تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

amirNa

تازه وارد
سلام دوستان
من این افزونه رو از یک سایت خارجی دانلود کردم لایسنسش درسته کار میکنه و ذخیره تغییرات هم درست هست.
فقط مشکل این بود که سیستم فراز اس ام اس روش نبود و من سیستم فراز اس ام اس رو روش گذاشتم و دارم استفاده میکنم.
شما هم می تونید استفاده کنید

hkonjkav

تازه وارد
یه مشکل دیگه که فراموش کردم بگم اینه که وقتی کاربری ثبت نام میکنه و کد تایید رو میزنه براش یه ایمیل با این مضمون:

این پیغام تأیید می‌کند که رمز شما در سایت شف آکادمی تغییر کرده است.

اگر رمز خود را تغییر نداده‌اید، خواهشمندیم با مدیر سایت با نشانی ایمیل زیر تماس بگیرید
سلام دوستان
من این افزونه رو از یک سایت خارجی دانلود کردم لایسنسش درسته کار میکنه و ذخیره تغییرات هم درست هست.
فقط مشکل این بود که سیستم فراز اس ام اس روش نبود و من سیستم فراز اس ام اس رو روش گذاشتم و دارم استفاده میکنم.

سلام دوست عزیز

من این افزونه شما رو نصب کردم اما قسمت استایل که در واقع شما میتونید فرم رو طراحی کنید و یا از طرح های پیش فرض استفاده کنید کار نمیکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام دوستان
سلام
اگر از منبعی غیر از پرشین اسکریپت و سایت توسعه فارسیش که دوستان راه اندازی کردن دانلود کردین مراقب باشین که کدهاش آلوده نباشه و برای سایتتون مشکل ایجاد نکنه چون اکثر قالب ها و افزونه های نال شده که رایگان توی نت هست آلوده اس و کدهاش باید توسط دوستان برنامه نویس چک بشه

آخرین ویرایش:

mohammad hossien

کاربر عضو
اقا من روش شمارو استفاده کردم درس نشد
باید در پروسه نصب سریع که قرار میگیره یکی از سامانه های غیر رایگان را انتخاب کنید، حتی اگه از اون سامانه پنل ندارین مهم نیست و بعد فیلدهاش را با چندتا شماره پر کنید و برین تا مرحله آخر و بعد که اکی شد از قسمت تنظیماتش اطلاعات پنل خودتون را وارد کنید.

آخرین ویرایش:

seyidsajjad

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من این افزونه رو نصب کردم و کاملا دقیق و درست کار میکنه
فقط یه مشکلی که دارم اینه که وقتی با موبایل یا تبلت میخوای تو سایت ثبت نام کنی و شماره رو وارد میکنی ارور ایمیل نا معتبر رو میده در صورتی که کلا ایمیل رو از بخش ثبت نام حذف کردم و فقط با شماره موبایل میشه ثبت نام کرد

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام خسته نباشید
من این افزونه رو نصب کردم و کاملا دقیق و درست کار میکنه
فقط یه مشکلی که دارم اینه که وقتی با موبایل یا تبلت میخوای تو سایت ثبت نام کنی و شماره رو وارد میکنی ارور ایمیل نا معتبر رو میده در صورتی که کلا ایمیل رو از بخش ثبت نام حذف کردم و فقط با شماره موبایل میشه ثبت نام کرد
سلام
از قسمت پیکربندی افزونه استفاده از شماره همراه به عنوان نام کاربری را بله قرار بدین و از قسمت تنظیمات فرم/فیلدهای ثبت نام ، نام کاربری را روی خیر قرار بدین

ahmad.kntu87@gmail.com

تازه وارد
با سلام و تشکر از زحمات شما برای افزونه خوبتون،

یک پیشنهاد که به ذهن بنده رسید این هست که آموزش ویدئویی جامعی جهت راهنمایی تنظیمات افزونه و نحوه اتصال اون به پنل پیامکی و استفاده از شورت کدها تهیه بشه

اما چند سوال برای بنده پیش اومد:

ما از افزونه ی ultimate member برای عضویت کاربران استفاده می کنیم، بعد از نصب

1. در صفحه ی ورود تبی با عنوان ورود با کد تایید ایجاد میشه که در زمان کلیک هیچ اتفاقی نمیفته

2. با اضافه کردن صفحه ورود با استفاده از لینک صفحه ورود افزونه:

اولا کاربر در مورد وارد کردن کد کشور دچار سردرگمی میشه و به نظر بهتر بود بتونه شماره موبایل رو به صورت پیشفرض با صفر وارد کنه

ثانیا بعد از ثبت شماره و دریافت کد تایید به جای اینکه کد تایید به صورت اتوماتیک کاربر رو به صفحه ی بعد هدایت کنه و یا تبی برای تایید وجود داشته باشه تبی با عنوان ارسال مجدد نمایش داده میشه

ممنون میشم اگه بنده رو برای رفع این مشکلات راهنمایی بفرمایید
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
لطفا بگید باید چیکار کنیم
البته فکر کنم ربطی به التیمیت ممبر نداره
چون غیر فعالش کردم ولی همچنان این مشکل هست که وقتی دکمه ثبت نام با کد تایید رو میزنیم ، این دکمه حذف میشه ودکمه ورودی نداریم

آخرین ویرایش:

mohammad hossien

کاربر عضو
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
لطفا بگید باید چیکار کنیم
البته فکر کنم ربطی به التیمیت ممبر نداره
چون غیر فعالش کردم ولی همچنان این مشکل هست که وقتی دکمه ثبت نام با کد تایید رو میزنیم ، این دکمه حذف میشه ودکمه ورودی نداریم
سلام
تمام این موارد درون افزونه هست تنها مشکلی که اکثر دوستان دارن این هست که تنظیمات را اشتباه انجام میدن، یکم که با افزونه و بخش های مختلفش کار کنید به تمامی اینها پی می برید

ahmad.kntu87@gmail.com

تازه وارد
سلام
تمام این موارد درون افزونه هست تنها مشکلی که اکثر دوستان دارن این هست که تنظیمات را اشتباه انجام میدن، یکم که با افزونه و بخش های مختلفش کار کنید به تمامی اینها پی می برید
والا من که به جواب نرسیدم متاسفانه

baliqir

تازه وارد
اخر این هفته یا در نهایت ابتدای هفته دیگه.
سلام وقت بخیر
بزرگوار نسخه 6.5 هم اومده خیلی وقته ولی آپدیتی ارائه نکردید متاسفانه :cool::cry:🤦‍♂️
و نکته دیگه انیکه وقتی کاربری تو سایت ثبت نام میکنه یا میخواد وارد بشه این خطا ها رو بهش نشون میده، ولی کاربر سایت رو رفرش میکنه وارد حساب کاربری میشه، این مورد رو هم لطفا بررسی کنید!!!
البته فک کنم با اپدیت کردن افزونه مشکل برطرف بشه;)
You must be registered for see images attach

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام وقت بخیر
بزرگوار نسخه 6.5 هم اومده خیلی وقته ولی آپدیتی ارائه نکردید متاسفانه :cool::cry:🤦‍♂️
و نکته دیگه انیکه وقتی کاربری تو سایت ثبت نام میکنه یا میخواد وارد بشه این خطا ها رو بهش نشون میده، ولی کاربر سایت رو رفرش میکنه وارد حساب کاربری میشه، این مورد رو هم لطفا بررسی کنید!!!
البته فک کنم با اپدیت کردن افزونه مشکل برطرف بشه;)
You must be registered for see images attach
سلام
مشکل دوم از تداخل افزونه با یکی از افزونه هاتون هست، افزونه ها را غیرفعال کنید و تست کنید و اگه اکی نشد وردپرس را بصورت دستی نصب کنید( همه فایل های سایت را به غیر از wp-content , wp-confing.php حذق کنید و وردپرس خام را آپلود کنید و تمام فایل های اون را غیر از این دوتا انتقال بدین به روت سایتتون)

قبلش حتما از سایت بک آپ بگیرین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

baliqir

تازه وارد
سلام
چک کردم با هیچ افزونه ای تداخل نداشت
داخل کانال تلگرام مدیران محترم گفتن تا 48 ساعت نسخه 6.7 رو ارائه میکنن ولی 48 ساعت گذشت و نسخه جدید رو ارائه نکردن.
لطفا بررسی کنید مدیران محترم 🙏

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام. بله در حال تغییراتی هستیم. بزودی منتشر میشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیخوام شرمنده دوستان بشم. منتظر باشید تلاش میکنم سریعتر تمومش کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: baliqir
باسلام
موقع ثبت نام در وبسایت توسط موبایل پس از وارد کردن مشخصات و شماره تلفن، صفحه در حالت لود قرار میگیره و بعدش جایی نمیره، چجوری این مشکل رو میشه حل کرد؟

taha_esh

تازه وارد
سلام بعد از نصب افزونه سرعت سایت کمی پایین اومده احتمالا ناشی از login.min.css هستش با جی تی متریکس چک کردم یه خطای ریدایرکت هم میده. میشه برطرف کرد این دو تا مشکل رو؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
باسلام
موقع ثبت نام در وبسایت توسط موبایل پس از وارد کردن مشخصات و شماره تلفن، صفحه در حالت لود قرار میگیره و بعدش جایی نمیره، چجوری این مشکل رو میشه حل کرد؟
سلام
وقت بخیر احتمالا در فایلهای js تداخلی وجود دارد. یعنی با قالبتون یا افزونه هاتون مشکلی داره . اگر حل نشد مشکلتون در تلگرام یا پیام خصوصی مشخصات اعلام کنید براتون نصب و انجام بشه.

mghodrati2

تازه وارد
سلام و وقت بخیر ، ممنون از انتشار افزونه Digits . ما از سرویس کاوه نگار استفاده می کنیم و داخل سایت کاوه نگار برای استفاده از کد احراز هویت باید الگوی اعتبارسنجی باید تعریف کنیم . اما وقتی الگو رو وارد می کنم از الگو استفاده نمی کنه . میشه راهنمایی کنید ؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام و وقت بخیر ، ممنون از انتشار افزونه Digits . ما از سرویس کاوه نگار استفاده می کنیم و داخل سایت کاوه نگار برای استفاده از کد احراز هویت باید الگوی اعتبارسنجی باید تعریف کنیم . اما وقتی الگو رو وارد می کنم از الگو استفاده نمی کنه . میشه راهنمایی کنید ؟
سلام برای استفاده از الگو باید وب سرویس اعتبار سنجی را برنامه نویسی کنید و به افزونه دیجیت اضافه کنید.
(الان وب سرویس عادی کاوه نگار رو افزونه هست . )

بالا