افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

twitfa

کاربر عضو
افزونه رو دانلود کنید از مخزن : Gravity Forms CSS Ready Class Selector

باید بری داخل سورس گراویتی و استایلی که خودت نوشتیو بهش بدی

یا ببین برای اون فرمت چه کلاسهایی تعریف شده و تو کلاسهاش و تغییر بدی در css

کار ساده ای

display:block ,inline-block  و...

بیشتر با اینا کار داری یا تگ های <p> , </br>

تنها راحت همینه

پاینده باشی
درووود بر شما

رفتم داخل استایل  ( البته این رو برای دوستان می گم که بهتر متوجه بشند چه کار کنند ) 

راستش برای اینکه ابجکت ها کنار هم بیافته و فرم بهتر بشه باید clear:both رو از بین ببرند تغریباً ( در ضمن فرم کلا با ul li نوشته شده br p داخلش قاچاقه خخخخ)

این عمل باعث میشه که آبجکت ها به خط بعد نرند و در کنار هم باشند تا جایی که خط اجازه بده ، برای بهتر شدن این موضوع بهتره که به ul خودشون طول و عرض بدند بعد برای شیک تر شدنش بیان به li ها نیز طول و عرض بدهند . 

البته می تونند از float هم برای کنار هم نشستن دو تا div که داخل هر li هستش استفاده کنند ( یعنی عنوان و باکس ) 

نمونش رو دارم تکمیل می کنم اینجا میشه دید ، هنوز کار داره حوصلم نگرفته کامل کنم ولی بد نیست :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
درووود بر شما

رفتم داخل استایل  ( البته این رو برای دوستان می گم که بهتر متوجه بشند چه کار کنند ) 

راستش برای اینکه ابجکت ها کنار هم بیافته و فرم بهتر بشه باید clear:both رو از بین ببرند تغریباً ( در ضمن فرم کلا با ul li نوشته شده br p داخلش قاچاقه خخخخ)

این عمل باعث میشه که آبجکت ها به خط بعد نرند و در کنار هم باشند تا جایی که خط اجازه بده ، برای بهتر شدن این موضوع بهتره که به ul خودشون طول و عرض بدند بعد برای شیک تر شدنش بیان به li ها نیز طول و عرض بدهند . 

البته می تونند از float هم برای کنار هم نشستن دو تا div که داخل هر li هستش استفاده کنند ( یعنی عنوان و باکس ) 

نمونش رو دارم تکمیل می کنم اینجا میشه دید ، هنوز کار داره حوصلم نگرفته کامل کنم ولی بد نیست :)

سلام . جواب اون 2 دوستمون رو دادم خواستم جواب شما رو هم بدم که پست ارسال کردید . ببینید راستش خود گراویتی کلی کلاس آماده از پیش تعریف شده داره که میشه فیلدها رو کنار هم چید . اون افزونه ای هم که آقا علی معرفی کردند داره از برخی از اون کلاس ها استفاده میکنه فقط و خودش استایلی جدیدی اضافه نمیکنه ...

کار خوبی نیست که توی سورس افزونه دست ببرید چون با بروز رسانی از بین میره . لیست کلاس ها در زیر موجوده :

twitfa

کاربر عضو
سلام . جواب اون 2 دوستمون رو دادم خواستم جواب شما رو هم بدم که پست ارسال کردید . ببینید راستش خود گراویتی کلی کلاس آماده از پیش تعریف شده داره که میشه فیلدها رو کنار هم چید . اون افزونه ای هم که آقا علی معرفی کردند داره از برخی از اون کلاس ها استفاده میکنه فقط و خودش استایلی جدیدی اضافه نمیکنه ...

کار خوبی نیست که توی سورس افزونه دست ببرید چون با بروز رسانی از بین میره . لیست کلاس ها در زیر موجوده :

خب عشقم فایل documentation اینو زود تر میزاشتی من امروز  کچل شدم تا اینارو ردیف کنم 

خخخخخخخخخخخخخخخخخ

دستتون درد نکنه نشستم 200 خط کد css زدم تو قالب طبق ایدیشون پیر شدم 

خخخخخخخخخخخ

hannanstd.ir

خب عشقم فایل documentation اینو زود تر میزاشتی من امروز  کچل شدم تا اینارو ردیف کنم 

خخخخخخخخخخخخخخخخخ

دستتون درد نکنه نشستم 200 خط کد css زدم تو قالب طبق ایدیشون پیر شدم 

خخخخخخخخخخخ
والا اگه به تاریخش نگاه کنید دیشب ساعت 1 شب داکیومنت ها گذاشتم . کاش خودتون امروز قبلش یه چکی میکردید .

نرگس

کاربر عضو
دوست عزیز فعلا اون کدی که دادم رو در نظر نگیرید . این مشکل یا باگی که میفرمایید که کلا توی صندوق ورودی هم این مشکل وجود داره ؟ یعنی صندوق ورودی اشتباه نشون میده؟
آره صندوق ورودی اینطوریه...و این مشکلی که گفتم آنجا نشون میده

hannanstd.ir

آره صندوق ورودی اینطوریه...و این مشکلی که گفتم آنجا نشون میده
خب تو صندوق ورودی هم اگه همینطوریه پس مشکل از فرمساز نیست .. چون مشکلی در این مورد تاکنون گذارش نشده ...بخاطر همون اتصال به ووکامرس میتونه باشه .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان به دلیل درخواست های زیاد ، فعلا لایسنس رو برگردوندم تو تاپیک اصلی ولی فرصت زیادی برای استفاده ازش نمونده .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نرگس

کاربر عضو
خب تو صندوق ورودی هم اگه همینطوریه پس مشکل از فرمساز نیست .. چون مشکلی در این مورد تاکنون گذارش نشده ...بخاطر همون اتصال به ووکامرس میتونه باشه .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان به دلیل درخواست های زیاد ، فعلا لایسنس رو برگردوندم تو تاپیک اصلی ولی فرصت زیادی برای استفاده ازش نمونده .
خب مشکل نیست در زمانی که بدونی ورودیه چیو داره میده اون صندوق ورودی ؟!؟!

مشکل است ولی به نظر من چون چون حداقل با هر بار ورود به فرم باید 1 رکورد بده اما این رندومی میده یبار 2 تا یبار 5 تا و....

کسی نداشته چون همچین استفاده پیشرفته ای نداشته ازش

یه چک بکنید ممنون میشم که مشکلش چیست

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام. من یک مشکلی با فرمساز دارم و اونم اینه که کسانی که اول شماره ملیشون 00 هست، میتوانند یکبار با کد ملی که اول 00 داره ثبت نام کنند و یک بار هم بدون 00. در صورتیکه من فیلد کد ملی رو هم روی "بدون تکرار" تنظیم کردم. راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

hannanstd.ir

درسته حق با شماست

باید قسمت کد ملیش آپدیت بشه که حتی اگه بدون 00 یا 0 وارد کرد به صورت خودکار با 00 یا 0 ذخیره بشه . در اولین فرصتی که سرم خلوت بشه اکی میکنمش .

alifiresoft

کاربر عضو
جواب منم بدی بد نیستا
یکم با احترام بیشتر صحبت کنید و زود پسرخاله نشید. اگر سوال شما پاسخی داشت حتما جواب میدادن.نکته بعدی اینکه شما خیلی خوب مشکلتون رو ننوشتید. من اومدم کمکتون کنم اما نفهمیدم مشکل شما چی هست اصلا. 

hosein861

تازه وارد
با سلام میخواستم موقع تاییدیه ساده بدونه درگاه یه کد رهگیری واسه کاربر میهمان ارسال بشه که بعدن بیاد و وضعیت درخواستش ببینه آیا این کار شدنیه

ممنون از پشتیبانیه خوبتون

hosein861

تازه وارد
و مطلب دیگه میخواستم استایل برگه چاپ رو تغییر بدم و فیلد ها رو روبروی هم قرار بدم تا جای کمتری تو برگه a4 بگیره شما تو فرم اینو قرار دادین آیا تو نسخه چاپ فرم هم میشه یا نه

بازم ممنونم

hannanstd.ir

با سلام میخواستم موقع تاییدیه ساده بدونه درگاه یه کد رهگیری واسه کاربر میهمان ارسال بشه که بعدن بیاد و وضعیت درخواستش ببینه آیا این کار شدنیه

ممنون از پشتیبانیه خوبتون
برای تاییدیه ساده همونجا که دارید متن پیام رو مینویسید ، سمت راستش یه دکمه داره که همه برچسب های فرم رو نشون میده . شما از طریق اون دکمه میتونید برچسب های کد رهگیری رو اضافه کنید .

ولی برای اینکه بیاد وضعیتش رو ببینی حتما باید عضو بشه و آموزش زیر :

و مطلب دیگه میخواستم استایل برگه چاپ رو تغییر بدم و فیلد ها رو روبروی هم قرار بدم تا جای کمتری تو برگه a4 بگیره شما تو فرم اینو قرار دادین آیا تو نسخه چاپ فرم هم میشه یا نه

بازم ممنونم
برای کنار هم گذاشتن هم آموزش زیر :

hosein861

تازه وارد
ببخشید ولی بنده منظورم در نسخه چاپی بود

بنده این کار هارو انجام دادم ولی فقط تو فرم اصلی فیلد ها روبروی هم قرار میگیره

بنده میخواستم در نسخه چاپی این قابلیت رو داشته باشم

ممنونم و تشکر

hosein861

تازه وارد
و سوال دیگه ای که داشتم تو صندوق ورودی نمیشه از طریق کد رهگیری و مثلا کد ملی جستوجو کرد و وقتی کد ملی وارد میکنی چیزی پیدا نمیکنه و فقط از روی نام و نام خانوادگی انجام پذیره

آیا این مشکل حل شدنی هست ؟؟؟

hannanstd.ir

ببخشید ولی بنده منظورم در نسخه چاپی بود

بنده این کار هارو انجام دادم ولی فقط تو فرم اصلی فیلد ها روبروی هم قرار میگیره

بنده میخواستم در نسخه چاپی این قابلیت رو داشته باشم

ممنونم و تشکر
سلام .

کدوم نسخه چاپی ؟

گراویتی فرم که به صورت پیشفرض نسخه چاپی نمیده . مگر اینکه افزونه پرینت نصب کرده باشید که اونم بستگی به تنظیمات اون داره .

hannanstd.ir

و سوال دیگه ای که داشتم تو صندوق ورودی نمیشه از طریق کد رهگیری و مثلا کد ملی جستوجو کرد و وقتی کد ملی وارد میکنی چیزی پیدا نمیکنه و فقط از روی نام و نام خانوادگی انجام پذیره

آیا این مشکل حل شدنی هست ؟؟؟
بر اساس کد رهگیری و کد ملی هم سرچ میکنه . مشکلی ندیدم .... شما کافیه از انتخابگر کنار جستجو کد رهگیری یا اون فیلدی که کد ملی هست رو انتخاب کنید و عبارت رو سرچ کنید .

a052-Untitled.png

hosein861

تازه وارد
وقتی نمایش رو یک فرم ورودی رو میزنیم یک گزینه سمت چپ داریم قسمت پایینداریم به اسم چاپ بنده منظورم ویرایش اون صفحه هستش

Masoud_D

تازه وارد
سلام

میخوام این سناریو رو پیاده کنم : کاربر میاد تو یه صفحه اطلاعات خودش رو وارد میکنه , یه مبلغی رو وارد میکنه و پرداخت میکنه. همون پرداخت حواله هست.

به جز درگاه پرداخت , برای پیاده سازی بخشی که کاربر خودش یه مبلغی رو وارد و اون رو پرداخت میکنه. افزونه ای دیگه ای هم لازم دارم؟

پیگیری پرداخت ها به چه صورت هست؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا