بسته فارسی ساز ووکامرس منتشر شد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بیش از یک سال از انتشار اولین نسخه افزونه فروشگاه ساز ووکامرس گذشته است و این افزونه به یکی از محبوب ترین سیستم های فروشگاه ساز ایرانی تبدیل شده است. با توجه به بازخورد های کاربران از ابتدای انتشار ووکامرس فارسی توسط woocommerce.ir بسته فارسی ساز ووکامرس منتشر شد.

این بسته که به صورت یک افزونه در دسترس عموم می باشد شما را قادر می سازد تا براحتی فروشگاه ساز ووکامرس را به زبان فارسی تبدیل کنید. در این بسته علاوه بر زبان فارسی ، استان های ایران و واحد پولی ریال و تومان که پیش از این به صورت افزونه ای جداگانه ارائه می شد درون بسته قرار گرفته است! همچنین در این افزونه ، قابلیت جایگزین کردن کلمات دلخواه ، برای کاربران فراهم شده است. کافیست کلمه ی دلخواه و جایگزین آن را به افزونه معرفی کنید تا کلمه مورد نظر شما، در تمامی قسمت های وردپرس و ووکامرس جایگزین شود!

persian-woocommerce-1.0.jpg

قابلیت ها و امکانات بسته فارسی ساز ووکامرس:

• تبدیل ووکامرس انگلیسی به فارسی
  • بروزرسانی به صورت اتوماتیک و عدم نیاز به جایگزین کردن فایل ها
  • قابلیت بروزرسانی ووکامرس به نسخه های جدیدتر از طریق مدیریت ، بدون نگرانی از بین رفتن فایل ترجمه
  • افزودن واحد پولی ریال و تومان ایران به ووکامرس
  • افزودن لیست استان های ایران به ووکامرس
  • نمایش آخرین اخبار ووکامرس پارسی در پیشخوان وردپرس
  • سیستم جایگزین کننده عبارات!

برای دانلود می توانید به وب سایت woocommerce.ir مراجعه کنید

صفحه افزونه:

کد:
http://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce/
توضیحات سیستم جایگزین کننده:

این سیستم که قبلا توسط اقای zegersot (از مدیران و کاربران پرشین اسکریپت) ایجاد شده به شما این امکان رو میده براحتی کلمه ای که به نظرتون در ترجمه اشتباه بود یا میخواستید کلمه دلخواه رو جایگزین کنید بدون نیاز به نرم افزار هایی مانند PO Edit و... ویرایش و تغییر بدید

دوستان اگر نظری ، پیشنهادی و... دارید در همین تاپیک اعلام کنید

djbehrouz

تازه وارد
سلام.ممنون.

فقط اینکه پرمیشن کدام برگه را باید تغییر داد؟چون موقع ویرایش پیغام زیر را میدهد.

شما مجوز کافی برای دسترسی به*این برگه را ندارید.

با تشکر

Black_Sky

کاربر عضو
یعنی 1 دفعه افزونه وکامروس نصب کنیم و یه دفعه افزونه پارسی ساز؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یعنی 1 دفعه افزونه وکامروس نصب کنیم و یه دفعه افزونه پارسی ساز؟
بله. کافیه ووکامرس رو یک بار نصب کنید. برای فارسی شدن + واحد پولی + لیست استان ها هم بسته فارسی ساز

که وقتی بروزرسانی جدید ووکامرس اومد. براحتی از مدیریت اقدام به اپدیت کنید

سلام.ممنون.فقط اینکه پرمیشن کدام برگه را باید تغییر داد؟چون موقع ویرایش پیغام زیر را میدهد.

شما مجوز کافی برای دسترسی به*این برگه را ندارید.

با تشکر
شما احتمالا دسترسی مدیر کل ندارید! برای همین این پیغام براتون میاد

daryagame

تازه وارد
سلام این خطا دریافت میشه

این افزونه header معتبر ندارد

sajjad203

تازه وارد
کاش اون مشکل پیغام افزوده شدن به سبد خرید که اسم محصول با پیغام جابه جا بود هم حل میکردید

----------

با موفقیت به سبد خرید افزوده شد. گوشی سامسونگ

------------

همونطور که میبینید بازم جابه جا هست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کاش اون مشکل پیغام افزوده شدن به سبد خرید که اسم محصول با پیغام جابه جا بود هم حل میکردید----------

با موفقیت به سبد خرید افزوده شد. گوشی سامسونگ

------------

همونطور که میبینید بازم جابه جا هست
سجاد جان امشب یا حداکثر فردا بسته جدید معرفی میشه که نسخه سازگار با ووکامرس 2.1 هست. اون مشکل رو رفع کردم و حواسم بود بهش

mostafa.ewig

تازه وارد
بسته فارسی ساز یه مشکلی داره. اونم اینکه با این افزونه سازگار نیست. اگر فارسی ساز رو غیرفعال کنم مشکل حل میشه..مشکل هم یه جورایی انگار مربوط به استایل های فارسی ساز میشه. تصویر رو ببینید.

pirooz33

تازه وارد
سلام

اگه میشه لطف کنید فایل po* مربوط به ترجمه زبان را هم داخل بسته قرار دهید.

درسته که شما یک موتور ترجمه داخل خود پلاگین گذاشتید ولی بعضی از عبارات را احتمالا کاربرها بخواهند جایگزین کنند که کلماتی که ترجمه فارسی آنها وجود داره دیگه از طریق موتور ترجمه قابل تغییر نیست.

مثلا در صفحه سبد خرید (Cart) عبارت Shipping and handling به هزینه نگهداری ترجمه شده و در مقابل آن عبارت حمل و نقل رایگان آمده است اگر بخواهیم عبارت هزینه حمل و نقل را در ترجمه استفاده کنیم چه کار باید بکنیم؟

اگر لطف کنید فایل po را هم به این بسته اضافه کنید بسیار مناسب خواهد بود.

با تشکر

ostad_ccna

تازه وارد
سلام نسخه 2.1.4 چه زمانی منتشر میشه ؟ خواهش میکنم پیگیری کنید لطفا

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بسته فارسی ساز با نسخه 2.1.4 سازگاری داره! میتونید بروزرسانی کنید بدون مشکل

Hatefi

کاربر عضو
بسته فارسی ساز 1.5 با ووکامرس 2.1.11 همخوانی نداشته و پس از نصب فارسی ساز همچنان ووکامرس انگلیسی است (95%)

لطفا بررسی نمایید

باتشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه 1.5 فارسی ساز با ووکامرس 2.2 سازگار هست

نسخه 1.3 برای ووکامرس 2.1 و قبل سازگاری داره

mostafa.ewig

تازه وارد
فقط یه مشکل که هست. اونم نوشته های درحال انجام .تکمیل شده. اینا هنوز انگلیسی هستن . ایراد از منه یا اینکه بعدا اصلاح میشه؟

mostafa.ewig

تازه وارد
بعد از چند دقیقه اون مشکل هم حل شد. ممکنه از کش بوده باشه.

mostafa.ewig

تازه وارد
این پیغام اومده بالای صفحه وردپرس و ول کن هم نیست. میزنمش هم میگه بروز است. اما پیغام ول کن نیست.به نظرتون چیکار کنم؟تصویر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بی خیالش بشید مهم نیست... البته وقتی میزنی بروزرسانی باید انجام بده و بره...

mostafa.ewig

تازه وارد
خیلی عجیبه. اینجوری میشه وقتی میزنمبه*روزرسانی ترجمه*هابروزرسانی ترجمه برای ()…ترجمه به*روز است.

amirkashani

کاربر عضو
سلام

چند وقتی از اینترنت و این داستانا دور بودم

حالا برگشتم

دیدم ووکامرس 2.2.6 هم منتشر شده آپدیت کردم بعد این افزونه رو نصب کردم دیدم فارسی نمیشه بعد یه ترفند زدم فارسی شد اما یه بخشی به اسم گزارشات اضافه شده که ترجمه نمیشه یعنی نشده کی آپدیت سازگار با نسخه آخر رو ارائه میدید محمد جان

یا علی

بالا