تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,331
429
83
32
PersianScript
باسلام
من با متد lookup کاوه نگار آشنا هستم و میدونم باید باهاش چه جوری کار کنم.
میخواستم بدونم Kavenegar.com(lookup) چه جوری کار میکنه در پلاگین پیامک و چه چوری باید توکن ها رو بهش معرفی کرد هیچ راهنمایی براش نذاشتین
ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر
از شرکت مذکور سوال کنید راهنمایی می کنند

سلام
در بخش سفارشات هنگامی که وضعیت سفارش را تغییر میدادیم یک باکس کوچک باز میشد و امکان ویرایش متن را به ما میداد

برای مثال زمانی که (در حال انجام) را به (تکمیل شد) تغییر میدادیم باکسی که متنش هم قابل ویرایش میشد می آورد به همراه یک تیک که میشد از ارسال آن پیامک جلوگیری کرد
ولی الان هر کاری میکنم نمیشه
راهنمایی میکنید ؟ یا یه راهکار. چون در هر تغییر سفارش پیامک به مدیر محصول میره و بعضا برا بعضیا نباید بره
احتمالا ناسازگاری در قالبتون دارید یا افزونه ای باعث تداخل میشه.

pouria1980

تازه وارد
22/8/19
8
0
1
سلام وقت بخیر
به چه صورت می شود، مطابق با تصویر ، گزینه پیامک را به پنل کاربری اضافه کرد تا کاربران بتوانند پیامک را انتخاب کنند
با تشکر
You must be registered for see images attach

پیوست ها

ekut

تازه وارد
25/10/20
3
0
1
سلام برای ارسال پیامک به همه کسایی که تا حالا ازمون خرید کردن تنها راهش اینه که بریم صفحه سفارشات و تیک همش رو بزنیم؟
تو تعداد بالا که مشکل می خوریم هی باید صفحه به صفحه تیک بزنیم
بخوایم صفحه رو ویرایش کنیم که همه سفارشات تو یک صفحه بیاد هم که مشکل می خوریم

es010

تازه وارد
14/11/20
1
0
1
سلام و وقت بخیر

من هنگام ارسال پیامک تست، خطای:
خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: array(1) { ["09300000000"]=> int(0) } را دریافت می کنم.

نکته: در هنگام تست، از شماره واقعی استفاده شده بود.

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

shahinre

تازه وارد
15/11/20
4
0
1
سلام دوستان من این پلاگین رو تاره نصب کردم به من این خطا رو میده کسی میتونه کمک کنه؟
{"return":{"status":404,"message":"متد نامشخص است"},"entries":null}

shahinre

تازه وارد
15/11/20
4
0
1
سلام دوستان من این پلاگین رو تاره نصب کردم به من این خطا رو میده کسی میتونه کمک کنه؟
{"return":{"status":404,"message":"متد نامشخص است"},"entries":null}

Alireza_Sh2800

تازه وارد
12/8/16
3
0
1
سلام و خسته نباشید ببخشید من افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس (Persian WooCommerce SMS ) رو نصب کردم افزونه عالی هستش و باید تشکر کنم بابت زحمات تون فقط با پنل اس ام اس پارس گرین مشکل داره و پیام (خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: Authorization Failed ) رو موقع ارسال اس ام اس میاره ممنون می شم راهنمایم کنید با تشکر فراوان

پیوست ها

• 26.5 کیلوبایت بازدیدها: 5

aradb

تازه وارد
10/8/15
7
1
3
با سلام. در قسمت پیامک فروشندگان , از چه شورتکدی میتونم استفاده کنم که جزئیات کامل یک محصول متغیر برای فروشنده ارسال بشه ؟
یک سری از محصولات ما متغیر هستند و نیاز هست جزئیات کاملتری برای فروشنده ارسال بشه. با سپاس

aradb

تازه وارد
10/8/15
7
1
3
سلام و خسته نباشید ببخشید من افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس (Persian WooCommerce SMS ) رو نصب کردم افزونه عالی هستش و باید تشکر کنم بابت زحمات تون فقط با پنل اس ام اس پارس گرین مشکل داره و پیام (خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: Authorization Failed ) رو موقع ارسال اس ام اس میاره ممنون می شم راهنمایم کنید با تشکر فراوان
ما از پارس گرین استفاده میکنیم و بدون مشکل کار میکنه