افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

webdeveloper

تازه وارد
سلام ؛مستندات خود گراویتی فرم برای کلاس های آماده سی اس اس :

کد:
http://www.gravityhelp.com/css-ready-classes-for-gravity-forms/
می تونید با استفاده از افزونه ای که قبلاً معرفی شده هم از کلاس های بالا استفاده کنید.

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-css-ready-selector/
برای منطق شرطی نباید مشکلی وجود داشته باشه چون چندین بار تست شده ، فقط شما نباید فعال سازی رابط کاربری پیشرفته انتخاب کنید. ( خود سایت گراویتی فرم گفته تو نسخه های بعدی رفع می کنه.)
ممنون از پاسخگویی شما.

رابط گرافیکی پیشرفته غیر فعال هست.

نمیدونم چرا اینطوری میشه. اگر امکان دارد برایتان یوزر و پسورد ارسال کنم تا بررسی نمایید. ممنون میشوم پاسخ دهید.

به علت تحویل پروژه مجبور هستم فرم ساز فعلی را حذف و فرم ساز قبلی را نصب نمایم.

با تشکر

- - - Updated - - -

ایراد برطرف شد با کمک دوست عزیز ؛

ایراد در لود کردن کتاب خانه جی کوئری اضافه در فوتر بود

البته اگر کتابخانه بصوذت استاندارد ایمپورت شود فکر نکم مشکلی ایجاد کند

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

خدا رو شکر مشکل دوستمون حل شد.

برای اینکه ببینید مشکل از فرم ساز یا فرمی که ساختید هست از نمایش ساده بالای ویرایشگر فرم استفاده کنید. این نمایش فرم رو جدا از قالب و افرونه های سایت نمایش میده.

اگه وقتی منطق شرطی رو در یک فیلد فعال می کنید فرم توی قالب نمایش داده نمیشه ، این مشکل به دو دلیل هست ، یکی اینکه توی footer.php فراموش کردین از <? php wp_footer(); ?> استفاده کنید و وقتی که منطق شرطی رو فعال می کنید کل فرم display: none; میشه. دومی اینکه توی قالب یا افزونه ها از نسخه های قدیمی جی کوئری استفاده کرین که با فعال سازی منطق شرطی دچار تداخل میشه .

ممنون از پاسخگویی شما.رابط گرافیکی پیشرفته غیر فعال هست.

نمیدونم چرا اینطوری میشه. اگر امکان دارد برایتان یوزر و پسورد ارسال کنم تا بررسی نمایید. ممنون میشوم پاسخ دهید.

به علت تحویل پروژه مجبور هستم فرم ساز فعلی را حذف و فرم ساز قبلی را نصب نمایم.

با تشکر

- - - Updated - - -

ایراد برطرف شد با کمک دوست عزیز ؛

ایراد در لود کردن کتاب خانه جی کوئری اضافه در فوتر بود

البته اگر کتابخانه بصوذت استاندارد ایمپورت شود فکر نکم مشکلی ایجاد کند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان عزیز !

طبق مستندات ارائه شده توی سایت رسمی افزونه ، احتمالا توی ورژن جدید گرویتی تغییراتی اعمال خواهند کرد که ما رو به بروز رسانی درگاهمون وا میدارند .... پس بهتره برای دریافت پیشتیبانی بهتر از سایتهایی دلالی که درگاههای مارو به فروش میذارند خرید نکنید .... چون عواقب و مسئولیت آن فقط به عهده خود شما و شخصی که ازش خریداری کردید خواهد بود ..

SAEED2010

تازه وارد
سلام ببخشید میشه توی تاریخ تتولد به جای ماه ها که عدد میزنه بزنه مثلا دی - بهمن ؟

بعد اینکه در قسمت شرطی مثثلا میخوایم بدیم فعال باشه اگر نبود =2 وقتی یکی رو میزنیم کار میکنه ولی وقتی 2 شرط میدیم کار نمیکنه چرا؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirrahimi69

کاربر عضو
با سلام

توی فیلد نام و نام خانوادگی گزینه " قالب نام "

غیر فعاله !!!!

چرا ؟؟

attachment.php

You must be registered for see images attach

hasa2

تازه وارد
قالب مورد استفاده بنده ، فرم های گراویتی رو چپ به راست نشون میده و فونت توضیحات هم فونت ریز و تقریبا ناخوانایی هست

چه طور میتونم فیلدها وتوضیحات رو راست چین کنم و فونت اون توضیحات رو هم تغییر بدم ؟

attachment.php

amirrahimi69

کاربر عضو
قالب مورد استفاده بنده ، فرم های گراویتی رو چپ به راست نشون میده و فونت توضیحات هم فونت ریز و تقریبا ناخوانایی هستچه طور میتونم فیلدها وتوضیحات رو راست چین کنم و فونت اون توضیحات رو هم تغییر بدم ؟

attachment.php
با سلام

همانطور که جناب ابراهیمی توی پست های قبلی فرمودند برای راست چین کردن و مرتب کردن فیلدها کد زیر رو انتهای استایل قالبتون کپی کنید و از اونجایی که استایل ها توی مرورگر کش می شوند باید دکمه f5 رو بزنید تا تغییرات رو مشاهده کنید .

کد:
.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_left {
    float: right !important;
}
.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_right {
    float: left !important;
}
برای تغییر فونت هم از css استفاده کنید .

موفق باشید

hannanstd.ir

سلام ببخشید میشه توی تاریخ تتولد به جای ماه ها که عدد میزنه بزنه مثلا دی - بهمن ؟بعد اینکه در قسمت شرطی مثثلا میخوایم بدیم فعال باشه اگر نبود =2 وقتی یکی رو میزنیم کار میکنه ولی وقتی 2 شرط میدیم کار نمیکنه چرا؟
سلام . همونطور که گفتم از تاریخ شمسی استفاده نکنید .... برای تاریخ برنامه ویژه ای داریم که متاسفانه زمان لازم داره .

برای مورد دوم هم منطق های شرطی بر پایه and هستند نه or . یعنی اگر چندتا شرط میذارید باید همه شرطها با هم برقرار باشند .

- - - Updated - - -

با سلامتوی فیلد نام و نام خانوادگی گزینه " قالب نام "

غیر فعاله !!!!

چرا ؟؟

attachment.php
برخی فیلد ها بعد از ذخیره فرم دیگر قالبت ویرایش ندارند ... باید اون فیلد رو حذف کنید و مجددا به فرم اضافه کنیدشون ...

برای تلفن هم که فرمودید ... چشم ولی نوع تلفن رو به صورت بین المللی هم میذارید بازم تلفن ایران رو قبول نمیکنه ؟

amirrahimi69

کاربر عضو
با تشکر از شما

ولی متاسفانه روی هر دوحالت فیلد تلفن رو امتحان کردم هر دو حالت رو خطا میگیره . باید از بقیه فیلدها استفاده کرد

SAEED2010

تازه وارد
سلام ببخشید یه سوال داشتم

توی قسمتی که میخوام از صندوق ورودی خروجی بگیریم نمیشه فرم رو انتخاب میکنیم ولی هیچ چیز دیگه ای نمیاد میشه راهنمایی بفرمایید؟

hannanstd.ir

سلام . دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم ...

ولی الان تست کردم هم میشه فرم رو خروجی گرفت هم پیام های ارسال شده رو ...

مشکل شما دقیقا کدوم بخششه ؟

mehriz

تازه وارد
سلام

ما بخش دریافت کد رهگیری را میخواهیم در فرم داشته باشیم.

چیکار باید بکنیم ؟

hannanstd.ir

خب داشته باشید ... مشکل کجاست ؟

SAEED2010

تازه وارد
سلام . دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم ... ولی الان تست کردم هم میشه فرم رو خروجی گرفت هم پیام های ارسال شده رو ...

مشکل شما دقیقا کدوم بخششه ؟
با سلام

میبینید من الان فرم رو انتخاب میکنم ولی چیزی وجود نداره که فایل خروجی را دانلود کنم

چی کار کنم؟

attachment.php

hannanstd.ir

عجیبه .. برای من مشکلی نداره . احتمالا با یکی از افزونه های وردپرسی تون تداخل پیدا کرده :

attachment.php

[MENTION=33407]saeedpersian[/MENTION] میشه تو هم تست کنی ببینی برای تو چه جوریه ؟

saeedpersian

کاربر عضو
عجیبه .. برای من مشکلی نداره . احتمالا با یکی از افزونه های وردپرسی تون تداخل پیدا کرده :
attachment.php

@ میشه تو هم تست کنی ببینی برای تو چه جوریه ؟
براي منم هيچ مشكلي نداره

مشکل من حل شد:->" smilieid="17" class="inlineimg" border="0">" smilieid="17" class="inlineimg" border="0">" smilieid="17" class="inlineimg" border="0">
مشكل شما چي بود و چجوري حل شد؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

بررسی کنید حالت بدون تداخل (No-Conflict) توی تنظیمات خاموش باشه، وقتی روشن باشه این مشکل بوجود میاد ، به صورت پیش فرض خاموش هست .

با سلاممیبینید من الان فرم رو انتخاب میکنم ولی چیزی وجود نداره که فایل خروجی را دانلود کنم

چی کار کنم؟

attachment.php

mamadspeed

تازه وارد
با سلام میخواستم بدونم امکان داره جهت اطمینان از صحیح بود اطلاعات کاربری که فرم پر میکنه موقع ارسال فرم یک ایمیل تایید ارسال بشه و بعد از تایید اطلاعات توی پنل نمایش داده بشه ؟

hannanstd.ir

با سلام میخواستم بدونم امکان داره جهت اطمینان از صحیح بود اطلاعات کاربری که فرم پر میکنه موقع ارسال فرم یک ایمیل تایید ارسال بشه و بعد از تایید اطلاعات توی پنل نمایش داده بشه ؟
از چند زاویه پستتون رو خوندم ولی اصلا متوجه نشدم ....

- - - Updated - - -

دوستان افزونه پیامک نوشته شده .... بقول معروف داره از حالت چرک نویس ، پاک نویس میشه و تا 2 3 روز آینده به امید خدا منتشر میشه ....

افزونه رو از پایه نوشتم و سعی کردم تمام موارد ممکن برای مدیر و مشتری توش در نظر گرفته بشه .. ... به شدت امکان شخصی سازی برای هر فرم وجود داره ....

انشالا هنگام منتشر شدن تمام ویژگی هاش رو ذکر میکنیم تا بهتر متوجه بشید ...

بالا