افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مربوط به شاپرکه و ربطی به ماژول و... نداره!

r8041

تازه وارد
سلام و عرض ادب 

من از  درگاه پرداخت بانک ملت برای افزونه ووکامرس نگارش 4.0.2  براي سايتم مي خواستم استفاده كنم همه مراحل كامل انجا ميشه تا جايي كه صفحه بانك مياد و پرداخت با موفقيت انجام شد و بايد روي تكميل خريد كليك كنيم تا به سايت فروشنده بر گرديم 

تو برگشت به سايت فروشنده مشكل داره  و در نتيجه تو سايتم درج نميشه كه اين خريد تكميل شد

ميشه راهنمايي كنيد  - اصلا كجا بايد معرفي كنيم كه به كدوم صفحه برگرده   و اينكه اين اخطار كه پيوست كردم چيه؟

عكسها پيوست كردم 

You must be registered for see images attach

mojtabagh

تازه وارد
من تازه درگاه بانک ملت گرفتم

خرید که میزنم و مرحله ی آخر که میخاد به درگاه وصل بشه ارور میده.

ارورش اینه :

در هنگام اتصال به بانک خطای زیر رخ داده است :
در حین پرداخت خطای سیستمی رخ داده است .

از پشتیبانی به پرداخت پرسیدم میگن اشکال از برنامه نویسیه افزونه س

من افزونه رو تازه از سایت ووکامرس فارسی دانلود کردم

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من ، این افزونه توسط 8.000 نفر داره استفاده میشه ! قطعا مشکلی نداره

بررسی کنید با افزونه های دیگر شما تداخل نداشته باشه.

marya2000

تازه وارد
افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.4 (سازگار شده با سیستم پرداخت شاپرک) و سازگار با ووکامرس نسخه جدید 2.1

با استفاده از این افزونه قادر هستید قابلیت پرداخت آنلاین با درگاه بانک ملت را برای کاربران خود در فروشگاه ساز ووکامرس فراهم کنید.

تاریخچه نسخه ها

نسخه 3.4:

+ سازگاری با ووکامرس 2.1.2

نسخه 3.3:

+ سازگاری با ووکامرس 2.1

نسخه 3.2:

+ پشتیبانی از سیستم پرداخت بانک ملت شاپرک

نسخه 3.1:

+ رفع مشکل عدم کارکرد در برخی از سرور ها (5.3 و بالاتر)

+ رفع مشکل عدم هماهنگی (استفاده همزمان) از چندین درگاه بانکی

+ افزوده شدن قابلیت تنظیم پرداخت ریال و یا تومان

+ افزوده شدن نمایش کد رهگیری بانک به مشتری

نحوه نصب: پس از دریافت افزونه آن را در پوشه wp-content/plugins آپلود کرده و از طریق مدیریت افزونه ها ، افزونه پرداخت ملت را فعال سازی کنید.

برای انجام تنظیمات و قرار دادن مشخصات درگاه ملت میتوانید به صفحه تنظیمات ووکامرس/ درگاه ها / درگاه ملت مراجعه کنید.

کد:
wp-admin/admin.php?page=woocommerce_settings&tab=payment_gateways&section=WC_Mellat_Pay

دریافت افزونه (نسخه 3.4 برای ووکامرس 2.1 و بالاتر):

کد:
http://woocommerce.ir/downloads/mellat-woocommerce-payment2.1.zip

دریافت افزونه (نسخه 3.2 برای ووکامرس و پایین تر):

کد:
http://woocommerce.ir/downloads/mellat-woocommerce-payment.zip

نسخه پیش نمایش:

کد:
http://woocommerce.ir/demo/
سلام من پس از گرفتن درگاه و شماره ترمینال و ... افزونه رو نصب کردم اما به صفحه تسویه حساب وصل می شه و هیچ اروری هم نمی ده با شرکت به پرداخت هم تماس گرفتن می گن اصلا log ی برای ما نمی یاد. 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام من پس از گرفتن درگاه و شماره ترمینال و ... افزونه رو نصب کردم اما به صفحه تسویه حساب وصل می شه و هیچ اروری هم نمی ده با شرکت به پرداخت هم تماس گرفتن می گن اصلا log ی برای ما نمی یاد. 
لطفا ادرس سایت قرار بدید بررسی کنیم!

marya2000

تازه وارد
سلام وقت بخیر من افزونه ووکامرس بانک ملت رو پس از وارد کردن اطلاعات ترمینال و ... که از  شرکت به پرداخت گرفتم تست کردم اما به هیچ عنوان به درگاه وصل نمی شه و تنها به صفحه ای به نام تسویه حساب وصل می شه و بدون هیچ اروری. لطفا راهنماییم کنید. ممنون

filebooker

تازه وارد
اسکریپت پرداخت اینترنتی بانک ملت , پارسیان , پاسارگاد , ...  در یک مجموعه

اسکریپت (ماژول) پرداخت آنلاین بانک های پارسیان ، ملت و سامان در یک مجموعه

توســـط این اســـکریپت می تـــوانید پرداخــــت آنلاین (اینترنتـــی) به ســــایت خود اضـــافه نـمـــائید بدین صـــورت که مشــــتری با وارد کردن مشـــخصات خود مانند (نام و نام خانوادگی ، ایمیل ، توضیحات) و درج مبلغی که می خواهد به شما پرداخت کند وارد درگاه بانک شما می شود و مبلغ را پرداخت و پس از آن رسید پرداخت دریافت می کند.

امکانات و ویژگی ها:
- قابلیت پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب ( پارسیان ، اقتصاد نوین ، سامان ، ملی ، ملت و ... )

- اتصال به درگاه بانک های پارسیان ، ملت و سامان . پاسارگاد . تجارت

- ارسال ایمیل به مدیر سایت پس از هر پرداخت موفق

- ارسال پیامک به مشتری پس از هر پرداخت موفق

- ارسال ایمیل به پرداخت کنند (مشتری) درصورتیکه ایمیل خود را وارد کرده باشد (رسید پرداخت به مشتری)
- قابلیت درج مبلغ دلخواه
- قابلیت درج موضوع پرداخت و نام پرداخت کننده
- ارسال ایمیل مشخصات پرداخت به مدیر سایت و پرداخت کننده
- دارای کنترل پنل مدیر جهت نمایش پرداخت ها (تاریخ پرداخت , نام و موضوع پرداخت و ایمیل پرداخت کننده )
- ثبت پرداخت های موفق و نا موفق در بخش مدیریت پرداخت آنلاین بانک ملت و پارسیان و ...
- ثبت ، نام بانک عامل در بخش مدیریت
- قابلیت نصب بر روی کلیه فروشگاه ها
- قابلیت نصب بروی کلیه سایتها
- با کنترل پنل مدیریت
- گزارش پرداختها
- به زبان PHP و Mysql

- نمایش تاریخ ، مبلغ ، موضوع و نام پرداخت کننده

مشخصات عمومی هاستینگ جهت نصب نرم افزار به قرار زیر است:

Linux Cpanel

PHP support

MySQL / innoDB
Zend Optimizer
GD Library
Smarty support
CURL Support
Cpanel v11 or Direct admin control panel
php version 5.2.x

قیمت نرم افزار به همراه یک درگاه به انتخاب مشتری : 70.000 تومان

قیمت هر درگاه بانکی : 30.000 تومان

نکته : نرم افزار متن باز و اپن سورس میباشد و خریدار موظف میشود طبق شرایط فروش از نرم افزار استفاده کند. پشتیبانی نرم افزار اعم از خرابی و پاک کردن اطلاعات و جابه جایی از هاست به هاست دیگر شامل هزینه های جانبی میباشد که به عهده خریدار است و ملزم است پرداخت نماید.

ویژگی مهم این نرم افزار متن باز بودن آن است که این مسئله نسبت به دیگر فروشندگان اسکریپت ها که کدها را قفل میکنند این است شما در هر زمان میتوانید برنامه را خودتان یا دیگر برنامه نویسان تغییرات ایجاد کنید و دیگر مشکلاتی از قبیل در دسترس نبودن برنامه نویس و ... در کار نیست.

مهم : به دلیل اپن سورس بودن نرم افزار وجه پرداختی بابت نرم افزار و ماژول ها غیر قابل بازگشت خواهد بود

صفحه اصلی نرم افزار»

بخش مدیریت:

2015-8-9-20-50-51-563_2.jpg

سفارش و مشاوره:
ایمیل : banaeian_ir[at]yahoo[dot]com
همراه : 09154309506 هادی بنائیان

لینک مشتریانی که از نرم افزار استفاده میکنند

​

marya2000

تازه وارد
سلام وقت بخیر من افزونه ووکامرس بانک ملت رو پس از وارد کردن اطلاعات ترمینال و ... که از  شرکت به پرداخت گرفتم تست کردم اما به هیچ عنوان به درگاه وصل نمی شه و تنها به صفحه ای به نام تسویه حساب وصل می شه و بدون هیچ اروری. لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Mr.Apache

تازه وارد
 از امروز همه با این خطا مواجه میشه . بیش از 100 بار هم دکمه پرداخت زدم اما به بانک ملت وصل نمیشه

ورژن افزونه هم 4.0.2

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند خیلی اضطراریه

سپاس

سلام. من الان دچار این مشکل هستم و دارم متحمل ضرر زیادی میشم چون تبلیغات وسیعی دارم در حال حاضر!

motorola30

کاربر عضو
سلام. من الان دچار این مشکل هستم و دارم متحمل ضرر زیادی میشم چون تبلیغات وسیعی دارم در حال حاضر!
درود

امروز درگاه بانک ملت فروشگاه ما هم دچار مشکل شده ، ظاهرا سراسری هست

یکساعت پیش وصل شد ، ولی مجدد قطع هست

mohamad_a226

کاربر عضو
سایتایی که سرورشون خارج کشوره دچار مشکل شدن.

تو این یکی دوساله این دومین یا سومین باره که درگاه بانک ملت با سرورای خارج از کشور به مشکل خورده.

motorola30

کاربر عضو
هاستتون کجا هست؟
متاسفانه هاست خارج هست ، و ظاهرا بخاطر همین موضوع قطع میشه

سایتایی که سرورشون خارج کشوره دچار مشکل شدن.

تو این یکی دوساله این دومین یا سومین باره که درگاه بانک ملت با سرورای خارج از کشور به مشکل خورده.
بله ، دقیقا بخاطر همین هاست های خارج کشور قطع میشه ، که بانک ملت هم میگه مشکل از طرف ما نیست و هاست ایران بگیرید !!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله ، دقیقا بخاطر همین هاست های خارج کشور قطع میشه ، که بانک ملت هم میگه مشکل از طرف ما نیست و هاست ایران بگیرید !!
وقتی چنین جوابی میدن ، بهتره برید درگاه دیگر بگیرید تا هاست دیگر...!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
hamid99 گفت:
این مشکل موقته چون سرور های زیر ساخت زیر اتک شدید قرار گرفته چند روز پیش وزیر هم اعراف کرده البته برای اینکه اتک رو کم کنن کل دسترسی به خارج رو میبندن
بخاطر اینه که معمولا دیتاسنتر های داخلی ، فایروال سخت افزاری ندارن... کلا دسترسی به بیرون از کشور رو میبندن.

telepe2001

تازه وارد
با سلام

بعد از پرداخت با خطای 500 مواجه میشم

و این ادرس رو میاره

اما پرداخت صورت میگیره

وقتی هم که رفرش میکنم این پیام رو دیده:

• پرداخت شما ناموفق بوده است . لطفا مجددا تلاش نمایید یا در صورت بروز اشکال با مدیر سایت تماس بگیرید .

cheraghi2007

تازه وارد
سلام

من برای سایتم درگاه بخ پرداخت ملت گرفتم ولی دایما خطای ip معتبر نیست و میده. من 2 تا ای پی مختلف دادم ولی برای دوتاش خطا میده. چجوری میتونم بر طرفسش کنم؟

sheikhREZA

تازه وارد
گرفتن درگاه از بانک ملت چجوره شرایط نماد الکترونیکی و این مسخره بازیا نیاز داره

بالا