افزونه درگاه پرداخت بانک ملت ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هنوز درگاه فعلی ملت مشکلی پیدا نکرده و باید درگاه کار کنه...

shahram_pc

تازه وارد
من یه سایت فروشگاهی راه اندازی کردم.از اونجایی که مبتدی هسم.وتازه شروع کردم.یه سایت تست هستش.براتون اطلاعات سایت رو فرستادم. لطفا یه چک نکنید.یه محصول رو همین جوری انتخاب کنید.حساب هم نمی خواد بسازید.بعدش که روش پرداخت می زنی. میگه

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

با تشکر و توجه شما محمد جان

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
نسخه شاپرک رو تست کردین؟

shahram_pc

تازه وارد
دوستان یه سوال.

برا تراکنش بعد از اتمام خرید از گیت وی به پرداخت به خریدار ایمیل میاد.که سفارش خرید شما تکمیل شد با این محصول و این قیمت با سربرگ سایت ولی گزارش شماره تراکنش و شماره سفااشی که بعضی فروشگاه ها بعد از اتمام خرید بهمون نشون میدن.نمیاد و ییه راست برمی پرده به فروشگاه سایت.شماره خرید و تراکنش رو فقط تو سفارشات ووکامرس به من نشون میده.برا خریدار بعد از خرید یه راست بر میگرده به فروشگاه.

با تشکر

yas_persian

تازه وارد
من درگاه برای تست ندارم. یک درگاه ملت با هاست در اختیار من قرار بدید تا بررسی کنم...
سلام آقا محمد. ما اطلاعات ورود به سایت رو بدیم میتونید درگاه ملت رو روی سایتمون راه اندازی کنید؟ چون واسه ما هم این اخطار رو میده:

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنیداتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل "اتصال به بانک با مشکل مواجه شد"

مربوط میشه به:

- عدم تطابق ip اعلام شده به "به پرداخت ملت" با آدرس ip هاست شما (باید از مدیر سرور بگیرید ip رو)

- عدم فعال بودن درگاه پرداخت (باید با "به پرداخت ملت" در ارتباط باشید تا فعال کنن)

- اشتباه بودن رمز عبور یا مشخصات درگاه پرداخت از سوی "به پرداخت ملت" یا شما...

این موارد رو رفع کنید. به هیچ عنوان خطایی رخ نمیده

amnz

تازه وارد
با سلام.

من از درگاه پرداخت بانک ملت استفاده میکنم. یه فرم ساده پرداخت میخواستم که بشه مبلغ پرداختی رو دستی وارد کرد.

کسی میتونه کمکم کنه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، قوانین رو مطالعه کنید. اینجا جای این مبحث نیست

sziaee

تازه وارد
من افزونه رو نصب کردم

تا صفحه پرداخت شاپرک میره ولی وقتی اطلاعات حساب رو وارد میکنی میزنه : پذیرنده نا معتبر است

علتش چیه ؟

کسی هست کمکی کنه

متشکر

saeedpersian

کاربر عضو
"پذیرنده نا معتبر است" خطايي است كه فقط به بانك (به پرداخت) مربوطه. و معمولا وقتي كه درگاه جديد دريافت كرديد و هنوز از سوي "به پرداخت" تست نشده رخ ميده! يا وقتي كه آي پي جديد رو كامل ست نكردن.

mojair

تازه وارد
من هم مشکل نشون ندادن دکمه رو داشتم.با قالبتون تداخل داره. من قالب رو عوض کردم و درست شد.
من از آخرین ورژن وردپرس و ووکامرس دارم استفاده میکنم بدون هیچ قالبی یعنی پیش فرض خود ووکامرس اما این مشکل دارم چکار کنم؟

همه اطلاعات درسته هم بانک هم تو قسمت تنظیمات بانک

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mojair

تازه وارد
با سلام کسی نیست کمک یا راهنمایی کنه؟

من از آخرین ورژن وردپرس و ووکامرس دارم استفاده میکنم بدون هیچ قالبی یعنی پیش فرض خود ووکامرس اما این مشکل دارم (( [h=2]از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید )) اما هیچ دکمه ای نیست[/h]چکار کنم؟

همه اطلاعات درسته هم بانک هم تو قسمت تنظیمات بانک

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت لطفا. نام افزونه های مورد استفاده ات رو هم بگو

mojair

تازه وارد

افزونه های نصب شده

Google Maps made Simple

LayerSlider WP

Testimonials by Aihrus

wp-jalali

درگاه بانک ملت ووکامرس

البته عرض کنم قبل نصب این افزونه ها هم چک کردم همین مورد بود

ادرس سایت لطفا. نام افزونه های مورد استفاده ات رو هم بگو

mojair

تازه وارد
افزونه های نصب شده

Google Maps made Simple

LayerSlider WP

Testimonials by Aihrus

wp-jalali

درگاه بانک ملت ووکامرس

البته عرض کنم قبل نصب این افزونه ها هم چک کردم همین مورد بود
یک هفته گذشت اما خبری نشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک بار مجدد وردپرس رو نصب کن به همراه ووکامرس و...

اگرم محصولاتت زیاد هستن. مشخصات رو برام پ.خ کن بررسی کنم

aram23

تازه وارد
از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنیداتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

قبلا هم مطرح شده.ولی جوابی داده نشده.

مشخصات درگاه رو هم وارد کردم صحیح شماره ترمینال و این چیزا

سلام به همه دوستان من هم این مشکل دارم لطفا دوستان راهنمایی بیشتری کنید

saeedpersian

کاربر عضو
سلام به همه دوستان من هم این مشکل دارم لطفا دوستان راهنمایی بیشتری کنید
اينجا مطرح شده و پاسخ داده شده:

آي پي مربوط به درگاه هاي بانكي رو از پشتيباني هاستتون بپرسيد و به "به پرداخت ملت" اعلام كنيد.قبلا مطرح شده كافي بود جستجو كنيد!

ممنون.این آی پی همان آی پی سایت و سرور نیست؟ یعنی آی پی سرور با آی پی درگاه بانک فرق داره؟
بله فرق داره. از پشتيباني هاستتون بپرسيد.(يه فايلي هم بود با اونم ميشد آي پي رو دونست ولي پيداش نكردم!)

aram23

تازه وارد
سلام به همه دوستان برای من درست شد

با مدیر هاست تماس گرفتم ایپی پرداخت به من داد منم اونو اعلام کردم به بانک درست شد

دوستانی که این پیغام براشون میاد

از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

از ایپی اشتباه که به بانک دادن

بالا