افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

irmacfa

تازه وارد
کجاش مشکل داری ؟
الان من این افزونه رو نصب کردم تمام شهر ها اضافه شدند به ووکامرس من بعد الان از کدام قسمت کاربر باید پست پیشتاز / تیپاکس رو انتخاب کنه آیا باید برای هر شهر تعریف کنم؟

MahdiY

راهبر انجمن
الان من این افزونه رو نصب کردم تمام شهر ها اضافه شدند به ووکامرس من بعد الان از کدام قسمت کاربر باید پست پیشتاز / تیپاکس رو انتخاب کنه آیا باید برای هر شهر تعریف کنم؟
سلام

هزینه پست پیشتاز و سفارشی برای تمامی شهر ها بصورت اتوماتیک محاسبه می شود

در مورد هزینه تیپاکس ضمن فعالسازی روش مورد نظر، باید از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل تعرفه های خودتون را تنظیم کنید

amir mohamad

تازه وارد
سلام 

تعرفه ارسال پست براي چه سالي هستشن ؟ 

الان وقتي يه بسته ٩٠٠ گرمي رو از تهران به شيراز بفرستيم هزينه اي كه پست به ما ميگه براي پيشتاز ١٧٨٠٠ و پست سفارش ١٣١٠٠ تومان ، درحالي كه افزونه پست پيشتاز به اين آدرس رو ١١٩٠٠ و سفارشي رو ٦١٠٠ تومن محاسبه مي كنه . 

لطفاً راهنمايي كنيد بايد چكار كنيم 

با تشكر از عوامل افزونه 

MahdiY

راهبر انجمن
سلام 

تعرفه ارسال پست براي چه سالي هستشن ؟ 

الان وقتي يه بسته ٩٠٠ گرمي رو از تهران به شيراز بفرستيم هزينه اي كه پست به ما ميگه براي پيشتاز ١٧٨٠٠ و پست سفارش ١٣١٠٠ تومان ، درحالي كه افزونه پست پيشتاز به اين آدرس رو ١١٩٠٠ و سفارشي رو ٦١٠٠ تومن محاسبه مي كنه . 

لطفاً راهنمايي كنيد بايد چكار كنيم 

با تشكر از عوامل افزونه 
سلام

تعرفه سال 95 هستش

یکسری از خدمات هزینه پست را بیشتر می کنند. مثلا شما خدماتی مثل تحویل در ساعت مشخص، بسته شکستنی و ... را انتخاب کنید هزینه اضافی دارید

همچنین اگه کد پستی های مبدا یا مقصد را وارد نکنید این نیز دارای هزینه هستش

irmacfa

تازه وارد
سلام

در مورد هزینه تیپاکس ضمن فعالسازی روش مورد نظر، باید از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل تعرفه های خودتون را تنظیم کنید
خوب الان به صورت اتوماتیک هست چطور اینجا نمایشش میده ؟

You must be registered for see images attach

bhoali

تازه وارد
سلام

خوب من تیباس استان و شهر را فعال کردم ولی فقط پیشتاز و سفارشی و رایگان و .. غیر از تیباکس و پیک موتوری نشون میده 

MahdiY

راهبر انجمن
wanano گفت:
افزونه رو آپدیت نمی کنید؟ خیلی وقته منتظریم
متاسفانه به دلایلی بروزرسانی با تاخیر همراه هست. لطفا کمی دیگر صبر کنید. ممنون

خوب من تیباس استان و شهر را فعال کردم ولی فقط پیشتاز و سفارشی و رایگان و .. غیر از تیباکس و پیک موتوری نشون میده 
تیک تیپاکس کل استان را فعال کردید و قیمت تیپاکس رو وارد کردید؟

خوب الان به صورت اتوماتیک هست چطور اینجا نمایشش میده ؟
پس از ایجاد یک منطقه حمل و نقل و افزودن روش های پستی پیشتاز و سفارشی به آن هزینه ها اتوماتیک محاسبه می شوند

bhoali

تازه وارد
 لطفا راهنمایی کنید تیباکس استان و شهر ستان یعنی چی ؟ مقصد که بالاخره یک شهر هستش از شهر های استان .منظورم اینه که قیمت تیباکس استان کجا کاربرد داره 

مشکل نمایش تیباکس نیز حل شد 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
 لطفا راهنمایی کنید تیباکس استان و شهر ستان یعنی چی ؟ مقصد که بالاخره یک شهر هستش از شهر های استان .منظورم اینه که قیمت تیباکس استان کجا کاربرد داره 

مشکل نمایش تیباکس نیز حل شد 
سلام

سوال خوبی پرسیدید

1. وقتی تیپاکس استان را غیرفعال کنید تیپاکس کلیه شهرستان های زیر مجموعه اون غیرفعال میشه

2. فرض کنید شما برای یک شهرستان صرفا تیپاکس را مشخص کنید و قیمتی برای آن لحاظ نکنید. در این زمان اون شهر دارای تیپاکس با قیمت تیپاکسی است که برای استان مشخص کرده اید

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام

سوال خوبی پرسیدید

1. وقتی تیپاکس استان را غیرفعال کنید تیپاکس کلیه شهرستان های زیر مجموعه اون غیرفعال میشه

2. فرض کنید شما برای یک شهرستان صرفا تیپاکس را مشخص کنید و قیمتی برای آن لحاظ نکنید. در این زمان اون شهر دارای تیپاکس با قیمت تیپاکسی است که برای استان مشخص کرده اید
آقا مهدی این قضیه ی تیپاکس انشالله در بروز رسانی و نسخه ی حرفه ای حل بشه . در حقیقت ماژول از لحاظ منطقی مشکل داره . 30- 40 تا نمایندگی داره تیپاکس ، باید یه جایی بشه اون ها را فعال کرد ( مثلا در یک تب مخصوص تیپاکس ) و تیک زد یا تیکشون را برداشت . کاری هم به استان نداره . ممکن هست در استانی 5 تا شهر دفتر تیپاکس داشته باشه . ممکن هم هست فقط یکی باشه .

irmacfa

تازه وارد
آقا به سوال من سفارشی رو فعال کردم شاخ در آوردم قیمت پیش فرضش چرا 35 هزاره ؟

بعد این گزینه محاسبه جمل و نقل رو چطور میشه برداشت ؟

mahdi.5789

تازه وارد
سلام و خداقوت

میشه افزونه Persian WooCommerce Shipping طوری تنظیم کرد که فقط چهار گزینه پست پیشتاز، پست سفارشی، تیپاکس و پیک موتوری رو برای انتخاب بزاره و هیچ قیمتی رو به مشتری نده،

چون قیمت محصول به صورت پرداخت در محل انجام میشه، قبل از ارسال محصول قیمت حمل و نقل هم با مشتری طی میشه،

فقط انتخاب نوع حمل و نقل با مشتری هست.

یه جورایی دقیقا شبیه تصویر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

irmacfa

تازه وارد
  • قابلیت تعریف روش حمل و نقل ارسال با پیک (درون شهری) برای شهر خاص با قیمت دلخواه (هزینه ثابت)

دوستان این قالبلیت به چه صورت هست ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

irmacfa

تازه وارد
سال 96 قیمت ها تغییر نکرده ؟

مثلا الان من از کرمانشاه تا تهران پیشتاز 7300 میگیره در صورتی که 12/500هزار  برای 250 گرم ارسال میزنه اینا چطور میشه درست کرد ؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام و خداقوت

میشه افزونه Persian WooCommerce Shipping طوری تنظیم کرد که فقط چهار گزینه پست پیشتاز، پست سفارشی، تیپاکس و پیک موتوری رو برای انتخاب بزاره و هیچ قیمتی رو به مشتری نده،

چون قیمت محصول به صورت پرداخت در محل انجام میشه، قبل از ارسال محصول قیمت حمل و نقل هم با مشتری طی میشه،

فقط انتخاب نوع حمل و نقل با مشتری هست.

یه جورایی دقیقا شبیه تصویر

برای اینکار فکر میکنم نیازی به این افزونه ندارید همون ووکامرس فارسی این کار میکنه براتون . یک منطقه ی حمل و نقل تعریف کنید و 4 تا حمل رایگان ایجاد کنید ، سپس اسامی انها را ویرایش کنید یکی را بگذارید سفارشی ، یکی پیشتاز ، یکی پیک موتوری و تیپاکس .
البته معمولا شهری که امکان پیک موتوری در اون فعال هست باید بقیه شیو ها غیر فعال باشه . که این کار را میتونید با ایجاد یک منطقه ی حمل دیگه و فقط اضافه کردن پیک موتوری به اون انجام بدید .

MahdiY

راهبر انجمن
  • قابلیت تعریف روش حمل و نقل ارسال با پیک (درون شهری) برای شهر خاص با قیمت دلخواه (هزینه ثابت)

دوستان این قالبلیت به چه صورت هست ؟
در منطقه حمل و نقل ایجاد شده، روش پیک موتوری را اضافه کنید

از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل شهر های مورد نظرتون را پیدا کنید و در قسمت ویرایش پیک موتوری را فعال و هزینه مد نظر را وارد کنید

سال 96 قیمت ها تغییر نکرده ؟

مثلا الان من از کرمانشاه تا تهران پیشتاز 7300 میگیره در صورتی که 12/500هزار  برای 250 گرم ارسال میزنه اینا چطور میشه درست کرد ؟

irmacfa

تازه وارد
در منطقه حمل و نقل ایجاد شده، روش پیک موتوری را اضافه کنید

از منو ووکامرس -> شهر های حمل و نقل شهر های مورد نظرتون را پیدا کنید و در قسمت ویرایش پیک موتوری را فعال و هزینه مد نظر را وارد کنید
عه واقعا؟ 

الان کدام قسمت باید تحویل در ساعت مشخص و بسته شکستنی رو انتخاب و اضافه کرد که تغییر کنه قیمت ؟

mahdi.5789

تازه وارد
برای اینکار فکر میکنم نیازی به این افزونه ندارید همون ووکامرس فارسی این کار میکنه براتون . یک منطقه ی حمل و نقل تعریف کنید و 4 تا حمل رایگان ایجاد کنید ، سپس اسامی انها را ویرایش کنید یکی را بگذارید سفارشی ، یکی پیشتاز ، یکی پیک موتوری و تیپاکس .
البته معمولا شهری که امکان پیک موتوری در اون فعال هست باید بقیه شیو ها غیر فعال باشه . که این کار را میتونید با ایجاد یک منطقه ی حمل دیگه و فقط اضافه کردن پیک موتوری به اون انجام بدید .
سلام و تشکر

بله این پیشنهاد رو تا حدودی قبلا اجرا کرده بودم، ولی خب حالت گرافیکی و شکلی اش برام مهم بود.

ینی بشه از آیکون و توضیحاتی ذیل هر روش حمل و نقل استفاده کرد.

irmacfa

تازه وارد
دوستان در این بخش هزینه های بسته بندی و اینا رو تعریف کنیم بعد از کجا میشه اضافش کرد به محصولات  :39:  مثلا الان پست 7500 میزنه این هزینه اضافی رو وارد کردم داخل تسویه حساب نبود راهی داره برای اضافه کردنش به صفحه پرداخت

​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

irmacfa

تازه وارد
آقا یه سوال / من چند تا کتاب انتخاب میکنم مثلا یکی 200 گرم چهار تا 400 گرمی  با وزن های متفاوت ولی باز قیمت همون یکی هست !! مثلا 5 تا با وزن متفاوت باز قیمت پست پیشتازش 7500 میزنه ! خوب این وزنش بیشتر میشه قیمت پست بیشتر نمی شه یعنی ؟

بالا