تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hzare90

تازه وارد
سلام
ممکنه پیامک به فروشنده محصول هم مثل مدیر کل به چند شماره ارسال بشه؟

parham381s

تازه وارد
متوجه نیاز شما هستم. اما فعلا از لحاظ فنی ، افزونه پیامک ووکامرس چنین قابلیتی نداره!
سلام مدیر عزیز وقت بخیر خسته نباشی ممنونم بابت پشتیبانی خوبت
خواهشا با ماژول ارسال سریع پیامک sms.ir هماهنگ کنید افزونه رو
2 ماهه دارم از افزونه شما استفاده می کنم 250 هزار تومان فقط پنل پیامکیمو شارژ کردم
تازه یه سری مشکل فنی هست برای برخی ها پیامک نمی ره چون پیامک تبلیغاتی بستن
ولی با ماژول ارسال سریع چنین مشکل هایی نیست

Pouyar69

تازه وارد
با سلام.
میشه فیلد شماره موبایل در صفحه تسویه حساب رو اختیاری کرد، به طوری که اگه از طرف کاربر پر بشه پیامک ها ارسال بشه؟

cheraghestan

تازه وارد
سلام و عرض ادب

یه سوال داشتم ؟؟؟

در ووکامرس فارسی > تنظیمات پیامک > مشترکین خبرنامه، وقتی یه محصول موجود میشه و پیامک برای اون مشترک ارسال میشه مگه نباید اون مشترک از توی لیست (مشترک خبرنامه) حذف بشه ؟

برای من حذف نمیشن .

ممنون میشم پاسخ بدهید.

hesamdl

تازه وارد
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.
سلام و خدا قوت.
لطفاً پنل پیامکی تلاش نت رو هم پشتیبانی کنید. آدرس:

ahmadiansh

تازه وارد
با سلام
بنده افزونه پیامک ووکامرس را روی سایت شرکت پیاده کرده ام و یکسری سفارشی سازی نیاز داشتم ما از افزونه دکان در سایت خود استفاده میکنیم و نیاز داشتیم هنگامی که فروشنده در سایت ثبت نام میکند شماره تماس خود را در یک فیلد وارد نماید و این شماره در دیتابیس افزونه پیامک ووکامرس ذخیره گردد و قرار دادن شماره تماس فروشنده بصورت دستی در تب پیامک در صفحه محصول انجام نگیرد و درون افزونه نوشته شده یوزر متای موبایل فروشندگان (اختیاری) که نیازمند کدنویسی هست.
لطفا یا راهنمایی بفرمایید یا اینکه هزینه سفارشی سازی این مورد چقدر می باشد ؟
با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، افزونه پیامک با دکان سازگار نیست!...
لطفا در این باره سوال مطرح نکنید. متشکرم.

آرنس تایر

تازه وارد
سلام وقت بخیر
با تشکر از افزونه رایگان شما
به تازگی وبسایت ما در موقع پیامک موجودی یا سفارش جدید ،پیامک ارسال نمیشه،از پنل تست کردیم درست بوده،بصورت دستی از داخل افزونه تست کردیم درست عمل میکنه،ولی بصورت خودکار موجودی محصول و سفارش جدید رو پیامک نمیکنه. ممنون میشم اگر پیگیری کنید و مشکل مارو حل کنید. نسخه مورد استفاده ما هم 4.1.0 می باشد.
آدرس سایت آرنس تایر

آرنس تایر

تازه وارد
با سلام

نسخه ۴٫۰٫۰ افزونه پیامک ووکامرس که نسخه بازنویسی شده مجدد نسخه ۳٫ افزونه پیامک ووکامرس میباشد منتشر شد. با توجه به اینکه تاپیک قبلی بیش از حد شلوغ شده بود تاپیک جدید رو باز کردم. نکات مطرح شده در تاپیک قبلی کاملا مطالعه شد و هر موردی که قابل پیاده سازی توی نسخه جدید بود انجام شد. از این به بعد مسائل مربوط به نسخه ۴٫۰٫۰ رو از همین تاپیک ادامه خواهیم داد.

برای دسترسی به تاپیک قبلی هم میتونید استفاده کنید.

− با توجه به اضافه شدن آرشیو پیامک های ارسالی در بخش افزونه، از این به بعد هر پیامکی که ارسال میشه (چه موفق، چه ناموفق) توی بخش آرشیو پیامک ثبت میشه. حتی اگه پیامک به هر دلیلی خطا داشته باشه پاسخ وبسرویس شما اونجا ثبت میشه. یعنی مثلا اگر پاسخ وبسرویس شما مثلا به صورت int(8) بود یعنی کد خطای سامانه پیامکی شما یه عدد اینتیجر به صورت ۸ هست که باید این پاسخ وبسرویس رو از پشتیبان پنل پیامکتون بپرسید که نمایشگر چه نوع خطایی هست.

سلام وقت بخیر
با تشکر از افزونه رایگان شما
به تازگی وبسایت ما در موقع پیامک موجودی یا سفارش جدید ،پیامک ارسال نمیشه،از پنل تست کردیم درست بوده،بصورت دستی از داخل افزونه تست کردیم درست عمل میکنه،ولی بصورت خودکار موجودی محصول و سفارش جدید رو پیامک نمیکنه. ممنون میشم اگر پیگیری کنید و مشکل مارو حل کنید. نسخه مورد استفاده ما هم 4.1.0 می باشد.
آدرس سایت آرنس تایر

mobogsm

تازه وارد
با سلام
تشکر از افزونه بسار حرفه ایتون من یه مشکل دارم برا محصول متغیر اینه که پیامی که برا خریدار و‌مدیر ارسال میشه نام محصول ارسال میشه ولی متغیرش ارسال نمیشه مثلا یه پیراهن خرید شده رنگ سبز. توی پیام میزنه پیراهن فلان مارک ولی رنگش که متغیره ارسال نمیشه. مشکل از چیه خیلی درگیر این‌موضوع هستیم . تشکر اگه راهنمایی بفرمایید

cheraghestan

تازه وارد
سلام و عرض ادب

جا داره تشکر کنم بابت امکانات فوق العاده افزونه persian woocommerce sms
ولی جای یه قابلیت کاربردی خیلی خالیه !!!!

