برگه بازگشت

reza_101010

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

آقا مشتری به درگاه زرین پال وصل می شه و پول هم پرداخت می کنه تا اینجا مشکلی ندارم

اما تنو قسمت سفارشات من نمی دونم چه طوری باید بغهمم که پول پرداخت شده چیزی مشخص نیست

آقا در ضمن من در تنظیمات افزونه زرین پال گزینه ای برای برگه بازگشت انتخاب نکردم

نمی دونم چی باید بزارم فکر کنم مال این باشه که وضعیت سفارش رو در قسمت منوی سفارشات در حال بررسی می نویسه دوستان لطفا راهنمایی

کنید

reza_101010

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

آقا مشتری به درگاه زرین پال وصل می شه و پول هم پرداخت می کنه تا اینجا مشکلی ندارم

اما تنو قسمت سفارشات من نمی دونم چه طوری باید بغهمم که پول پرداخت شده چیزی مشخص نیست

آقا در ضمن من در تنظیمات افزونه زرین پال گزینه ای برای برگه بازگشت انتخاب نکردم

نمی دونم چی باید بزارم فکر کنم مال این باشه که وضعیت سفارش رو در قسمت منوی سفارشات در حال بررسی می نویسه دوستان لطفا راهنمایی

کنید

alifiresoft

کاربر عضو
توی همین انجمن، توی قسمت "ووکامرس" یه افزونه هست که با نصب اون سفارشات بعد از پرداخت دیگر نیازی به تایید مدیریت ندارد.

alifiresoft

کاربر عضو
توی همین انجمن، توی قسمت "ووکامرس" یه افزونه هست که با نصب اون سفارشات بعد از پرداخت دیگر نیازی به تایید مدیریت ندارد.

reza_101010

تازه وارد
دمت گرم داداش خدا خیرت بده من افزونه را نصب کردم اما بازم یه مشکل :

هنوز تو همون حالت مونده یعنی در حال برسی با این که بازم پرداخت انجام شده

آقای محمد مدیر انجمن گفته بود در تنظیمات دست زیدید اما من نمی دونم کدوم تنظیمات را می گن ؟؟؟؟

reza_101010

تازه وارد
دمت گرم داداش خدا خیرت بده من افزونه را نصب کردم اما بازم یه مشکل :

هنوز تو همون حالت مونده یعنی در حال برسی با این که بازم پرداخت انجام شده

آقای محمد مدیر انجمن گفته بود در تنظیمات دست زیدید اما من نمی دونم کدوم تنظیمات را می گن ؟؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کن

نکته: سفارشات از این به بعد اتوماتیک تایید میشن. تا قبل این باید دستی تایید رو بزنید...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
صفحه بازگشت رو روی حساب کاربری تنظیم کن

نکته: سفارشات از این به بعد اتوماتیک تایید میشن. تا قبل این باید دستی تایید رو بزنید...

reza_101010

تازه وارد
آقا ممنون ز راهنماییتون

آقا من برگه بازگشت رو در افزونه زرین پال گذاشنم روی حساب کاربری من : به صورت عکس زیر :

You must be registered for see images attach

بعد رفتم یه محصول خریدم هنگام برگشت شد تصویر زیر

بعد رفتم تو قسمت سفارشات همون خریدی که که انجام داده بودم را نگاه کردم شده بود عکس زیر: درحال بررسی :

در ضمن ما با نام کاربری ادمین که مال خودم بود پرداخت کردم من ثبت نام را بستم و شخص فقط بدم ثبت نام می تونه خرید انجام بده !!!

در تصویر آخر می بینید که هنوز نوشته در حال بررسی در صورتی که افزونه order auto که معرفی فرمودید نیز نصب می باشد

من یه کار هم کردم در تنظیمات ووکامرس در تب موجودی گزینه موجودی گزینه اولی را برداشتم و در تب ادغام نیز 3 تا گزینه آخر نیز غیر فعال است این ها را نوشتم شاید مشکل از اینا باشه

بچه ها خدایی کمک کنید من دارم روانی می شم تا حالا اینقدر یه نرم افزار حالم رو نگرفته بود.

آدرس سایت من:

آقا اگه میبینید بازم مشکل هست یوزر و پسورد بدم یه نگاهی بندازید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_101010

تازه وارد
آقا ممنون ز راهنماییتون

آقا من برگه بازگشت رو در افزونه زرین پال گذاشنم روی حساب کاربری من : به صورت عکس زیر :

بعد رفتم یه محصول خریدم هنگام برگشت شد تصویر زیر

بعد رفتم تو قسمت سفارشات همون خریدی که که انجام داده بودم را نگاه کردم شده بود عکس زیر: درحال بررسی :

در ضمن ما با نام کاربری ادمین که مال خودم بود پرداخت کردم من ثبت نام را بستم و شخص فقط بدم ثبت نام می تونه خرید انجام بده !!!

