افزونه فارسی فروشندگان ووکامرس

amshirazy

تازه وارد
سلام.ممنون از زحمات بی دریغ شما.

منتظر نسخه جدید هستیم.

از درگاه ایرانی چه خبر؟

با افزونه wpml برای چند زبانه کردن سازگاری داره؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان، چند مدتی بود به علت مشکلات فراوان نتونستم بیام ولی اینقدر دوستان ایمیل فرستادن تا امروز تونستم وقتی ازاد کنم و بیام و تا جایی که بتونم بیشتر افزونه ها رو آپدیت می کنم و مشکلات رو مرتفع می کنم.

نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.6 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

هماهنگی کامل با نسخه جدید وردپرس و ووکامرس

تصحیح ترجمه به درخواست دوستان

اضافه شدن چند امکان جدید

طبق سوالات و مشکلات دوستان پیگیری کردم و کلیه ی مباحث قابل شخصی سازی رو در پست " " قرار دادم به راحتی موارد بالا که مطرح کردید قابل حل شد.

aaaaa22222

تازه وارد
سلام .

این افزونه در نوع خودش یکی از بهترین افزونه های هست و نصبش کردم و جا داره از ایشون تشکر کنم .

متاسفانه ما تو ایران درگاهی مثل paypal adaptive نداریم که بعد هر خرید سهم هر فروشنده به صورت خودکار به همون نفر برسه . هرچند تو مستندات درگاه آسان پرداخت یه همچین چیزهایی دیده بودم ولی خب همه گیر نشده .

سوال من اینه که حالا ما از تنظیمات تسویه حساب رو میذاریم تو حالت دستی و فعلا مشکلمون حل مشه . اما بعد اینکه با طرف تسویه حساب کردیم و پول رو براش کارت به کارت کردیم این رو کجای افزونه باید ثبت کنیم که فروشنده متوجه بشه یا اینکه یه جایی باشه که میزان تسویه شده و باقی مانده رو نشون بده ؟

با تشکر از شما .
بله درسته - به فکر یک افزونه جانبی هستم بدم برام بنویسن که بشه این کارو کرد و هم چنین گزینه هایی مثل شماره حساب/شماره کارت/شماره شبا و... فرد بزاره و فقط قابل رویت برای مدیر باشه که هنوز کسی پیدا نکردم نوشته شد برای همه به اشتراک میزارم.

حالا علی الحساب وقتی پول واریز شد، میرید قسمت کمیسیون محصول رو پیدا می کنید و وضعیت رو به نوع مورد نظر تغییر بدید. مثلا پرداخت شده. دیگه خود سیستم بقیه موارد رو اوکی می کنه
من برای این افزونه از پوسته markery استفاده کردم که این قابلیت رو داره و به فرد فروشنده اجازه میده شماره کارت و شبا و اینا رو با مبلغ درخواستی بفرسته خیلی هم راحته و بعد از تایید مدیر به صورت خودکار از مانده حسابش کم میکنه

moein921

کاربر عضو
خیلی زحمت میکشید

امیدواریم خداوند عمر با عزت به شما عطا کند چرا که وبمسترانی مانند شماذ کم هستند فق ط میتونیم از شما کمال تشکر رو داشته باشیم

شما بین این افزونه و AffiliateWP  کدوم رو انتخاب میکنید یعینی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

این سوال یهویی به ذهنم رسید در ضمن تشکر از شما

ممنون از پاسخگویی شما

omidrastegar

کاربر عضو
نسخه جدید افزونه Wc Vendors v1.8.7 به پست اول اضافه شد.

تغییرات:

هماهنگی کامل با نسخه جدید وردپرس و ووکامرس

تکمیل ترجمه

خیلی زحمت میکشید

امیدواریم خداوند عمر با عزت به شما عطا کند چرا که وبمسترانی مانند شماذ کم هستند فق ط میتونیم از شما کمال تشکر رو داشته باشیم

شما بین این افزونه و AffiliateWP  کدوم رو انتخاب میکنید یعینی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

این سوال یهویی به ذهنم رسید در ضمن تشکر از شما

ممنون از پاسخگویی شما
سلام

حیلی ممنون شما لطف دارید

اصلا این دو تا قابل مقایسه نیست چون کارکرد متفاوتی دارند. با این افزونه فروشنده میگیری با اینی که شما گفتید بازاریاب یا تبلیغ کننده

من برای این افزونه از پوسته markery استفاده کردم که این قابلیت رو داره و به فرد فروشنده اجازه میده شماره کارت و شبا و اینا رو با مبلغ درخواستی بفرسته خیلی هم راحته و بعد از تایید مدیر به صورت خودکار از مانده حسابش کم میکنه
خب شما از اون قالب فقط میتونی استفاده کنی فرق توی همین تفاوتش هست

6ehzad

تازه وارد
من قبلا اینو از مخزن وردپرس نصب و امتحان کرده بودم. اما حالا که بهش نیاز دارم با نصب افزونه برگه های پیشفرضش ساخته نمیشه، بطوری که به هر برگه ای که محتوی اطلاعاتی در مورد این افزونه باشه (مثل داشبورد فروشنده یا گزارش ها و ... ) با خطای 404 مواجه میشه.

یه سری شورتکدها رو از وبسایت خود افزونه کپی کردم و برگه هاشو ایجاد کردم، مشکل حل شد... ولی در مورد بعضی برگه ها که شرطی هستند و بستگی به نام فروشنده دارن نتونستم کاری بکنم.

هر چند بار هم که افزونه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم موفق به نصب کامل برگه و ... نشد.

کسی میدونه چه کار باید کرد؟

nima6286

تازه وارد
یعنی من اگه بخوام کاربران فایل برای فروش بذارند باید از کدوم استفاده کنم؟

sajad9

تازه وارد
سلام دوستان

من قسمت دریافت ایمیل پی پالو تبدیل کردم به شماره کارت که بتونین شماره کارت طرف رو بگیرین

این فایل هایی رو که میزارم رو جایگزین کنید.

اول  این فایلو wp-content/plugins/wc-vendors/classes/admin/class-vendor-admin-dashboard.php

بعد هم این فایلو

wp-content/plugins/wc-vendors/languages/wcvendors-fa_IR.mo

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

6ehzad

تازه وارد
من قبلا اینو از مخزن وردپرس نصب و امتحان کرده بودم. اما حالا که بهش نیاز دارم با نصب افزونه برگه های پیشفرضش ساخته نمیشه، بطوری که به هر برگه ای که محتوی اطلاعاتی در مورد این افزونه باشه (مثل داشبورد فروشنده یا گزارش ها و ... ) با خطای 404 مواجه میشه.

یه سری شورتکدها رو از وبسایت خود افزونه کپی کردم و برگه هاشو ایجاد کردم، مشکل حل شد... ولی در مورد بعضی برگه ها که شرطی هستند و بستگی به نام فروشنده دارن نتونستم کاری بکنم.

هر چند بار هم که افزونه رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم بازم موفق به نصب کامل برگه و ... نشد.

کسی میدونه چه کار باید کرد؟
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم... یک مارو دریابه

moein921

کاربر عضو
ورژن جدید این افزونه در مخزن قرار گرفت لطفا هماهنگ سازی انجام بشه و اینجا بزارین

پیشاپیش قدر زحمات شما را میدانیم

اگه بشه یه درگاه یا چیزی براش تعریف کرد که بتونه پرداختاش رو هم نشون بده عالی میشه ممنون

omidrastegar

moein921

کاربر عضو
آبدیت کنیم مشکلی پیش نمیاد؟ چیز قابل توجهی بهش اضافه شده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منتظر باشید تا پاسخ بدن. changelog رو نگاه کنید تا تغییرات رو ببینید

omidrastegar

کاربر عضو
تغییرات مورد نظر اعمال شده و برای نویسنده افزونه فرستاده شده اما در این نسخه قرار نداده

گفته در نسخه بعد قرار میده.

moein921

کاربر عضو
تغییرات جدی بوده یا خیر؟

و مهم تر از همه آیا برای ایزی دیجیتال دانلود همچین افزونه ای هست ؟یه افزونه ای هست به مختصر Fes که به تنهایی کار راه انداز نیست البته!

بالا