تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MeyRez

تازه وارد
دوستان سلام

با افزونه پیامک یه مشکل داشتم توضیح میدم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید.

من افزونه Digits رو دارم و طوری تنظیم شده که موقع ثبت نام شماره مشتری و میگیره و رمز یکبار مصرف براش ارسال می شه و همون شماره در پروفایل مشتری ثبت میشه.

ولی در صفحه پرداخت مشتری، مجدد ازش شماره تلفن میخواد که این فیلد مربوط به افزونه پیامک ووکامرسه، حالا می خواستم ببینم راهی هست که از مشتری دیگه شماره نگیره و از همونه شماره ای که افزونه Digits گرفته استفاده کنه؟

masoud ashoori

کاربر عضو
@MeyRez

با سلام
با پیکربندی صحیح افزونه digits این مورد بر طرف میشود و میبایست آن را با ارائه دهنده افزونه در میان بگذارید تا راهنماییتان کنند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MeyRez

تازه وارد
@MeyRez

با سلام
با پیکربندی صحیح افزونه digits این مورد بر طرف میشود و میبایست آن را با ارائه دهنده افزونه در میان بگذارید تا راهنماییتان کنند.
ممنون ولی همه جور پیکربندی و امتحان کردم، به ارائه دهنده افزونه هم دسترسی ندارم. ممنون میشم اگه کسی بتونه توضیح کامل بده.

shabgard97

تازه وارد
سلام وخسته نباشید خدمت شما

تا اینجای کار افزونه برای من در 2 سایتم خوب کار میکنه.ممنون به خاطر افزونه خوبتون.
ولی من به ارسال همین شورت کد ها با همین حالت های پرداخت برای گزارش به مدیر در تلگرام نیاز دارم .برای ارسال به یک یا چند ایدی در تلگرام به وسیله یه ربات.
چطور میشه به این افزونه در قسمت ارسال پیام به مدیر فیلدی اضافه کرد که با یک توکن ربات و ایدی مدیر علاوه بر ارسال پیامک, پیام با همون فرمتی که ایجاد کردیم توسط ربات تلگرامی خودمون برای مدیر ارسال بشه?

ایا میتونید این مورد را اضافه کنید ? یا راهنمایی کنید برای اضافه کردن توسط خودمون.ممنون

btahmasebinia

تازه وارد
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.

سلام و وقتتون بخیر

من افزونه رو نصب کردم و به پنل پارس گرین وصل کردم

امضای دیجیتال رو طبق دستور تو username گذاشتم و ... یک پیامک تست هم ارسال کردم. اما صفحه رفرش شد و هیچ پیامکی نیومد حتی هیچ خطایی هم نگرفتم. به همین خاطر رفتم و امضای دیجیتال رو مجدداً ساختم و تست کردم و داستان تکرار شد. با پارس گرین حرف زدم گفتن امضا رو تو پسورد هم بذار! گذاشتم و باز هم نشد. حتی هیچ خطایی هم نمیگیرم که حلش کنم! از پارس گرین هم گفتن از ماژول خودمون استفاده کن اما خیلی ضعیف بود.

راهنمایی بفرمایید.

hhamed_1989

تازه وارد
با سلام و احترام

لطفا قابلیتی برای ارسال لینک های دانلود محصولات دانلودی به صورت ShortLink هنگام تکمیل سفارش اضافه نمایید.

با تشکر

shabgard97

تازه وارد
من از ربات تلگرامی ووکامرس استفاده میکنم
وقتی تو خود سایت سفارش میدم پیامک ارسال میشه  ولی وقتی تو ربات سفارش میدم با اینکه سفارشم کامل و سالم ثبت میشه هیچ پیامکی ارسال نمیشه

mostafa79

تازه وارد
دوستان سلام

با افزونه پیامک یه مشکل داشتم توضیح میدم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید.

من افزونه Digits رو دارم و طوری تنظیم شده که موقع ثبت نام شماره مشتری و میگیره و رمز یکبار مصرف براش ارسال می شه و همون شماره در پروفایل مشتری ثبت میشه.

ولی در صفحه پرداخت مشتری، مجدد ازش شماره تلفن میخواد که این فیلد مربوط به افزونه پیامک ووکامرسه، حالا می خواستم ببینم راهی هست که از مشتری دیگه شماره نگیره و از همونه شماره ای که افزونه Digits گرفته استفاده کنه؟
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم، چجوری باید بر طرف کرد این مشکل رو؟

جناب @MeyRez راه حلی یافتید؟ اگر آره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mamal.kh

تازه وارد
با سلام
من از آخرین نسخه ووکامرس و افزونه پیامک استفاده می‌کنم
هنگام ثبت سفارش فیلدی برای دریافت شماره از مشتری وجود نداره
برای همین هم خطای "شماره معتبر نیست" نمایش داده میشه و ثبت سفارش انجام نمیشه.

drghavami

تازه وارد
باسلام

متاسفانه با وجود اینکه عنوان سامانه پیامکی کاوه نگار در فهرست پیامکهای این افزونه وجود داره، در زمان ارسال دستی یا خودکار پیامک، پیغام زیر ظاهر میشود:

{"return":{"status":412,"message":"ارسال کننده نامعتبر است"},"entries":null}​

لطفا راهنمایی کنید.

ruhollahsharifi

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

چجوری میتونم از این افزونه در دکان استفاده کنم؟
در قسمت پیامک فروشندگان نوشتید "یوزر متای موبایل فروشندگان"

از کجا میتونم این مورد رو پیدا کنم؟
خیلی گشتم اما نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید

afdsdfs5462

تازه وارد
سلام این افزونه خیلی کاربردی هستش اما من از پنل رایگان اسمس استفاده میکنم امکان اضافه کردن این درگاه به افزونه هستش ؟ 

safereg

تازه وارد
با سلام و تشکر از بابت پلاگین بی‌نظیر شما

آیا ممکن هستش که درگاه iransmspanel.ir یا 2972.ir را هم اضافه کنید ؟

surushm

تازه وارد
دوست محترم

ضمن تشکر ، من قصد استفاده از افزونه حرفه ای پیامک ووکامرس شما با پنل پیامکی فراپیامک را دارم. اطلاعات را در قسمت مربوطه تنظیمات وارد کردم اما پیامک ارسال نشد در حالی که با همین مشخصات از خود پنل ارسال میشود. سایت من https است.

لطفا راهنمایی بفرمایید

با احترام

محمدزاده 

Feizezadeh

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

چجوری میتونم از این افزونه در دکان استفاده کنم؟
در قسمت پیامک فروشندگان نوشتید "یوزر متای موبایل فروشندگان"

از کجا میتونم این مورد رو پیدا کنم؟
خیلی گشتم اما نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید
سلام منم دنبالش هستم در صورت لزوم راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا