افزونه فارسی حمل و نقل ووکامرس Persian WooCommerce Shipping

MahdiY

راهبر انجمن
سلام دوستان. من بخش محله ها رو در تنظیمات پیدا نکردم.مورد دیگه اینکه چطور میشه هزینه ثابتی برای پست پیشتاز همه شهرها وارد کرد؟
سلام
محله ها بخش خاصی ندارد. در منو حمل و نقل > شهرها با افزودن یک مورد جدید زیر مجموعه شهر خاص، محله ایجاد می شود.
مورد دوم از قسمت حمل و نقل > شهرها روی ویرایش شهرهای هر استان کلیک کنید و هزینه پست سفارشی/پیشتاز را بصورت ثابت برای استان تعیین کنید. این قابلیت وجود دارد که این هزینه را برای هر شهر شخصی سازی کنید.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام وقت بخیر

با تشکر از افزونه کاربردی و بسیار خوبتون.
من الان به API تاپین وصلم، می‌خواستم بدونم اگر از تاپین استفاده نکنم، در قیمت دهی پست و لیست شهرها به مشکلی بر نمی‌خورم؟

با احترام
سلام
خواهش می کنم، ممنون میشم در مخزن وردپرس به افزونه ۵ ستاره بدید.
خیر، مشکلی نخواهید داشت. شما می توانید بدون اتصال به تاپین از لیست شهرها و قیمت دهی آن استفاده کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shakibaei

shakibaei

تازه وارد
سلام
خواهش می کنم، ممنون میشم در مخزن وردپرس به افزونه ۵ ستاره بدید.
خیر، مشکلی نخواهید داشت. شما می توانید بدون اتصال به تاپین از لیست شهرها و قیمت دهی آن استفاده کنید.
ممنون از پاسخگویی شما
یک مسئله ای که وجود دارد من هر دو حالت را آزمایش کردم. استعلام قیمتی که تاپین می‌دهد مثلا برای یک شهر ۱۶۰۰۰ تومان است. زمانی که از تاپین استفاده نمیکنم همان شهر را ۱۱۰۰۰ تومان محاسبه می‌کند.
دلیل این اختلاف قیمت چیست؟

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون از پاسخگویی شما
یک مسئله ای که وجود دارد من هر دو حالت را آزمایش کردم. استعلام قیمتی که تاپین می‌دهد مثلا برای یک شهر ۱۶۰۰۰ تومان است. زمانی که از تاپین استفاده نمیکنم همان شهر را ۱۱۰۰۰ تومان محاسبه می‌کند.
دلیل این اختلاف قیمت چیست؟
سلام
به دو دلیل این اتفاق رخ می دهد:
1. تنظیمات تاپین به درستی انجام نشده و درنتیجه مبدا و تنظیمات جانبی پیشفرض اعمال شده اند
2. تاپین دارای یسری خدمات جانبی و کمیسیون هست. خدماتی جانبی مثل جمع آوری از محل، ارسال پیامک و...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shakibaei

AmirGT

تازه وارد
با سلام

من مشکلی داشتم که گفتم در همین تاپیک مطرح کنم.

افزونه ووکامرس فارسی نصب هست و در قسمت تسویه حساب هیچ گزینه ای تیک دار نیست.

افزونه حمل و نقل ووکامرس نصب دارم و استفاده میکنم و کاملا درست پیکربندی شده.

مشکلی که دارم اینه که در برخی از جاهای سایت شهر یا استان با کد نمایش داده میشه.

مثلا در این تصویر که آخرین مرحله بررسی سفارش هست 150 نوشته شده.

You must be registered for see images attach

جاهای دیگه مثلا در قسمت پنل مدیریت بخش مشتریان ووکامرس، کاربرانی که ثبت نام کردن شهر و استان بصورت کد نوشته شده.

یا به عوان مشتری وقتی وارد حساب کاربری میشم شهر و استان درست نمایش داده میشه به محض ایکه ویرایش میکنم استان درست و شهر بصورت متنی و کد نمایش داده میشه.
You must be registered for see images attach

من برای مدیریت حسابداری فروشگاه از حسابفا استفاده میکنم. اطلاعات مشتریان بصورت خودکار از ووکامرس به داخل پنل حسابفا میره. اونجا هم شهر و استان بصورت کد ذخیره شده.

زمانی که افزونه حمل و نقل ووکامرس رو غیر فعال میکنم مورد اول که تصویرش رو گذاشتم حل میشه بقیه رو تست نکردم.

راه حلی هست؟ سپاس.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
این مسئله بزودی در نسخه های بعدی رفع خواهد شد.

taha_esh

تازه وارد
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید من رو
من از افزونه advanced free shipping استفاده می کنم و طوری قوانینش رو تنظیم کردم که اگر شهر تهران باشه پیک موتوری فعال شه و اگر کالایی کلاس ارسالش تیپاکس باشه برای غیر از تهران فقط تیپاکس پسکرایه رو نمایش بده. کالاهای موجود در سایت هم همگی وابسته به کلاسهای ارسالی تعریف شده هست که از تنظیمات پیشفرض ووکامرس استفاده شده
الان می خوام با استفاده از افزونه شما برای تهران هم پیک موتوری فعال باشه هم تیپاکس هم پست ولی اگر یک کالا در سبد خرید کلاس ارسالش تیپاکس باشه فقط پیک موتوری و تیپاکس رو نمایش بده چون تیپاکسی ها پسکرایه هست و معقول نیست ارسال پستی نمایش داده شه
هر چه سعی کردم نتونستم با افزونه شما پیاده سازی کنم

saman_et

تازه وارد
سلام من مشکلی که با افزونه دارم تو دستگاه های سامسونگ مرورگر پیش فرض سامسونگ حمل نقل لود نمیشه و بدون اینکه کاربر حمل نقل ببینه سفارش ثبت میکنه

و در صورتی که من با مرورگر های مختلف و گوشی های مختلف به غیر از سامسونگ چک میکنم بدون مشکل هست این اتفاق واقعا عجیب هست

من تمام افزونه هامو غیر فعال کردم فقط افزونه ووکامرس فارسی و ووکامرس و افزونه حمل نقل فعال بود ولی بازم مشکل پا برجا هست

لطفا راهنمایی بفرمایید

saman_et

تازه وارد
سلام

آقا ما نسخه پرو این افزونه هم خریداری کردیم تیکت میزنیم جواب نمیدن این چه مدل پشتیبانی هست !!!!

اساتید کسی دلیل مشکل ما چیه ؟
قیمت شهر ها شهر تهران تیک می‌زنم برای پیک موتوری ولی ذخیره میکنم رفرش میدم تیکش پرده یعنی تیک نخورده !!!

موارد زیر امتحان کردم :

۱- همه افزونه هارو غیر فعال کردم فقط ووکامرس و حمل و نقل فعال بود جواب نداد.

۲- نسخه پرو غیر فعال کردم بازم جواب نداد

۳- قالب هم غیر فعال کردم با قالب دیفالت وردپرس هم تست کردم ولی نشد .

کسی این مشکل نداره؟

logofun

تازه وارد
میشه با این افزونه تنظیماتی اعمال کرد که روش پیشتاز شهرستان یه % خاص ازش گرفته بشه ولی پیشتاز تهران بدون درصد باشه ؟

saeed7m

تازه وارد
سلام
بعد از نصب افزونه، در هنگام طی مرحله اول پروسه خرید ، پیغام
لطفا شرایط و ضوابط را برای ادامه سفارش خود مطالعه و قبول کنید
را دریافت می کنم ، در حالی که گزینه ای هم اضافه نشده ، افزونه غیر فعال که میشه ، مرحله بعد رو می تونم ببینم ،
کجا باید تغییر ایجاد کنم ؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید من رو
من از افزونه advanced free shipping استفاده می کنم و طوری قوانینش رو تنظیم کردم که اگر شهر تهران باشه پیک موتوری فعال شه و اگر کالایی کلاس ارسالش تیپاکس باشه برای غیر از تهران فقط تیپاکس پسکرایه رو نمایش بده. کالاهای موجود در سایت هم همگی وابسته به کلاسهای ارسالی تعریف شده هست که از تنظیمات پیشفرض ووکامرس استفاده شده
الان می خوام با استفاده از افزونه شما برای تهران هم پیک موتوری فعال باشه هم تیپاکس هم پست ولی اگر یک کالا در سبد خرید کلاس ارسالش تیپاکس باشه فقط پیک موتوری و تیپاکس رو نمایش بده چون تیپاکسی ها پسکرایه هست و معقول نیست ارسال پستی نمایش داده شه
هر چه سعی کردم نتونستم با افزونه شما پیاده سازی کنم
سلام
در حال حاضر برای پیاده سازی چنین موردی نیاز به کمی کدنویسی هست.
در نسخه های بعدی مد نظر گرفته می شود.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

آقا ما نسخه پرو این افزونه هم خریداری کردیم تیکت میزنیم جواب نمیدن این چه مدل پشتیبانی هست !!!!

اساتید کسی دلیل مشکل ما چیه ؟
قیمت شهر ها شهر تهران تیک می‌زنم برای پیک موتوری ولی ذخیره میکنم رفرش میدم تیکش پرده یعنی تیک نخورده !!!

موارد زیر امتحان کردم :

۱- همه افزونه هارو غیر فعال کردم فقط ووکامرس و حمل و نقل فعال بود جواب نداد.

۲- نسخه پرو غیر فعال کردم بازم جواب نداد

۳- قالب هم غیر فعال کردم با قالب دیفالت وردپرس هم تست کردم ولی نشد .

کسی این مشکل نداره؟
سلام جناب اعطاسی
مشکل شما چندین بار توسط تمام اعضا گروه بررسی شد. کاملا عجیب و غیرقابل پیگیری شده بود!
همچنین مشکل پیک موتوری و فعال کردن آن رفع شدند.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام
بعد از نصب افزونه، در هنگام طی مرحله اول پروسه خرید ، پیغام
لطفا شرایط و ضوابط را برای ادامه سفارش خود مطالعه و قبول کنید
را دریافت می کنم ، در حالی که گزینه ای هم اضافه نشده ، افزونه غیر فعال که میشه ، مرحله بعد رو می تونم ببینم ،
کجا باید تغییر ایجاد کنم ؟
سلام
از افزونه های چند مرحله ای کردن استفاده می کنید؟

آنی بار

تازه وارد
شرکت آنی بار یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های حمل و نقل و باربری بین المللی می باشد.

باربری از ایران به تمامی شهر های ترکیه از جمله خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد.

ارسال بار به استانبول و آنتالیا
و ازمیر
و . . . .

حمل انواع بارهای تجاری و صنعتی ، اثاث منزل و . . . به صورت هوایی و زمینی با کمترین هزینه همراه با بیمه رایگان

شماره تماس با شرکت آنی بار : 57669-021

Aramesh99

تازه وارد
سلام من مشکلی که با افزونه دارم تو دستگاه های سامسونگ مرورگر پیش فرض سامسونگ حمل نقل لود نمیشه و بدون اینکه کاربر حمل نقل ببینه سفارش ثبت میکنه

و در صورتی که من با مرورگر های مختلف و گوشی های مختلف به غیر از سامسونگ چک میکنم بدون مشکل هست این اتفاق واقعا عجیب هست

من تمام افزونه هامو غیر فعال کردم فقط افزونه ووکامرس فارسی و ووکامرس و افزونه حمل نقل فعال بود ولی بازم مشکل پا برجا هست

لطفا راهنمایی بفرمایید
سلام
منم هم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم بفرمایید چطوری میتونم این مشکل رو رفع کنم چون بسیار مشکل ساز شده

Aramesh99

تازه وارد
سلام
منم هم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم بفرمایید چطوری میتونم این مشکل رو رفع کنم چون بسیار مشکل ساز شده
سلام مجدد
من بجز مشکل فوق که ریپلای کردم T یک مشکل دیگه هم دارم که هر کاری کردم رفع نشد که نشد
و اون اینکه بعضی مشتری ها گله میکنند که با اینکه ما آدرس رو کامل و درست وارد کردیم و استان و شهر رو هم انتخاب کردیم اما پیغام میده که آدرس رو وارد کنید و نمیذاره ثبت سفارش کنیم. من خودم که در حد سواد کمم بررسی کردم فکر میکنم این مشکل بیشتر برای مشتری هایی پیش میاد که یک سفارششون رو من لغو کردم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
آدرس سایت karitan.com

بالا