افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

i3ooter

کاربر عضو
سلام . متن جمله اش رو شما جایی نوشتی؟ متنشو از کجا میخونه ؟ ندیدیم همچین متنی رو تاحالا ... افزونه جانبی برا گرویتی نصب کردید ؟
با سلام؛

فقط این سه افزونه گراتیوی نصبه:

Gravity Forms

Gravity Forms فارسی

درگاه پارس پال Gravity Forms

اصلاً چنین متنی رو من قرار ندادم :D

bozorgzadeh

تازه وارد
با سلام

نسخه 1.9.12.1 رو از تایپیک اول دانلود میکنم، بعد از آپلود در wp-content/plugins هنگام خارج کردن از حالت فشرده پیغام خطای زیر رو میده

Extraction ResultsArchive: /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip End-of-central-directory signature not found. Either this file is not a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the latter case the central directory and zipfile comment will be found on the last disk(s) of this archive.unzip: cannot find zipfile directory in one of /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip or /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip.zip, and cannot find /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip.ZIP, period.ظاهرا فایل رو نمیتونه از فشردگی خارج کنه. به نظر شما مشکل چیه؟

تصویر اخطار پیوست هست

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i3ooter

کاربر عضو
با سلام؛

دوستان تصویر زیر رو ببینید

چطور میتونم برطرف کنم که این متن نباشه ؟

لینک:

با سلام؛

فقط این سه افزونه گراتیوی نصبه:

Gravity Forms

Gravity Forms فارسی

درگاه پارس پال Gravity Forms

اصلاً چنین متنی رو من قرار ندادم :D
سلامی مجدد؛

دوستان راه حلی برای این موضوع دارین ؟

ssss1

تازه وارد
من نصب کردم ولی یک پیام بالا میاد:

ye1jn49krj1pcajrye7l.png

هیچ فرمی هم نمیشه ساخت، چیکار کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من نصب کردم ولی یک پیام بالا میاد:
ye1jn49krj1pcajrye7l.png

هیچ فرمی هم نمیشه ساخت، چیکار کنم؟
خب اونکه میگید اون بالا تصویر رو نشون میده آره چون لایسنس باطل شده ....

ولی هیچ فرمی هم نمیشه ساخت ... نه تست کردم مشکلی از این بابت نیست ...

شما چه خطایی میگیری که میگی نمیشه ساخت ..

سلامی مجدد؛

با سلام
نسخه 1.9.12.1 رو از تایپیک اول دانلود میکنم، بعد از آپلود در wp-content/plugins هنگام خارج کردن از حالت فشرده پیغام خطای زیر رو میده

کد:
Extraction ResultsArchive:  /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip  End-of-central-directory signature not found.  Either this file is not  a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive.  In the  latter case the central directory and zipfile comment will be found on  the last disk(s) of this archive.unzip:  cannot find zipfile directory in one of /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip or        /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip.zip, and cannot find /home/ina4/public_html/wp-content/plugins/gravityforms1.9.12.1.zip.ZIP, period.
ظاهرا فایل رو نمیتونه از فشردگی خارج کنه. به نظر شما مشکل چیه؟
تصویر اخطار پیوست هست

attachicon.gif
چرا توی اسمش 2 تا .zip.zip داره؟

پلاگین های دیگه استرکیت میشن ...

سلامی مجدد؛

داخل فایل ترجمه هم سرچ زدم همچین کلمه "گراتیوی" توش نیست اصن ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

فارسی ساز رو چند لحظه ای غیرفعال کنید تا ببینیم جمله اصلی دقیقا چی بوده که فارسیش شده این ....

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

دوست عزیز این متن رو خودتون به صورت دستی به فایل فوتر اضافه کردید!

فکر کنم زمانی که می خواستید از این ارسال استفاده کنید این متن رو اضافه کردید.

سلامی مجدد؛

سپاس از شما

افزونه رو پاک کردم، نصب کردم ولی باز هم همونه

البته زیاد مهم نیست، ولی خوب این موارد رفع بشه بهتره ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i3ooter

کاربر عضو
سلام ؛

دوست عزیز این متن رو خودتون به صورت دستی به فایل فوتر اضافه کردید!

فکر کنم زمانی که می خواستید از این ارسال استفاده کنید این متن رو اضافه کردید.

سپاس از شما؛

حرف شما درسته

مشکل برطرف شد

ممنون

ssss1

تازه وارد
خب اونکه میگید اون بالا تصویر رو نشون میده آره چون لایسنس باطل شده ....

ولی هیچ فرمی هم نمیشه ساخت ... نه تست کردم مشکلی از این بابت نیست ...

شما چه خطایی میگیری که میگی نمیشه ساخت ..

روی فرم تازه کلیک میکنم (ایجاد فرم) هیچ اتفاقی نمیوفته... اگر شما یک فایل درون ریز از فرم های خودتون بدید میتونم ریستور کنم.

.exe

کاربر عضو
سلام؛

تمام افزونه های سایت به جز افزونه گرویتی فرم نسخه 1.9.13 و فارسی ساز نسخه 1.7.5 رو غیرفعال کنید،با قالب 2015 وردپرس تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

روی فرم تازه کلیک میکنم (ایجاد فرم) هیچ اتفاقی نمیوفته... اگر شما یک فایل درون ریز از فرم های خودتون بدید میتونم ریستور کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bozorgzadeh

تازه وارد
پاسخ

چرا توی اسمش 2 تا .zip.zip داره؟

پلاگین های دیگه استرکیت میشن ...
مجدد دانلود کردم و درست شد.

برای من هم اخطار میده که لایسنس باطل شده و قبلاً نمیشد که فرم جدید ساخت.

بعد از کلیک بر روی "فرم جدید بسازید" دوباره به همین صفحه هدایت میشد و هیچ پیغامی هم نمیداد. تصویرشو گذاشتم.

اما بعد از اینکه افزونه ها رو غیرفعال کردم، دیدم که میشه فرم ساخت.... پس معلوم میشه با یکی از افزونه ها مشکل داشته باشه...

از قسمت فرم ها » تنظیمات ؛ گزینه "حالت بدون تداخل (No-Conflict)" رو روشن کردم و مشکل حل شد و الان میشه فرم بسازم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

بله . این که نشه فرم ساخت برای تداخله و ربطی به لایسنس نداره ...

گفتیم لایسنس فقط برای بروز رسانی و دسترسی به افزودنی ها هستش .

soosmar

کاربر عضو
سلام
با تشکر از آقا حنان عزیز بابت فارسی سازی و اضافه کردن امکانات به این افزونه....!

من پیش از این با افزونه فرم تماس 7 کار می کردم، خیلی استقامت هم کردم برای اینکه کار با این افزونه رو یاد نگیریم!!! ولی دیگه امروز ناچار به یادگیری شدممممممممم :69:
مشکلی هم که الان هست اینه نمی دونم از کجا باید شروع کنم!
من الان می خوام یه فرم ثبت نام بسازم که از کاربر ی همچین مواردی رو بگیره! ( افزونه وابسه ب گراویتی به نام gravityformsuserregistration نصب شده! )
نام
نام خانوادگی
یوزر
پسورد
رشته ( نوار آبشاری باشه! )
شهر ( نوار آبشاری باشه! )
شماره تماس...

ممنون می شم مختصر توضیحی بدید ک من هرکدوم از این موارد رو از کجا می تونم بیارم!
+
ما الان یه انجمن با ویبلتین داریم، که توش تمام این موارد ذکر شده گرفته میشه موقع ثبت نام، امکانش هست ی جوری این افزونه ( کلن وردپرس ) با ویبلتین ست بشه؟!
( یعنی یکی ک توی ویبلتین عضوه دیگه توی وردپرس لاگین کنه و نیاز نباشه این فرم رو پر کنه. )
+
این موارد توی دیتابیس ذخیره می شوند آیا؟!
+
برای اینکه من ی صفحه لاگین هم داشته باشم، از صفحه لاگین وردپرس باید استفاده کنم یا اینکه ی صفحه لاگین باید با کمک این افزونه بسازم...

می دونم جواب سوالام طولانیه، ولی ممنونتون می شم کامل راهنمایی کنید.... :53:
موفق باشید :67:
آپ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام . کاری نداره که دوست عزیز . شما اول فرمتون رو با گراویتی فرم بسازید :

فرم ها >> فرم جدید .....

فرم رو که ساختید میرید به زیر منو ثبت نام ... فرمتون رو انتخاب میکنید و هر یک از موارد نام ، نام خانوادگی و ... رو به متایی که توی افزونه ثبت نام هست متصل کنید .

خب این قسمت اکی میشه ....

برای ورود و ... هم از افزونه های ورود مانند theme my login و ... استفاده کنید .

اما برای اتصال با ویبولتین صرف نظر از افزونه گراویتی فرم باید اول خود وردپرس رو با ویبولتین ست کرد که من هنوز باهاش کار نکردم .

bozorgzadeh

تازه وارد
سلام

ممنون از آقای ابراهیمی که واقعا زحمت کشیدن برای فارسی کردن این افزونه و همچنین همیشه مشکلات رو پاسخ میدن.

چند تا فرم ساختم، توی یکی از فرمها وقتی منطق شرطی رو فعال میکنم توی قسمت "نمایش" فرم رو نشون میده و شرطش درست عمل میکنه، اما توی "پیش نمایش زنده" فرم رو نشون نمیده؛ توی برگه ای که فرم رو گذاشته ام هم فرم رو نشون نمیده و هیچ پیغام یا خطایی نمیاره بلکه صفه خالی هست. به محض اینکه منطق شرطی که توی یکی از فیلدها هست غیرفعالش میکنم، اونوقت فرم رو نشون میده.

فرم رو حذف کردم و دوباره ساختم، اما همچنان این مشکل وجود داره.

جالب اینه توی اون دو سه فرم دیگه منطق شرطی فعال هست و درست کار میکنه فقط همین یک فرم که میسازم ایراد میگیره؛ شاید با محتوای فیلدها مشکل داره....

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام

ممنون از آقای ابراهیمی که واقعا زحمت کشیدن برای فارسی کردن این افزونه و همچنین همیشه مشکلات رو پاسخ میدن.

چند تا فرم ساختم، توی یکی از فرمها وقتی منطق شرطی رو فعال میکنم توی قسمت "نمایش" فرم رو نشون میده و شرطش درست عمل میکنه، اما توی "پیش نمایش زنده" فرم رو نشون نمیده؛ توی برگه ای که فرم رو گذاشته ام هم فرم رو نشون نمیده و هیچ پیغام یا خطایی نمیاره بلکه صفه خالی هست. به محض اینکه منطق شرطی که توی یکی از فیلدها هست غیرفعالش میکنم، اونوقت فرم رو نشون میده.

attachicon.gif

فرم رو حذف کردم و دوباره ساختم، اما همچنان این مشکل وجود داره.

جالب اینه توی اون دو سه فرم دیگه منطق شرطی فعال هست و درست کار میکنه فقط همین یک فرم که میسازم ایراد میگیره؛ شاید با محتوای فیلدها مشکل داره....

ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
سلام .

قالب 2015 وردپرس رو فعال کنید به احتمال 99.9 درصد مشکل حل میشه که این نشون میده مشکل از قالب شماست که تداخل داره . پست زیر رو مطالعه کنید که .exe توضیح داده :

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
سلام . 

مدتها از این افزونه استفاده می کنم از اقای حنان ابراهیمی هم تشکر می کنم . 

اما الان لایسنس را ارور میده و ایمیل دریافت نمیشه . برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم ؟

((اما بعد از اینکه افزونه ها رو غیرفعال کردم، دیدم که میشه فرم ساخت.... پس معلوم میشه با یکی از افزونه ها مشکل داشته باشه...

از قسمت فرم ها » تنظیمات ؛ گزینه "حالت بدون تداخل (No-Conflict)" رو روشن کردم و مشکل حل شد و الان میشه فرم بسازم.))

مشکل با اموزش این دوستمون رفع شد 

با تشکر 

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا