افزونه درگاه پرداخت بانک ملت ووکامرس

gh.parnian

تازه وارد
با سلام

اگه بخوام در فروشگاهم امکان پرداخت آنلاین با استفاده از افزونه پرداخت بانک ملت را داشته باشم چطور باید تنظیماتش رو انجام بدم

این افزونه نصب و فعال کردم و بعد از زدن اتمام خرید با تمایش پیغام*از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید*

دیگه دکمه ای برای زدن وجود نداره

خب چطور باید این تنظیمات رو درست کنم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند؟

*

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مشکل مربوط به هاست یا تغییرات اشتباه در قالب شماست

vb.n3t

تازه وارد
دوستان من روی لوکال نصب کردم و مثل بقیه دوستان مشکل

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنیداتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

دارم

ممنونمیشم راهنمایی کنید

حتما باید از بانک ملت یوز و پسورد بگیرم؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
صد در صد. و در لوکال هم کار نمیکنه درگاه

amirkashani

کاربر عضو
محمد جان در هاست سرور نیز نصب شده کار نمیکنه یه سری اینجور مشکلات رو داره

این مشکلات حل بشه خیلی عالی میشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من درگاه برای تست ندارم. یک درگاه ملت با هاست در اختیار من قرار بدید تا بررسی کنم...

amirkashani

کاربر عضو
من درگاه برای تست ندارم. یک درگاه ملت با هاست در اختیار من قرار بدید تا بررسی کنم...
محمد جان من مشخصات رو برات پیام خصوصی میکنم

فقط مشکلات

1- واحد پولی تومان رو نمیشناسه و فقط با ریال کار میکنه

2- بعد از برگشت به سایت کد پیگیری بانک رو نمایش نمیده

مشخصات برات پیام خصوصی شد

با تشکر

Dr.D347h

تازه وارد
خیلی خیلی ممنون از سازندش و آقا محمد.

من امتحان کردم و برخلاف چیزی که همه دوستان نوشته به خوبی کار می کنه، همراه با پی لاین هم کار میکنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله این تاپیک قدیمی هست. و نسخه جدید رو دانلود کردید که مشکلات نداشته

ahangha88

کاربر عضو
بله این تاپیک قدیمی هست. و نسخه جدید رو دانلود کردید که مشکلات نداشته
نسخه جدید سالم و سازگار با اخرین نسخه ووکامرس رو کجا میشه دانلود کرد؟ یه افزونه ملت داخل خود سایت ووکامرس فارسی هست سالمه همونه؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
محمد جان این افزونه مشکل داره. منم همین مشکل رو دارم. دکمه ای پیدا نمیشه. از چند تا پوسته هم استفاده کردم.

شما وقتی می گین از هاسته . باید واضح تر بگین. هاست آیا باید بر روی سرورش سرویسی رو فعال کنه ؟ و یا باید چیزی رو نصب کنه ؟

من از به پرداخت سئوال کردم گفتن که هاست مشخصات خاصی نمی خاد فقط سرورش بتونه، به پرداخت رو پینگ کنه و پورت 1443 باز باشه کافیه.

این افزونه شده مثل یه تخم مرغ شانسی، برای بعضیا جواب میده برای بعضیا جواب نمیده.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من تخصصی در مدیریت سرور ندارم که بگم چی باید فعال باشه ، چی غیر فعال. من میتونم روی هر هاستی که شما بگید نصب رو انجام بدم... ولی بعضی سرورها واقعا کار نمی کنن و من دلیلش رو نمیدونم...

freeupweb

کاربر عضو
من حدود 30 تا راندازی داشتم و بعضی هاشون مشکلاتی داشتن ولی حل شد !

شانسی نیست ... !

اون آدمی که ادعای نوشتن افزونه رو داشت بیاد جواب بده :) جالبه میگفت خودم نوشتم ولی کپی برداری کار دستی نیست !

مشکلتون دقیقا کجاست؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
من مطمئن شدم این افزونه ایراد داره. دوستان سر خودشون رو درد نیارن و این افزونه رو دانلود نکنن و باش کلنجار نرن.

نویسنده واقعی اش مشکل رو در قبال گرفتن مبلغی ناچیز حل میکنه، که به نظرم حقشه.

ولی بهتره این افزونه رو توی فروشگاه بذارین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جناب خلیلی! در صورتی که مجدد توی تالار شایعه پراکنی کنید باهاتون برخورد میشه...

اینکه شما نمیتونید نصب کنید دلیل بر خرابی سیستم نیست.

لطفا بحث رو ادامه ندید! شما برید پول بدید بخرید...

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
:32: :39: خودتون بهتر می دونید که شایعه نیست.بنده نتونستم نصب کنم و البته شما هم نتوستید نصب کنید.

بحث در اینجا تمومه........................

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقا هاست شما مشکل داره! همون روز هم به شما گفتم

میخوای خودم از جیبم هزینه کنم برای شما هاست بخرم تا متوجه منظورم بشید؟

عجب گیری کردیم از این ملت.. اره خرابه ! شما رو بخر دیگه. بحث کردنت چیه... کلا پول دادن خوشمزه تره! برو خرج کن...

واقعا ادم رو از کمک کردن پشیمون می کنید!

لطفا فروم رو به گند نکشید! و قوانین رو رعایت کنید

amirkashani

کاربر عضو
:32: :39: خودتون بهتر می دونید که شایعه نیست.بنده نتونستم نصب کنم و البته شما هم نتوستید نصب کنید.بحث در اینجا تمومه........................
با سلام

مشکل شما رو بررسی میکنم

اگه مقدوره اطلاعات سرورتون رو پیام خصوصی کنید تا شخصا اونو بررسی کنم

باتشکر

راستی اگه کسی هم میخواد مشکلش حل بشه مودبانه مطرح کنه جواب بگیره الکی انجمن رو به چالش نکشید

یا حق

RealDream

تازه وارد
درود دوستان

من امروز درگاهم فعال شد. دقیقا چهارشنبه ای که قراره شاپرک جایگزین به پرداخت بشه. الان توی فروشگاهم به صفحه پرداخت نمیرم و احتمالا در پس زمینه ریدایرکت میشم و برمیگردم توی صفحه پرداخت. خواستم ببینم دوستان خبر دارن که با این تغییر بانک ملت که قاعدتا باید افزونه هم تغییر بکنه، سایت هایی که از قبل کار میکردن از امروز به این مشکل خورده باشن یا موضوع به خود من و مشکل در نصبم بر میگرده . ممنون میشم اطلاع رسانی بشه

بالا