیلی ها مشکل دارن:

masoud_drug7089

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز

من درگاه بانکی که به صورت افزونه اضافه کردم از سایت ووکامرس باز میشه و مشتری میتونه پرداخت کنه ,

ولی مشکلی که دارم اینه که ادرس باری که تو عکس هم نشون دادم شکل قفل رو نشون نمیده؟؟؟

خ.استم ببینم این درگاه مشکل امنیتی نداره؟؟؟

You must be registered for see images attach

بالا