تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hosseinsoleimany

تازه وارد
با سلام
من خیلی وقته که از سامانه استفاده می کنم ولی هیچ وقت بعد از خرید به مشتری پیامک ارسال نمیشه ولی به مدیر با موفقیت پیامک ارسال میشه.
وقتی وارد صفحه سفارش می شم مینویسه شماره ای جهت ارسال پیامک به مشتری وجود ندارد.

mobogsm

تازه وارد
با سلام
من خیلی وقته که از سامانه استفاده می کنم ولی هیچ وقت بعد از خرید به مشتری پیامک ارسال نمیشه ولی به مدیر با موفقیت پیامک ارسال میشه.
وقتی وارد صفحه سفارش می شم مینویسه شماره ای جهت ارسال پیامک به مشتری وجود ندارد.
سلام مایل بودیدی دسترسی بدید براتون راش میندازم با این ایدی در تماس باشید
mobowoo@ تلگرام

آخرین ویرایش:

motorola30

کاربر عضو
درود
@hannanstd.ir
@Mohammad

امروز متوجه شدم وقتی کالا 0 میشه برای مشتریانی که شمارشون در خبرنامه هست دوباره پیامک میشه که کالا موجود شد !!
ممنون میشم راهنمایی کنید .

amirfff

تازه وارد
سلام
ببخشید من یه مشکلی داشتم، میخواستم از ابزارک افزونه در فوتر سایت استفاده کنم ولی اصلا قابل استفاده نیست خودشم نوشته فقط در صحفه محصول، امکانش هست که یکی یه ابزارکی معرفی کنه که این کارو بکنه و یا اینکه قابلیت به افزونه اضافه بشه؟
در واقع عضویت خبرنامه پیامکی میخوام
با تشکر

آخرین ویرایش:

neogorji

تازه وارد
سلام و عرض ادب
افزونه پیامک وووکامرس هنگام ارسال پیامک به مدیر پیغام Could not connect to host (در آرشیو پیامک ها --نتیجه وب سرویس) میدهد ولی در قسمت ارسال پیامک خیلی سریع و بدون خطا ارسال میشه . از سامانه postgah.info استفاده میکنم .
افزونه دیجیتس هم روی سایت فعال است که با رایگان اس ام اس کار میکند جالبه که افزونه پیامک ووکامرس با رایگان اس ام اس بدون خطا کار میکند.
ایراد از وب سرویس است ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

aminjabariasl

تازه وارد
سلام. وقت بخیر

1- من برای محصولات یک Custom Field ایجاد کردم که می‌خوام اطلاعات این فیلد رو به مشتری ارسال کنم. آیا امکانش هست؟ از چه شورتکدی برای درج اطلاعات این فیلد در متن پیامک استفاده کنم؟ (اسم فیلد = Location )

2- در بخش Checkout، یک فیلد جدید با نام تاریخ (billing_date) ایجاد کردم. از چه شورتکدی برای ارسال مشخصات این فیلد استفاده کنم؟

3- من می‌خوام یک فرم ایجاد کنم و در داخل این فرم از مشتری یه شماره موبایل بگیرم. به محض اینکه مشتری این شماره موبایل رو ثبت می‌کنه، یک اس ام اس با متن ثابت برای اون شماره ارسال می‌کنم. آیا امکان انجام چنین چیزی با کد نویسی هست؟‌ ( الان به صورت دستی میشه از داخل افزونه برای شماره مشخص، اس ام اس ارسال کنیم. آیا میشه همین کار رو به شکلی که بالا گفتم به صورت اتوماتیک انجام داد؟)

ممنون

hrsd66

تازه وارد
سلام وقت بخیر

به
وبسرویس پیامک

سایت sms.payamak.me را هم میشه لطفا اضافه کنید؟

ali_jamalian021

تازه وارد
سلام وقتتون بخیر

پنل asanak.ir خیلی وقته که به asanak.com تغییر نام داده و با توجه به این که قدرتمندترین پنل ارسال پیامک شمره ثابت هست میخواستم لطف کنید دوباره راه اندازیش کنید.
من هرچی username و pas رو وارد میکنم میگه اشتباهه( درست میزنم) تا این که متوجه شدم هنوز تو پنل شما .ir هست در صورتی که .com شده

sam.moradjou

تازه وارد
سلام
بنده یه مشکلی با این افزونه دارم به اینصورت که : وقتی سفارشی ثبت میشه ، پیامک برای مدیر ارسال میشه ولی برای مشتری ارسال نمیشه و در صفحه آرشیو در قسمت نتیجه وبسیریس خطای " int)14( " رو نشون میده
سرویس ملی پیامک استفاده میکنم .
با چندین شماره تست کردم متاسفانه نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
سپاس

arash_dehban

تازه وارد
سلام روز بخیر
من خیلی مدت از این افزونه استفاده میکنم و خیلی خوب کار میکرد ورژن 4.2
ممنون از افزونه خوبتون
هم واسه مشتری و هم واسه ادمین پیامک میرفت

الان یه مدتی هست که واسه هیشکی نمیره حتی دستی، ممکنه بخاطر آپدیت نکردن ووکامرس به نسخه 4.2.2 باشه؟ یا چه مشکلی می تونه داشته باشه.

ممنون ازتون

mobogsm

تازه وارد
سلام روز بخیر
من خیلی مدت از این افزونه استفاده میکنم و خیلی خوب کار میکرد ورژن 4.2
ممنون از افزونه خوبتون
هم واسه مشتری و هم واسه ادمین پیامک میرفت

الان یه مدتی هست که واسه هیشکی نمیره حتی دستی، ممکنه بخاطر آپدیت نکردن ووکامرس به نسخه 4.2.2 باشه؟ یا چه مشکلی می تونه داشته باشه.

ممنون ازتون
سلام مایل بودید دسترسی بدید شاید بتونم براتون راش بندازم با این ایدی در تماس باشید
mobowoo@ تلگرام

mobogsm

تازه وارد
سلام
بنده یه مشکلی با این افزونه دارم به اینصورت که : وقتی سفارشی ثبت میشه ، پیامک برای مدیر ارسال میشه ولی برای مشتری ارسال نمیشه و در صفحه آرشیو در قسمت نتیجه وبسیریس خطای " int)14( " رو نشون میده
سرویس ملی پیامک استفاده میکنم .
با چندین شماره تست کردم متاسفانه نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
سپاس
سلام مایل بودید دسترسی بدید شاید بتونم براتون راش بندازم با این ایدی در تماس باشید
mobowoo@ تلگرام

alirezaxb1

تازه وارد
درود و خسته نباشید

لطفا پشتیبانی از پترن ها برای ارسال پیامک از خطوط اششتراکی خدماتی در آپدیت بعدی اضافی کنید

وب سرویس خدمات اشتراکی ملی پیامک

mehdiace

کاربر عضو
سلام وقت بخیر خسته نباشید چرا افزونه پنل فراز اس ام اس نداره؟

alirezaxb1

تازه وارد
سلام برای استفاده پترن در افزونه persian woocommerce sms دستور زیر را با متغییر های دلخواه وارد کنید.
(بجای X از شماره پترن ثبت شده در سامانه پیامکی خود، و در خط های بعدی متغییر های خود را همچون الگو ارائه شده استفاده کنید)
pid=X
order_id={order_id}
all_items={all_items}
price={price}
**این روش برای سامانه های ippanel تست و تایید شده است.

hadi2233

تازه وارد
وقت بخیر افزونه شما از پیامک رنگینه پشتیبانی نمیکنه؟

vahidff

تازه وارد
سلام، وقت بخیر
امکانش هست سامانه payamak-panel.com یا smspanel.parmisit.com هم به لیستتون اضافه بشه؟

amin_adib

تازه وارد
سلام
در بخش سفارشات هنگامی که وضعیت سفارش را تغییر میدادیم یک باکس کوچک باز میشد و امکان ویرایش متن را به ما میداد

برای مثال زمانی که (در حال انجام) را به (تکمیل شد) تغییر میدادیم باکسی که متنش هم قابل ویرایش میشد می آورد به همراه یک تیک که میشد از ارسال آن پیامک جلوگیری کرد
ولی الان هر کاری میکنم نمیشه
راهنمایی میکنید ؟ یا یه راهکار. چون در هر تغییر سفارش پیامک به مدیر محصول میره و بعضا برا بعضیا نباید بره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

alizehi3d

تازه وارد
باسلام
من با متد lookup کاوه نگار آشنا هستم و میدونم باید باهاش چه جوری کار کنم.
میخواستم بدونم Kavenegar.com(lookup) چه جوری کار میکنه در پلاگین پیامک و چه چوری باید توکن ها رو بهش معرفی کرد هیچ راهنمایی براش نذاشتین
ممنون میشم راهنمایی کنید
باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

atefe khorasani

تازه وارد
با سلام
من از خبرنامه پیامکی داخل وبسایتم استفاده میکنم بسیار عالی هست فقط یک مشکلی هست اینه که در محصولات معمولی وقتی یک محصول ناموجود میشه اون قسمت پیامک نمایش داده میشه ولی در محصولات متغیر این مشکل هست که وقتی یک متغیر ناموجوده و یکی موجود کلا نمایش داده میشه و من میخوام که وقتی مشتری روی متغیری که ناموجود بود کلیک کرد این دوباره نمایش داده بشه . اگه میشه درستش کرد ممنون میشم راهنماییم کنید اگر با هزینه هست هزینش رو بفرمایید. تو نمونه های خارجی پلاگین که ایمیل ارسال میکنه کامل درسته ولی این پلاگین حیفه این امکان رو نداشته باشه چون مشتری این قسمت رو میبینه فکر میکنه کلا اون محصول موجود نیست در صورتی که مثلا دو سایزش موجود نیست.

سلام . من خبرنامه پیامکی استفاده میکنم ولی متاسفانه غیر از موود خبر بده دو آیتم دیگر هم با عنوان پیش حراج و ناموجود شد هم هست که من اونا رو نمیخام و تیک فعاس سازی هم نمیزنم ولی کویا تو پیش فرض هست . میشه راهنمایی بفرمایید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا