تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hushang87

تازه وارد
با سلام و عرض ادب.
اولا بی نهایت ممنون از پلاگین جامع و مرتبی که نوشتین. معلومه که واقعا میخواهید اصول مهندسی رو رعایت کنید.
یک نکته:
فروشگاه ووکامرس من اپلیکیشن موبایلی هم داره. وقتی که سفارش ها از طریق Rest Api ثبت میشه، به مشتری پیامک نمیره و فقط به مدیر ارسال می کنه. اگه ترتیبی بدین که در این حالت به مشتری هم ارسال کنه خیلی خوب میشه.
سپااااااااااااس فراوان.

ostadonline

تازه وارد
با سلام و احترام
من در نسخه 4.0.7 افزونه با وردپرس 5.1.1 مشکل ارسال حروف فارسی بصورت اسکی رو دارم! یعنی کلمه تست پیامک بصورت %D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9 ارسال میشه. داخل خود افزونه در قسمت آرشیو پیامک ها درست نشون داده میشه ولی در پنل و گوشی بهم ریخته است.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجا میتونه باشه. لازم بذکر است پنل مورد استفاده max-sms.ir هستش و من از همین پنل و افزونه پیامک گراویتی فرم جناب آقای @hannanstd.ir به درستی دارم استفاده میکنم.
با سپاس فراوان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در حال بررسی این مورد هستیم.

mehdiace

کاربر عضو
سلام به دوستان عزیز و گرامی که تین افزونه را طراحی کرده و به صورت رایگان در اختیار بقیه گذاشتن
یک سوال داشتم
میشه اسایل دکمه چک باکس خبرنامه تغییر داد؟
اخه کمی ساده اس

farjadp

تازه وارد
سلام
ما ووکامرس و افزونه اس ام اس را بدون مشکل نصب کردیم.
از isms پنل گرفتیم.
در هنگام تکمیل فرایند خرید اس ام اس فقط برای مشتری ارسال میشود و برای فروشنده و مدیر چیزی ارسال نمی شود
ممنون میشم راهنماییم کنید.

saeed13701370

تازه وارد
سلام
من از افزونه "همراه وردپرس" که مربوط به فروشگاه ساز ووکامرس بر روی اندروید می باشد استفاده می کنم. این افزونه برای ارسال پیامک فقط با افزونه persian woocommerce sms سازگار است و مشکلی که من دارم این است که با این افزونه پیام های من بر روی خطوط خدماتی با تاخیر بسیار زیادی ارسال می شود اما با افزونه digits با سرعت خوبی ارسال می شود. در ضمن پنل پیامکی من از سایت farazsms تهیه شده است.
لطفا راهنمایی کنید چطوری می تونم با استفاده از افزونه persian woocommerce sms پیام هایم را سریع ارسال کنم.
باتشکر

saeednoori

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

در قسمت ارسال پیامک به فروشندگان نوشتید "یوزر متای موبایل فروشندگان"

از کجا میتونم این مورد رو پیدا کنم؟
خیلی گشتم اما نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا راهنماییم کنید

saeednoori

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

البته خودم گشتم پیدا کردم.
توی دیتابیس هاست ، شماره یکی از فروشنده ها رو سرچ کردم و جلوش نوشته بود billing_phone توی کادر خالی یوزر متا قراردادم درست شد.

Arsangame

تازه وارد
با سلام و احترام
من در نسخه 4.0.7 افزونه با وردپرس 5.1.1 مشکل ارسال حروف فارسی بصورت اسکی رو دارم! یعنی کلمه تست پیامک بصورت %D8%AA%D8%B3%D8%AA+%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9 ارسال میشه. داخل خود افزونه در قسمت آرشیو پیامک ها درست نشون داده میشه ولی در پنل و گوشی بهم ریخته است.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجا میتونه باشه. لازم بذکر است پنل مورد استفاده max-sms.ir هستش و من از همین پنل و افزونه پیامک گراویتی فرم جناب آقای @hannanstd.ir به درستی دارم استفاده میکنم.
با سپاس فراوان

با سلام،
بنده هم همین مشکل رو دارم! با این تفاوت که اول پیامک به درستی نمایش داده میشه اما آخرش کاراکترها چینی میشه.
لطف کنید راه حل رو به اطلاع ما هم برسونید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

mahyabazar

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من از سامانه نیاز پرداز استفاده میکنم
ولی اسم توی لیست نیست
یکی هم هست ارسال نمیکنه پیامک و مشکل داره

neda_f

تازه وارد
سلام
من افزونه ارسال اس ام اس رو از فراز اس ام اس برای ووکامرس نصب و فعال کردم اما دو تا سوال دارم ممنون میشم سریعرت پیگیری کنید:
1- اول این که می خوام ببینم چطور می تونم تنظیمات رو طوری تعیین کنم که برای هر دسته بندی محصول یک پیام متفاوت به کاربر ارسال بشه مثلا اگر از دسته بندی کالا چیزی خرید پیامی ارسال شود که سفارش شما ثبت شد این شماره پیگیری است ، اگر بن تخیف خرید پیامکی ارسال شود که این تعداد بن تخفیف در حساب کاربری شما ثبت شد .

2- مورد دوم این که می خواستم بپرسم چطور می تونم تنظیماتی رو تو پلاگین انجام بدم که در یک صفحه خاص که خودم تو ووکامرس نوشتم و در یک شرایط خاص که تعیین می کنم از این پنل و این پلاگین اس ام اس برای لیستی از شماره تماس های کاربران اس ام اس ار ارسال بشه ؟ لطفا اگر مستندات و نمونه کدی در این رابطه دارید ارسال کنید

ممنون

mehdifx

تازه وارد
سلام
امکانش هست ویرایش و یا تنظیمات را برای رول مدیر فروشگاه هم تنظیم بشه..
الان فقط مدیرکل میتونه ویرایش کنه.

asrbabaei

تازه وارد
سلام خوب هستین؟ من افزونه دکان رو نصب کردم برای ارسال پیامک به فروشنده user meta key رو چی بزنم که برای فروشنده موقع دریافت سفارش پیامک بره؟ من هرچی phone یا هر چیز دیگه میزنم ارسال نمیشه این یوزر متا کی موبایل فروشنده چیه؟

asrbabaei

تازه وارد
سلام و خسته نباشید
سوالی داشتم:

من هم دنبالشم اگه پیدا کردی به منم بگو لطفا ممنونم

pishtazy

تازه وارد
سلام وقت بخیر

من افزونه
YITH WooCommerce Order Tracking
رو نصب کردم و کدرهگیری که از پست دریافت میکنم رو توی اون وارد میکنم و شورت کد اون قسمت [track_code] هست چطوری میتونم از این شورت کد توی ارسال پیامک ها استفاده کنم ؟؟

araz1araz

تازه وارد
سلام من از سامانه ملی پیامک استفاده میکنم و موقع ثبت سفارش پیام به مدیریت ارسال میشه ولی به کاربر ارسالی انجام نمیگیره و تو ارشیو پیام ها هم ارور int(7) میاد
همینطور که در تصویر پایین میبینن پیام ها به مدیریت ارسال میشه ولی به کاربر و مشتری ارسال خودکار انجامن نمیگیره ( فقط برای مشتری میتونم بصورت دستی پیام ارسال کنم )
You must be registered for see images attach

behzadr89

تازه وارد
سلام
چه شورتکدی در صفحه اصلی بزارم که کاربران بتونن از تخفیف همه محصولات باخبر شوند؟

alireza2021

تازه وارد
باسلام لطفاسرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی فراز اس ام اس را در افزونه فعال نمایید چون افزونه ای که ما برای تایید حساب کاربری استفاده می‌کنیم از افزونه شما برای ارسال کد تأیید استفاده می‌کند در زیر لینک افزونه تایید حساب کاربری راقرار میدهم

alireza2021

تازه وارد
باسلام خدمت شما لطفاوب سرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی فراز اس ام اس را در افزونه فعال نمایید چون ما برای تایید حساب کاربری مشتریان از افزونه شما استفاده می‌کنیم برای ارسال کد فعال سازی باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا