افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

نرگس

کاربر عضو
با تشکر، انجام دادم. بیشتر قصدم این بود که توی فیلد ها فقط بتوان فارسی نوشت، این کار رو هم انجام دادم تقریبا. اما 2 مشکل وجود دارد : 

1 - اگر تمام فیلد ها پر نشده و دکمه ارسال را بزنیم، دیگر اون کد جاوا اسکریپت که باعث فارسی نوشتن میشد کار نمیکند. 

2- روی فیلد ایمیل که ازنوع text می باشد نیز این کد را اجرا میکند، در صورتی که باید بتوان در ایمیل فارسی نوشت. 

دمو : 

اگر مشاهده کنید متوجه خواهید شد.
در فیلد description میتونید تابع های html را قرار بدی

بهمین راحتی

من تست کردم درست بود فرمتون

درضمن کار بعدی اینکه در سورس گراویتی اعمال کنید

یه پیشنهاد نظرات قسمت فرمتونم بردارید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با تشکر، انجام دادم. بیشتر قصدم این بود که توی فیلد ها فقط بتوان فارسی نوشت، این کار رو هم انجام دادم تقریبا. اما 2 مشکل وجود دارد : 

1 - اگر تمام فیلد ها پر نشده و دکمه ارسال را بزنیم، دیگر اون کد جاوا اسکریپت که باعث فارسی نوشتن میشد کار نمیکند. 

2- روی فیلد ایمیل که ازنوع text می باشد نیز این کد را اجرا میکند، در صورتی که باید بتوان در ایمیل فارسی نوشت. 

دمو : 

اگر مشاهده کنید متوجه خواهید شد.
نمیشه فقط برای کلاس های خاصی اعمال کرد ؟

alifiresoft

کاربر عضو
نمیشه فقط برای کلاس های خاصی اعمال کرد ؟
@hannanstd.ir مشکل اول از آجاکس بود که عیر فعاش کردم و درست شد. هنوز مشکل قیلد email رو دارم. نمیشه type این فیلد ایمیل رو به جای text ،  بزاریمش email؟ اینجوری فک کنم درست بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

@hannanstd.ir مشکل اول از آجاکس بود که عیر فعاش کردم و درست شد. هنوز مشکل قیلد email رو دارم. نمیشه type این فیلد ایمیل رو به جای text ،  بزاریمش email؟ اینجوری فک کنم درست بشه.
اگه با type حل میشه میتونید با افزونه جانبی زیر که برای گراویتی هست type رو بذارید ایمیل :

alifiresoft

کاربر عضو
اگه با type حل میشه میتونید با افزونه جانبی زیر که برای گراویتی هست type رو بذارید ایمیل :

@hannanstd.ir ممنون بله درست میشه مشکل. اما این افزونه با فونت فارسی مشکل داره و حروف رو به صورت ناخوانا میکنه. اگه بگید که چطور از داخل سورس درستش کنم ممنون میشم/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نرگس

کاربر عضو
@hannanstd.ir ممنون بله درست میشه مشکل. اما این افزونه با فونت فارسی مشکل داره و حروف رو به صورت ناخوانا میکنه. اگه بگید که چطور از داخل سورس درستش کنم ممنون میشم/
با افزونه wp-parsidata اوکیه

برای سورس هم مشکلتون را در مرورگر صفحه سایتتون باز کنید و کنسول را روی محل خراب باز کنید با کلید میانبر q

بعد کدش را در notpad++ سرچ کنید دقیق به شما میگه در کدام فایل های گراویتی است

بعد برید آنجا و تغییر خود را انجام دهید

فقط لایسنس را باید غیر فعال کنید چون آپدیت اتومات میکنه و تغییرات شما از بین میره

یا حق

alifiresoft

کاربر عضو
با افزونه wp-parsidata اوکیه

برای سورس هم مشکلتون را در مرورگر صفحه سایتتون باز کنید و کنسول را روی محل خراب باز کنید با کلید میانبر q

بعد کدش را در notpad++ سرچ کنید دقیق به شما میگه در کدام فایل های گراویتی است

بعد برید آنجا و تغییر خود را انجام دهید

فقط لایسنس را باید غیر فعال کنید چون آپدیت اتومات میکنه و تغییرات شما از بین میره

یا حق
افزونه ای که گفتید در مخزن موجود نیست.

hannanstd.ir

به نظرم بجای اینکه type رو تغییر بدید اون lang=fa رو فقط روی برخی کلاس ها فعال کنید  . اون موقع میتونید از تب نمایش هر فیلد کلاس مورد نظر رو به هر کدوم که مدر نظر دارید فارسی بشه ، اضافه کنید .

alifiresoft

کاربر عضو
به نظرم بجای اینکه type رو تغییر بدید اون lang=fa رو فقط روی برخی کلاس ها فعال کنید  . اون موقع میتونید از تب نمایش هر فیلد کلاس مورد نظر رو به هر کدوم که مدر نظر دارید فارسی بشه ، اضافه کنید .
بله. ایده جالبی هست. تست میکنم و خبرش رو میدم

alifiresoft

کاربر عضو
آقا این کلاس سفارشی هم کارمو راه ننداخت. type رو از سورس عوض کردم و روی email قرارداد درست شد . ممنون از همه بابت پیگیری

asmanetoon

تازه وارد
سلام جناب حنان دیدم تو وب سایت گرویتی فعالیتی ندارید ایمیلم جواب نمیدید گوشی هم خاموش، حقیقتا نگرانتون شدم. دیدم اینجا فعالیت دارید خیالم راحت شد. ایشالا همیشه سلامت باشید و موفق

حالا سوالمم بپرسم : عاقا چرا تو فیلد محاسباتی، یه عدد بیشتر ضرب رو انجام میده. تو بحث تعداد که توسط فیلد عددی تعریف میشه، مثلا اگه قیمت محصول 100 تومن باشه و توسط فیلد عددی محاسباتی بخوایم تعداد رو تعیین کنیم، اگه کاربر "!" وارد کنه، جمع کل میشه 200 ! و باید تو فرمول یه "1-" بعد تعداد قرار بگیره تا درست بشه

hannanstd.ir

دوست عزیز منظورتون از فعالیتی ندارید متوجه نشدم ! و حس میکنم بی انصافی میکنید .

تو سایت گراویتی روزی نبوده که به نظرات و تاپیک های انجمن پاسخ ندیم .

اون فرم تماس با ما رو هم برای کارهای ضروری گذاشتیم ولی دوستان بجای اینکه توی نظرات یا انجمنش مسائلشون رو مطرح کنند ایمیل میزنن ! روزانه حدود 10 20 تا ایمیل هایی میاد که می بایست توی نظرات یا تاپیک ها مطرح میشد .

در مورد فیلد محاسباتی هم حتما یه جا رو اشتباه کردید اینطوری با توضیح نمیشه . لطفا از طریق فرم ها >> برون بری از فرمتون خروجی json بگیرید و بذارید تا درون ریزی کنم و بررسی کنم .

asmanetoon

تازه وارد
دوست عزیز منظورتون از فعالیتی ندارید متوجه نشدم ! و حس میکنم بی انصافی میکنید .

تو سایت گراویتی روزی نبوده که به نظرات و تاپیک های انجمن پاسخ ندیم .

اون فرم تماس با ما رو هم برای کارهای ضروری گذاشتیم ولی دوستان بجای اینکه توی نظرات یا انجمنش مسائلشون رو مطرح کنند ایمیل میزنن ! روزانه حدود 10 20 تا ایمیل هایی میاد که می بایست توی نظرات یا تاپیک ها مطرح میشد .

در مورد فیلد محاسباتی هم حتما یه جا رو اشتباه کردید اینطوری با توضیح نمیشه . لطفا از طریق فرم ها >> برون بری از فرمتون خروجی json بگیرید و بذارید تا درون ریزی کنم و بررسی کنم .
عذرخواهم . به هر حال خوشحالم

فایل رو ضمیمه کردم. الان گزینه های "انتخاب اول و دوم و سوم" به درست محاسبه میشه. مثلا مقدار عددی وقتی رو یک هست ، انتخاب اول همون 100 تومنه اما در حالتی که تو فرمول، یکی از عدد کسر میشه

البته تو یه فرم دیگه هم که ساخته بودم همین مسئله رو داشتم

پیوست‌ها

• gravityforms-export-2015-07-11.zip
    1.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

نرگس

کاربر عضو
سلام جناب حنان دیدم تو وب سایت گرویتی فعالیتی ندارید ایمیلم جواب نمیدید گوشی هم خاموش، حقیقتا نگرانتون شدم. دیدم اینجا فعالیت دارید خیالم راحت شد. ایشالا همیشه سلامت باشید و موفق

حالا سوالمم بپرسم : عاقا چرا تو فیلد محاسباتی، یه عدد بیشتر ضرب رو انجام میده. تو بحث تعداد که توسط فیلد عددی تعریف میشه، مثلا اگه قیمت محصول 100 تومن باشه و توسط فیلد عددی محاسباتی بخوایم تعداد رو تعیین کنیم، اگه کاربر "!" وارد کنه، جمع کل میشه 200 ! و باید تو فرمول یه "1-" بعد تعداد قرار بگیره تا درست بشه
مبلغ محصولتون باید صفر باشه

یا قسمت دارایی محصول را تعیین کردید

در غیر این صورت مشکلی نباید باشه

نرگس

کاربر عضو
آقا دمه شما گرم همینه

ممنون

فقط یه سوال این کد را از کجا گیر اوردید؟؟!؟!

سوال دیگه اینکه کد تعداد بازدید رو هم بدید

با سپاس
حنان جان باگ پیدا شد

وقتی چندتا متغیر را باهم خرید میکنیم فقط براساس متغیر ها تعداد خرید اضافه میکنه و به بقیش کاری نداره داستانش چیه؟؟؟ یا 5 تا انتخاب میکنیم 2 تا اضافه میکنه!!!!

asmanetoon

تازه وارد
مبلغ محصولتون باید صفر باشه

یا قسمت دارایی محصول را تعیین کردید

در غیر این صورت مشکلی نباید باشه
ببخشید من الان متوجه شدم تو پیام قبلی به جای "100" زده شده "!"

گفتم اگه در پاسخ شما تاثیری داره رفع ابهام بشه

بالا