در تصویر آخر می بینید که هنوز نوشته در حال بررسی در صورتی که افزونه order auto که معرفی فرمودید نیز نصب می باشد

من یه کار هم کردم در تنظیمات ووکامرس در تب موجودی گزینه موجودی گزینه اولی را برداشتم و در تب ادغام نیز 3 تا گزینه آخر نیز غیر فعال است این ها را نوشتم شاید مشکل از اینا باشه

بچه ها خدایی کمک کنید من دارم روانی می شم تا حالا اینقدر یه نرم افزار حالم رو نگرفته بود.

آدرس سایت من:

آقا اگه میبینید بازم مشکل هست یوزر و پسورد بدم یه نگاهی بندازید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یوزر پسورد مدیریت وردپرس رو برام پ.خ کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یوزر پسورد مدیریت وردپرس رو برام پ.خ کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب. چیزی که یادم رفت به شما بگم. افزونه ی مورد نظر میاد محصولات مجازی و قابل دانلود رو اتوماتیک به تکمیل شده تغییر میده.

برای اینکه شما بتونید تمامی محصولات رو به تکمیل شده تغییر بدید کد زیر رو در functions.php قالبتون قرار بدید

نکته: تست نکردم و نتیجه رو همینجا اعلام کنید

کد:
/** * Auto Complete all WooCommerce orders. * Add to theme functions.php file */   add_action( 'woocommerce_thankyou', 'custom_woocommerce_auto_complete_order' ); function custom_woocommerce_auto_complete_order( $order_id ) {     global $woocommerce;       if ( !$order_id )         return;     $order = new WC_Order( $order_id );     $order->update_status( 'completed' ); }

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب. چیزی که یادم رفت به شما بگم. افزونه ی مورد نظر میاد محصولات مجازی و قابل دانلود رو اتوماتیک به تکمیل شده تغییر میده.

برای اینکه شما بتونید تمامی محصولات رو به تکمیل شده تغییر بدید کد زیر رو در functions.php قالبتون قرار بدید

نکته: تست نکردم و نتیجه رو همینجا اعلام کنید

کد:
/** * Auto Complete all WooCommerce orders. * Add to theme functions.php file */   add_action( 'woocommerce_thankyou', 'custom_woocommerce_auto_complete_order' ); function custom_woocommerce_auto_complete_order( $order_id ) {     global $woocommerce;       if ( !$order_id )         return;     $order = new WC_Order( $order_id );     $order->update_status( 'completed' ); }

reza_101010

تازه وارد
ممنون از محبتتون

خیر مهندس انجام نشد

کد فایل فانشن قالب رو هم گذاشتم درصورت امکان بررسی بفرمایید

کد:
<?php

/*-----------------------------------------------------------------------------------*/
/* Start WooThemes Functions - Please refrain from editing this section */
/*-----------------------------------------------------------------------------------*/

// Set path to WooFramework and theme specific functions

$functions_path = get_template_directory() . '/functions/';
$includes_path = get_template_directory() . '/includes/';

// Define the theme-specific key to be sent to PressTrends.
define( 'WOO_PRESSTRENDS_THEMEKEY', 'r8hgndlnkdpvlya8manl1hu8psavrna1y' );

// WooFramework
require_once ($functions_path . 'admin-init.php' );            // Framework Init

/* Load the theme-specific files, with support for overriding via a child theme.

$includes = array(
                'includes/theme-options.php',             // Options panel settings and custom settings
                'includes/theme-functions.php',         // Custom theme functions
                'includes/theme-plugins.php',             // Theme specific plugins integrated in a theme
                'includes/theme-actions.php',             // Theme actions & user defined hooks
                'includes/theme-comments.php',             // Custom comments/pingback loop
                'includes/theme-js.php',                 // Load JavaScript via wp_enqueue_script
                'includes/sidebar-init.php',             // Initialize widgetized areas
                'includes/theme-widgets.php',            // Theme widgets
                'includes/theme-install.php',            // Theme Installation
                'includes/theme-woocommerce.php'        // WooCommerce overrides
                );

// Allow child themes/plugins to add widgets to be loaded.
$includes = apply_filters( 'woo_includes', $includes );

foreach ( $includes as $i ) {
    locate_template( $i, true );
}

/* You can add custom functions below */

/* Don't add any code below here or the sky will fall down */

?>
والا نمی دونم بخدا یعنی راهی دیگه نیست که در مدیریت فهمید طرف هزینه را پرداخت کرده یا نه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا