افزونه درگاه پرداخت بانک ملت ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه درگاه پرداخت بانک ملت برای سیستم ووکامرس

این افزونه توسط یکی از کاربران (woocommerce.blogfa.com) برای ما ارسال شده.

افزونه بانک ملت ووکامرس در حال حاضر در نسخه 1 می باشد که با ووکامرس نسخه 2.0.13 کاملا تست شده است.

اختصاصی از پشتیبان ووکامرس پارسی تقدیم به کاربران گرامی

دریافت از ووکامرس

کد:
http://woocommerce.ir/downloads/mellat-woocommerce-payment.zip
برای نصب افزونه کافیست در مسیر افزونه ها "wp-content/plugins" اپلود کنید و از مدیریت فعال کنید

سپس به بخش درگاه ها رفته و درگاه مورد نظر رو فعال کنید

jamas0111

تازه وارد
سلام

این افزونه مشکل داره من همیه تنظیمات انجام دادم ترمینال و یوزر و پس که از بانک ملت گرفتم دادم بهش ولی وقتی روی پرداخت کلیک میکنی هیچ اقدامی انجام نمیشه مشکل از کجاست ؟

تا حالا کسی تست کرده ببینه درست کار میکنه یا نه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا از هاست شماست! چون توی لود میمونه... ربطی به ملت نداره

jamas0111

تازه وارد
خوب باید چی کار کنم؟

هاست ایران دایرکت ادمین هست

اگه ممکنه کمک کنید

ممنون

jamas0111

تازه وارد
سلام دوستان

افزونه مشکلی نداشت فقط با افزونه های دیگه مشکل داشت اونا رو غیر فعال کردم درست شد

ممنون

فقط یه مشکلی دارم

سرعت سایت خیلییییییی پایینه هاست ایران هم هست مثلا ایا مشکل از ووکامرسی هست یا هاست

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hatefi

کاربر عضو
تکلیف کسانی که این افزونه رو از فروشگاه خریداری کردن چیه؟

چرا حالا واسه دانلود عموم گذاشتین؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من نزاشتم دوست گرامی! یک ماه پیش در وبلاگی که در مطلب اول ذکر کردم منتشر شده

Hatefi

کاربر عضو
من نزاشتم دوست گرامی! یک ماه پیش در وبلاگی که در مطلب اول ذکر کردم منتشر شده
اون وبلاگ کاملا معلومه که ساختگیه و هدفش فقط قرار دادن همین افزونه هست و ...

مگه این افزونه توسط پرشین اسکریپت ساخته نشده بود؟

مگه همین افزونه توی فروشگاه پرشین اسکریپت به مبلغ 40 هزار تومان به فروش نمیرسید ؟

حالا که فروشگاه تعطیل شده افزونه رو شما خودتون اینجا معرفی میکنید اون هم رایگان؟

پس کسانی که افزونه رو خریداری کرده بودن چی ؟ ( از جمله خود بنده ) حالا باید بیایم ببینیم که رایگانه و هزینه بیخودی کردیم؟

من یکی از فعالان ووکامرس هستم و منتظر پاسخ مدیریت گرامی هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خواهش میکنم

مگر از من خریداری کردید که از من پاسخ میخوای دوست عزیز؟

مسئول پلاگین اقای حسین زاده "zegersot" هستن .

این افزونه به بیش از 20 نفر فروخته شده دوست گرامی. هر فردی میتونه این افزونه رو منتشر کنه!

قبل از اینها هم منتشر شده بود! در سایت freescripts.ir . (حدود 4 ماه پیش)

نسخه ای که ایشون در فروشگاه گذاشته بودند نسخه قدیمی اون بود (همون طور که خودتون میدونید) و عملا بنده اصلا نسخه ای از درگاه ملت نداشتم که بخوام منتشر کنم

Hatefi

کاربر عضو
بله هر فردی نه شما

مگه شما مدیر کل و مسئول پرشین تولز نیستید؟

چرا گذاشتید افزونه قدیمی که منتشر شده بوده توی فروشگاهتون واسه فروش گذاشته بشه و کاربرای بیخبری مثل من اون رو خریداری کنند؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز! متن رو کامل بخونید!

گفتم نسخه قبلی سه ماه پیش منتشر شده بود

نسخه جدید یک ماه پیش

منم مثل شما بی خبر بودم! تا متوجه شدم حذف کردم.

یکی از مهم ترین دلایل بستن فروشگاه همینه! چون این مدل خرید در ایران جا نیفتاده. تا میبینن اسکریپت لو رفته (توسط خریدارا) میگن پول ما رو برگشت بزن! در صورتی که نه پولش رو من میگیرم نه سودی میکنم از این موضوع. بنده یک اشتباهی کردم اومدم برای وبمستران محیطی فراهم کنم که محصولاتشون رو راحت بفروشن و کسایی که میخان خرید کنن راحت انجام بشه.

اگر بحثی دارید میتونید به پشتیبان اسکریپتتون بگید!

Hatefi

کاربر عضو
خیر دوست عزیز

من اصلا از برگشت پول یا چنین چیزی حرفی نزدم

اما ...

به هرحال موفق باشید

amirkashani

کاربر عضو
سلام محمد جان

ببخشید من این موضوع رو چندین بار مطرح کردم این رو هم بگم این افزونه رو تو چندین هاست مختلف تست گرفتم اما متاسفانه کار نکرد این ارور رو میده

[/B][/B][/B]​

کد:
[B][/B][/B][B][/B][/B][B][/B][/B][B][B][/B][B]Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/eshopkav/public_html/wp-content/plugins/Jahanpay_wc/lib/nusoap.php:904) in[/B][B][B][/B][B]/home/eshopkav/public_html/wp-content/plugins/mellat-woocommerce/nusoap.php on line [/B][B][B][/B][B]934[/B]
اگه مقدوره یه بررسی بکن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنظیمات/درگاه ها/درگاه ملت

javadonline

تازه وارد
سلام

ما وصل کردیم یوزر و پسوردی که بانک هم داده وارد میکنیم ولی صفحه تسویه حساب که میره اینو مینوسه :

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

mxu

تازه وارد
تست کردم از طریق یکی از فروشگاه هایی که دانلود کرده بود و داره استفاده میکنه

کاملا کار میکنه

از انتشار این افزونه لذت بردیم

هر چند به شخصه افزونه های واسط رو ترجیح میدم

اما ممنون شاید ازش استفاده کنم

توجه : نکته مهم !

دوستی که معترض بودن به انتشار این افزونه بصورت رایگان . باید توجه داشته باشن که این دوستمون لایسنس این افزونه رو خریداری نکردن و از منتشر کنندش هم حمایت مالی نکردن . وجهی خواسته شده که اون وجه رو در قبال این افزونه پرداخت کردن و اینجا هیچ حقی برای خریدار باقی نمیمونه که این افزونه بعدها رایگان منتشر بشه یا نه !

واقعا متعجبم کاربران فارسی زبان چه جوری این حق رو به خودشون میدن که برای برنامه نویس یا ..... تعیین تکلیف کنند !

چند مدت پیش سایت ووکامرس در فروشگاه creative market یکی از بهترین قالب هاش رو بصورت رایگان منتشر کرد ! حالا ملتی که تعدادشون هم کم نیست باید بیان معترض بشن که چرا شما قالب رو رایگان میدین ملت ؟؟؟؟؟

وا عجبا :29:

بالا