افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
تو قسمت فیلدهای استاندارد ؛ یه فیلد وجود داره به اسم "جدا کننده فرم" .

از همون استفاده کنید و هر مرحله رو توی یک جدا کننده فرم قرار بدید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

نسخه پیشرفته درگاه ها تقریبا آماده هست و شاید تا 2 3 روز دیگه رو نمایی بشن . امکاناتی که نسبت به نسخه اولیه بهش اضافه شده :

1- بررسی کننده هوشمند صحت مرچنت ؛ api و ترمینال آیدی و .... در لحظه وارد کردن اطلاعات ... یعنی همون بار اولی که میخواید مرجنت یا api درگاهتون رو وارد کنید بهتون میگه که درست وارد کردید یا نه و ...

2 - اضافه شدن نام انتخابی درگاه .. یعنی مثل ووکامرس میتونین اسم درگاهتون رو که به مشتری نشون داده میشه رو خودتون مشخص کنید .

3 - اضافه شدن برچسب کد رهگیری برای تراکنش های رایگان یا بدون درگاه

4 - اضافه کردن مقدار یک فیلد به توضحات درگاههای که توضیح دارند . مثل زرین پال

5 - اضافه کردن دستی جمله دلخواه به همون توضیحات درگاه گفته شده در بالا .

6 - تغیین جمله دلخواه نمایش داده شده به کاربر پس از انصراف از پرداخت . برای پرداخت موفق میتوانید از قسمت تاییدیه های فرم جمله یا عمل دلخواه را انجام دهید .

7 - تنظیم کردن ارسال ایمیل ها . یعنی در حالت قبل اگر فرمی به درگاه متصل میشد ؛ فقط در صورت تراکنش موفق به مدیر یا کاربر ایمیل ارسال میشد . اما در نسخه جدید میتوانید مشخص کنید که در صورت تراکنش ناموفق و انصرافی هم ایمیل ارسال شود و از طریق برچسب های تراکنش وضعیت تراکنش در ایمیل ها مشخص گردد . (موفق ؛ ناموفق ؛ انصرافی)

8 - سازگاری با سیستم شاپرک ، یعنی اگر در صورت استفاده از کد تخفیف یا بهر حال در هر حالتی مبلغ تراکنش کمتر از 100 تومان بود مدیر مشخص میکنه که تراکنش رایگان شود یا حداقل 100 تومان گردد . زیرا در سیستم شاپرک امکان پرداخت کمتر از 100 تومان امکانپذیر نمیباشد .

9 - تعیین وضعیت پست های مهمان برحسب وضعیت تراکنش . یعنی اگر تراکنش موفق بود وضعیت پست فلان و اگر ناموفق بود وضعیت پست فلان یا اصلا پست ایجاد نشود .

10 - صفحه تنظیمات درگاه هر فرم هم واکنشگرا شده است .

11 - عدم استفاده از $_session در برای انجام عملیات تراکنش و استفاده از قسمت هایی از دیتابیس که تا آخر عملیات تراکنش بلااستفاده میمانند و فقط بعد از مشخص شدن وضعیت تراکنش مورد استفاده قرار میگیرند . طبق مقاله ای که در سایت pippinsplugins نویسنده edd وجود داره نشون میده تراکنش هایی که از $_session استفاده میکنند به طور معمول درصد بالایی خطا دارند .

12 - سیستم نمودارینگ و گزارش روزانه ، هفتگی ؛ هفت روز گذشته ، سی روز گذشته ؛ این ماه ، ماه قبل ، 2 ماه قبل ، 3 ماه قبل ، 6 ماه قبل ، 9 ماه قبل ، یک سال گذشته ، امسال ، بهار ، تابستان ، پاییز ، زمستان ، بازه زمانی دلخواه .

نکته قابل توجه این است که گزارشگیری ها در هر بازه زمانی به صورت 4 نمودار : 1- همان درگاه برای همان فرم ، 2- همه درگاه ها برای همان فرم ، 3-همه فرمهای آن درگاه ، 4 - همه فرمهای سایت (کل در آمدهای سایت) می باشد .

زمانهای نمودارهای گزارش کاملا شمسی هستند و میتوانید سیر و تحولات تراکنش ها را با توجه با بازه زمانی شمسی خود مشاهده نمایید .

اینچنین سیستم های نمودار و .... رو حتی در درگاههایی که در ادان های خود gravity forms وجود داره نخواهید دید و مدت زمان زیادی برای طراحی و شمسی سازی نمودار ها وقت گذاشته شده اشت و از پایه نوشته ام ولی بخاطر وجود افرادی نظیر شخص زیر صلاح نمیبینم درگاه ها رو رایگان و سورس باز منتشر کنم .

دوستان نظرتون در مورد همچین انسانهایی چیه ؟

مخصوصا اونجا که میگه : فارسی سازی این افزونه مدت زمان طولانی را به خود اختصاص داده و با ۲۰۹۷ رشته جزو یکی از سنگین ترین ترجمه ها در زمینه افزونه های وردپرس بوده است :|

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
دوستان نظرتون در مورد همچین انسانهایی چیه ؟

مخصوصا اونجا که میگه : فارسی سازی این افزونه مدت زمان طولانی را به خود اختصاص داده و با ۲۰۹۷ رشته جزو یکی از سنگین ترین ترجمه ها در زمینه افزونه های وردپرس بوده است :|

آخه شما برو عکسشو نگاه کن. به نظرم بسپرش به خدا :)) ))))))

caduspro

کاربر عضو
چقدر در پوسته خودش مورد داشت حالا اومده فارسی هم کرده، خیلی هم مفت می فروشه ها! آقا اینا مریضن، دست خودشون نیست :-/ :-/

RaymondDragon

تازه وارد
درود..

