تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باسلام
من با متد lookup کاوه نگار آشنا هستم و میدونم باید باهاش چه جوری کار کنم.
میخواستم بدونم Kavenegar.com(lookup) چه جوری کار میکنه در پلاگین پیامک و چه چوری باید توکن ها رو بهش معرفی کرد هیچ راهنمایی براش نذاشتین
ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر
از شرکت مذکور سوال کنید راهنمایی می کنند

سلام
در بخش سفارشات هنگامی که وضعیت سفارش را تغییر میدادیم یک باکس کوچک باز میشد و امکان ویرایش متن را به ما میداد

برای مثال زمانی که (در حال انجام) را به (تکمیل شد) تغییر میدادیم باکسی که متنش هم قابل ویرایش میشد می آورد به همراه یک تیک که میشد از ارسال آن پیامک جلوگیری کرد
ولی الان هر کاری میکنم نمیشه
راهنمایی میکنید ؟ یا یه راهکار. چون در هر تغییر سفارش پیامک به مدیر محصول میره و بعضا برا بعضیا نباید بره
احتمالا ناسازگاری در قالبتون دارید یا افزونه ای باعث تداخل میشه.

pouria1980

تازه وارد
سلام وقت بخیر
به چه صورت می شود، مطابق با تصویر ، گزینه پیامک را به پنل کاربری اضافه کرد تا کاربران بتوانند پیامک را انتخاب کنند
با تشکر
You must be registered for see images attach

پیوست‌ها

• Screen Shot 1399-07-23 at 10.05.27.png
    Screen Shot 1399-07-23 at 10.05.27.png
    163.7 کیلوبایت · بازدیدها: 4

ekut

تازه وارد
سلام برای ارسال پیامک به همه کسایی که تا حالا ازمون خرید کردن تنها راهش اینه که بریم صفحه سفارشات و تیک همش رو بزنیم؟
تو تعداد بالا که مشکل می خوریم هی باید صفحه به صفحه تیک بزنیم
بخوایم صفحه رو ویرایش کنیم که همه سفارشات تو یک صفحه بیاد هم که مشکل می خوریم

es010

تازه وارد
سلام و وقت بخیر

من هنگام ارسال پیامک تست، خطای:
خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: array(1) { ["09300000000"]=> int(0) } را دریافت می کنم.

نکته: در هنگام تست، از شماره واقعی استفاده شده بود.

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

shahinre

تازه وارد
سلام دوستان من این پلاگین رو تاره نصب کردم به من این خطا رو میده کسی میتونه کمک کنه؟
{"return":{"status":404,"message":"متد نامشخص است"},"entries":null}

shahinre

تازه وارد
سلام دوستان من این پلاگین رو تاره نصب کردم به من این خطا رو میده کسی میتونه کمک کنه؟
{"return":{"status":404,"message":"متد نامشخص است"},"entries":null}

Alireza_Sh2800

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ببخشید من افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس (Persian WooCommerce SMS ) رو نصب کردم افزونه عالی هستش و باید تشکر کنم بابت زحمات تون فقط با پنل اس ام اس پارس گرین مشکل داره و پیام (خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: Authorization Failed ) رو موقع ارسال اس ام اس میاره ممنون می شم راهنمایم کنید با تشکر فراوان

پیوست‌ها

• 0101.jpg
    0101.jpg
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

aradb

تازه وارد
با سلام. در قسمت پیامک فروشندگان , از چه شورتکدی میتونم استفاده کنم که جزئیات کامل یک محصول متغیر برای فروشنده ارسال بشه ؟
یک سری از محصولات ما متغیر هستند و نیاز هست جزئیات کاملتری برای فروشنده ارسال بشه. با سپاس

aradb

تازه وارد
سلام و خسته نباشید ببخشید من افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس (Persian WooCommerce SMS ) رو نصب کردم افزونه عالی هستش و باید تشکر کنم بابت زحمات تون فقط با پنل اس ام اس پارس گرین مشکل داره و پیام (خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: Authorization Failed ) رو موقع ارسال اس ام اس میاره ممنون می شم راهنمایم کنید با تشکر فراوان
ما از پارس گرین استفاده میکنیم و بدون مشکل کار میکنه

ghonot

تازه وارد
سلام

میشه یک وبسرور به لیستتون اضافه کنید
sms.edesazan.com

adehghani

تازه وارد
باسلام و احترام.
بنده از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس 4.3.0 و افزونه چند فروشندگی دکان و دکان بیزینس و سامانه ملی پیامک استفاده مینمایم.
به صورت دستی برای هر محصول دلخواه میتوان شماره موبایل فروشنده محصول وارد کرد تا در صورت سفارش آن محصول به آن شماره ها نیز پیامک ارسال شود.
در توضیحات مربوط به ویژگی های افزونه این قابلیت ذکر شده که علاوه بر وارد کردن دستی شماره فروشندگان، قابلیت تنظیم خودکار پیامک فروشندگان نیز اضافه شده است.

همچنین از قسمت تنظیمات پیامک فروشندگان منظور از (یوزرمتای موبایل فروشندگان و پست متای موبایل فروشندگان) چیست و چگونه میتوان به صورت خودکار به ازای ثبت سفارش مشتری که پیامک ارسال می شود برا فروشنده هم پیامک ثبت سفارش ارسال شود.

لطفا راهنمایی کامل و جامع را دراین خصوص اعلام بفرمایید.
با تشکر.

masoud ashoori

کاربر عضو
باسلام و احترام.
بنده از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس 4.3.0 و افزونه چند فروشندگی دکان و دکان بیزینس و سامانه ملی پیامک استفاده مینمایم.
به صورت دستی برای هر محصول دلخواه میتوان شماره موبایل فروشنده محصول وارد کرد تا در صورت سفارش آن محصول به آن شماره ها نیز پیامک ارسال شود.
در توضیحات مربوط به ویژگی های افزونه این قابلیت ذکر شده که علاوه بر وارد کردن دستی شماره فروشندگان، قابلیت تنظیم خودکار پیامک فروشندگان نیز اضافه شده است.

همچنین از قسمت تنظیمات پیامک فروشندگان منظور از (یوزرمتای موبایل فروشندگان و پست متای موبایل فروشندگان) چیست و چگونه میتوان به صورت خودکار به ازای ثبت سفارش مشتری که پیامک ارسال می شود برا فروشنده هم پیامک ثبت سفارش ارسال شود.

با تشکر.
با سلام
گویا در نسخه های جدید افزونه دکان این متا برداشته شده است و در حال حاضر این امکان در افزونه پیامک ووکامرس فعال نیست.
میبایست منتظر پوشش دادن آن در نسخه های آتی افزونه پیامک ووکامرس باشید.

parham_ebi

تازه وارد
با سلام. مشکلی که با افزونه هست اینه که زمانی که در صفحه سفارش (بدون تغییر وضعیت در اون لحظه) سفارش در هر وضعیتی باشه حتی تکمیل بروزرسانی رو که میزنی پیامک وضعیت در انتظار پرداخت ارسال میشه هم برای مشتری هم برای مدیر

moli_ahmad

تازه وارد
من پیدا کردم.
از phpmyadmin باید پیدا کنید. برای من dpp_sms_sales بوده. امیدوارم به درد خیلی ها بخوره.
دوست عزیز وقت بخیر برای ایجاد کردن این موضوع متا کلید شما این هست
dokan_store_phone
و بعد بعدی این موضوع وقتی حساب کاربر رو فروشنده قرار میدی حتما باید شماره تماسش رو توی فروشنده زیر بنر منظورم پروفایل کاربر هست و توی قسمت تلفن شماره تماسشو رو قرار بدی تا ارسال پیامک با موفقیت ارسال بشه.
قربانت این موضوع برای کسانی هست که از دکان استفاده میکنند

آخرین ویرایش:

mohammadasadi1

تازه وارد
سلام آیا با این افزونه میشه امکان ارسال زماندار پیامک را خود کاربر تعریف کنه ؟ برای مثال کاربر بگه 5 مرداد ماه مسیج بده برای یادآوری کنترل قیمت فلان جنس

moli_ahmad

تازه وارد
این امکان وجود داره و افزونه یاداوری موجود هست حتی توی پنل پیامکی میتونی اینکارو کنی .

hassii

تازه وارد
باسلام و احترام.

با تشکر.
من هم همچین چیزی میخوام و دنبال یوزر متای تلفن فروشنده هستم تا بعد ثبت سفارش براش پیامک بره. دوستان اگه راه حلی دارید بغیر از دستی وارد کردن برای تک تک محصولات لطفا راه حل ارائه کنید. درصورتی که متایی وجود داره بگید. متایی که دوستان گفتن کار نمیکنه. یا در نسخه بعدی برای اینکار روشی قرار داده بشه و فکری کنید. باتشکر

NorThHaCkeR

تازه وارد
درود بر شما
در صورت امکان سامانه پیامکی آموت را نیز به سیستم اضافه میکنید:

نشانی مستندات نیز:

می باشد.
باتشکر

amir7ehsan7

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید، راهی هستش که توی این افزونه بتونیم سایز و رنگ محصول رو هم برای مدیر و مشتری اس ام اس کنیم، ما الان فروشگاه آنلاین کفش داریم وقتی سفارش ثبت میشه فقط نام محصول پیامک میشه، رنگ و سایزش را باید حتما بریم از توی ادمین ببینیم، این برای ادمین مشکلی نیست چون به هرحال باید بره از اونجا آدرس اینا رو برداره، ولی برای مشتری اگه بشه سایز و رنگ سفارشش هم بره عالی میشه

moli_ahmad

تازه وارد
اره میتونید اینکارو کنید توی شورت کد ها میتونید اینو اضافه کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا