افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

mamadspeed

تازه وارد
از چند زاویه پستتون رو خوندم ولی اصلا متوجه نشدم ....- - - Updated - - -

دوستان افزونه پیامک نوشته شده .... بقول معروف داره از حالت چرک نویس ، پاک نویس میشه و تا 2 3 روز آینده به امید خدا منتشر میشه ....

افزونه رو از پایه نوشتم و سعی کردم تمام موارد ممکن برای مدیر و مشتری توش در نظر گرفته بشه .. ... به شدت امکان شخصی سازی برای هر فرم وجود داره ....

انشالا هنگام منتشر شدن تمام ویژگی هاش رو ذکر میکنیم تا بهتر متوجه بشید ...
با تشکر از شما بینید منظور بنده کاملا واضح هست کاربری که فرم پر میکنه هر ایمیلی میتونه وارد کرده باشه توی فیلد ایمیل حتی ایمیلی که مال شخص دیگه باشه . میخواستم بدونم میشه بعد از ارسال فرم یک ایمیل تایید برای اون ایمیلی که وارد شده ارسال بشه و بعد از تایید ایمیل توی فیلد برای مدیران ارسال بشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
چطوری این گزینه را ایجاد کنیم ؟
فرمتون رو بسازید و در تنظیمات فرم >> قسمتهای تاییدیه (صفحه بعد از پرکردن فرم) و اعلان (ایمیل) ، از برچسب های کد رهگیری استفاده کنید ....

شما به قسمت تاییدیه بری ؛ اونجایی که میخوای متن تاییدیه رو بنویسی یه دکمه داره همه برچسب ها توشه ... کد رهگیری هم هست .... همون برچسب ها رو توی متن ایمیل هم میتونی استفاده کنی ....

حالا هرکی فرم رو پر کنه ... کد رهگیری بهش نشون داده میشه ... داخل مدیریت وردپرس هم داخل صندوق ورودی قابل نمایش هست ...

- - - Updated - - -

با تشکر از شما بینید منظور بنده کاملا واضح هست کاربری که فرم پر میکنه هر ایمیلی میتونه وارد کرده باشه توی فیلد ایمیل حتی ایمیلی که مال شخص دیگه باشه . میخواستم بدونم میشه بعد از ارسال فرم یک ایمیل تایید برای اون ایمیلی که وارد شده ارسال بشه و بعد از تایید ایمیل توی فیلد برای مدیران ارسال بشه
به اون صورت که میفرمایید رو هنوز نداره .... ولی شما با 2 تا فرم میتونید این کارو کنید ....

اول با ادانز ثبت نامی که گرویتی فرمز داره یک فرم ثبت نام بسازید و حالتش رو بزارید که عضویت از طریق تایید ایمیلی انجام بشه (توی تنظیمات ادانز هست)

حالا اون فرم اصلی رو بسازید که کاربر بعد از ثبت نام بتونه پر کنه .... (از داخل تنظیمات فرم بزارید که فقط افراد عضو شده بتونن پر کنن ...)

SAEED2010

تازه وارد
سلام ببخشید 2 تا سوال داشتم

یکی اینکه توی تقویم 6 ماه اول سال 30 روزه چه جوری 31 روزه کنم؟

و اینکه در قسمت اپلود فایل چند تایی متنش میزنه فایل های را به اینجا بکشید این متن رو میشه عوض کرد؟ ممنون

hannanstd.ir

سلام ببخشید 2 تا سوال داشتمیکی اینکه توی تقویم 6 ماه اول سال 30 روزه چه جوری 31 روزه کنم؟

و اینکه در قسمت اپلود فایل چند تایی متنش میزنه فایل های را به اینجا بکشید این متن رو میشه عوض کرد؟ ممنون
در مورد دومی اینکه باید فایل زبان رو ویرایش کنید ... اگه نمیتونید متن دلخواهتون رو برام پ.خ کنید تا جایگزین کنم براتون و بفرستم ...

در مورد تاریخ ... والا بخدا بنده خیلی دلم میخواد سریع تر قسمت تاریخ رو هم شروع کنم ولی انصافا دست تنها هستم ... از یک طرف مردم هی پیام میدن این افزونه پیامک چی شد .. از طرفی میگن درگاه فلان بانکو اضافه کن ... سروقت تاریخ رو ردیف میکنم ولی فعلا تاریخ شمسی کامل نیست ...

