برگه بازگشت

reza_101010

تازه وارد
ممنون از محبتتون

خیر مهندس انجام نشد

کد فایل فانشن قالب رو هم گذاشتم درصورت امکان بررسی بفرمایید

کد:
<?php

/*-----------------------------------------------------------------------------------*/
/* Start WooThemes Functions - Please refrain from editing this section */
/*-----------------------------------------------------------------------------------*/

// Set path to WooFramework and theme specific functions

$functions_path = get_template_directory() . '/functions/';
$includes_path = get_template_directory() . '/includes/';

// Define the theme-specific key to be sent to PressTrends.
define( 'WOO_PRESSTRENDS_THEMEKEY', 'r8hgndlnkdpvlya8manl1hu8psavrna1y' );

// WooFramework
require_once ($functions_path . 'admin-init.php' );            // Framework Init

/* Load the theme-specific files, with support for overriding via a child theme.

$includes = array(
                'includes/theme-options.php',             // Options panel settings and custom settings
                'includes/theme-functions.php',         // Custom theme functions
                'includes/theme-plugins.php',             // Theme specific plugins integrated in a theme
                'includes/theme-actions.php',             // Theme actions & user defined hooks
                'includes/theme-comments.php',             // Custom comments/pingback loop
                'includes/theme-js.php',                 // Load JavaScript via wp_enqueue_script
                'includes/sidebar-init.php',             // Initialize widgetized areas
                'includes/theme-widgets.php',            // Theme widgets
                'includes/theme-install.php',            // Theme Installation
                'includes/theme-woocommerce.php'        // WooCommerce overrides
                );

// Allow child themes/plugins to add widgets to be loaded.
$includes = apply_filters( 'woo_includes', $includes );

foreach ( $includes as $i ) {
    locate_template( $i, true );
}

/* You can add custom functions below */

/** * Auto Complete all WooCommerce orders. * Add to theme functions.php file */   add_action( 'woocommerce_thankyou', 'custom_woocommerce_auto_complete_order' ); function custom_woocommerce_auto_complete_order( $order_id ) {     global $woocommerce;       if ( !$order_id )         return;     $order = new WC_Order( $order_id );     $order->update_status( 'completed' ); } 

/* Don't add any code below here or the sky will fall down */

?>
والا نمی دونم بخدا یعنی راهی دیگه نیست که در مدیریت فهمید طرف هزینه را پرداخت کرده یا نه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چرا ، شما میتونید از افزونه پی لاین استفاده کنید...

اتوماتیک در قسمت توضیحات میاد مینویسه که پرداخت شد یا نشد...

مثل عکس زیر

b50d-order-.png

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چرا ، شما میتونید از افزونه پی لاین استفاده کنید...

اتوماتیک در قسمت توضیحات میاد مینویسه که پرداخت شد یا نشد...

مثل عکس زیر

b50d-order-.png

reza_101010

تازه وارد
آقا محمد داداش درست متوجه نشدم

آیا نظرتون این بود برم در عضو بشوم و درگاهشون را بگیرم و نصب کنم و افزونه اونها را نصب کنم رو وو کامروسم

بعد هر سفارشی که انجام شد مثل عکسی گذاشتید می شه

یا جدا از اون افزونه ای هست که این کار را انجام میده یعنی الان که من درگاه زرین پال دارم می تونم افزونه ای به اسم پی لاین رو نصب کنم و درقسمت سفارشاتم هر سفارشی که هزینش پرداخت شده رو می نویسه پرداخت شد مثل عکسی که گذاشتین

اگر هست لینکش رو محبت کنید

با تشکر از این همه محبت و پشتیبانی بسیار قویتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza_101010

تازه وارد
آقا محمد داداش درست متوجه نشدم

آیا نظرتون این بود برم در عضو بشوم و درگاهشون را بگیرم و نصب کنم و افزونه اونها را نصب کنم رو وو کامروسم

بعد هر سفارشی که انجام شد مثل عکسی گذاشتید می شه

یا جدا از اون افزونه ای هست که این کار را انجام میده یعنی الان که من درگاه زرین پال دارم می تونم افزونه ای به اسم پی لاین رو نصب کنم و درقسمت سفارشاتم هر سفارشی که هزینش پرداخت شده رو می نویسه پرداخت شد مثل عکسی که گذاشتین

اگر هست لینکش رو محبت کنید

با تشکر از این همه محبت و پشتیبانی بسیار قویتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
طبق توضیحات اولی تون عمل کنید. در پی لاین عضو بشید. پلاگین مخصوصش رو دریافت کنید. خودش چنین قابلیتی رو داره. وقتی روی جزئیات سفارش کلیک کنید میتونید ببینید در چه وضعیتی هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
طبق توضیحات اولی تون عمل کنید. در پی لاین عضو بشید. پلاگین مخصوصش رو دریافت کنید. خودش چنین قابلیتی رو داره. وقتی روی جزئیات سفارش کلیک کنید میتونید ببینید در چه وضعیتی هست.

reza_101010

تازه وارد
ممنون مهندس ببخشید اینقدر مزاحمت شدم

به امید جبران

reza_101010

تازه وارد
ممنون مهندس ببخشید اینقدر مزاحمت شدم

به امید جبران

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خواهش می کنم. میتونید به مسئولان زرین پال هم اعلام کنید. شاید بتونن اپدیت بکنن سیستم پرداخت برای ووکامرس رو (بر اساس Payline تغییر بدن)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خواهش می کنم. میتونید به مسئولان زرین پال هم اعلام کنید. شاید بتونن اپدیت بکنن سیستم پرداخت برای ووکامرس رو (بر اساس Payline تغییر بدن)

nowadays

تازه وارد
سلام دوستان

وقت همگی بخیر

من از درگاه پرداخت پارس پال استفاده میکنم ؛

دوتا مشکل :

1- بعد از پرداخت زمان برگشت به سایت ، خیلی طول میکشه تا صفحه ی مربوطه که تنظیم کردم ( صفحه ی اصلی ) باز بشه ، چه باید بکنم این زمان کمتر بشه ؟

2- بعد از برگشت و باز شدن صفحه ی سایت ، پیغامی با این متن " پرداخت با موفقیت انجام گردید " نمایش داده میشه ، چطور میتونم این پیغام رو عوض کنم؟

---------------

ممنون

بالا