تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

surushm

تازه وارد
دوست عزیز

من پس از تنظیم پارامترها مشکل ارسال پیامک داشتم اما با ارسال درخواست به پشتیبانی ، بسیار خوب و سریع پاسخگویی کردند و رسیدیم به این که دسترسی به وب سرویس و api  برای من ایجاد نشده بود. لذا مشکل حل شد.

hosseini76

تازه وارد
سلام و عرض ادب
متاسفانه بنده از فراز اسم ام اس استفاده میکنم با وجود اینکه اتصال برقرار هست و پیامک به صورت دستی ارسال میشود ولی متاسفانه هنوز به صورت اتوماتیک بلافاصله بعد از خرید نه به مشتری نه به مدیر کل پیامک ارسال میشود دیگر مدیر محصول که جای خود 
خواهشا پیگیری نمایید.
با سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از پنل پیگیری کنید! ما صرفا وبسرویس نوشتیم.

h.salehi96

تازه وارد
سلام من از سامانه sms.ir استفاده میکنم ولی نمیدونم دو مقداری که پنل میده رو باید کجا وارد کنم !

کد امنیتی (Security code)

کلید وب سرویس (Api key)

این دو مقدار رو در تنظیمات وبسرویس کجا باید وارد کنم ؟!

surushm

تازه وارد
سلام

من با این پنل کار نکردم ولی وقتی افزونه پیامک ووکامرس را نصب کرده باشد در قسمت تنظیمات محلی برای این مقادیر وجود دارد. 

hosseini76

تازه وارد
با سلام شرتکد تعداد محصول خریداری شده باید چی بزارم

cheraghestan

تازه وارد
سلام واقعا افزونه کاملیه حیف که نمیتونم راه اندازیش کنم

من از سرویس sms.ir استفاده میکنم چن تا مشکل داشتم در خصوص این افزونه 

1-نام کاربری وبسرویس ,کلمه عبور وبسرویس ,  و شماره ارسال کننده را قرار دادم ولی متاسفانه خطای زیر را میده با این که مطمینم درسته (چون از افزونه digits هم دارم استفاده میکنم)

نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نمی باشدsystem error

2-چطور قالب پیامک برای sms.ir درست کنم ,  چون میخام برای بلک لیست هم ارسال بشه؟ مثلا میخام موقعی که مشتری محصولی را میخره sms براش ارسال بشه 

لطفا راهنمایی کنید ممنون

cheraghestan

تازه وارد
@پیام یزدانیان

سلام

شما درست نخوندین

من persian woocommerce sms را نصب کردم 

گفتم خطای یوزر پس دارم  , ولی مطمینم درسته چون روی افزونه digits تست کردم

شما میتونی کمکم کنی ؟

taqizadeh

تازه وارد
سلام

ممنونم از افزونه ی بسیار عالی و کاربردی که نوشتید. دمتون گرم. افزونه ای به این خوبی اون هم رایگان واقعا جای تشکر داره.🙂

ما قبلا از سرویس پیامکی فراپیامک استفاده میکردیم. الان مجبور شدیم به smsmmeli.com نقل مکان کنیم 😅

ظاهرا هنوز این سامانه اضافه نشده. امکانش هست این سامانه رو اضافه کنید؟ مبلغ هم بفرمایید تقدیم میکنم

You must be registered for see images attach

sina.h

تازه وارد
سلام کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه که چطور درگاه smsmelli.ir رو به افزونه اضافه کنم؟

cheraghestan

تازه وارد
@Mohammad @hannanstd.ir 

من هم همین مشکل را دارم 

روی وبسرویس sms.ir کار نمیکنه 

و یه سوال دیگه میخواستم بدونم چطوری میشه از ارسال سریع sms.ir روی این افزونه استفاده کرد که به بلک لیست هم ارسال بشه

ممنون

shoot

تازه وارد
با سلام

امکانش هست وبسرویس parsasms.com هم به لیست وبسرویس های این افزونه اضافه کنید ؟

با احترام

alirezap2003

تازه وارد
سلام علیکم
من از پیامک کاوه نگار استفاده می کنم. وقتی در سایت ووکامرس پیامک ارسال میشه در قسمت آرشیو پیامکها این عبارت نوشته میشه و پیامک ارسال نمیشه
{"return":{"status":404,"message":"متد نامشخص است"},"entries":null}
دلیل این مورد چی می تونه باشه؟
ممنونم

developer.m

تازه وارد
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم
بعد از فعال سازی افزونه و اتصال به وب سرویس (ملی پیامک) در صفحه تسویه حساب وقتی اطلاعات وارد میکنم خطای ،شماره موبایل معتبر نیست میاد !!اصلا جایی نیست که بخوام شماره موبایل وارد کنم!البته خودم بصورت دستی یک فیلد شماره موبایل اضافه کردم به صفحه تسویه حساب؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید برای حل مشکل

minaps66

تازه وارد
سلام من از افزونه پیامک فارسی استفاده کردم و در صفحه checkout دو تا فیلد تلفن و شماره موبایل دارم فیلد شماره موبایل هم با استفاده از افزونه checkout field اضافه کردم بعد از اینکه وردپرس رو اپدیت کردم از شماره موبایل ایراد میگیره و باید مقدار فیلد تفن ثابت رو با موبایل جابجا بزنم تا خرید انجام بشه وقتی افزونه پیامک رو غیرفعال میکنم هیچ ایرادی نمیگیره و درست کار میکنه لطفا راهنماییم کنید

iran722

تازه وارد
سلام خیلی عالی
من یک مشکل دارم با افزونه وقتی فعالش میکنم دو تا فیلد دریافت شماره همراه تو صفحه پرداخت نمایش میده که وقتی یک فیلد رو پاک میکنم و شماره وارد میشه میگه شماره نا معتبره و وقتی تو هر دو فیلد شماره میزنی درست میشه . مشکلشم میدونم با یک افزونه دیگه تداخل داره . اگه میتونید مشکل منو درست کنید ممنون میشم و هر چی هم هزینش باشه پرداخت میکنم .با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا