بهترین مدیریت محتوا

e-teach

کاربر عضو
سلام

خسته نباشید

دوستان بهترین و کامل ترین مدیریت محتوا کدومه؟

امکاناتی که نیاز دارم اینه:

امنیت

قدرت

ظرافت

سرعت

کاربر پسند بودن

طراحی و تغییرات در قالب با نرم افزار های طراحی قالب

امکانات منحصر به فرد مثل :

1. منو آبشاری

2. نظر سنجی

3.rss

4.دارای بخش خبری

5. تصاویر تصادفی

و ....

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنوم

vahidkar20

تازه وارد
دوست عزیز اگر بفرمائید که واسه چجور سایتی میخواهین بهتر میشه راهنمایی کرد

r3za

تازه وارد
وردپرس : قدرتمند .. امن .. كاربري اسان ..

جوملا : بيشتر سايت هاي خبري و سازماني ...

انجمن ها هم هستن .. يا همون فروم ساز ها .. ويبولتين غير رايگان هستش ولي ميشه با سرويس وارز رايگان ازش استفاده كرد ...

فروم ساز ماي بي بي رايگان .. هر دو خوبن اما ويبولتين قوي تر به نظر مياد .. مثل همين فروم پرشين اسكريپت ..

سيستم دروپال هم هست كه فك نكنم به درد شما بخوره ..

پيشنهاد من .. اگه سايت هستش وردپرس .. اگر فروم هست ويبولتين با هاست وارز ..

موفق باشيد ..

e-teach

کاربر عضو
وردپرس : قدرتمند .. امن .. كاربري اسان ..جوملا : بيشتر سايت هاي خبري و سازماني ...

انجمن ها هم هستن .. يا همون فروم ساز ها .. ويبولتين غير رايگان هستش ولي ميشه با سرويس وارز رايگان ازش استفاده كرد ...

فروم ساز ماي بي بي رايگان .. هر دو خوبن اما ويبولتين قوي تر به نظر مياد .. مثل همين فروم پرشين اسكريپت ..

سيستم دروپال هم هست كه فك نكنم به درد شما بخوره ..

پيشنهاد من .. اگه سايت هستش وردپرس .. اگر فروم هست ويبولتين با هاست وارز ..

موفق باشيد ..
من هم برای یک سایت خبری و سازمانی می خوام

چرا وردپرس؟ چرا جوملا؟

کدام ورژن کاملتر هست؟؟؟

برای طراحی قالب از چه نرم افزاری استفاده کنم؟؟؟ (Arteester که برای جوملا استفاده میشه ولی در نسخه های بالاتر از 1.5 جواب نمیده )

برای طراحی قالب جوملا چه برنامه ای خوبه و برای وردپرس یا دیگر مدیریت ها کدام ؟؟؟

vahidkar20

تازه وارد
من هم با دوستمون r3za هم نظر هستم.

واسه قالب هم اینو بگم که آرتیستر واسه وردپرس و جوملا و دروپال قالب میسازه.

اگر راحتی کار و سرعت بالاتری نیاز دارین از وردپرس استفاده کنین. از نظر امکانات میشه گفت برابر هستند و امکانات مختلفی واسه هر دوسیستم وجود داره. اما جوملا توی هستش امکانات نصب شده بیشتری نسبت به وردپرس داره. که این رو نمیشه برتری به حساب آورد.

واسه قالب هم پیشنهاد میکنم از این مدل برنامه ها استفاده نکنین. امکانات محدودی دارن. و سعی کنین قالب اختصاصی بدین طراحی کنن واستون

e-teach

کاربر عضو
من هم با دوستمون r3za هم نظر هستم. واسه قالب هم اینو بگم که آرتیستر واسه وردپرس و جوملا و دروپال قالب میسازه.

اگر راحتی کار و سرعت بالاتری نیاز دارین از وردپرس استفاده کنین. از نظر امکانات میشه گفت برابر هستند و امکانات مختلفی واسه هر دوسیستم وجود داره. اما جوملا توی هستش امکانات نصب شده بیشتری نسبت به وردپرس داره. که این رو نمیشه برتری به حساب آورد.

واسه قالب هم پیشنهاد میکنم از این مدل برنامه ها استفاده نکنین. امکانات محدودی دارن. و سعی کنین قالب اختصاصی بدین طراحی کنن واستون
سلام

از راهنمایی شما متشکرم ولی من واسه جوملا قالب رو طراحی کردم الانم از جوملا 1.5 استفاده میکنم ولی.... از نظر امکاناتی که نیاز داشتم جوملا 1.5 ضعیف بوده ورژن های بالا خوب بودند ولی متاسفانه قالب رو پشتیبانی نمی کنند

برنامه ای بهتر از آرتیستر سراغ دارین که بهتر از اون باشه و ورژن های بالا مدیریت محتوا ها را پشتیبانی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

دوست عزیز از نظر امکاناتی که گفتید جوملا مخصوصا جوملا 1.5 همه ی اون ها رو داره.....کدوم یکی از اون ها رو لازم دارید که جوملا نداره؟؟؟!!!!

از نظر قالب هم از قالب های آماده که خیلی زیادن و امکانات بالا استفاده کنید یا اختصاصی بدید براتون طراحی کنند....

پیروز و موفق باشید...

e-teach

کاربر عضو
منو آبشاری رو نداره

در قسمت ارسال مطالب امکان تغییر فونت یا چیدمان یا.... وجود ندارد

خیلی پیچیده هست

امکاناتش رو نمیشه کامل استفاده کرد

مثل نقشه سایت آمار امکان نمایش تاریخ و زمان و ....

thacker

تازه وارد
جوملا، منوی آبشاری داره که ...

از دیتالایف هم میتونی استفاده کنی ...

mahdiali35

کاربر عضو
درود....

من که نتونستم منو آبشاریشو پیدا کنم
دوست عزیز منو آبشاری های جوملا این جا پیدا میشه:

کد:
http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/drop-a-tab-menus
یکی از بهترین هاش و رایگان....Art Wijmo Menu

پیروز باشید...

thacker

تازه وارد
کار با دیتالایف واقعا راحته و امکانات خیلی زیادی هم داره ...

e-teach

کاربر عضو
دیتا لایف فارسی هست؟؟؟

واسه سایت خبری آموزشی هست یا واسه انجمن؟

thacker

تازه وارد
بله فارسی هم هست ...

همه جوره میشه ازش استفاده کرد ...

e-teach

کاربر عضو
سلام

خسته نباشید

آقا با چه برنامه ای می توانم برای دیتا لایف قالب بسازم ؟؟؟

مثل نرم افزار آرتیستر برای ساخت قالب های جوملا،ورد پرس ،درپال،دات نت نیوک و ...

یا اصلا همچین نرم افزاری برای دیتا لایف وجود نداره؟؟ :((

آخرین ویرایش توسط مدیر:

thacker

تازه وارد
فکر نکنم نرم افزاری واسه قالب دیتالایف باشه ...

طراحی قالب واسه دیتالایف بسیار راحته ... یک بار لیست کدهای دیتالایف رو بخونید ... بعد قالبتون رو با هر برنامه ای که دوست دارید بسازید و فقط کدها رو توی جای خودشون قرار بدید ...

موفق باشید

e-teach

کاربر عضو
سلام لیست کد های دیتا لایف رو از کجا گیر بیارم؟؟

بالا