تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

hesmaeili

تازه وارد
4/9/19
2
0
1
سلام و خسته نباشید خدمت همه
من امروز اومدم افزونه پیامکی ووکامروس اپدیت کردم دیگه کسی تو فروشگاه خرید انجام میده اصلا پیام نمیره حتی تو ارشیو هم نیست چند بار حذف و نصب کردم فایده نداشت
قسمت تست پیامک درسته ارسال میشه اما قسمت اطلاعات محصول خرداری شده بهع مشتری هیچی نمیره حتی تو پنل پیامک هم چک کردم هیچی ارسال نشده
از ippanel دارم
کسی میتونه راهنمایی کنه
با بروز رسانی وردپرس مشکلم حل شد

mrlzdh

تازه وارد
26/4/17
1
0
1
سلام خسته نباشید
من افزونه openpos رو نصب کردم در قسمت registered اکانت خودم رو بصورت هر 3 مدل وارد میکنم ( customer , cashier , seller ) و وقتی گزینه Goto Pos رو میزنم به من دسترسی نمیده و میگه با مدیر تماس بگیرید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

mene77

تازه وارد
7/11/18
1
0
1
21
نکا
mene77.ir
ببخشید بخوام شماره فروشنده های دکان رو بگیرم بعنوان فروشنده محصول ک پیامک بدم
چطور میشه اینکار رو کرد؟
شماره فروشنده دکان کجای دیتایس ذخیره میشه؟ که باید ب تنظیمات پیامکی وصل بشه، نه توی یوزر متا هسش و نه توی پست متا

tabiatkadeh

تازه وارد
1/10/19
1
0
1
سلام متاسفانه در ارسال پیامک خطای int(60) رو دریافت میکنم
میشه بگید مشکل از کجاست؟
وب سرویس پنل پیامکم relax.ir

mjzamani

تازه وارد
9/10/19
1
0
1
با سلام
من از negins استفاده میکنم
این علاوه بر user/pass یه کد پرتال داره که توی افزونه جایی نیست برای وارد کردن آن
وقتی که تست میکنم خطای زیر رو برمیگردونه:

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: array(1) { [0]=> string(832) "پارامترها ناقص و یا اشتباه تنظیم شده است-2

" }

masoudcha

تازه وارد
19/10/19
1
0
1
بنده یک سوال در مورد Persian Woocommerce SMS دارم.

من از شرکت اس ام اس ملی با آدرس سایت پنل پیامک دارم و از آن شرکت هم شماره اختصاصی خریده ام (چندسال پیش) الان روی سایت جدیدم پلاگین Persian Woocommerce SMS نصب است. چطور میتوانم از پنل پیامکم استفاده کنم؟

ضمناً این شرکت (smsmelli.com) اسکریپت استفاده پنل را در سایتش گذاشته است

آیا شما باید اسم این شرکت را به لیست شرکتهای پیامکی این پلاگین اضافه کنید تا قابل استفاده شود؟

لطفاً راهنمایی کنید.

پیوست ها