افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

freeupweb

کاربر عضو
سلاملطفا افزونه بانك ملت هماهنگ با سيستم شاپرك را قرار دهيد

با تشككككككككككككر :63:
مگه تغییر کرده؟

قبلا درگاهتون فعال بوده یا تازه میخواید فعال کنید؟

فک کنم افزونه کار کنه و مشکلی نداره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدید سازگار با شاپرک افزوده شد

جزئیات و دانلود در صفحه اول همین تاپیک ( )

amirkashani

کاربر عضو
با تشکر از محمد عزیز و پشتیبانی قوی ووکامرس فارسی

انشاالله همین جور رو به جلو پیش برید

یا حق

amirkashani

کاربر عضو
محمد جان افزونه مشکلی که داره اینه که بعد برگشت به سایت از وب سایت پرداخت مقادیر کد پیگری و یا جتی پیام های انصراف و پرداخت موفقیت آمیر رو نشون نمیده

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئنی؟

پرداخت با موفقیت انجام میشه؟

برگه بازگشت رو روی حساب کاربری من تنظیم کردی؟

nihash

تازه وارد
محمد جان افزونه مشکلی که داره اینه که بعد برگشت به سایت از وب سایت پرداخت مقادیر کد پیگری و یا جتی پیام های انصراف و پرداخت موفقیت آمیر رو نشون نمیده با تشکر
با سلام

من الان نسخه 3.2 رو جای 3.1 نصب کردم. ولی وقتی میره به بخش درگاه و مشخصات کارت رو می گیره پیغام میده که "دارنده کارت مجاز به انجام این تراکنش نیست" و با دو تا کارت مختلف هم تست کردم نشد! در ضمن وقتی نسخه 3.1 هم نصب بود بعد از پرداخت موفق که مبلغ رو از کارت کم می کرد و به حساب مقصد هم می رفت بعد از صفحه پرداخت بانک هیچ شماره پیگیری و پیامی مبنی بر موفق بودن تراکنش و خرید نمیداد. در این مورد باید چی کار کرد محمد جان؟

nihash

تازه وارد
با سلاممن الان نسخه 3.2 رو جای 3.1 نصب کردم. ولی وقتی میره به بخش درگاه و مشخصات کارت رو می گیره پیغام میده که "دارنده کارت مجاز به انجام این تراکنش نیست" و با دو تا کارت مختلف هم تست کردم نشد! در ضمن وقتی نسخه 3.1 هم نصب بود بعد از پرداخت موفق که مبلغ رو از کارت کم می کرد و به حساب مقصد هم می رفت بعد از صفحه پرداخت بانک هیچ شماره پیگیری و پیامی مبنی بر موفق بودن تراکنش و خرید نمیداد. در این مورد باید چی کار کرد محمد جان؟
محمد عزیز

میشه کد ایجاد صفحه بعد از پرداخت بانکی رو که شماره پیگیری رو اعلام می کنه رو بگین چیه؟ من کلا صفحه مربوط به Shortcode های ووکامرس رو پیدا نکردم!

amirkashani

کاربر عضو
مطمئنی؟پرداخت با موفقیت انجام میشه؟

برگه بازگشت رو روی حساب کاربری من تنظیم کردی؟
محمد جان به خاطر حرفت دوباره نصب کردم و تست کردم

پرداخت با موفقیت انجام شد

برگه بازگشت رو هم روی حساب کاربری من تنظیم کردم اما باز هم وقتی برگشت چیزی نشون نداد

کاش مثل قبلیه برگه رو انتخابی قرار میدادی چون اینجوری یکم ناجور میشه

باز هم رئیس شمایی

خواستی بگو بدم خودتم ببینی

kavanshop.ir

محصول تست گذاشتم

یا حق

kits

تازه وارد
سلام دوستان

مشكل من هم مشابه دوستان ديگر هست

من افزونه پي لاين وبانك ملت را نصب كردم ، پي لاين بهخوبي كار ميكنه اما بانك ملت خطا زير را نشون ميده

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنیداتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید
خيلي از دوستان هم اين مشكل را دارند ،آقا محمد هم ديدم در يه تاپيكي گفته بودند مشكل از بانك ملت و حل ميشه و بعد نسخه 3.2 را انتشار داده بودند كه من نصب كردم و در يه تاپيك ديگه گفته بودند يوزر و پسورد هاست را بدين، اگه مايل باشيد يوزر و پسورد هاست و ادمين ورد پرس را بدم

درضمن نميتونم وردپرس را حذف كنم ودوباره نصب كنم من از وردپرس شبكه استفاده ميكنم

درضمن من كليه افزونه هاي ديگه را غير فعال كردم وفقط ووكامرس و بانك ملت و واحد پولي فعال بود اما حل نشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirkashani

کاربر عضو
سلام دوستان مشكل من هم مشابه دوستان ديگر هست

من افزونه پي لاين وبانك ملت را نصب كردم ، پي لاين بهخوبي كار ميكنه اما بانك ملت خطا زير را نشون ميده

خيلي از دوستان هم اين مشكل را دارند ،آقا محمد هم ديدم در يه تاپيكي گفته بودند مشكل از بانك ملت و حل ميشه و بعد نسخه 3.2 را انتشار داده بودند كه من نصب كردم و در يه تاپيك ديگه گفته بودند يوزر و پسورد هاست را بدين، اگه مايل باشيد يوزر و پسورد هاست و ادمين ورد پرس را بدم

درضمن نميتونم وردپرس را حذف كنم ودوباره نصب كنم من از وردپرس شبكه استفاده ميكنم

درضمن من كليه افزونه هاي ديگه را غير فعال كردم وفقط ووكامرس و بانك ملت و واحد پولي فعال بود اما حل نشد
با سلام

در حال حاضر افزونه پی لاین و بانک ملت با هم همخوانی ندارند لطفا یا ملت یا پی لاین استفاده نمایید

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل عدم سازگاری رو خیلی وقته که رفع کردیم

دوستان لطفا دوباره دانلود کنید. مشکل رفع شد

amirkashani

کاربر عضو
ممنونم محمد جان اما مشکل اینه که وقتی پی لاین فعاله اون پیعام های بعد خرید دوبار دوبار نمایش داده میشه مشکل این افزونه به کجا رسید ملت رو میگم

با تشکر

nihash

تازه وارد
محمد جان

میشه بفرمائین چه جوری باید تنظیم کرد که بعد از خرید از درگاه پیغام "خرید با موفقیت انجام شد" و نمایش کد پیگیری مشتری در سایت برای مشتری نمایش داده بشه؟ چون الان وقتی خرید انجام میشه در سایت من به آدرس dskala.com پیغامی مبنی بر شماره پیگیری نمیاد!

kits

تازه وارد
مشکل عدم سازگاری رو خیلی وقته که رفع کردیمدوستان لطفا دوباره دانلود کنید. مشکل رفع شد
سلام من دوباره دانلود كردم ظاهرا همون نسخه 3.2 بود به هر حال دوباره نصب و فعال كردم ولي درست نشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام من دوباره دانلود كردم ظاهرا همون نسخه 3.2 بود به هر حال دوباره نصب و فعال كردم ولي درست نشد
صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کردی؟

kits

تازه وارد
صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کردی؟
آره صفحه بازگشت روي "حساب كاربري من " تنظيم شده

اينم لينك فروشگاه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آره صفحه بازگشت روي "حساب كاربري من " تنظيم شدهاينم لينك فروشگاه
مشخصات هاست + پنل مدیریت وردپرست رو برام پیغام خصوصی کن

kits

تازه وارد
سلام ، میخواستم بپرسم رسیدگی کردین شما؟

wle1036

تازه وارد
من درگاهو تست کردم بدون هیچ مشکلی کار می کنه و شماره پیگیری و .... را هم تحویل میدهد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای دوستانی که مشکل دارند لطفا از طریق به پرداخت پیگیری کنند. مربوط به سیستم نیست

بالا