تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان

بنده افزونه Persian Woocommerce Sms رو نصبش کردم، توی صفحه پرداخت شماره مشتری که میگیره براش اس ام اس نمیاد کاملاً بررسی کردم متوجه شدم که شماره ای که برای پنل پیامک باید بره صحیح به این شکله : 00989121231234 اما شماره مشتری اینجوری ارسال میکنه: 009121231234 و در نتیجه پنل شماره رو نمیشناسه و ارسال نمیشه وقتی هم که مشتری شماره رو +989121231234 وارد میکنه میگه که شماره نا معتبر است، لطفاً یک راهنمایی کلی بکنید
لطفا نام سرویس دهنده تون رو بگید.
یه سوال...
واسه سایتای چند فروشندگی، چطور میتونیم توی پیامک مدیر کل فیلدی اضافه کنیم که اسم فروشگاه رو هم نمایش بده.
مثلا بنویسیم سفارش شماره ۱۲۳۴ در فروشگاه (اسم فروشنده) ثبت شد.
توی شورت کد ها چیزی مربوط به فروشنده وجود داره برای این کار؟
فعلا دکان رو ساپورت نمی کنیم.

sahandsamaneh88

تازه وارد
با سلام و احترام
ما یه شرکت پیامکی هستیم
میخواستیم ببینم چه جوری میتونیم وب سرویس پنل خودمون رو تو ووکامرس پیامکی
اضافه کنیم
ممنون

it1press

تازه وارد
سلام
ببخشید مشکلم رو در این تایپیک بیان میکنم.
من با گراویتی فرم یه فرم پرداختی شرطی ایجاد کردم.
مشکل اینجاست که میخوام بعد از اینکه مشتری پرداخت انجام داد، اطلاعات پرداخت در پنل کاربری مشتری ثبت بشه .
برای پنل کاربری هم میخوام از افزونه user pro یا upme استفاده کنم.
ایا گراویتی این امکان رو داره که به پنل کاربری متصل بشه ؟
یا اینکه افزونه های پنل کاربری میتونند شورتکد گراویتی رو بگیرند و نمایش بدهند؟

با تشکر

emaad

تازه وارد
سلام، چرا سرویس دهنده‌ی ippanel از توی لیست حذف شده؟
باید چیکار کنم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید چیکار کنم؟
از شرکتی که خدمات تهیه کردید خدمات بخواهید
در این افزونه و سایر افزونه های ارائه شده توسط ووکامرس فارسی "هیچ" نماینده یا خود ippanel دیگر در لیست نخواهند بود.

rexown

تازه وارد
سلام اگر امکان استفاده از وب سرویس خدماتی رو بهش اضافه کنین بیشتر میشه استفاده کرد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saman_et

alirezaxb1

تازه وارد
لطفا با وب سرویس خطوط خدماتی ملی پیامک برای ارسال بدون مشکل به شماره های لیست سیاه هماهنگ شوید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saman_et

alefbe

تازه وارد
سلام من از این افزونه
WooCommerce Checkout Field Editor
استفاده میکنم و این افزونه متغییر شماره موبایل رو تغییر میده. حالا من چطوری میتونم اون متغییر رو بشونم سرجاش که شماره موبایل رو دریافت کنه از فرم خرید؟ وقتی افزونه رو غیرفعال کردم پیام ارسال شد. ولی وقتی فعالش میکنم (و مجبورم فعال کنم) ارسال نمیشه. در واقع اون فیلد شماره موبایلی که این افزونه ایجاد میکنه رو افزونه شما نمیشناسه!

saman_et

تازه وارد
با سلام و احترام ممنون بابت افزونه خوبتون

یه مشکل که برای بنده جدیدا پیش امده شماره ها +98 میزنه و سامانه ملی پیامک +98 ارسال نمیکنه

از شماره خط خدماتی استفاده میکنیم

چیکار باید بکنیم ؟

با تشکر

m.rjabari

تازه وارد
سلام
امکان افزودن پنل خدماتی زیر هستش

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید چیکار کنم؟
از شرکتی که خدمات تهیه کردید خدمات بخواهید
در این افزونه و سایر افزونه های ارائه شده توسط ووکامرس فارسی "هیچ" نماینده یا خود ippanel دیگر در لیست نخواهند بود.
با سلام و احترام
ما یه شرکت پیامکی هستیم
میخواستیم ببینم چه جوری میتونیم وب سرویس پنل خودمون رو تو ووکامرس پیامکی
اضافه کنیم
ممنون
به صفحه اول همین تاپیک رجوع کنید.
سلام
امکان افزودن پنل خدماتی زیر هستش
به صفحه اول همین تاپیک رجوع کنید.

با سلام و احترام ممنون بابت افزونه خوبتون

یه مشکل که برای بنده جدیدا پیش امده شماره ها +98 میزنه و سامانه ملی پیامک +98 ارسال نمیکنه

از شماره خط خدماتی استفاده میکنیم

چیکار باید بکنیم ؟

با تشکر
بررسی میکنیم
سلام من از این افزونه
WooCommerce Checkout Field Editor
استفاده میکنم و این افزونه متغییر شماره موبایل رو تغییر میده. حالا من چطوری میتونم اون متغییر رو بشونم سرجاش که شماره موبایل رو دریافت کنه از فرم خرید؟ وقتی افزونه رو غیرفعال کردم پیام ارسال شد. ولی وقتی فعالش میکنم (و مجبورم فعال کنم) ارسال نمیشه. در واقع اون فیلد شماره موبایلی که این افزونه ایجاد میکنه رو افزونه شما نمیشناسه!
سازگار نیست
سلام اگر امکان استفاده از وب سرویس خدماتی رو بهش اضافه کنین بیشتر میشه استفاده کرد .
ملی پیامک بزودی اضافه می شود.

farhadpotter1

تازه وارد
سلام
هرکاری میکردم در صفحه تسویه حساب ارور:شماره موبایل معتبر نیست رو میداد.

بعد از کلی بدبختی افزونه
Flexible Checkout Fields
رو نصب کردم و فیلد موبایل خودش رو حذف کردم و خودم یک فیلد اضافه کردم و به جای
phone
از
mobile
استفاده کردم
یعنی
Meta name: _billing_mobile
و مشکل حل شد.

اگه کسی این مشکل رو داره ومتوجه نشد چطور برطرفش کنه به من در شبکه های مجازی پیام بده
@Vayangraphic

آخرین ویرایش:

milad-m

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من از ووکامرس فارسی استفاده میکنم اما در صفحه سفارشات / سفارشات درحال انجام، درحال بررسی و ... رو نمایش نمیده
قالب نگارشاپ هست که از datapicker فارسی استفاده میکنه
افزونه شما هم این مورد رو بصورت آزمایشی پشتیبانی می کنه که باعث اختلال با قالب شده
بطوری که اجازه فعال سازی آزمایشی هم داده نمیشه با غیر فعال کردن دیتاپیکر قالب هم مشکل برطرف نمیشه فقط مگر افزونه رو غیر فعال کنم

لطفا راهنمایی کنید

milad-m

تازه وارد
سلام وقت بخیر
من از ووکامرس فارسی استفاده میکنم اما در صفحه سفارشات / سفارشات درحال انجام، درحال بررسی و ... رو نمایش نمیده
قالب نگارشاپ هست که از datapicker فارسی استفاده میکنه
افزونه شما هم این مورد رو بصورت آزمایشی پشتیبانی می کنه که باعث اختلال با قالب شده
بطوری که اجازه فعال سازی آزمایشی هم داده نمیشه با غیر فعال کردن دیتاپیکر قالب هم مشکل برطرف نمیشه فقط مگر افزونه رو غیر فعال کنم

لطفا راهنمایی کنید
کسی نیست جواب بده ؟؟؟

motorola30

کاربر عضو
درود
@hannanstd.ir
@Mohammad

امروز متوجه شدم پس از اینکه محصولی موجود میکنم ، شماره مشتری پس از اطلاع رسانی از پنل حذف نمیشه .
که با هر بروزرسانی محصول یکبار دیگه برای مشتریانی که شماره تویه خبرنامه واردن کردن میره ... تا اینکه خودم از بخش مشترکین خبرنامه حذفشون کنم ...
ممنون میشم بررسی کنید .

Reihancarpet1

تازه وارد
سلام دوستان یه موردی هست که من دارم از افزونه سفارشی سازی صفحه محصولات ووکامرس استفاده میکنم و شورتکد افزونه پیامک رو که میزارم تو برگه محصولات نمایش داده نمیشه

epm0218

تازه وارد
سلام
من در نسخه قبلی افزونه پیامک ووکامرس از وب سرویس IPPANEL استفاده می‌کردم اما الان دیگه این وب سرویس در لیست وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
ممنونم.

ghasemi.ce

تازه وارد
سلام و سپاس بابت زحماتی که میکشید
من دو تا موضوع رو میخواستم راهنمایی کنید
1. میخوام در ارسال پیامک به مشتری و مدیر مقدار خریداری شده از هر محصول هم ارسال بشه (در کنار آیتم های سفارش تعدادشون هم بیاد ) برای این مورد شورت کدی هست ؟؟ یا راهی ؟؟
2.میخوام زمان تحویل هم توی پیامک ارسالی باشه (برای زمان تحویل از yith-woocommerce-delivery-date-premium استفاده شده )- مثل فیلد زمان ارسال سفارش(ywcdd_order_delivery_date)
توی یکی از تاپیک ها این موضوع فیلد های زمینه دلخواه بیان شده و در جواب یک لینک ارسال کرده بودید که متاسفانه لینک زیر اون تاپیک نبود

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر

mobogsm

تازه وارد
سلام و سپاس بابت زحماتی که میکشید
من دو تا موضوع رو میخواستم راهنمایی کنید
1. میخوام در ارسال پیامک به مشتری و مدیر مقدار خریداری شده از هر محصول هم ارسال بشه (در کنار آیتم های سفارش تعدادشون هم بیاد ) برای این مورد شورت کدی هست ؟؟ یا راهی ؟؟
2.میخوام زمان تحویل هم توی پیامک ارسالی باشه (برای زمان تحویل از yith-woocommerce-delivery-date-premium استفاده شده )- مثل فیلد زمان ارسال سفارش(ywcdd_order_delivery_date)
توی یکی از تاپیک ها این موضوع فیلد های زمینه دلخواه بیان شده و در جواب یک لینک ارسال کرده بودید که متاسفانه لینک زیر اون تاپیک نبود

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
با تشکر
سلام در مورد سوال اول شورت کدش توی لیست شورتکد ها موجوده و سوال دوم خواستید براتون انجام میدم با هزینه ۵۰ هزارتومن . با این ایدی در ارتباط باشید
mobowoo@ تلگرام

آخرین ویرایش:

mobogsm

تازه وارد
سلام
من در نسخه قبلی افزونه پیامک ووکامرس از وب سرویس IPPANEL استفاده می‌کردم اما الان دیگه این وب سرویس در لیست وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
ممنونم.
سلام ظاهرا به علت عدم رعایت حق کپی رایت بعضی سرویس دهندگان از جمله آیپی پنل از لیست افزونه حذف شدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا