افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

navariamirhosein

تازه وارد
سلام،
هنوز امکانش نیست در صورت فعال بودن پیک موتوری شهر، تیپاکس و پیشتاز غیر فعال بشه ؟

s.e.mohammadi

تازه وارد
سلام
بله امکان پذیر هست. به منو ووکامرس -> شهرهای حمل و نقل برید و استان مورد نظر رو پیدا کنید. برای استان ها گزینه ای به نام ویرایش شهرها هست. روی اون کلیک کنید. تیپاکس استان و همه شهرهای زیر مجموعه رو فعال کنید. برای استان قیمت تعیین کنید و قیمت شهرها رو خالی بذارید. هزینه استان برای همه شهرهای زیر مجموعه اعمال خواهد شد.
این کار انجام میدم اتفاقی نمی افته یعنی عددی که برای استان انتخاب کردم جلوی اسم شهر نمیاد. اگر بخوام باید برای 31 استان انجام بدم؟

zarzar

تازه وارد
سایت من گاهی error 500 دارد و گاهی نه. در error log این خطا وجود دارد.

thrown in /home/positiv4/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/includes/tools-class.php on line 18
آیا error 500 ربطی به این پیام خطای افزونه حمل و نقل فارسی دارد؟

SANBOR

تازه وارد
سلام نمیشه کاری کرد که فقط برای یک شهر ارسال رایگان باشد
البته استان میشه ولیمن یک شهر رو میخواهم فقط

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام
ممنون از زحمات فراوان جنابعالی
آیا امکان اتصال ووکامرس به پنل ای بازار هست -جهت ارسال اتوماتیک یا دستی سفارشات COD به ای بازار و همچنین محاسبه هزینه ارسال از طریق وب سرویس .
سلام
خیر. در نسخه 2 افزونه امکان اتصال به پنل پیشخوان مجازی تاپین را فراهم کردیم.
tapin.ir
هزینه پستی بصورت اتوماتیک و کاملا دقیق محاسبه میشه و روال ثبت سفارش و تکمیل نیز اتوماتیک هست.

MahdiY

راهبر انجمن
یه مشکل دیگه الان افزونه رو آپدیت کردم به 2.0.2 تو سایت فروشگاه کل روش ارسال ها رو نشون میده ، ولی تو اپلیکیشن فقط نرخ های ثابت رو نشون میده ، پست و تیپاکس و پیک موتوری نشون نمیده.

این مشکل رو قبل از آپدیت افزونه حمل و نقل نداشتم.
این مورد رو از طریق ایمیل و با جزئیات بیشتر در میون بذارید بررسی بشه. همچنین شما از چه اپلیکیشنی استفاده می کنید؟

MahdiY

راهبر انجمن
سایت من گاهی error 500 دارد و گاهی نه. در error log این خطا وجود دارد.

thrown in /home/positiv4/public_html/wp-content/plugins/persian-woocommerce-shipping/includes/tools-class.php on line 18
آیا error 500 ربطی به این پیام خطای افزونه حمل و نقل فارسی دارد؟
سلام
نسخه 2 افزونه حمل و نقل برای بخش تنظیمات نیاز به افزونه ووکامرس فارسی دارد. شما افزونه ووکامرس فارسی را نداشتید.
این باگ در سایت اصلی وردپرس گزارش شد و در نسخه های بعدی رفع کردم. در حال حاضر تنها در صورتی که ووکامرس فارسی نصب باشد تنظیمات نمایش داده می شوند.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام،
هنوز امکانش نیست در صورت فعال بودن پیک موتوری شهر، تیپاکس و پیشتاز غیر فعال بشه ؟
سلام
به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. به منو ووکامرس فارسی -> ابزارها -> حمل و نقل برید. اونجا یه گزینه برای چنین کاری قرار دادم.

MahdiY

راهبر انجمن
این کار انجام میدم اتفاقی نمی افته یعنی عددی که برای استان انتخاب کردم جلوی اسم شهر نمیاد. اگر بخوام باید برای 31 استان انجام بدم؟
سلام
در نسخه جدید سیستم کمی عوض شده. نیاز نیست برای همه استان ها قیمت رو وارد کنید. صرفا باید تیپاکس استان ها و شهرها رو فعال کنید. ضمن اینکه قیمت نمایان نمی شود، در محاسبات بررسی میشه.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
خدمت شما
You must be registered for see images attach
سلام
ارسال با پیک موتوری فقط برای شهر شیراز هست؟ فقط برای شهر شیراز می خواید رایگان باشه؟ یعنی برای شیراز پیک موتوری رایگان هست؟

goldenswan

تازه وارد
برای هماهنگی با دکان چه روی رو پیشنهاد میکنید؟
توی فروشگاهم میخوام هر فروشنده بتونه خودش تعیین کنه که توی محدوده فروشش هزینه حمل و نقل تعریف کنه.
باید از ووکامرس اقدام کنم یا تنظیماتی توی دکان وجود داره؟
توی انجمن گفتم تاپیک دکان رو پیدا نکردم که اونجا مطرح کنم.
اگه تاپیکی برای این منظور داریم ممنون میشم در اختیارم بذارین

s.e.mohammadi

تازه وارد
با درود و سپاس از پاسخگویی شما
من دو جور ارسال برای استان تهران دارم
داخل شهر تهران با پیک موتوری و شهرستان های تابعه تهران و خارج از تهران با پست
با توجه به اینکه منطقه ارسال بر اساس استان هست میخوام کل استان ها رو یه منطقه در نظر بگیرم اما کد پستی شهر تهران رو از توش بکشم بیرون
چطور می تونم از طریق محدود کردن کد پستی فقط شهر تهران رو جدا کنم؟

MahdiY

راهبر انجمن
برای هماهنگی با دکان چه روی رو پیشنهاد میکنید؟
توی فروشگاهم میخوام هر فروشنده بتونه خودش تعیین کنه که توی محدوده فروشش هزینه حمل و نقل تعریف کنه.
باید از ووکامرس اقدام کنم یا تنظیماتی توی دکان وجود داره؟
توی انجمن گفتم تاپیک دکان رو پیدا نکردم که اونجا مطرح کنم.
اگه تاپیکی برای این منظور داریم ممنون میشم در اختیارم بذارین
سلام

افزونه به نسخه 2.1.0 بروزرسانی شد.

تغییرات این نسخه:
سازگاری با آخرین نسخه دکان
سازگاری با آخرین نسخه ووکامرس
حذف بارگذاری های اولیه داخل صفحه تسویه حساب

افزونه حمل و نقل ویژه دکان بزودی منتشر خواهد شد.

MahdiY

راهبر انجمن
با درود و سپاس از پاسخگویی شما
من دو جور ارسال برای استان تهران دارم
داخل شهر تهران با پیک موتوری و شهرستان های تابعه تهران و خارج از تهران با پست
با توجه به اینکه منطقه ارسال بر اساس استان هست میخوام کل استان ها رو یه منطقه در نظر بگیرم اما کد پستی شهر تهران رو از توش بکشم بیرون
چطور می تونم از طریق محدود کردن کد پستی فقط شهر تهران رو جدا کنم؟
سلام
یک منطقه به نام ایران بسازید و همه روش های پستی و پیک موتوری رو به آن اضافه کنید. به منو ووکامرس > شهرهای حمل و نقل برید و استان تهران رو پیدا کنید. روی ویرایش شهرها کلیک کنید و سپس پیک موتوری رو برای استان و سپس شهرستان های مورد نظر فعال کنید. از همانجا می توانید قیمت خاص هر منطقه رو تعیین کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gildata

gildata

تازه وارد
سلام

من این افزونه رو نصب کردم

تمام شهر ها رو حذف کردم و خواستم شهر های تحت پوشش با یک استان رو بارگزاری کنم

اما متاسفانه در افزونه اضافه میشه ولی در سایت اعمال نمیشه

مثال :

استان : فقط گیلان نوشتم ولی هم گیلان نشون می ده هم قزوین
شهر رو : رشت ، لاهیجان ، رودسر ، لنگرود ، انزلی ، فومن نوشتم داخل افزونه زیر مجموعه استان گیلان ولی فقط رشت و لاهیجان رو نشان میده

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

من این افزونه رو نصب کردم

تمام شهر ها رو حذف کردم و خواستم شهر های تحت پوشش با یک استان رو بارگزاری کنم

اما متاسفانه در افزونه اضافه میشه ولی در سایت اعمال نمیشه

مثال :

استان : فقط گیلان نوشتم ولی هم گیلان نشون می ده هم قزوین
شهر رو : رشت ، لاهیجان ، رودسر ، لنگرود ، انزلی ، فومن نوشتم داخل افزونه زیر مجموعه استان گیلان ولی فقط رشت و لاهیجان رو نشان میده
سلام
از نسخه چند استفاده می کنید؟
آدرس سایتتون رو بفرستید. همچنین یه اسکرین شات از منو ووکامرس > شهرهای حمل و نقل بفرستید

بالا