آیا با این افزونه می توان با ایجاد فرم در کنار یوز و پسورد vip فروخت واسه کاربر نمایش بدهد؟

hannanstd.ir

بررسی میکنم ببینم افزونه جانبی برای این کار داره یا نه .

saeedpersian

کاربر عضو
اون بابا شماره موبايلش توي هدر سايتش هست. زنگ بزن نصيحت آبدار بهش بگو :|:|

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

چیز خاصی پیدا نکردم . البته دقیقا چی میخواید . شاید بتونم بشه افزونه اش رو نوشت .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

RaymondDragon

تازه وارد
چیز خاصی پیدا نکردم . البته دقیقا چی میخواید . شاید بتونم بشه افزونه اش رو نوشت .
مثل این شارژ پرس هستت...

مثل کاربر اشتراک یک ماهه انتخاب می کنه و ایمیل وارد و بعد پرداخت می کنه و کار پرداختی انجام داد یوز و پسورد VIP نمایش داده میشه...

مثل اسکریپت VIP سایت های فیم هستت همین عملکرد دارن...

اینم یک نمونه:

hannanstd.ir

درگاه پارس پال رو هم میشه اضافه کنین ........
چشم . انشاالله ، اگه خدا بخواد و زنده بودیم و مشکلی پیش نیاد و همه چی به خیرو خوبی طی بشه . به امید خدا نسخه نهایی امروز تموم میشه و میرم واسه تبدیلش به سایر درگاه ها ... تغییراتش هم تو صفحه قبل ، اولین پست هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mooghermez

تازه وارد
سلام

آقا این درگاه ها رو می شه براش پیدا کرد:

- paypal

- perfect money

- payza

- ego pay

- ok pay

بهتره بپرسم کدوم درگاه ها رو می شه براش پیدا کرد؟

ممنونم

hannanstd.ir

سلامآقا این درگاه ها رو می شه براش پیدا کرد:

- paypal

- perfect money

- payza

- ego pay

- ok pay

ممنونم
متوجه نمیشم . الان جمله سوالیه خبریه چیه . ما درگاه ایرانی رو براش انجام میدیم .

- - - Updated - - -

راستچین کردن ایمیل های ارسالی :

mooghermez

تازه وارد
سلامآقا این درگاه ها رو می شه براش پیدا کرد:

- paypal

- perfect money

- payza

- ego pay

- ok pay

ممنونم
دنبال درگاه هایی که نوشتم هستم.

کسی می تونه کمکم کنه؟

علاوه بر درگاه های ایرانی که شما دوستان دارین زحمت می کشین می خوام فرم هام رو به درگاه های دیگه هم متصل کنم. :|:|

hannanstd.ir

دنبال درگاه هایی که نوشتم هستم.کسی می تونه کمکم کنه؟

علاوه بر درگاه های ایرانی که شما دوستان دارین زحمت می کشین می خوام فرم هام رو به درگاه های دیگه هم متصل کنم. :|:|
از قسمت فرم ها >> افزودنی ها 3 4 تاشون درگاه پرداخت هستند . پی پال ، پی پال پرو . ...

mooghermez

تازه وارد
از قسمت فرم ها >> افزودنی ها 3 4 تاشون درگاه پرداخت هستند . پی پال ، پی پال پرو . ...
ممنون

آره اونا رو دیدم

ولی مهم تر از همه برام پرفکت مانی و پیزاست.

ممنون می شم اگه کسی تو گشت و گذاراشت بهشون برخورد معرفی کنه.

این فرم ساز مشابه که توی جوملا هست لامذهب همه ی این درگاه ها رو ساپورت می کنه. منم خیلی دوست دارم تو وردپرس بمونم. برا همین دربه در دنبال شونم :-s

hannanstd.ir

اگه عجله ای نداشته باشید حدود یک ماه دیگه میتونم در ازای دریافت هزینه پرفکت مانی رو براتون بنویسم . تا پایان امتحانات ترم امکانش نیست .

mooghermez

تازه وارد
اگه عجله ای نداشته باشید حدود یک ماه دیگه میتونم در ازای دریافت هزینه پرفکت مانی رو براتون بنویسم . تا پایان امتحانات ترم امکانش نیست .
بله

عجله که چه عرض کنم، هزینش هم مهمه.

بله منتظر می مونم!

alifiresoft

کاربر عضو
من زیاد با این درگاه های اینترنتی کار نمیکنم. امروز توی سایت sms.ir که عضو بودم یه افزونه جدید داده بود بیرون. فک کنم تمام این سایت هایی که پنل اس ام اس میدن توش هستن. البته تستش نکردم که درست کار میکنه یا نه؟

اینم لینک دانلودش :

دانلود کنید حال کنید. فقط واسم جالب بود که برای contact form 7 و ووکامرس هم اس ام اس میفرستاد اما برای gravity نداشت. اگه بشه با اینم مچ کرد به نظرم خیلی عالی میشه.

بالا