ارسال SMS بعد از یه زمان مشخص (مثلا 5 روز)
برای مشتری که در نظر سنجی محصول شرکت کنه.

و اگر بشه ، لینکی که ارسال میشه کاربر را خودکار لاگین کنه در صفحه محصولی که خریده و قراره نظر بده
دقیقا مثل افزونه که لینکش را گذاشتم .

با تشکر

parham381s

تازه وارد
متوجه نیاز شما هستم. اما فعلا از لحاظ فنی ، افزونه پیامک ووکامرس چنین قابلیتی نداره!
2 ماهه دارم از افزونه شما استفاده می کنم 250 هزار تومان فقط پنل پیامکیمو شارژ کردم
( بروزرسانی وضعیت= خیلی هزینه پیامک برای وب سایت بنده زیاد شده خواهشا اگر راهکاری دارید بفرمایید یا ... )
از اخرین نسخه افزونه استفاده می کنم
خیلی ممنونم ازتون بابت خدمت رسانی عالیتون به کسب و کار ها
وب سایت بنده

mamalka

تازه وارد
( بروزرسانی وضعیت= خیلی هزینه پیامک برای وب سایت بنده زیاد شده خواهشا اگر راهکاری دارید بفرمایید یا ... )
از اخرین نسخه افزونه استفاده می کنم
خیلی ممنونم ازتون بابت خدمت رسانی عالیتون به کسب و کار ها
وب سایت بنده
با سلام توی سایت(sms.ir) خودش یه افزونه هست برای ارسال سریع . البته همینو بازنویسی کردن برا خودشون در ضمن نسخه های پایینتر این افزونه رو بازنویسی کردن

cheraghestan

تازه وارد
سلام و عرض ادب

جا داره تشکر کنم بابت امکانات فوق العاده افزونه persian woocommerce sms
ولی جای یه قابلیت کاربردی خیلی خالیه !!!!

ارسال SMS بعد از یه زمان مشخص (مثلا 5 روز) برای مشتری که در نظر سنجی محصول شرکت کنه.

و اگر بشه ، لینکی که ارسال میشه کاربر را خودکار لاگین کنه در صفحه محصولی که خریده و قراره نظر بده
دقیقا مثل افزونه که لینکش را گذاشتم .

با تشکر
جوابی نمیدین؟ :(
به صورت ادان تجاری اضافه کنید ،اولین نفر هستم که میخرم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جوابی نمیدین؟ :(
به صورت ادان تجاری اضافه کنید ،اولین نفر هستم که میخرم.
اکنون برنامه ای برای توسعه و افزودن امکانات تا پایان سال 98 نداریم. اما یادداشت میکنم برای نسخه بعدی لحاظ کنیم.

kasebito

تازه وارد
با سلام من از وب سرویس ملی پیامک استفاده میکنم
من مشکلی دارم با قسمت ارسال کد فعال سازی وب سایتم چون به شماره های لیست سیاه مخابرات ارسال نمیشه
با پشتیبانیشون که صحبت کردم گفتن که ما فقط برای ارسال پیامک به تمام شماره ها (حتی اشخاصی که پیامک های تبلیغاتی رو غیر فعال کردن) از افزونه digits در وردپرس استفاده میکنیم و افزونه های دیگه رو پشتیبانی نمیکنیم
من افزونه دیجیتس رو که فعال کردم الان در قسمت ثبت نام وب سایتم دو بار شماره موبایل رو باید وارد کنم
یکی برای سیستم شما هست یکی هم برای دیجیتس ، در حالی که نباید یه چنین سیستمی باشه و یک بار بیشتر نباید شماره موبایل وارد بشه
من میخوام برای ثبت نام در سایت از دیجیتس استفاده بشه و برای ارسال پیام های خرید و فروش ووکامرس از سامانه شما
ولی قسمتی در افزونه شما پیدا نکردم که اس ام اس شما رو بتونم برای قسمت ثبت نام سایت غیر فعال کنم
به نظر شما بهترین راهکار برای این امر چی هست
ممنونم
منم دقیقا همین مشکل رو دارم، اگه فیلدشون مشترک میشد عالی میشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه امکان هماهنگ سازی با دیجیتز وجود نداره.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kasebito

kasebito

تازه وارد
متاسفانه امکان هماهنگ سازی با دیجیتز وجود نداره.
داخل تنظیمات پیامک مشتری همونجا که نوشته شده: "عنوان فیلد شماره موبایل" میشه یه گزینه اضافه بشه "استفاده از فیلد شماره موبایل دیجتس"
که شماره موبایل رو از فیلد موبایل دیجیتس برمیداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

محمد بهرامی

تازه وارد
با سلام
من نسخه 4.1 افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس را دارم. تا چند روز پیش از تب ارسال پیامک می توانستم پیامک ارسال کنم. ولی الان وقتی روی تب ارسال پیامک کلیک می کنم به جای اینکه بتوانم پیامک ارسال کنم در روی صفحه پیش خوان وردپرس ، سایت اجرا می شود و صفحه اصلی سایت را می آورد و نمی توانم پیامک ارسال کنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا