افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

Mehr@ban

کاربر عضو
با سلام 

من آخرین نسخه هسته اصلی فرم رو دانلود کردم و بعد از اون هم نسخه فارسی ساز اون رو 

اما نمیدونم مشکل چیه که بعد از فعال سازی این دوتا افزونه کلا دکمه های افزودن چند رسانه ای در ویرایشگر متن و هم چنین درگ کردن غیر فعال شده ممنون اگه راهنمایی کنین
سلام دوست گرامی

از ویرایشگر پیشفرض استفاده میکنید؟ کش مرورگر رو حذف کنید و مجددا تست بگیرید ...

قبلش هم با غیر فعال کردن پلاگین ها مطمئن بشین که مشکل تداخل از این دوتا پلاگین هست

ahggi

تازه وارد
از ویرایشگر پیش فرض استفاده می کنم 

کش مرورگر رو هم پاک کردم و حتی با یه سیستم دیگه امتحان کردم اما مشکل هم چنان پا برجاست

در رابطه با افزونه ها هم یکی یکی همه رو غیر فعال کردم و فقط عیب از این دوتا افزونه است

ahggi

تازه وارد
سلام دوست گرامی

از ویرایشگر پیشفرض استفاده میکنید؟ کش مرورگر رو حذف کنید و مجددا تست بگیرید ...

قبلش هم با غیر فعال کردن پلاگین ها مطمئن بشین که مشکل تداخل از این دوتا پلاگین هست
از ویرایشگر پیش فرض استفاده می کنم 

کش مرورگر رو هم پاک کردم و حتی با یه سیستم دیگه امتحان کردم اما مشکل هم چنان پا برجاست

در رابطه با افزونه ها هم یکی یکی همه رو غیر فعال کردم و فقط عیب از این دوتا افزونه است

Obka

کاربر عضو
با سلامی مجدد؛

دوستان توی این صفحه هرچی استایل رو دستکاری میکنم سایز باکس ها یکی نمیشه

اگه توجه کنید از سایز باکس نام به بعد همه بزرگه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر.
سلام

چه مورادی رو میخوایین تغیییر بدین ؟ بفرمایین براتون انجام بدم .

با سلام 

من آخرین نسخه هسته اصلی فرم رو دانلود کردم و بعد از اون هم نسخه فارسی ساز اون رو 

اما نمیدونم مشکل چیه که بعد از فعال سازی این دوتا افزونه کلا دکمه های افزودن چند رسانه ای در ویرایشگر متن و هم چنین درگ کردن غیر فعال شده ممنون اگه راهنمایی کنین
سلام

از خصوصیات فعال بودن اجاکس و پشتیبانی اون مطمئن هستین ؟ drag and drop با این خصوصیات کار میکنه ، پلاگینی که باعث تداخل بشه و یا به صورت جداگونه این موراد رو بخواد داشته باشه ندارید؟

ahggi

تازه وارد
سلام

چه مورادی رو میخوایین تغیییر بدین ؟ بفرمایین براتون انجام بدم .

سلام

از خصوصیات فعال بودن اجاکس و پشتیبانی اون مطمئن هستین ؟ drag and drop با این خصوصیات کار میکنه ، پلاگینی که باعث تداخل بشه و یا به صورت جداگونه این موراد رو بخواد داشته باشه ندارید؟

نمیدونم آیجکس فعاله یا نه 

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

در ضمن من همه افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم و فقط با همین دوتا افزونه مشکل داره و اصلا دکمه افزودن چند رسانه ای غیر فعال میشه

Obka

کاربر عضو
نمیدونم آیجکس فعاله یا نه 

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

در ضمن من همه افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم و فقط با همین دوتا افزونه مشکل داره و اصلا دکمه افزودن چند رسانه ای غیر فعال میشه
این دوتا افزونه رو غیر فعال میکنید دکمه روشن میشه یا خیر ؟

Obka

کاربر عضو
99درصد فایل های جاوا افزونه داره تداخل ایجاد میکنه ، جهت بررسی بیشتر ، لطفا قالبتون رو روی حالت پیشفرص وردپرس بگذارین ، این افزونه ها هم فعال باشه ، ببینید دکمه باز هم خاموش هست یا خیر ؟

ahggi

تازه وارد
99درصد فایل های جاوا افزونه داره تداخل ایجاد میکنه ، جهت بررسی بیشتر ، لطفا قالبتون رو روی حالت پیشفرص وردپرس بگذارین ، این افزونه ها هم فعال باشه ، ببینید دکمه باز هم خاموش هست یا خیر ؟
قالب رو پیش فرض کردم و دکمه ها فعال شدن 

خب من می خوام از همون قالب استفاده کنم 

لطفا یه راهکار بدین

Obka

کاربر عضو
قالب رو پیش فرض کردم و دکمه ها فعال شدن 

خب من می خوام از همون قالب استفاده کنم 

لطفا یه راهکار بدین
حدس میزدم مشکل از  فایل های جاوای قالب باشه ، چند تا پیشنهاد میکنم اگر سر در میارین انجام بدید مشکلتون حل میشه :

1. فایل های جاوای قالب رو بررسی کنید ( احتمالا فیل های زیادی داشته باشید ) در صورت لزوم غیر فعال کنید ( عدم استفاده )

2.از پلاگین های داخلی جهت معرفی جدای جاوا و جی کوئری و ... استفاده کنید .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام.

فردا به hannanstd@gmail.com یه ایمیل بزنید شخصا بررسی میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم .

i3ooter

کاربر عضو
 با سلام؛

دوستان یه سوالی داشتم ؟

بنده یک فرم ساختم و بخش تاییدیه رو بر روی لینک قرار دادم، یعمی کاربر پس از اینکه خرید رو با فرم انجام داد، بجای هدایت به صفحه مشخصات پرداخت و اینا، سریع بهش لینک دانلود میده

حالا میخوام همین لینک دانلود + مشخصات تراکنشش براش ایمیل بشه

چجوری باید تنظیمات انجام داد ؟

ممنون از شما

saeedpersian

کاربر عضو
 با سلام؛

دوستان یه سوالی داشتم ؟

بنده یک فرم ساختم و بخش تاییدیه رو بر روی لینک قرار دادم، یعمی کاربر پس از اینکه خرید رو با فرم انجام داد، بجای هدایت به صفحه مشخصات پرداخت و اینا، سریع بهش لینک دانلود میده

حالا میخوام همین لینک دانلود + مشخصات تراکنشش براش ایمیل بشه

چجوری باید تنظیمات انجام داد ؟

ممنون از شما
از قسمت اعلان ها براش يه اعلان بساز. نميشه؟

hannanstd.ir

راست میگه !

لینک دانلود + شورت های تراکنش رو داخل متن اعلان کپی کن .

hristo

تازه وارد
سلام 

لایسنس من از کار افتاده لایسنس جدید دارید برای آپدیت؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام فعلا لایسنس جدید موجود نداریم . خرید یک لایسنس دولوپر که همه بتونیم استفاده کنیم 199 دلار یعنی حدود 650 الی 700 هزار تومن هزینه داره . مگر اینکه چند نفر جمع بشیم که قبلا تاپیکشو زدیم استقبال نشد.

hristo

تازه وارد
سلام فعلا لایسنس جدید موجود نداریم . خرید یک لایسنس دولوپر که همه بتونیم استفاده کنیم 199 دلار یعنی حدود 650 الی 700 هزار تومن هزینه داره . مگر اینکه چند نفر جمع بشیم که قبلا تاپیکشو زدیم استقبال نشد.
جمع بشیم همه بگیریم من هستم ...

اکما گرفتیم شیر نکنیم فقط افرادی باشن که شرگت کردن توی طرح ...

نه افرادی که سوء استفاده گرن

hamed-sli

تازه وارد
سلام

با گراویتی فرم میشه چک باکس هایی رو ایجاد کرد که مقادیرشون تصویر هست نه متن و این تصاویر قابلیت زوم شدن داشته باشند؟

یعنی من میخوام داخل فرمم بخشی رو داشته باشم که کاربر  از بین 10 تصویر یک یا چند مورد رو انتخاب کنه...

زوم شدن باید به این شکل باشه که وقتی موس رفت روی تصویر ، تصویر زوم بشه...مثل تصاویر محصولات در فروشگاه های اینترنتی...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamed-sli

تازه وارد
البته برای این کار سایت زیر به خوبی در این مورد راهنمایی کرده:

من هم همون مورد اول مورد پسندم هست .

خب کد HTML رو که به عنوان مقدار در فیلد دکمه ی رادیویی وارد کرد و عکس مورد نظرم فراخوانی شد حالا فقط تنها سوالی که دارم اینه که کد جاوا اسکریپت رو کجا باید قرار بدم تا قابلیت زوم هم بهش اضافه بشه؟

بالا