تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

taha_esh

تازه وارد
8/3/19
15
0
1
denaroid.com
سلام من در نهایت مجبور شدم افزونه رو حذفش کنم رو سرعت سایت تاثیر منفی زیادی داره تو صفحه قبلی هم یه اسکرین شات از gtmetrix گذاشتم دو تا 301 و 304 میده . کاش اینرو یک بررسی می کردید

Mohammadsalehi

تازه وارد
25/3/17
5
1
3
سلام. دوستان. کسی میدونه افزونه پیامک ووکامرس وجود داره که با Digits همخوانی داشته باشه؟
میخام بتونم بعد خرید توسط مشتری پیامک های پیگیری و ... رو براش بفرستم. اما شماره ها رو این افزونه هایی که من میشناسم نمیتونه از دیجیتس فراخوانی کنه
ممنون

mohammad hossien

کاربر عضو
3/8/15
49
27
18
سلام من در نهایت مجبور شدم افزونه رو حذفش کنم رو سرعت سایت تاثیر منفی زیادی داره تو صفحه قبلی هم یه اسکرین شات از gtmetrix گذاشتم دو تا 301 و 304 میده . کاش اینرو یک بررسی می کردید
سلام
یک افزونه کش نصب کنید مشکل حل میشه

mohammad hossien

کاربر عضو
3/8/15
49
27
18
سلام
یک مشکلی که هست بعد از فعال کردن حالت پاپ آپش روی ثبت نام که میزنم ، صفحه ثبت نام برام نمیاد حتی همه افزونه ها را هم غیرفعال کردم و تست کردم بازم درست نشد، دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون

پیام یزدانیان

کاربر عضو
30/8/17
368
39
28
28
بوشهر
سلام
یک مشکلی که هست بعد از فعال کردن حالت پاپ آپش روی ثبت نام که میزنم ، صفحه ثبت نام برام نمیاد حتی همه افزونه ها را هم غیرفعال کردم و تست کردم بازم درست نشد، دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون
یک لیست از کل افزونه هاتون عکس بگیرید بزارید.

taha_esh

تازه وارد
8/3/19
15
0
1
denaroid.com
سلام. دوستان. کسی میدونه افزونه پیامک ووکامرس وجود داره که با Digits همخوانی داشته باشه؟
میخام بتونم بعد خرید توسط مشتری پیامک های پیگیری و ... رو براش بفرستم. اما شماره ها رو این افزونه هایی که من میشناسم نمیتونه از دیجیتس فراخوانی کنه
ممنون
یه افزونه تو مخزن وردپرس هست به اسم persian woocommerce sms

chavosh

تازه وارد
18/12/15
1
0
1
با سلام
من افزونه دیجیت رو نصب و فعال کردم و به خوبی کارمیکند .مشکل من تغییر شماره توسط کاربر است .
من یک سایت فروشگاهی دارم کاربر وقتی وارد پروفایل خود میشود شماره موبایلی که باهاش ثبت نام کرده را نمیبیند تا اگر لازم شد آن را تغییر دهد ممنون میشوم راهنمایی کنید چطور میشود فیلد شماره موبایلی که باهاش احراز هویت شده را در پروفایل کاربر نمایش داد تا در صورت نیاز بتونه تغییر بدهد . من برای قسمت پروفایل کاربران از افزونه یوزرپرو استفاده میکنم با دیگر افزونه ها هم چک کردم اما موفق نشدم.لطفا راهنمایی کنید باتشکر

ITsolution

تازه وارد
7/11/17
8
0
1
سلام آیا این افزونه با افزونه یوزر پرو هماهنگی داره و می شه از اون استفاده کرد؟ در ضمن من افزونه دکان را نصب دارم و قبلا به درستی داشت کار می کرد ولی الان توی قسمت ثبت نام و عضویت اصلا شماره موبایل نمیاد و فقط اون دکمه ثبت نام با کد تایید وجود داره که کار نمی کنه.

Sajadszm

تازه وارد
9/8/13
52
3
8
20
botsup.ir
سلام خسته نباشید آقای مجیدی؛
این افزونه قابلیت اتصال به گراویتی فرمز رو داره؟اگر آره چطور؟
سوال دیگه اینکه من متوجه نشدم چطور میشه به ووکامرس متصلش کرد.
خیلی ممنون