- - - Updated - - -

دوستانی که درگاه پی لاین رو تهیه کرده بودن مثل جناب رحیمی @ ... همونطور هم که گفته بودم درگاه پی لاین با آدرس فارسی مشکل داره .. نمونه اش رو توی edd هم دیدید .... اما بنده این مشکل رو حل کردم و به زودی اپدیت جدید رو خدمت دوستان ارائه میدم ...

برای حل این مشکل یک تابع تعریف کردم که ابتدا کلمات فارسی رو کد میکنه و به صورت کدشده در میاره ... سپس بعد از بازگشت از بانک به دیکد میکنه و دوباره فارسی میکنه ... البته وقتی به صورت کد شده هم میشه توی سایت معلوم نمیشه و قابل تشخیص نیست و کلا همش به صورت فارسی نشون داده میشه ...

تابع رو اینجا میذارم شاید دوستان برنامه نویس توی افزونه های دیگه ازش استفاده کنن . ولی دوستانی که درگاه رو تهیه کرده بودند منتظر بمونن خودم اپدیت جدید رو براشون تا فردا شب ایمیل میکنم ..

کد:
function url_utf8($url){
    $encoded='';
    $length=mb_strlen($url);
    for($i=0;$i<$length;$i++){
    $encoded.='%'.wordwrap(bin2hex(mb_substr($url,$i,1)),2,'%',true);
    }
    return $encoded;
    }
برای استفاده هم به مثلا صورت زیر میتونید فراخونی و استفاده کنید ...

کد:
    $pageURL= $_SERVER['SERVER_NAME'] . $_SERVER['REQUEST_URI'];
    $ids_query = "id={$form_id}|{$lead_id}";
    return url_utf8 ( add_query_arg("Return", $ids_query, url_utf8($pageURL) ) );

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dll1024

تازه وارد
صندوق ورودی نظرسنجی نمیشه مث نظرسنجی های دیگه بشه؟

الان نظرسنجی گذاشتم صندوق ورودی شده

بلی

بلی

بلی

خیر

خیر

بلی

...

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. برای تاریخ شمسی چه کاری باید انجام بشه؟ من خیلی php ایم خوب نیست. اگه خواستی پیام بزن و بگو که چه کارایی باید انجام بشه تا کمک کنم سریعتر تمومش کنی.

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

بعد از نصب افزونه Polls نتایج نظرسنجی به فرم اضافه میشه ( بین صندوق ورودی و نمایش )، اینجا متفاوت با صندوق ورودی نمایش داده میشه و می تونید فیلتر های مختلفی رو اعمال کنید.

برای نمایش توی قسمت جلویی سایت هم از توی قسمت تنظیمات فرم >> نظرسنجی ها ، نتایج و لینک نتایج رو انتخاب کنید.

صندوق ورودی نظرسنجی نمیشه مث نظرسنجی های دیگه بشه؟الان نظرسنجی گذاشتم صندوق ورودی شده

بلی

بلی

بلی

خیر

خیر

بلی

...

alifiresoft

کاربر عضو
من یه مشکلی با کنار هم قراردادن این قیلد ها دارم و هر کاری میکنم درست نمیشه. کسی تست کرده و نتیجه داده آیا؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

چه جوری میخواین باشه ؟

یه سری کلاس آماده داره خود گراویتی فرم :

کد:
http://www.gravityhelp.com/css-ready-classes-for-gravity-forms/
یه پلاگینی هم هست که همین کار بالا رو انجام میده :

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-css-ready-selector/
من یه مشکلی با کنار هم قراردادن این قیلد ها دارم و هر کاری میکنم درست نمیشه. کسی تست کرده و نتیجه داده آیا؟

alifiresoft

کاربر عضو
سلام ؛چه جوری میخواین باشه ؟

یه سری کلاس آماده داره خود گراویتی فرم :

کد:
http://www.gravityhelp.com/css-ready-classes-for-gravity-forms/
من میخوام 4 یا 5 تا فیلد رو کنار هم داشته باشم. از این کلاس ها چطور باید استفاده کنم؟

داخل فایل css باید بزارمشون یا فقط استایل بدم به فیلد ها؟

یه پلاگینی هم هست که همین کار بالا رو انجام میده :

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-css-ready-selector/
نصب کردم اما به هم ریخته میشه. نمیدونم با قالب من مشکل داره یا کلا اینجوریه

.exe

کاربر عضو
این کلاس ها رو باید توی قسمت ویرایشگر فرم >> قسمت پیشرفته فیلد ها >> نام کلاس CSS وارد کنید.

مثلاً یه فیلد دکمه های رادیویی دارید که می خواید گزینه هاش توی سه تا ستون نمایش داده بشه باید از کلاس gf_list_3col توی این قسمت استفاده کنید.

یا مثلاً سه تا فیلد دارید که می خواید توی یک ردیف استفاده کنید برای اونی که می خواید سمت چپ باشه gf_left_third برای اونی که می خواین وسط باشه gf_middle_third و برای سمت راستی gf_right_third رو قرار بدین.

من میخوام 4 یا 5 تا فیلد رو کنار هم داشته باشم. از این کلاس ها چطور باید استفاده کنم؟داخل فایل css باید بزارمشون یا فقط استایل بدم به فیلد ها؟

نصب کردم اما به هم ریخته میشه. نمیدونم با قالب من مشکل داره یا کلا اینجوریه

alifiresoft

کاربر عضو
این کلاس ها رو باید توی قسمت ویرایشگر فرم >> قسمت پیشرفته فیلد ها >> نام کلاس CSS وارد کنید.مثلاً یه فیلد دکمه های رادیویی دارید که می خواید گزینه هاش توی سه تا ستون نمایش داده بشه باید از کلاس gf_list_3col توی این قسمت استفاده کنید.

یا مثلاً سه تا فیلد دارید که می خواید توی یک ردیف استفاده کنید برای اونی که می خواید سمت چپ باشه gf_left_third برای اونی که می خواین وسط باشه gf_middle_third و برای سمت راستی gf_right_third رو قرار بدین.
دز این حد رو بلدم و انجام دادم. اما به هم ریخته میشه. حالا یه جوری درستش میکنم. راستی من میخوام با این فرم یه تایم شیت درست کنم که افراد بیان پر کنن اونو. یه راه حل میخوام برای اینکه بتونم فیلد زمان (ورود و خروج) رو از هم کسر کنم و توی یه فیلد متنی به عنوان مقدار ساعت کارکرد نمایش بدم.

آیا امکان پذیر است؟

.exe

کاربر عضو
خود گراویتی فرم به صورت پیش فرض توی قسمت محاسبات فیلد های تاریخ و زمان رو پشتیبانی نمی کنه.

برای فیلد های تاریخ ( برای محاسبه تعداد روزها) کدی موجود هست که تست شده هست و کار می کنه اما برای فیلد زمان خودم چیزی ندیدم.

یک کاری که می تونید انجام بدید اینه که دو تا فیلد عددی (یا لیست باز شو) در نظر بگیرید ( زمان 1 و زمان 2 ) حالا یک فیلد عدد در نظر بگیرید و توی قسمت ویژگی ها فعال سازی محاسبات رو انتخاب کنید و با قرار دادن برچسب ادغام زمان 2 و علامت منفی و برچسب ادغام زمان 1 مقدار بین این دو رو حساب کنید.

بدی اینکار اینه که طرف نمیتونه بزنه 8:15 و باید بزنه 8.25 تا ساعت درست نشونه بده ولی اگه از لیست بازشو استفاده کنید می تونید فقط 8 و 8.5 و9 و 9.5 ... رو بدین تا دیگه این مشکل بوجود نیاد. اگرم خواستید برای زمان 1 و 2 از فیلد عددی استفاده کنید حداقل و حداکثر (0-24) رو بدید و یک جمله هم بنویسید که فقط مقدار صحیح را وارد کنید.

چند نفر دیگه هم توی اینترنت دنبال همچین چیزی بودند که جوابی نگرفتن ، ولی اینی که گفتم تست کردم تا همون حدی جواب میده واین مشکلاتی که گفتم رو داره.

دز این حد رو بلدم و انجام دادم. اما به هم ریخته میشه. حالا یه جوری درستش میکنم. راستی من میخوام با این فرم یه تایم شیت درست کنم که افراد بیان پر کنن اونو. یه راه حل میخوام برای اینکه بتونم فیلد زمان (ورود و خروج) رو از هم کسر کنم و توی یه فیلد متنی به عنوان مقدار ساعت کارکرد نمایش بدم.آیا امکان پذیر است؟

hannanstd.ir

سلام. برای تاریخ شمسی چه کاری باید انجام بشه؟ من خیلی php ایم خوب نیست. اگه خواستی پیام بزن و بگو که چه کارایی باید انجام بشه تا کمک کنم سریعتر تمومش کنی.
سلام .

والا باید یکم بررسیش کنم ببینیم داستان از چه قراره ولی خب یه برنامه هایی دارم ایشالا سر فرصت مطرح میشه .

alifiresoft

کاربر عضو
خود گراویتی فرم به صورت پیش فرض توی قسمت محاسبات فیلد های تاریخ و زمان رو پشتیبانی نمی کنه.برای فیلد های تاریخ ( برای محاسبه تعداد روزها) کدی موجود هست که تست شده هست و کار می کنه اما برای فیلد زمان خودم چیزی ندیدم.

یک کاری که می تونید انجام بدید اینه که دو تا فیلد عددی (یا لیست باز شو) در نظر بگیرید ( زمان 1 و زمان 2 ) حالا یک فیلد عدد در نظر بگیرید و توی قسمت ویژگی ها فعال سازی محاسبات رو انتخاب کنید و با قرار دادن برچسب ادغام زمان 2 و علامت منفی و برچسب ادغام زمان 1 مقدار بین این دو رو حساب کنید.

بدی اینکار اینه که طرف نمیتونه بزنه 8:15 و باید بزنه 8.25 تا ساعت درست نشونه بده ولی اگه از لیست بازشو استفاده کنید می تونید فقط 8 و 8.5 و9 و 9.5 ... رو بدین تا دیگه این مشکل بوجود نیاد. اگرم خواستید برای زمان 1 و 2 از فیلد عددی استفاده کنید حداقل و حداکثر (0-24) رو بدید و یک جمله هم بنویسید که فقط مقدار صحیح را وارد کنید.

چند نفر دیگه هم توی اینترنت دنبال همچین چیزی بودند که جوابی نگرفتن ، ولی اینی که گفتم تست کردم تا همون حدی جواب میده واین مشکلاتی که گفتم رو داره.
پس خودم باید دست به کار بشم بنویسم. :D ممنون بابت راهنمایی

.exe

کاربر عضو
کد محاسبه تعداد روزهای بین دو تا فیلد تاریخ رو میذارم ، شاید بتونه کمک کنه .

این کد رو استفاده کردم کار میکنه.

کد:
<?php
/**
*
* Allows you to calculated the number of days between two Gravity Form date fields and populate that number into a
* field on your Gravity Form.
*
*/
class GWDayCount {

private static $script_output;

function __construct( $args ) {

extract( wp_parse_args( $args, array(
            'form_id'          => false,
            'start_field_id'   => false,
            'end_field_id'     => false,
            'count_field_id'   => false,
            'include_end_date' => true,
            ) ) );

$this->form_id        = $form_id;
        $this->start_field_id = $start_field_id;
        $this->end_field_id   = $end_field_id;
        $this->count_field_id = $count_field_id;
        $this->count_adjust   = $include_end_date ? 1 : 0;

add_filter( "gform_pre_render_{$form_id}", array( &$this, 'load_form_script') );
        add_action( "gform_pre_submission_{$form_id}", array( &$this, 'override_submitted_value') );

}

function load_form_script( $form ) {

// workaround to make this work for < 1.7
        $this->form = $form;
        add_filter( 'gform_init_scripts_footer', array( &$this, 'add_init_script' ) );

if( self::$script_output )
            return $form;

?>

<script type="text/javascript">

(function($){

window.gwdc = function( options ) {

this.options = options;
                this.startDateInput = $( '#input_' + this.options.formId + '_' + this.options.startFieldId );
                this.endDateInput = $( '#input_' + this.options.formId + '_' + this.options.endFieldId );
                this.countInput = $( '#input_' + this.options.formId + '_' + this.options.countFieldId );

this.init = function() {

var gwdc = this;

// add data for "format" for parsing date
                    gwdc.startDateInput.data( 'format', this.options.startDateFormat );
                    gwdc.endDateInput.data( 'format', this.options.endDateFormat );

gwdc.populateDayCount();

// some majorly weird hacks here to work with newer versions of jQuery UI
                    // also resolves some issues where load order of different scripts caused issues
                    gwdc.startDateInput.change( function() {
                        gwdc.populateDayCount();
                    } ).datepicker( 'option', 'onSelect', function() {
                        $( this ).change().focus();
                    } );

gwdc.endDateInput.change( function() {
                        gwdc.populateDayCount();
                    } ).datepicker( 'option', 'onSelect', function() {
                        $( this ).change().focus();
                    } );

gwdc.startDateInput.datepicker();
                    gwdc.endDateInput.datepicker();

$( '#ui-datepicker-div' ).hide();

}

this.getDayCount = function() {

var startDate = this.parseDate( this.startDateInput.val(), this.startDateInput.data('format') )
                    var endDate = this.parseDate( this.endDateInput.val(), this.endDateInput.data('format') );
                    var dayCount = 0;

if( !this.isValidDate( startDate ) || !this.isValidDate( endDate ) )
                        return '';

if( startDate > endDate ) {
                        return 0;
                    } else {

var diff = endDate - startDate;
                        dayCount = diff / ( 60 * 60 * 24 * 1000 ); // secs * mins * hours * milliseconds
                        dayCount = Math.round( dayCount ) + this.options.countAdjust;

return dayCount;
                    }

}

this.parseDate = function( value, format ) {

if( !value )
                        return false;

format = format.split('_');
                    var dateFormat = format[0];
                    var separators = { slash: '/', dash: '-', dot: '.' };
                    var separator = format.length > 1 ? separators[format[1]] : separators.slash;
                    var dateArr = value.split(separator);

switch( dateFormat ) {
                    case 'mdy':
                        return new Date( dateArr[2], dateArr[0] - 1, dateArr[1] );
                    case 'dmy':
                        return new Date( dateArr[2], dateArr[1] - 1, dateArr[0] );
                    case 'ymd':
                        return new Date( dateArr[0], dateArr[1] - 1, dateArr[2] );
                    }

return false;
                }

this.populateDayCount = function() {
                    this.countInput.val( this.getDayCount() ).change();
                }

this.isValidDate = function( date ) {
                    return !isNaN( Date.parse( date ) );
                }

this.init();

}

})(jQuery);

</script>

<?php
        self::$script_output = true;
        return $form;
    }

function add_init_script( $return ) {

$start_field_format = false;
        $end_field_format = false;

foreach( $this->form['fields'] as &$field ) {

if( $field['id'] == $this->start_field_id )
                $start_field_format = $field['dateFormat'] ? $field['dateFormat'] : 'mdy';

if( $field['id'] == $this->end_field_id )
                $end_field_format = $field['dateFormat'] ? $field['dateFormat'] : 'mdy';

}

$script = "new gwdc({
                formId:             {$this->form['id']},
                startFieldId:       {$this->start_field_id},
                startDateFormat:    '$start_field_format',
                endFieldId:         {$this->end_field_id},
                endDateFormat:      '$end_field_format',
                countFieldId:       {$this->count_field_id},
                countAdjust:        {$this->count_adjust}
            });";

$slug = implode( '_', array( 'gw_display_count', $this->start_field_id, $this->end_field_id, $this->count_field_id ) );
        GFFormDisplay::add_init_script( $this->form['id'], $slug, GFFormDisplay::ON_PAGE_RENDER, $script );

// remove filter so init script is not output on subsequent forms
        remove_filter( 'gform_init_scripts_footer', array( &$this, 'add_init_script' ) );

return $return;
    }

function override_submitted_value( $form ) {

$start_date = false;
        $end_date = false;

foreach( $form['fields'] as &$field ) {

if( $field['id'] == $this->start_field_id )
                $start_date = self::parse_field_date( $field );

if( $field['id'] == $this->end_field_id )
                $end_date = self::parse_field_date( $field );

}

if( $start_date > $end_date ) {

$day_count = 0;

} else {

$diff = $end_date - $start_date;
            $day_count = $diff / ( 60 * 60 * 24 ); // secs * mins * hours
            $day_count = round( $day_count ) + $this->count_adjust;

}

$_POST["input_{$this->count_field_id}"] = $day_count;

}

static function parse_field_date( $field ) {

$date_value = rgpost("input_{$field['id']}");
        $date_format = empty( $field['dateFormat'] ) ? 'mdy' : esc_attr( $field['dateFormat'] );
        $date_info = GFCommon::parse_date( $date_value, $date_format );
        if( empty( $date_info ) )
            return false;

return strtotime( "{$date_info['year']}-{$date_info['month']}-{$date_info['day']}" );
    }

}

# Configuration

new GWDayCount( array(
    'form_id'        => 16,
    'start_field_id' => 1,
    'end_field_id'   => 2,
    'count_field_id' => 4
) );
پس خودم باید دست به کار بشم بنویسم. :D ممنون بابت راهنمایی

cussed

تازه وارد
سلام، ممنون از فارسی سازی این افزونه فوق العاده

می خواستم بدونم چطوری امکانش هست که دکمه ارسال و فیلد محاسبه قیمت رو وسط چین کنم؟ با CSS Ready Class Selector نتونستم پیاده سازیش کنم.

یعنی از این حالت

attachment.php

تبدیل بشه به این حالت

attachment.php

ممنون می شم راجع به تغییر فونت ها هم یه توضیح مختصر بدید و هم چنین امکانش هست که بعد از شرطی کردن فرم (نمایش فقط برای اعضا)، کاربر بتونه بعد از ورود به اکانت، تمام فرم های ارسالی خودش رو به ترتیب زمان ثبت ببینه؟ (هر کاربر فقط فرم های ثبت شده خودش رو ببینه)

+ اگر درگاه پی لاین خریداری بشه بدون مشکل کار می کنه؟

باز هم ممنون

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

برای سوال اول : کافیه آخری استایل قالب وردپرستون به کلاس های مربوطه با css استایل بدید . مثلا کلاس اون دکمه ارسال gform_button button هستش .

البته یه همچین افزونه ای برای این کار وجود داره که اگه بتونیم رایگانش رو میذاریم برای استفاده :

برای فونت ها هم به همین صورت هستش .. باید به کلاس مورد نظر از طریق دستور font-family استایل داده بشه .

برای پی لاین هم .. بله مشکلی نیست .. و کار میکنه ... اما صبر کنید و چند روز بعد تهیه کنید .. چون سایت پی لاین برخلاف بقیه سایتهای ارائه دهنده درگاه با آدرس فارسی مشکل داشت که این مشکل رو حل کردم ولی هنوز فرصت نکردم توی سایت جایگزین کنمش .. شما تهیه کنید بعد مجبور میشم دوباره لینک جدید رو به ایمیلتون بفرستم پس 1 2 روز صبر کنید .

cussed

تازه وارد
برای سوال اول : کافیه آخری استایل قالب وردپرستون به کلاس های مربوطه با css استایل بدید . مثلا کلاس اون دکمه ارسال gform_button button هستش . البته یه همچین افزونه ای برای این کار وجود داره که اگه بتونیم رایگانش رو میذاریم برای استفاده :

برای فونت ها هم به همین صورت هستش .. باید به کلاس مورد نظر از طریق دستور font-family استایل داده بشه .

برای پی لاین هم .. بله مشکلی نیست .. و کار میکنه ... اما صبر کنید و چند روز بعد تهیه کنید .. چون سایت پی لاین برخلاف بقیه سایتهای ارائه دهنده درگاه با آدرس فارسی مشکل داشت که این مشکل رو حل کردم ولی هنوز فرصت نکردم توی سایت جایگزین کنمش .. شما تهیه کنید بعد مجبور میشم دوباره لینک جدید رو به ایمیلتون بفرستم پس 1 2 روز صبر کنید .
ممنون از پاسخ جامع و کاملتون

در صورت امکان این قسمت از متن رو هم پاسخ بدید.

و هم چنین امکانش هست که بعد از شرطی کردن فرم (نمایش فقط برای اعضا)، کاربر بتونه بعد از ورود به اکانت، تمام فرم های ارسالی خودش رو به ترتیب زمان ثبت ببینه؟ (هر کاربر فقط فرم های ثبت شده خودش رو ببینه)
باز هم ممنون

بالا