افزونه userpro فارسی و افزونه های وابسته

erfkmd

کاربر عضو
@erfanyousefifar

این آموزش برای شماست

احتمالا به بعضی از سایت ها یا بلاگ هایی که با سیستم مدیریت محتوا وردپرس پیاده سازی شده اند برخورد کرده اید که در شناسنامه کاربران یکسری از فیلدها، مانند: جنسیت، سال تولد، شماره تماس، استان و … را قرار داده اند و شما می بایست برای تکمیل شناسنامه و اطلاعات پروفایل به طور کامل، این فیلدهای دلخواه مدیرت وردپرس را تکمیل کنید.

امروز هم به شما آموزش افزودن فیلد دلخواه تان را به شناسنامه کاربران وردپرس تان می دهم.

شروع آموزش :

. به پوشه یا Folder پوسته فعال سایت یا بلاگ وردپرس تان بروید و فایل زیر را بیابید؛ اگر فایل را پیدا نکردید، یک فایل با همین نام ایجاد کنید.

خط 1 : نام فایل

functions.php2 . پس از اینکه فایل را پیدا یا ایجاد کردید باید کدهای زیر را کپی یا Copy و در فایل درج یا Paste کنید.

<?phpadd_filter('user_contactmethods', 'my_user_contactmethods'); function my_user_contactmethods($user_contactmethods){ $user_contactmethods['bank'] = 'بانک'; $user_contactmethods['mobile'] = 'موبایل'; return $user_contactmethods;}?>

خط 1 : شروع کدهای PHP

خط 6 : عنوان فیلد بانک و نام فیلد bank

خط 7 : عنوان فیلد موبایل و نام فیلد mobile

خط 6 یا خط 7 را به همین ترتیب با عنوان و نام فیلدهای مختلف و دلخواه تان تکرار کنید.

خط 11 : پایان کدهای PHP

کار تمام شد؛ به شناسنامه من در پیشخوان وردپرس تان سر بزنید و از اینکه فیلدها ایجاد شده اند و اطلاعات درج شده در فیلدها ذخیره و نگهداری می شوند، مطمئن شوید.

هشدار
قبل از هر کاری از فایل functions.php خود(در صورت وجود)یک پشتیبان تهیه نمایید
برگرفته از wordpress-cms
واقعا عالی

خیلی ممنون از زحمتتون

Hacksoft

تازه وارد
سلام وقتی توی قسمت فیلد ها میخوام مثلا password رو متنشو بنویسم رمزعبور ، ذخیره را که میزنم هیچی ذخیره نمیشه و اون گزینه لودینگش فقط میچرخه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

miladjef

کاربر عضو
دلایل زیادی می تونه داشته باشه

اولی نسخه خود افزونه

دومی نسخه وردپرس

سومی نسخه php

در کنار این می تونه عاملی مثل تداخل با یک افزونه دیگه هم باشه

Hacksoft

تازه وارد
دلایل زیادی می تونه داشته باشه

اولی نسخه خود افزونه

دومی نسخه وردپرس

سومی نسخه php

در کنار این می تونه عاملی مثل تداخل با یک افزونه دیگه هم باشه
نسخش همین هست که توی پرشین اسکریپته 2.56 

وردپرس هم که آخرین نسخه موجود یعنی 4.4.1

نسخه phpهم آخرین نسخه.

قبلش کار میکرد روی تمام سایت ها. با افزونه های نصب شده هم تداخلی نداشت...

از اواخر هفته اینجوری شد.

miladjef

کاربر عضو
با توجه به توضیحات شما

به احتمال زیاد عدم هماهنگی بین وردپرس و افزونه باعث این تداخل شده است تا انتشار نسخه بعدی لطفا صبر کنید

(با یک مرورگر دیگر یا یک سیستم دیگر نیز امتحان کنید)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hacksoft

تازه وارد
با توجه به توضیحات شما

به احتمال زیاد عدم هماهنگی بین وردپس و افزونه باعث این تداخل شده است تا انتشار نسخه بعدی لطفا صبر کنید

(با یک مرورگر دیگر یا یک سیستم دیگر نیز امتحان کنید)
با یه مرورگر دیگم تست کردم.

ببخشید یه سوالی میتونم بپرسم کتابخانه های فعال روی php چی فعال دارین که منم چک کنم اونهارو. شاید از کتابخانه باشه. ممنون میشم بهم بگید.

واینکه اگه حل نشد. جایی هست از افزونه یا دیتابیسش که موارد رو دستی اضافه یا کم و یا تغییر نام بدیم؟

miladjef

کاربر عضو
نسخه 2.61 افزونه به پست اول اضافه شد

تغییرات این نسخه:

هماهنگی با وردپرس 4.4

اضافه شدن فیلتر مرتب سازی کاربران

امکان اهدای مدال به صورت دستی

بهبود بخش مدیریت کاربران

رفع مشکل نمایش فیلم از یوتو**ب

فرستادن لینک فعالسازی به ایمیل

اضافه شدن شورت کد  کشور من برای کاربران

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام آقا میلاد

اول از زحمتی که برای این افزونه کشیدی تشکر میکنم

خواستم از این پلاگین استفاده کنم خطای زیر رو میده:

Parse error: syntax error, unexpected '}', expecting end of file in /home/smstwos/public_html/wp-content/plugins/user/admin/admin-functions.php on line 24از همین نسخه 2.61 استفاده میکنم

وردپرس هم 4.4 هست

پی اچ پی هم 7

Mehr@ban

کاربر عضو
آها

مشکل رو پیدا کردم

توی همون فایل بالا

admin/admin-functions.phpخط اول یه خطا هست

باید یه

<اضافه بشه که ظاهرا از قلم افتاده

roozbehzi

تازه وارد
سلام
من این افزونه رو دارم ورژن های مختلف با سازنده های مختلف رو تست کردم ، با همشون یه مشکل مشترک دارم
وقتی فیلدی رو میزام رو حالتی که به کاربر امکان بده با تیک زدن چک باکس تعیین کنه که محتویات اون فیلد برای عموم نمایش داده بشه یا نه ؟
اون چک باکس رو دوبار نمایش میده
توی وبسایتم قسمت ورود به حساب کاربری می تونید ببینید مشکل رو
کسی اگر راه حلی بلده بهم بگه ممنون میشم

miladjef

کاربر عضو
سلام
من این افزونه رو دارم ورژن های مختلف با سازنده های مختلف رو تست کردم ، با همشون یه مشکل مشترک دارم
وقتی فیلدی رو میزام رو حالتی که به کاربر امکان بده با تیک زدن چک باکس تعیین کنه که محتویات اون فیلد برای عموم نمایش داده بشه یا نه ؟
اون چک باکس رو دوبار نمایش میده
توی وبسایتم قسمت ورود به حساب کاربری می تونید ببینید مشکل رو
کسی اگر راه حلی بلده بهم بگه ممنون میشم
این پست رو بخونین

roozbehzi

تازه وارد
این پست رو بخونین

خیلی ممنون بابت راهنمایی

اما مشکل من چیز دیگه ای هست

userpro این امکان رو داره که کاربری که ثبت نام میکنه مثلا شماره تلفن رو از دید عموم مخفی کنه

وقتی این گزینه رو فعال میکنی توی صفحه ثبت نام تا چک باکس نمایش میده در حالی که باید یکی باشه 

اگر وبسایتم رو باز کنید متوجه میشید منظورم رو

yanj62

تازه وارد
سلام وعرض ادب و همچنین خسته نباشید خدمت شما

بنده این افزونه رو نصب میکنم بعد از نصب وقتی میخوای ثبت نام کنی میگه ثبت نام بسته است در حالی که بسته نیست.مشمل از کجا میتونه باشه کل افزونه ها رم غیر فعال کردم وتست کردم ولی باز مورد داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yanj62

تازه وارد
سلام پرشین اسکریپت خیلی سایت قوی هستش ولی نمیدونم چرا پشتیبانی اینقدر دیر و کسی جواب نمیده

miladjef

کاربر عضو
لطفا اطلاعات ادمین سایتتون رو برای من ارسال کنید

yanj62

تازه وارد
سلام دوستان ممنون از لطفتون مخصوصا آقا میلاد من مورد رو پیدا کردم از تنظیمات userpro بود گذاشته شده بود ثبت نام با دعوت

mobah

تازه وارد
عرض ادب

خیلی سعی کردم از این افزونه استفاده کنم ولی حتی فرم رو  نتونستم باز کنم

بنده افزونه رو نصب کردم   همه فیلم رو با دقت دیدم 100 بار   ولی همون اولش موندم

توی هر برگه  خودش  یکسری کد نوشته آمادس    مثلا    

[userpro template=view]

من همه برگه ها رو هم دیدم

وقتی   نمایش برگه رو میزنم   سایت لود میشه ولی داخل محتوا سفیده  اصلا چیزی نیست     جالبه سر برگ  صفحه اسمش  درسته

توی صفحه لود شده هیچ فرمی  نیست  سایت کامل شده ولی  هیچی

پوسته فروشگاه    هم   enfold

افزونه  هم نگارش 2.61

میشه بنده رو راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahman00

تازه وارد
سلام، من افزونه ای میخواستم مطالبی رو که در سایت نوشته میشه برای کاربران محدود بشه. مثلا فقط کاربران عضو شده و تایید شده بتونن ببینن و به این شکل که مطالب برای همه نمایش داده بشه ولی برای دیدن ادامه مطلب باید حتما عضو ویژه یا تایید شده باشی.

من این افزونرو نصب کردم ولی وقتی فقط یک مطلب رو محدود میکنم دیگه هیچ مطلبی رو برای کاربر مهمان نمایش نمیده و کاربر رو به صفحه ورود هدایت میکنه

من میخوام تمام مطالب نمایش داده بشه ولی برای دیدن ادامه مطلب باید کاربر عضو شده باشی تا بتونی ببینی، کاربر مهمان نتونه ادامه مطلب و ببینه

توی تنطیمات گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین و اگه این افزونه اینکارو نمیکنه افزونه دیگه ای معرفی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا