افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام

میخوام این سناریو رو پیاده کنم : کاربر میاد تو یه صفحه اطلاعات خودش رو وارد میکنه , یه مبلغی رو وارد میکنه و پرداخت میکنه. همون پرداخت حواله هست.

به جز درگاه پرداخت , برای پیاده سازی بخشی که کاربر خودش یه مبلغی رو وارد و اون رو پرداخت میکنه. افزونه ای دیگه ای هم لازم دارم؟

پیگیری پرداخت ها به چه صورت هست؟

خود گراویتی فرم ( نسخه آخرش ، موجود در صفحه اول پرشین اسکریپت )

فارسی ساز ( موجود در مخزن برای فارسی سازی و اضافه کردن واحد پولی)

درگاه پرداخت ( برای اتصال به بانک )

پیگیری :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Masoud_D

تازه وارد
خود گراویتی فرم ( نسخه آخرش ، موجود در صفحه اول پرشین اسکریپت )

فارسی ساز ( موجود در مخزن برای فارسی سازی و اضافه کردن واحد پولی)

درگاه پرداخت ( برای اتصال به بانک )

پیگیری :

برای اضافه کردن مبلغ مورد نظر کاربرمیتونید این دیتا رو درون ریزی کنید.

پیوست‌ها

• gravityforms-export-donate.xml_.zip
    2.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Masoud_D

تازه وارد
یک دمو هست برای فرم پرداخت مبلغ دلخواه توسط کاربر

Masoud_D

تازه وارد
@  شما برای کد رهگیری افزونه ای در دست اقدام دارین؟

mohammad hossien

کاربر عضو
به نام هستی بخش یکتا
مشکل من این هست که با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields زمینه های دلخواهی مثل شماره تلفن،استان و آدرس در سایتم ایجاد کردم ولی نمی توانم فیلدهای شماره تلفن،استان و آدرس و… فرم ایجادی با Gravity Forms را ست کنم که به طور خودکار پس از تکمیل به زمینه ها اضافه شود این در حالیه که مواردی مثل عنوان،نوشته و برچسب و تصویر شاخص خودکار با سایت ست می شوند و وقتی فرم تکمیل می شود این موارد به جز زمینه های ایجاد شده در قسمت نوشته ها ذخیره می شوند.

من برای ایجاد زمینه ها از کد های زیر در فایل single.php قالب سایتم استفاده کردم:

<div class=”custombox”>
<p>تلفن: <?php echo get_field(‘phone’);?></p>
<p>آدرس: <?php echo get_field(‘address’);?></p>
<p>قیمت: <?php echo get_field(‘Price’);?></p>
<p>استان: <?php echo get_field(‘State’);?></p>
</div>

حدود چهار،پنج روزی میشه بهش ور می رم و جاهای مختلف جستجو کردم و به راه حل نرسیدم،اگر امکان داره لطف کنید و راه حل را بهم بگید
با سپاس

alifiresoft

کاربر عضو
به نام هستی بخش یکتا

مشکل من این هست که با استفاده از افزونه Advanced Custom Fields زمینه های دلخواهی مثل شماره تلفن،استان و آدرس در سایتم ایجاد کردم ولی نمی توانم فیلدهای شماره تلفن،استان و آدرس و… فرم ایجادی با Gravity Forms را ست کنم که به طور خودکار پس از تکمیل به زمینه ها اضافه شود این در حالیه که مواردی مثل عنوان،نوشته و برچسب و تصویر شاخص خودکار با سایت ست می شوند و وقتی فرم تکمیل می شود این موارد به جز زمینه های ایجاد شده در قسمت نوشته ها ذخیره می شوند.

من برای ایجاد زمینه ها از کد های زیر در فایل single.php قالب سایتم استفاده کردم:

<div class=”custombox”>

<p>تلفن: <?php echo get_field(‘phone’);?></p>

<p>آدرس: <?php echo get_field(‘address’);?></p>

<p>قیمت: <?php echo get_field(‘Price’);?></p>

<p>استان: <?php echo get_field(‘State’);?></p>

</div>

حدود چهار،پنج روزی میشه بهش ور می رم و جاهای مختلف جستجو کردم و به راه حل نرسیدم،اگر امکان داره لطف کنید و راه حل را بهم بگید

با سپاس

لینک بالا رو یه نگاه بندازید. احتمالا مشکلتون حل بشه.

این لینک هم کمک میکنه : 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

@ سلام این کد ملی رو آپدیت کردم .... ولی کد ملی 0 یا 00 دار نداشتم تست بگیریم ... میشه شما تست بگیری و نتیجه رو اعلام کنی که مشکل حل شده یا نه ؟ ( به 1.7.4 بروز نمایید)

alifiresoft

کاربر عضو
@ متاسفانه خیر درست نشده

hannanstd.ir

@hannanstd.ir متاسفانه خیر درست نشده
یعنی الان گیر چیه ؟

ببینید من تو آپدیت فقط این کارو کردم که اگه 8 رقمی یا 9 رقمی زد 00 یا 0 به صورت خودکار بهش اضافه بشه و بعد ثبت بشه ... یعنی نمیشه ؟ میشه یکی از همین کد ملی ها رو بدین خودمم تست کنم و روش کارکنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
@ کامپیوترم قاط زده. من هرچی سعی میکنم که پاسخ شما رو reply کنم نمیشه. شرمنده 

. کدملی 0 دار :  0532570715   کد ملی 00 دار : 0011982098 جهت تست.

الان وقتی که شما کد ملی با یه سفر میزنید، ثبت میشه، بدون صفر هم ثبت میشه. برای 2 صفر هم همین مورد وجود داره .  ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

@hannanstd.ir کامپیوترم قاط زده. من هرچی سعی میکنم که پاسخ شما رو reply کنم نمیشه. شرمنده 

. کدملی 0 دار :  0532570715   کد ملی 00 دار : 0011982098 جهت تست.

الان وقتی که شما کد ملی با یه سفر میزنید، ثبت میشه، بدون صفر هم ثبت میشه. برای 2 صفر هم همین مورد وجود داره .  ممنون
تشکر بابت کدهای ملی .. خیلی کمک کرد ... بروز رسانی 1.7.5 رو منتشر کردم احتمالا تا توی سایت اعلانش بیاد چند دقیقه طول بکشه .... باید دیگه رفع شده باشه .

اون پاسخ هم ربطی به کامپیوتر شما نداره ... مشکل از انجمنه که اگه داخل پست عبارت mebmer مثل  member='hannanstd.ir وجود داشته باشه همونطوری درحال ذخیره میمونه :D

alifiresoft

کاربر عضو
@ ممنون. اما من بازم تست کردم ثبت میشه. شما اول کد : 0080000479 رو با 00 ثبت کن. بعدش با یه دونه 0 و بدون 00 اول هم ثبت میشه. 

دمو : 

hannanstd.ir

@alifiresoft

پیشنمایش زنده فقط برای اعضای سایت نشون میده نشد تست کنم اما دموی زنده از سایت خودم رو تست کنید مشکلی نداره :

شما مطمئنی به 1.7.5 بروز رسانی کردید و تیک "بدون تکرار" رو از تب عمومی کد ملی زدید؟

alifiresoft

کاربر عضو
@ آخ آخ، یادم رفت بگم که من از اون پلاگینی استفاده میکنم که چند تا کد بهش میدی و دسترسی رو برای اون چند تا کد محدود میکنه. من الان اومدم یه سری کد ملی بهش دادم که فقط اون کد ملی ها بتونن فرم رو ثبت کنن. شرمنده. اما خیلی شانسی مشکل کد ملی هم دراومد از توش. ممنون بابت پیگری، اگر به اون پلاگین که شما نوشتی و دسترسی رو محدود میکنه، بشه همون فیلد کد ملی رو هم اضافه کرد خیلی خوبه که تکراری نشه وارد کرد. ممنون از پیگیری شما. 

mohammad hossien

کاربر عضو

لینک بالا رو یه نگاه بندازید. احتمالا مشکلتون حل بشه.

این لینک هم کمک میکنه : SOLVED: Advanced custom fields and gravity forms sync :: WP Questions
با سلام مجدد

من کد نویسی بلد نیستم از لینک های بالا هم چیزی سر درنیاوردم،یعنی کدها را کپی کردم و تغییر دادم ولی درست نشد.

امکان داره شما برای مثال کدی که برای نمایش فیلد شماره تلفن فرم باید اضافه کنم که پایین نوشته باکس شماره تلفن ایجاد بشه و شماره از فرم در اون ثبت بشه را قرار بدید تا من مشابه بقیه زمینه ها را ایجاد کنم

ممنون

hannanstd.ir

@hannanstd.ir آخ آخ، یادم رفت بگم که من از اون پلاگینی استفاده میکنم که چند تا کد بهش میدی و دسترسی رو برای اون چند تا کد محدود میکنه. من الان اومدم یه سری کد ملی بهش دادم که فقط اون کد ملی ها بتونن فرم رو ثبت کنن. شرمنده. اما خیلی شانسی مشکل کد ملی هم دراومد از توش. ممنون بابت پیگری، اگر به اون پلاگین که شما نوشتی و دسترسی رو محدود میکنه، بشه همون فیلد کد ملی رو هم اضافه کرد خیلی خوبه که تکراری نشه وارد کرد. ممنون از پیگیری شما. 
خواهش میکنم ... ایشالا فرصت بشه اون امکان رو به کد ملی اضافه میکنم که بشه از یه لیستی مثل همون افزونه هم فراخونی کرد.... ولی اگه کد ملی ها زیاد نیستن به نظرم فعلا خودتون به صورت دستی هم با 0 و هم بدون 0 رو داخل لیست قرار بدید .

asmanetoon

تازه وارد
سلام جناب ستوده عزیز

ارور سینتکس
ممنون میشم راهنمایی کنید
تصویر ضمیمه شد

You must be registered for see images attach

بالا