افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام من این افزونه رو نصب کردم . ولی ایمیل اعلان ارسال نمیکنه . چیکار کنم ؟
سلام . مطمئن هستید که وردپرستون کلا ایمیل ارسال میکنه ...

مثلا وقتی نظر جدیدی میاد ایمیل ارسال میشه ؟

had

تازه وارد
سلام . مطمئن هستید که وردپرستون کلا ایمیل ارسال میکنه ...مثلا وقتی نظر جدیدی میاد ایمیل ارسال میشه ؟
سلام . بله تست کردم . وقتی نظر جدیدی میاد ایمیل ارسال میشه

البته باید بگم که در یک سایت دیگه هم امتحان کردم ولی وقتی فرمی پر میشه هیچ ایمیلی نمیاد.

خودم حدس میزنم شاید از قسمت اعلان ها باشه . ولی من تنظیمات این قسمت رو تغییر ندادم و ب صورت پیشفرض هستش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

اسپم رو هم چک کردید ؟

به صورت پیشفرض ، اعلان پیشفرض به ایمیلی که توی تنظمات همگانی سایت وارد شده ایمیل ارسال میکنه ..

had

تازه وارد
اسپم رو هم چک کردید ؟به صورت پیشفرض ، اعلان پیشفرض به ایمیلی که توی تنظمات همگانی سایت وارد شده ایمیل ارسال میکنه ..
اصلا هیچ ایمیلی ارسال نمیشه ....

تو دوتا سایت مختلف در 2 هاست مختلف چک کردم ....

همه چی درسته و پیام در صندوق ورودی ب درستی ثبت میشه ولی فقط ایمیل اعلان ارسال نمیشه

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام

شات زیر مربوط به صفحه افزونه Sticky List هستش .

چرا جزییات فرم هایی که کاربر تکمیل کرده نشون داده نمیشه ؟ مشکل از کجاست ؟

attachment.php

- - - Updated - - -

و اینکه آیا امکانش هست که من برای هر فرمی که کاربر پر میکنه یه پاسخ ارسال کنم و در همین صفحه پاسخ من به کاربر نشون داده بشه ؟ یه چیزی تو مایه های ارسال تیکت .

You must be registered for see images attach

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

واسه مورد اول تنظیمات Sticky List رو بررسی کنید ، شما توی هر فیلد تیک نمایش در لیست رو می زنید ؟ اگه نتونستین یوزر پسورد رو برای من بفرستید.

مورد دوم هم یک فیلد در نظر بگیرد و توی قسمت پیشرفته حالت نمایش روی فقط مدیر قرار بدین و تیک نمایش در لیست رو هم بزنید، اینجوری شما می تونید از مدیریت مقدار این فیلد رو وارد کنید و شخص وارد کننده مقدار فیلد رو توی لیست ببینه اما نمی تونه این مقدار رو ویرایش کنه.

سلامشات زیر مربوط به صفحه افزونه Sticky List هستش .

چرا جزییات فرم هایی که کاربر تکمیل کرده نشون داده نمیشه ؟ مشکل از کجاست ؟

attachment.php

- - - Updated - - -

و اینکه آیا امکانش هست که من برای هر فرمی که کاربر پر میکنه یه پاسخ ارسال کنم و در همین صفحه پاسخ من به کاربر نشون داده بشه ؟ یه چیزی تو مایه های ارسال تیکت .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

اصلا هیچ ایمیلی ارسال نمیشه ....تو دوتا سایت مختلف در 2 هاست مختلف چک کردم ....

همه چی درسته و پیام در صندوق ورودی ب درستی ثبت میشه ولی فقط ایمیل اعلان ارسال نمیشه
چی بگم .. ندیدم این مورد رو ..

شما از داخل هر پیام ورودی ... سمت چپ صفحه نوشته ارسال مجدد اعلان یا همچین چیزی ... از اونجا هم تست کنید اگه نرفت آدرس ایمیل سایت (تنظیمات همگانی) رو یه ایمیل gmail بذارید و تست کنید ...

- - - Updated - - -

[MENTION=33413]amirrahimi69[/MENTION]

تا جمعه دیگه یه آپدیت سازگار با ورژن 1.9 درگاهها منتشر میشه و موارد دیگه هم توش تغییر کرده .

با اجازه این پی لاین رو هم همون موقع لحاظ میکنم شماره و این داستان ها رو ...

SAEED2010

تازه وارد
نوشته اصلی توسط hannanstd اتفاقا روشی که ایشون گفتن ، شماره پیام ها رو انتخاب کنید میده ... به ترتیب هم هست ... مگر اینکه این وسط بعضی پیام ها را از تو صندوق پاک کرده باشید که شماره اش هم پاک میشه و جاش خالی میمونه ..

خوب اگه میشد که من مشکلی نداشتم من 8 تا فرم اینجوری شماره ها بهم میریزه یهو مثلا از 2 میره بعدی 10 نمیشهنمیشه درست کرد اینو ؟؟ به خدا خیلی گیره این موضوعم بحث عابرو وسطه هزینه هم حاضرم بدم
دوستان کسی از این موضوع اطلاعی نداره؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

اگر مثه این عکسی که گذاشتم می خواین صندوق ورودیتون شماره بندی داشته باشه و همه صندوق ورودی توی یک صفحه باشه ، یوزر پسوردتون رو برای من بفرستید. چون توضیحاتش زیاد.

ولی اینکه بخواین entry id همه فرم ها به ترتیب از یک شروع بشه بعید میدونم بتونید عملی کنید فعلاً.

دوستان کسی از این موضوع اطلاعی نداره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

had

تازه وارد
چی بگم .. ندیدم این مورد رو ..شما از داخل هر پیام ورودی ... سمت چپ صفحه نوشته ارسال مجدد اعلان یا همچین چیزی ... از اونجا هم تست کنید اگه نرفت آدرس ایمیل سایت (تنظیمات همگانی) رو یه ایمیل gmail بذارید و تست کنید ...
سلام . من از قسمت داخل خود پیام ، قسمت ارسال مجدد اعلان هم اقدام کردم ولی نشد .

اما بعدش ایمیل رو به gmail تغییر دادم. در یکی از سایت ها جواب داد و درست عمل میکرد . ینی وقتی فرم رو پر میکردی ایمیل ارسال میشد .

اما در سایت دوم مثل قبل بود و هیچ ایمیلی ارسال نمیشد.

در سایت دوم ایمیل قسمت تنظیمات همگانی وردپرس رو به عنوان مثال (ایمیل 1 ) گذاشتم و در قسمت اعلان ها ، در فیلد " ارسال ایمیل به " یک ایمیل دیگه مثل (ایمیل 2) وارد کرد . اینجوری درست شد .ینی بعد از ارسال فرم یک ایمیل به (ایمیل 2)میومد از طرف (ایمیل 1)

ممنون میشم راهنماییم کنید

کسی از اساتید نمیدونه مشکل من از کجاس ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SAEED2010

تازه وارد
سلام ؛اگر مثه این عکسی که گذاشتم می خواین صندوق ورودیتون شماره بندی داشته باشه و همه صندوق ورودی توی یک صفحه باشه ، یوزر پسوردتون رو برای من بفرستید. چون توضیحاتش زیاد.

ولی اینکه بخواین entry id همه فرم ها به ترتیب از یک شروع بشه بعید میدونم بتونید عملی کنید فعلاً.

اره دقیقا میخوام عین همین که شما گذاشتید بشه عین همین عکس

اگه میشه لطف بفرمایید بگید من خودم انجام بدم چون میخوام یاد بگیرم

شما مسیر رو راهنمایی بفرمایید حله نیاز به توضح اضافه نیست

کمال تشکر رو از همکاری شما دارم

hannanstd.ir

دوست عزیز ، .exe کاملا مطمئن هست ... و حتی یوزر پس سایتم رو هم بهش دادم ..

واقعا توضیح این مورد از حوصله خارج است ...

بهتره از طریق پیام خصوصی با ایشون در ارتباط باشید ...

SAEED2010

تازه وارد
بحث امنیت نیست من میخوام خودم هم یاد بگیریم چون میخوام تو چند جا استفاده کنم

لطفا این مورد رو توضیح دهید

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام ؛واسه مورد اول تنظیمات Sticky List رو بررسی کنید ، شما توی هر فیلد تیک نمایش در لیست رو می زنید ؟ اگه نتونستین یوزر پسورد رو برای من بفرستید.

مورد دوم هم یک فیلد در نظر بگیرد و توی قسمت پیشرفته حالت نمایش روی فقط مدیر قرار بدین و تیک نمایش در لیست رو هم بزنید، اینجوری شما می تونید از مدیریت مقدار این فیلد رو وارد کنید و شخص وارد کننده مقدار فیلد رو توی لیست ببینه اما نمی تونه این مقدار رو ویرایش کنه.
ممنون از شما [MENTION=33392].exe[/MENTION] عزیز

خیلی خیلی عالی شد .

روز به روز نسبت به گراویتی فرمز علاقه مند تر میشم .

attachment.php

hannanstd.ir

ممنون از شما @ عزیز خیلی خیلی عالی شد .

روز به روز نسبت به گراویتی فرمز علاقه مند تر میشم .

attachment.php
واقعا این .exe نبود کارمون زار بود ..

در ضمن آموزش قرار دادن وضعیت سفارش از طریق این افزونه هم در سایت قرار داده شد ...

Mr.MAMAD

تازه وارد
سلام

یک سوال داشتم و اینکه چطور میتونم فیلد پسور رو هم قرار بدم هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم پاسخ بدید

amirrahimi69

کاربر عضو
سلامیک سوال داشتم و اینکه چطور میتونم فیلد پسور رو هم قرار بدم هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم پاسخ بدید
باید افزونه Gravity Forms User Registration Add-On رو نصب کنید ، افزونه " ثبت نام گراویتی"

یه گزینه به اسم " کلمه عبور " در قسمت فیلد های پیشرفته اضافه میشه .

attachment.php

- - - Updated - - -

دانلود افزونه ثبت نام :

دانلود افزونه های کاربردی :

SAEED2010

تازه وارد
تورو خدا یکی به من بگه این چه جوریه؟

بحث عابرو وسطه به خدا من هزینشم میدم فقط به من بگید!

amirrahimi69

کاربر عضو
تورو خدا یکی به من بگه این چه جوریه؟

بحث عابرو وسطه به خدا من هزینشم میدم فقط به من بگید!
گویا فقط جناب [MENTION=33392].exe[/MENTION] می تونن براتون این کارو انجام بدن ، از طریق پ.خ باهاشون در ارتباط باشید که یا بهتون آموزش بدن یا نام کاربری و رمز براشون بفرستید که مشکل تون رو حل کنند .

بالا