تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

hushang87

تازه وارد
31/7/11
3
0
1
با سلام و عرض ادب.
اولا بی نهایت ممنون از پلاگین جامع و مرتبی که نوشتین. معلومه که واقعا میخواهید اصول مهندسی رو رعایت کنید.
یک نکته:
فروشگاه ووکامرس من اپلیکیشن موبایلی هم داره. وقتی که سفارش ها از طریق Rest Api ثبت میشه، به مشتری پیامک نمیره و فقط به مدیر ارسال می کنه. اگه ترتیبی بدین که در این حالت به مشتری هم ارسال کنه خیلی خوب میشه.
سپااااااااااااس فراوان.

ostadonline

تازه وارد
13/8/09
1
0
1
با سلام و احترام
من در نسخه 4.0.7 افزونه با وردپرس 5.1.1 مشکل ارسال حروف فارسی بصورت اسکی رو دارم! یعنی کلمه تست پیامک بصورت %D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9 ارسال میشه. داخل خود افزونه در قسمت آرشیو پیامک ها درست نشون داده میشه ولی در پنل و گوشی بهم ریخته است.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجا میتونه باشه. لازم بذکر است پنل مورد استفاده max-sms.ir هستش و من از همین پنل و افزونه پیامک گراویتی فرم جناب آقای @hannanstd.ir به درستی دارم استفاده میکنم.
با سپاس فراوان

mehdiace

کاربر عضو
21/11/18
153
25
28
سلام به دوستان عزیز و گرامی که تین افزونه را طراحی کرده و به صورت رایگان در اختیار بقیه گذاشتن
یک سوال داشتم
میشه اسایل دکمه چک باکس خبرنامه تغییر داد؟
اخه کمی ساده اس

farjadp

تازه وارد
3/8/08
1
0
1
سلام
ما ووکامرس و افزونه اس ام اس را بدون مشکل نصب کردیم.
از isms پنل گرفتیم.
در هنگام تکمیل فرایند خرید اس ام اس فقط برای مشتری ارسال میشود و برای فروشنده و مدیر چیزی ارسال نمی شود
ممنون میشم راهنماییم کنید.

saeed13701370

تازه وارد
10/3/19
1
0
1
سلام
من از افزونه "همراه وردپرس" که مربوط به فروشگاه ساز ووکامرس بر روی اندروید می باشد استفاده می کنم. این افزونه برای ارسال پیامک فقط با افزونه persian woocommerce sms سازگار است و مشکلی که من دارم این است که با این افزونه پیام های من بر روی خطوط خدماتی با تاخیر بسیار زیادی ارسال می شود اما با افزونه digits با سرعت خوبی ارسال می شود. در ضمن پنل پیامکی من از سایت farazsms تهیه شده است.
لطفا راهنمایی کنید چطوری می تونم با استفاده از افزونه persian woocommerce sms پیام هایم را سریع ارسال کنم.
باتشکر

saeednoori

تازه وارد
16/7/18
2
0
1
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

در قسمت ارسال پیامک به فروشندگان نوشتید "یوزر متای موبایل فروشندگان"

از کجا میتونم این مورد رو پیدا کنم؟
خیلی گشتم اما نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید

saeednoori

تازه وارد
16/7/18
2
0
1
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

در قسمت ارسال پیامک به فروشندگان نوشتید "یوزر متای موبایل فروشندگان"

از کجا میتونم این مورد رو پیدا کنم؟
خیلی گشتم اما نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید
البته خودم گشتم پیدا کردم.
توی دیتابیس هاست ، شماره یکی از فروشنده ها رو سرچ کردم و جلوش نوشته بود billing_phone توی کادر خالی یوزر متا قراردادم درست شد.

Arsangame

تازه وارد
6/6/19
1
0
1
با سلام و احترام
من در نسخه 4.0.7 افزونه با وردپرس 5.1.1 مشکل ارسال حروف فارسی بصورت اسکی رو دارم! یعنی کلمه تست پیامک بصورت %D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9 ارسال میشه. داخل خود افزونه در قسمت آرشیو پیامک ها درست نشون داده میشه ولی در پنل و گوشی بهم ریخته است.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجا میتونه باشه. لازم بذکر است پنل مورد استفاده max-sms.ir هستش و من از همین پنل و افزونه پیامک گراویتی فرم جناب آقای @hannanstd.ir به درستی دارم استفاده میکنم.
با سپاس فراوان
با سلام،
بنده هم همین مشکل رو دارم! با این تفاوت که اول پیامک به درستی نمایش داده میشه اما آخرش کاراکترها چینی میشه.
لطف کنید راه حل رو به اطلاع ما هم برسونید.

با تشکر

آخرین ویرایش: