تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hesmaeili

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت همه
من امروز اومدم افزونه پیامکی ووکامروس اپدیت کردم دیگه کسی تو فروشگاه خرید انجام میده اصلا پیام نمیره حتی تو ارشیو هم نیست چند بار حذف و نصب کردم فایده نداشت
قسمت تست پیامک درسته ارسال میشه اما قسمت اطلاعات محصول خرداری شده بهع مشتری هیچی نمیره حتی تو پنل پیامک هم چک کردم هیچی ارسال نشده
از ippanel دارم
کسی میتونه راهنمایی کنه

با بروز رسانی وردپرس مشکلم حل شد

mrlzdh

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من افزونه openpos رو نصب کردم در قسمت registered اکانت خودم رو بصورت هر 3 مدل وارد میکنم ( customer , cashier , seller ) و وقتی گزینه Goto Pos رو میزنم به من دسترسی نمیده و میگه با مدیر تماس بگیرید.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

mene77

تازه وارد
ببخشید بخوام شماره فروشنده های دکان رو بگیرم بعنوان فروشنده محصول ک پیامک بدم
چطور میشه اینکار رو کرد؟
شماره فروشنده دکان کجای دیتایس ذخیره میشه؟ که باید ب تنظیمات پیامکی وصل بشه، نه توی یوزر متا هسش و نه توی پست متا

tabiatkadeh

تازه وارد
سلام متاسفانه در ارسال پیامک خطای int(60) رو دریافت میکنم
میشه بگید مشکل از کجاست؟
وب سرویس پنل پیامکم relax.ir

mjzamani

تازه وارد
با سلام
من از negins استفاده میکنم
این علاوه بر user/pass یه کد پرتال داره که توی افزونه جایی نیست برای وارد کردن آن
وقتی که تست میکنم خطای زیر رو برمیگردونه:

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: array(1) { [0]=> string(832) "پارامترها ناقص و یا اشتباه تنظیم شده است-2

" }

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

masoudcha

تازه وارد
بنده یک سوال در مورد Persian Woocommerce SMS دارم.

من از شرکت اس ام اس ملی با آدرس سایت پنل پیامک دارم و از آن شرکت هم شماره اختصاصی خریده ام (چندسال پیش) الان روی سایت جدیدم پلاگین Persian Woocommerce SMS نصب است. چطور میتوانم از پنل پیامکم استفاده کنم؟

ضمناً این شرکت (smsmelli.com) اسکریپت استفاده پنل را در سایتش گذاشته است

آیا شما باید اسم این شرکت را به لیست شرکتهای پیامکی این پلاگین اضافه کنید تا قابل استفاده شود؟

لطفاً راهنمایی کنید.

پیوست‌ها

• smsmelli1.png
    smsmelli1.png
    171.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • smsmelli2.png
    smsmelli2.png
    136.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • smsmelli1.png
    smsmelli1.png
    171.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • smsmelli2.png
    smsmelli2.png
    136.6 کیلوبایت · بازدیدها: 3

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام
من از negins استفاده میکنم
این علاوه بر user/pass یه کد پرتال داره که توی افزونه جایی نیست برای وارد کردن آن
وقتی که تست میکنم خطای زیر رو برمیگردونه:

خطا: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: array(1) { [0]=> string(832) "پارامترها ناقص و یا اشتباه تنظیم شده است-2

" }
با خودشون مطرح کنید. هر وبسرویسی که شرکت ها بدن به ما ، اضافه می کنیم. اما به مرور وبسرویس هاشون رو تغییر میدن.

alibaran

تازه وارد
سلام
وقت بخیر

ابزارها ووکامرس شمارو از کجا میتونم خریداری کنم ؟

parham381s

تازه وارد
سلام خسته نباشید خواهشا افزونه رو برای اتصال به ماژول ارسال سریع سایت sms.ir سفارشی سازی کنید چون به نفع ماست هم سریعترهه هم ارزون تر میفته برامون خواهشا این رو در نظر بگیرید ارسال ساده نه ماژول ارسال سریع

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام خسته نباشید خواهشا افزونه رو برای اتصال به ماژول ارسال سریع سایت sms.ir سفارشی سازی کنید چون به نفع ماست هم سریعترهه هم ارزون تر میفته برامون خواهشا این رو در نظر بگیرید ارسال ساده نه ماژول ارسال سریع
فعلا برنامه ای برای افزودن این سیستم نداریم.

visaneh

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید .
پانل پیامک ما از شرکت فراز اس ام اس هست و میخواهیم موقع ارسال ، ارسال به صورت پترن انجام بگیرد . آیا راهکاری دارد ؟

parham381s

تازه وارد
شما می دونید از پنل و شماره پیامک های عادی پیامک ثبت نام و احراز هویت برای کاربرانی که پیامک های تبلیغاتی شون رو بسته باشن نمی ره ؟
برای ارسال پیامک سریع برای همه حتی اونایی که پیامک تبلیغاتی رو بستن قطعا نیاز به بهینه سازی افزونه برای استفاده از ماژول ارسال سریع هست

mohsen_ahmadi

تازه وارد
سلام
قبلا برای ارسال پیامک وب سرویس رو روی ملی پیامک تنظیم میکردم و پیامک ها با موفقیت ارسال میشدن
ولی مشکلی که الان پیش اومده هیچگونه پیامکی ارسال نمیکنه و با خطای " پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: int(0) " مواجه میشم
جهت اضافه کردن پنل پیامک باید چیکار کنم ؟
شماره اختصاصی : 10008132 - پنل پیامک : payamakre3an.ir

parham381s

تازه وارد
مدیر عزیز خیلی خوشحال می شم جواب منو بدی اگه شما افزونه رو با ماژول ارسال سریع هماهنگ نکنید هم کلی هزینه بر روی دست ما گذاشته خواهد شد برای شارژ کردن پیامک هم به برخی افراد به خاطر بسته بودن سیستم پیامک تبلیغاتی پیامک ارسال نمی شه

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر عزیز خیلی خوشحال می شم جواب منو بدی اگه شما افزونه رو با ماژول ارسال سریع هماهنگ نکنید هم کلی هزینه بر روی دست ما گذاشته خواهد شد برای شارژ کردن پیامک هم به برخی افراد به خاطر بسته بودن سیستم پیامک تبلیغاتی پیامک ارسال نمی شه
متوجه نیاز شما هستم. اما فعلا از لحاظ فنی ، افزونه پیامک ووکامرس چنین قابلیتی نداره!

hmrahimi2012

تازه وارد
سلام دوستان وقتبخیر.
من از ووکامرس برای فروشگاهم که فایل های مجازی و دانلودی هستش استفاده میکنم.
متاسفانه صفحه پرداخت یسری اطلاعات از کاربر میخواد که همه هم ضروری هستش ولی من نمیخوام اینها باشه چطوری میتونم اصلاح کنم.
با تشکر

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام دوستان وقتبخیر.
من از ووکامرس برای فروشگاهم که فایل های مجازی و دانلودی هستش استفاده میکنم.
متاسفانه صفحه پرداخت یسری اطلاعات از کاربر میخواد که همه هم ضروری هستش ولی من نمیخوام اینها باشه چطوری میتونم اصلاح کنم.
با تشکر
سلام سوالتون رو در یک تاپیک جداگانه بپرسید نه در این تاپیک . اطلاعات هم با افزونه های ویرایش فیلدهای تسویه حساب مثل : yith chekout filed editor ویرایش کنید.

mohsen_ahmadi

تازه وارد
سلام
چطور باید به لیست وب سرویس های پیامک یک وب سرویس جدید اضافه کرد ؟

Niaak

تازه وارد
باسلام
اس ام اس ها در هر صورت حتی دستی ارسال نمی شوند و خطای " مشکل در برقراری ارتباط با وب سرویس '' نشان داده می شود
ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر فراوان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا