تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام برای این که بتونم شماره تلفن دریافتی رو برای ارسال پیامک به مشتری نیز استفاده کنم نیاز به افزودنی
Merge Phone Number
هست چطور باید این افزودنی رو به دست بیاریم

پیوست‌ها

• digmergphne.zip
    4.7 کیلوبایت · بازدیدها: 44

mask-online

تازه وارد
با سلام خدمت شما
با توجه به تغییر وبسرویس ippanel.com جهت ارسال پترن نسبت به تغییر در نسخه جدید اقدام بفرمایید
با تشکر از شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fulcrum22

kapitan_zebl

تازه وارد
سلام
وقت بخیر
بنده از افزونه دیجیت ورژن 6.8.2 استفاده میکنم
مشکلی که وجود داره اینکه بعد از گذشت 2هفته از نصب، افزونه از کار میافته و دیگر کارایی ندارد و فقط layout را نمایش میدهد(این مورد برای بار دوم اتفاق میافته، بار اول با نصب مجدد مشکل حل شد ولی بار دوم عمل نکرد)
لطفا راهنمایی نمایید.

سلام مجدد، این مشکل همچنان برای من اتفاق میافتد و هنوز راهی برای حل آن پیدا نکرده ام!

alibaran

تازه وارد
سلام با تشکر کد پیشفرض نباشه و کاربر با صفر مثلا 091... شمارشو وارد کنه بهتر نیست؟ چون کسی که با موبایل میخواد ثبت نام یا ورود شه فقط شماره موبایل ایران داره و خیلی از کاربرها نمیدونن که باید شمارشونو بدونه صفر وارد کنن اونجا کمی معطل میشن، یا باید بالای فرم نوشت شماره رو بدونه صفر وارد کنید

سلام
بنده هم این مشل رو دارم
لطفا راهنمایی کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام. یک سری درخواست ها در هسته سیستم گنجانده نمیشه! امکان شکستن ساختار پیشفرضش هم وجود ندارد با این حال تلاش میکنیم نیازهای شما رو لجاظ کنیم.

M.okhlian

تازه وارد
با سلام و احترام
سایت ژاکت با اسم افزونه شما ورژن 6.9 رو ریلیز کرده . میخواستم بدونم که کی شما آپدیت میکنید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

nematnejad

تازه وارد
سلام
با تشکر از افزونه خوبتون
چند تا سوال داشتم
1- شنیدم افزودنی برای افزونه Digits وجود داره که این امکان را فراهم می کنه که فرم ورود و ثبت نام یکی بشن، در حقیقت با زمانی که برای مثال قرار کسی خرید کنه ازش شماره موبایل می خواد اکه عضو باشه با ارسال کد تایید وارد میشه و اگر عضو نباشه به صورت خودکار اون را عضو میکنه ، این افزودنی را توی این سایت ( ) پیدا کردم ، حالا سوال اینجاست که اولاً آیا شما چنین امکانی دارید(تا لازم نباشه از امکانات سایت های دیگر استفاده کنیم)؟ دوماً در صورتی که این امکان را ندارید افزونه ای که ارائه کردید با این افزودنی سازگار هست یا نه؟

2- بنده افزونه شما را دریافت کردم و الان هم پنل ملی پیامک روش سواره (آدرس سایت ما: ) مشکلی که دارم اینه که گاهی به صورت خودکار افزونه از کار می افته یعنی در زمان ورود یا ثبت نام به جای شماره موبایل از مشتری ایمیل میخواد لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

3- در بخش تنظیمات افزونه ، قسمت استایل -- نوع فرم نمی تونم استایل صفحه و ماژول را تغییر بدم در حقیقت در این بخش استایل تغییر می کنه ، تغییرات هم ذخیره میشه ولی تغییرات در سایت اعمال نمیشه!

4- در پیشخوان ورودپرس در قسمت اخبار و اطلاعیه های افزونه Digits این متن نمایش داده می شود :
خطای RSS: A feed could not be found at . A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
لطفا راهنمایی بفرمائید.
با تشکر

eco_saha

تازه وارد
س
سلام
با تشکر از افزونه خوبتون
چند تا سوال داشتم
1- شنیدم افزودنی برای افزونه Digits وجود داره که این امکان را فراهم می کنه که فرم ورود و ثبت نام یکی بشن، در حقیقت با زمانی که برای مثال قرار کسی خرید کنه ازش شماره موبایل می خواد اکه عضو باشه با ارسال کد تایید وارد میشه و اگر عضو نباشه به صورت خودکار اون را عضو میکنه ، این افزودنی را توی این سایت ( ) پیدا کردم ، حالا سوال اینجاست که اولاً آیا شما چنین امکانی دارید(تا لازم نباشه از امکانات سایت های دیگر استفاده کنیم)؟ دوماً در صورتی که این امکان را ندارید افزونه ای که ارائه کردید با این افزودنی سازگار هست یا نه؟

2- بنده افزونه شما را دریافت کردم و الان هم پنل ملی پیامک روش سواره (آدرس سایت ما: ) مشکلی که دارم اینه که گاهی به صورت خودکار افزونه از کار می افته یعنی در زمان ورود یا ثبت نام به جای شماره موبایل از مشتری ایمیل میخواد لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

3- در بخش تنظیمات افزونه ، قسمت استایل -- نوع فرم نمی تونم استایل صفحه و ماژول را تغییر بدم در حقیقت در این بخش استایل تغییر می کنه ، تغییرات هم ذخیره میشه ولی تغییرات در سایت اعمال نمیشه!

4- در پیشخوان ورودپرس در قسمت اخبار و اطلاعیه های افزونه Digits این متن نمایش داده می شود :
خطای RSS: A feed could not be found at . A feed with an invalid mime type may fall victim to this error, or SimplePie was unable to auto-discover it.. Use force_feed() if you are certain this URL is a real feed.
لطفا راهنمایی بفرمائید.
با تشکر
سلام. واقعا خداقوت داره همه زحمات دوستان به ویژه آقا محمد عزیز.
منم این مشکل را دارم.
آدرس سایت منم :
بعضی وقتا یک دفعه افزونه دیگه کار نمیکنه. و به جای موبایل طرف، ازش ایمیل میخواد. بعد تو کادر ثبت نام دو تا ایمیل درخواستی مشاهده میشه.
من میام دوباره پاکش میکنم و معمولا با یکی دوبار نصب و پاک درست میشه.
اگه لطف بفرمایید این موضوع رو هم بررسی بفرمایید.
با سپاس فراوان

mjzamani

تازه وارد
سلام
پلاگین تا چند وقت پیش بخوبی کار میکرد
اما از دیروز موقع ورود خطای "کد تأیید نامعتبر است" را میدهد

mehdi_mr

تازه وارد
دوستان افزونه یه مشکلی داره اونم اینکه بعد یه مدت کاربر دکمه ثبت نام رو بزنه چیزی نمایش نمیده براش (فقط میشه ورود کرد ، فراموشی رمز هم عمل نمیکنه)

و اینکه توی پیشخوان وردپرس تنظیمات استایل یک صفحه سیاه نمایش داده میشه
تصویر زیر رو ببینید
You must be registered for see images attach

mjzamani

تازه وارد
سلام
دوستان من یه مشکلی خوردم با افزونه
زمان تست خطایی میده به شکل زیر میده و وضعیت صفحه در حالت لودر میمونه
You must be registered for see images attach

که ناشی از دستور encodeURIComponent(jQuery(" ").val است که احتمالا برای چک کردن لایسنس هست.
کسی میتونه کمکی بمن بکنه؟

amir_farzin_21@yahoo.com

تازه وارد
سلام خدمت همگی
این افزونه یهو برای من از کار افتاده!مشکلش از کجاست میشه یه راهنمایی بکنید؟

با تشکر

mohammad hossien

کاربر عضو
سلام
ثبت نام افزونه برای سایت من بعد از آپدیت وردپرس و ووکامرس از کار افتاده، میشه لطفا آپدیتش کنید آخه آپدیت قبلی مال دود یکسال پیشه
ممنون 🌹

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

miladbrd

تازه وارد
سلام وقت بخیر من پنل پیامکی از ملی پیامک تهیه کردم ولی موقع ارسال پیامک تست این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید.
{"Value":"0","RetStatus":35,"StrRetStatus":"InvalidData"}

AAbbasRR

تازه وارد
سلام وقت بخیر، من از ملی پیامک دریافت کردم افزونه رو، ولی متاسفانه میخوام که کاربر بعد از ثبت نام یا ورود به صفحه ایندکس یا پنل ووکامرس اش ارجاع داده بشه، توی قسمت پیکر بندی هم url رو میزنم، ولی موقع اجرا وارد یا ثبت نام که میکنم و دکمه ثبت رو میزنم ارجاع داده نمیشه و فقط یک صفحه خالی میاره، و اینکه وقتی هم میرم روی صفحه ایندکس ام اصلا انگار وارد نشدم و نا موفق بوده! باز هم پیغام میده که باید ثبت نام کنم... این مشکل از کجاست؟؟ ممنونم...

leilan

تازه وارد
سلام
آپدیت افزونه رو قرار نمیدید؟ آخرین ورژن تو سایت 6.3.2 هست، الان 6.12 اومده

بالا